PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sakın bu siteden alışveriş yapmayın....

mk1gti
09-10-2013, 08:25
www.otoyedekparcaburada.com

yukarda yazdığım siteden 3 ay önde audi için sağ arka stop sipariş ettim.
3 gün sonra stop geldi ancak paketi açtığımda arka sol tarafı gönderdiklerini gördüm.
telefonlarını aradım. birkaç denemeden sonra ulaşabildim.
yanlışlık olduğunu söylediler. ürünü iade edin doğrusunu gönderelim dediler.
ben de madem gelmiş elimde yedek bulunsun deyip yeni sipariş verdim sağ taraf için. stoklarını kontrol ettiler doğru ürün de ellerinde varmış.
3 gün 1 hafta 10 gün geçti her aradığımda bugün-yarın geldi geliyo diye onayladılar.
15.gün geçtiğinde ürünü bulamadıklarını siparişi iptal edip paramı iade edeceklerini söylediler. 3 ay geçti ne para var ne de arama diye bişey. 3 günde 4 günde bir arıyorum, bugün, yarın, sistem arızalı, gönderiyoruz diyerek oyalayıp durdular.
bende en son arayarak ağzıma geleni söyledim. hastane parası olur inşallah dedim. 130 tl. için 1000 lira harcar yine de mahkemeye veririm. alsam da alamasamda uğraşsınlar biraz canları yansın istiyorum.

siz de arabanıza parça ararken bulabileceğiniz bu siteye lütfen dikkat edin.
ya hiç alışveriş yapmayın, yada kapıda ödemeli alın. (sanırım öyle bi seçenek yok)

not: bu arada sitede stokta var görülen ürünler ellerinde olmayabiliyor. telefonla sorduğunuzda da var diyorlar. ama ürünü bulamıyorlar...

saygılar...

muratburunce
09-10-2013, 08:55
geçmiş olsun inşallah istediğiniz gibi sonuçlanır...

arda366
09-10-2013, 09:08
adres bu CUMHURİYET MAH.1634 SOK TUNCA SİTESİ B BLOK NO.3 YENİŞEHİR / MERSİN

mersinde ki üyeler bir baksa olmaz mı

Fatih
09-10-2013, 09:10
Geçmiş olsun.
Uyarı içinde teşekkürler.

mk1gti
09-10-2013, 09:13
adres bu CUMHURİYET MAH.1634 SOK TUNCA SİTESİ B BLOK NO.3 YENİŞEHİR / MERSİN

mersinde ki üyeler bir baksa olmaz mı

Adres Mersin, telefon Mersin, kargo İstanbul'dan geliyor, garip bir sistem...

teşekkürler....

YavuzNaz
09-10-2013, 09:13
Aynen bende honda için bi parça almıştım bu siteden, almadan önce zar zor telefonla görüşüp parçanın doğruluğunu teyit etmek istedim, telefona çıkan zilli ısrarla doğru parça olduğunu söyleyince sipariş vermiştim, elime ulaşan parça aracıma uygun değildi, hiç bir şekilde iade edemedim, elden başkasına satmıştım aldığım malzemeyi.

Kadyr
09-10-2013, 09:25
Gecmis olsun aklimizda bulunsun

SOMEONESPECIAL
09-10-2013, 09:29
Bende sİs almak İÇİn aradim pek gÜvenemedİĞİmden. ÇÜnkÜ fİyati pİyasaya
gÖre uygundu. Yalniz stokta olmadiĞini sÖyleyİnce vazgeÇmİŞtİm.

Adres mersİn ama kargonun İstanbuldan gelmesİ de stop tedarİkÇİsİ
İstanbuldan dİrekt yollamiŞtir...

Pek gÜvenİlİr bİr sİte deĞİl...

HondatugraL
09-10-2013, 09:30
Adres Mersin, telefon Mersin, kargo İstanbul'dan geliyor, garip bir sistem...

teşekkürler....

depoları istanbulda merkezleri mersinde olabilir belki. Ama 130 tl için bukadar uğraştırılmaz adam ayıp ya hakkıyla yap işini yada yapma

Emre Ekrem
09-10-2013, 09:59
aradığım stoplar var ellerinde yahu :D

chatlaxs
09-10-2013, 10:02
hocam hiç uğraşmayın bulunduğunuz yerdeki tüketici hakem heyetine verin bi dilekçe 1 ayda sonuç çıkar alırsınız paranızı

YavuzNaz
09-10-2013, 10:07
aradığım stoplar var ellerinde yahu :D

Aman abi sakın alma burdan bişey, telefona bile bakmıyorlar, gerçi baksa bile bi gelişme olmuyor.

chiefkadir
09-10-2013, 10:12
Geçmiş olsun bacanak bana soraydın aldırmazdım tam çakal onlar:)

Turboğuz54
09-10-2013, 10:25
Aynısını bana yaptılar e46 için sinyal takımı aldım makyajlı kasa dedim eski kasa gönderdiler iade ettim 15 gün geçti yok şu gün yok bugün en son stokta yok dediler para iade yaptılar ama en az 50 kere aradım noldu noldu diye

serkanOC
09-10-2013, 11:25
Allah ım sen koru yarabbim bizim hanım da tutmuş bana hediye almış istanbul bilişimden. Hediye nin ayarı için yetkili satıcısına gittiğimizde adamın ağzı açık kaldı bu kadar parayı görmediğiniz, orjinalliğinden emin olmadığınız bi ürüne nasıl verdiniz diye..

size geçmiş olsun ancak usanmadan diretmekte fayda görüyorum.. tabi yeterli sabrınız ve zamanınız varsa.. sizin gibiler tecrübelerini paylaştıkça, bu gibi sitelerden alış-veriş yapacak olanlar sizden istifade etmeli bence.. 1-2 şikayet sitesinde paylaşmalısınız bence..

blackweb
09-10-2013, 13:33
YEDEK PARÇA YEDEK PARÇALARI UCUZ YEDEK PARÇA OTO YEDEK PARCA FİYATLARI Yedek Parça (http://www.otoyedekparcaburada.com/index.php?do=catalog/results)

ısrarla orjinal parça diye yazmışlar, yav bu farın orjinali tam takım 5 milyar diye biliyorum.

nası iş bu :)

mk1gti
09-10-2013, 14:56
YEDEK PARÇA YEDEK PARÇALARI UCUZ YEDEK PARÇA OTO YEDEK PARCA FİYATLARI Yedek Parça (http://www.otoyedekparcaburada.com/index.php?do=catalog/results)

ısrarla orjinal parça diye yazmışlar, yav bu farın orjinali tam takım 5 milyar diye biliyorum.

nası iş bu :)

Sen siparişi ver yazılan fiyattan ödemeyi yap. sonra seni ararlar bunun fiyatı şu kadar derler. farkını isterleri. almayacağım paramı iade edin de sonrası Allah büyük :))

çalışma sistemleri böyle... benim aldığım stop'un fiyatı da siparişi verdiğim gün değişti zaten. :))

blackweb
09-10-2013, 14:57
Sen siparişi ver yazılan fiyattan ödemeyi yap. sonra seni ararlar bunun fiyatı şu kadar derler. farkını isterleri. almayacağım paramı iade edin de sonrası Allah büyük :))

çalışma sistemleri böyle... benim aldığım stop'un fiyatı da siparişi verdiğim gün değişti zaten. :))

Yok ben vazgeçtim idare ederim eskilerle :D

Emre Ekrem
09-10-2013, 15:00
Aman abi sakın alma burdan bişey, telefona bile bakmıyorlar, gerçi baksa bile bi gelişme olmuyor.

yok almam, aramaya devam :D

mk1gti
09-10-2013, 15:11
Mass Air Flow Sensors, CIVIC items in abs24shop store on eBay! (http://stores.ebay.com/abs24shop?_trksid=p2047675.l2563)

ebay da defalarca alışveriş yaptığım firma..
Litvanya'da.
Her araca bişeyler var. inceleyin derim.
kargosu çok hızlı.. tüm siparişlerim maksimum 10 günde kapıma kadar geldi. hiçbir siparişim gümrüğe takılmadı. koli büyüklüğü ne olursa olsun. farlar stoplar lipler neler aldım neler...

chatlaxs
09-10-2013, 15:18
aynen bunlarla uğraşmaktansa ebay daha iyi

arda366
09-10-2013, 15:24
ben çıkma parça ihtiyacım olunca açıyorum sahibindeni. denizliden izmire maslaktan bostancıya ankarada ki çıkmacıları tek tek arıyorum. mağaza sahibi olmayanlardan alışveriş yapmıyorum.

onun haricinde böyle kendi sitesi olan iş yerlerinden güvenipte alışveriş yapasım gelmiyor.

typeRR
09-10-2013, 15:30
çakal olsa iyi yine :D çalışan bayanlar falan var güç yetmez valla.
bunlar tedarik usülü çalısıyorlar. bende malzeme veriyordum parayı kendi üstüne koyup satıyorlar . elini sürmeden yollatıyorlar. sıkıntı olunca muhattap yok . ben para almadan hayatta vermedim sonra zaten kendim bir daha malzeme vermedim. sildim msn skype den falan. size malzeme yok dedim. çünkü ugrasmaya değmez üç kuruş için. battı göçtü sonu hüsran :D

erhann
09-10-2013, 16:16
Bizim mahalledeymis adresleri

GTCihad
09-10-2013, 16:55
Bunu sabit link haline getirsek sürekli maduriyet yaşadığımız ve kötü muamele gördüğümüz siteleri yazsak Forum açısından sıkıntı olur mu?

Parmağımın ucunda birkaç şerefsiz site var yazacağım .

ismailozkan_01
09-10-2013, 18:30
bu siteden bir kaç kez bende alışveriş yaptım kendileri bir nevi mersin şubesi veya bayi gibi kendi ellerinde malzeme yok istanbuldan sipariş geçiyorlar kargo adresi elime gelince şaşırmıştım istanbul adresi vardı , fiyatları ve parçlarda güvenmeyin çünkü güncel tutmuyorlar , telefona sipariş verince bile kendileride siteden bakıp söylüyorlar fiyat farkı çıkabiliyor sitenizde böyle yazıyor deyince siteyi güncellemedik diyorlar , bi ara adresleri adana kıyıboyu caddesindeydi yanlış hatırlamıyorsam...