PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : geri görüş icin ne tavsiye edersiniz

paulharris
09-10-2013, 11:24
arkadaslar hem park hemde arkada bi ufak velet olunca gormek icin kamera koymak istiyorum arkaya...

dacia logan mcv aracım var... next 565 cihazım var fakat av girişi yok bunun....

nasıl bir sistem yapsam acaba....

geri goruslu dikiz aynaları var yada ekranı acılan teypler var....yada dandik bir av girişli navigasyon mu alsam tekrardan....kullanısı kolay bisey arıyorum

önerileriniz nelerdir arkadaslar....

mmustu
09-10-2013, 11:25
arkaya bakmanı diye iğrenççç bi espri yapmayı deneyeceğim :D

bu arada ben bi ara dikiz aynası kullandım gündüz görüş kötü olabiliyor bazen ama bence iyiydi

paulharris
09-10-2013, 11:29

bu arada ben bi ara dikiz aynası kullandım gündüz görüş kötü olabiliyor bazen ama bence iyiydi

hem park esnasında yardımcı olsun hemde 2-3 yasında boyu kucuk olan cocukları gorebileyim diye :) ***** arac buyuk arkanın asagı bolgesini goremiyorum :)

peki gece gorus icinde arka lambalar ısık verince goruntu guzellesmezmi..yada tavsiye edeceginiz kamera modeli varmı....

i-vtec07
09-10-2013, 12:16
bimde park sensörü var abi 55 lira ya belki kalmamış olabilr bi bak ona:) arkada ot olsa dıt dıt dıt diyo zaten aynı işlevi görür bence..

pirasa
09-10-2013, 12:24
hem park esnasında yardımcı olsun hemde 2-3 yasında boyu kucuk olan cocukları gorebileyim diye :) ***** arac buyuk arkanın asagı bolgesini goremiyorum :)

peki gece gorus icinde arka lambalar ısık verince goruntu guzellesmezmi..yada tavsiye edeceginiz kamera modeli varmı....

dikiz aynası derken sanırım arka cama dıştan monte edilen aynadan bahsediyor mmustu, eğer görsel çok önemli değilse en güzeli bombeli bir dikiz aynası olur.

paulharris
09-10-2013, 13:10
dikiz aynası derken sanırım arka cama dıştan monte edilen aynadan bahsediyor mmustu, eğer görsel çok önemli değilse en güzeli bombeli bir dikiz aynası olur.

yok hocam oyle degil... bildigimiz öndeki dikiz aynasından goruyorsun arka altı...soyle bişey

4.3 İNÇ LCD DİKİZ AYNASI GERİ GÖRÜŞ KAMERASI 135 TL Sanalpazar.com'da 10481613 (http://www.sanalpazar.com/4.3-Inc-Lcd-Dikiz-Aynasi-Geri-Gorus-Kamerasi__isp10481613)

cagri-35
09-10-2013, 18:09
Bizim şirket araçlarında minik ekranlı kameralılardan var kurulumu vs cok basıt ve sensör ile entegre koskoca aracı bıle parkederken cok rahatlık oluyor onerırım.

HondatugraL
09-10-2013, 18:26

başardın abi :D

paulharris
09-10-2013, 18:29
https://www.atakantuning.com/InDash-Teypler-Icinden-Ekran-Cikan,LA_278-2.html#labels=278-2

surdakiler nasıl acaba.... 500 tl olanlar uygunmudur acaba..

Low-Rider
09-10-2013, 18:41

Ben aracımda kullanıyorum, double din aldığımda yanında vermişlerdi marka model bilmiyorum ama muhtemeşem kaliteli birşey olmadığına eminim.

Gündüz sıkıntı yok, gece de plaka lambalarının ışığı gayet yeterli.

Burak K.
09-10-2013, 23:59
Ben Partner'de aynı sıkıntıyı yaşıyorum,eğer çok şüphelendiğim bi durum olursa inip bakıyorum eğer çocuk varsa pataklayıp gönderiyorum sonra park ediyorum. :D O yüzden artık Antepte ve Bursada ben park ederken çocuklar sıraya diziliyorlar. :D

darkmoon
10-10-2013, 00:25
park için park kamerası alman en iyisi olur çocuk içinse dual kameralı dvr kameraları olur ebayda yüzlerce farklı model ve şekilde satılanları var farklı fiyatlarda onlar işini görür 32gb lık class 10 bir sd cardda takarsan ortalama 7-8 saat dönüşümlü lbir şekilde kayıt yapar..

Ebayda "dual cam dvr" falan diye aratırsan çıkar.. yada direk dvr cam diye arat bazılarında tek kamera olur ama kameranın merceği dönebiliyor arkaya..

Seven7
10-10-2013, 00:33
park için park kamerası alman en iyisi olur çocuk içinse dual kameralı dvr kameraları olur ebayda yüzlerce farklı model ve şekilde satılanları var farklı fiyatlarda onlar işini görür 32gb lık class 10 bir sd cardda takarsan ortalama 7-8 saat dönüşümlü lbir şekilde kayıt yapar..

Ebayda "dual cam dvr" falan diye aratırsan çıkar.. yada direk dvr cam diye arat bazılarında tek kamera olur ama kameranın merceği dönebiliyor arkaya..

Abi yanlış anlama da, adam neden kayıt etsin ki? :)
Arkadaki çocuktan kastı arka koltukta oturan çocuk değil, park ederken arkada küçük bir çocuk varsa göreyim demek istiyor.

darkmoon
10-10-2013, 01:02
Abi yanlış anlama da, adam neden kayıt etsin ki? :)
Arkadaki çocuktan kastı arka koltukta oturan çocuk değil, park ederken arkada küçük bir çocuk varsa göreyim demek istiyor.

ufak velet deyince ben arkadaşın kendi çocuğu sandım :) zaten son zamanlarda okuduğumu hep yanlış anlıyorum ayzembır başlangıcımı yaşıyorum acaba :D