PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : --note taşınabilir wifi problemii yardım--

ENGean
10-10-2013, 20:40
Arkdslar note cihazımı modem olarak kullanmak istiyorum fakat ;
mobıl aglar ve taşınabilir wi-fi alanı nı aktıf edıyorum.
bılgısayardan da ağları aratıyorum cihazı buluyor fakat baglan dedıgımde güvenlik ağı sıfresı soruyor. bu sıfre bnm telf.numda fılan cıkmıyor.

elimde 1 tanede htc sensatıon telf. war aynı sekılde onda yaptıgımda şifre telf. da cıkıyor. sıfreyı gırıyorum ve pc den int.e baglanabılıyorum.ama note de sıfre cıkmıyor.

bilgisi olan varmı ?

mmtrıza
10-10-2013, 20:51
Benzeri problemi bende yasiyorum benimkinde bluetooth baglantisinda aynısı oluyor sanırım problem ayni

ENGean
10-10-2013, 20:54
Benzeri problemi bende yasiyorum benimkinde bluetooth baglantisinda aynısı oluyor sanırım problem ayni

hocam usb kablo ıle denedın mı pekı sen ? bnm kablo ıle baglandgımda yıne aynı, şifre soruyor ama telf.da sıfre cıkmıyor.

melihyilmaz
10-10-2013, 20:56
bende de aynı sorun var bende hiç arastırmadım bu güne kadar ama usbden baglan dedğimde şifre sormuyor

ENGean
10-10-2013, 21:01
bende de aynı sorun var bende hiç arastırmadım bu güne kadar ama usbden baglan dedğimde şifre sormuyor

yanı usb kablo ıle sıkıntısız baglanabiliyomusunuz ?
bi kablo ıle deneyım tekrar.

Mutu
10-10-2013, 21:02
Çıkıyor 3-4 madde halinde yazıyor şifre. Bağlanabilir v taşınabilir wifi alanına girin, açın, taşınabilir wifi ye tıklayın, aşağıda 3. maddede yazıyor şifre. aşağıdan yapılandır seçeneğinden de bunu değeştireblirsiniz.

mmtrıza
10-10-2013, 21:14
hocam usb kablo ıle denedın mı pekı sen ? bnm kablo ıle baglandgımda yıne aynı, şifre soruyor ama telf.da sıfre cıkmıyor.

Androide biraz uzagim ben iphoneden gectim gecen gun denedim fotoğrafları seçerek yada tamamini kopyalama secenegi cikti ama ben müzik vs yukleyemedim

Bluetooth ilede aynı sorunu yasiyormusunuz sizde

ahmetuygur
10-10-2013, 21:23
Sıfreyı kendin belirliyorsun

melihyilmaz
20-10-2013, 01:17
yanı usb kablo ıle sıkıntısız baglanabiliyomusunuz ?
bi kablo ıle deneyım tekrar.

evet kablo ile hiç bir şey sormuyor direk baglanıyo

melihyilmaz
20-10-2013, 01:20
arkadaslar tasınabilir wi-fi alanı yazan yere uzun dokunup bırakın ayarları göreceksiniz şimdi buldum yapamayan için ayrınyılı resim atabilirim

isacicek28
20-10-2013, 01:25
Taşınabilir Wi-Fi alanına bir kere dokunun açılan sayfanın sağ altında yapılandır cıkıcak ordan şifreyi görüceksiniz

deniz
29-10-2013, 17:16
arkadaşlar ekstra konu acmım dedım bunu buldum.
bende yenı camı kırdım degıstırdım .bırturlu beceremediler sorunlar oldu en sonunda komple ekranla beraber degıstırdıler. telefon ekran dıger sıkıntılarım halloldu.
ama wifi ve bluetooth u açamıyorum bastığım zaman yesıl olmuyor. ayarlardanda gırdıgımde olmuyor sebebı ne olabılır ???

ENGean
29-10-2013, 17:54
arkadaşlar ekstra konu acmım dedım bunu buldum.
bende yenı camı kırdım degıstırdım .bırturlu beceremediler sorunlar oldu en sonunda komple ekranla beraber degıstırdıler. telefon ekran dıger sıkıntılarım halloldu.
ama wifi ve bluetooth u açamıyorum bastığım zaman yesıl olmuyor. ayarlardanda gırdıgımde olmuyor sebebı ne olabılır ???

büyük ihtımal yazılımsaldır. daha önceden aktıf oluyormuydu ?

deniz
29-10-2013, 19:42
büyük ihtımal yazılımsaldır. daha önceden aktıf oluyormuydu ?

oluyordu. ekran camı degıstı sonra kalktı ses az geldı kulaklıkdan sonra yıne goturdum komple ekranı degıstıler böyle oldu. ama aldığımda teller arka duvar fotosu hersey duruyor. yazılımsal olabılırmı napmak lazım fabrıka ayarlarına gerımı gıtmek lazım

cery
29-10-2013, 19:46
rehber yedeğini filan alıp fabrika ayarlarına geri döndürün. bi de ekran kalibrasyonu ile alakalı olabilir dicem de ayarlardan da açmıyorsa mutemelen yazılımsaldır.

deniz
29-10-2013, 19:49
yedekleyip kies den deneyım bır sagolun.

deniz
29-10-2013, 20:21
olmadı ya : (

ENGean
29-10-2013, 22:38
olmadıysa servıse goturup yazılım attırman lazım hocam , sen reset atmıssın sadece.ama illa yazılımdır demıyorum :d yanlıs anlama

deniz
30-10-2013, 18:26
yarın bir gotureyım baya lazım oluyor eksıklıgı gıdınce bellı oldu : ) cok sagol : )