PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook Sayfası

Batu-R
10-10-2013, 22:15
Herkese merhabalar, etrafınız da elbet dj veya bu tür grafik işlerinde lazım olucak bir kaç kişiye ihtiyaç duyuyorsunuzdur elbet, kendimi yaymak ve isim duyurmak amaçlı buraya da konu açma gereksinimi duydum burada pist günlerin de kullanılan afiş vs tarzı şeyler de oluyor veya ne biliyim etrafınız da olan dj arkadaşlara da lazım oluyor. O yüzden hem isim duyurmak amaçlı hemde herkesin tarafımı bilmesini istiyorum çünkü her 200mblık photoshop dosyasını indirip kuran arkadaşlar kendini çok iyi verimli birisi zannediyorlar, benden daha iyileri de mevcut tabi ben çok iyiyim demiyorum kendime ama haksızlıklar diz boyu oluyor bazen ben ne kadar kaliteli bir çalışma yapsam bile benden daha kötü sonuçları çıkarran insanlar da benimle aynı ücreti alınca ister istemez sinirleri bozuluyor insanların tabi bu benim gelişmemi de sağlayacak ve kendime bakmamı da sağlayacak çünkü yaşım ilerliyor aileye de yük olmamam gerekiyor kurslarım olduğundan dolayı bir işe de giremediğimden evde boş kalan vakitlerim de grafikle uğraşıyorum ve gelen işleri de değerlendirerek harçlığımı çıkartıyorum, çok özür dilerim çok uzun bir yazı oldu sanırım okuduğunuz için teşekkür ederim, umarım herkese yardımcı olabilmişimdir.
Yaptığım çalışmaları facebook sayfamdan görebilirsiniz.

Batuhan Uzuner Creative (http://www.facebook.com/batuhanuzuner9)

Desteğinizi esirgemezseniz çok sevinirim bir kişiden milyonlara yayılabiliriz.