PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : type r vs. megane 1.6 turbo-1 ay önce

izo
06-07-2008, 01:23
1 ay önce kolları tam eğmeden iyi gittiğim zamanlardan kalma bir kaç video...type r dc headers 60mm exhaust cai, megane @14 psi
rollinglerde bi tanesinde 55 de bitanesinde 60 da basıyoruz 180 e kadar, sonuçlar guzel... bende videosu olmayan ilk denemede yokuş aşşağı denemede geç basınca type r a arkadan yetişemedim...
bir videoda da 1. vites basıyoruz ben sarıorm type r yol alıp gidiyor...
diğer çekimler varsa kadir abilerde koysunlar...insallah araba duzelir de daha sağlıklı videoları koyarız...
rollingler

http://videos.streetfire.net/video/megane-16-turbo-vs-type-r_169676.htm

http://videos.streetfire.net/video/megane-16-turbo-vs-typer_169675.htm

http://videos.streetfire.net/video/megane-16-turbo-vs-type-r_169678.htm

1.vites

http://videos.streetfire.net/video/megane-16-turbo-vs-type-r_169677.htm

chiefkadir
06-07-2008, 01:34
Güzel maşallah izo araban çok iyi :)
İboda varsa video ekler.. 50 gibi rollerde sen geride kalıyodun 60 gibi ben ;)
Bitirince deneyecek birilerini bulursan bizide ara ;)

izo
06-07-2008, 01:38
bndeki 50 yi biliosun abi turbo yok...2 haftayı bulur yeni denemeler:(

chiefkadir
06-07-2008, 01:49
60 dan iniş eğimde var ;)
Sen hele bir topla sıkılıyon belliki evde..
İbo diyoki ben bir video bilirim başka bilmem :)
Neticede senin megane istediği devirde yakalarsa hepimizi geçiyo canım maşalah ;)

chiefkadir
06-07-2008, 02:22
Bizde olanlar bunlar izocan teke tek bastıklarımız videocu gençlere uzak olduğu için çekemediler herhalde;

izo nun istediği hız 2.vites dolu turbo
60 km Roll eğimli yol
http://videos.streetfire.net/video/Megane-Turbo-vs-Typer_169907.htm
1.vites
http://videos.streetfire.net/video/typer-vs-megane-turbo_169909.htm

60 km düz yol
http://videos.streetfire.net/video/typer-vs-megan_169910.htm

Teke tekte typer daha avantajlı oluyo yanına birini almak pek işine gelmiyo ;) turbo dolu olmadığı sürece typer hep önde uzunda zaten iyi.Turbo dolu olursa 2 şer kişi megane önde,teke tekte kafa kafaya..

Rs megane’ı nası geçiyoda typerı geçemiyo diyenler olacaktır. Megane denerken Rs tek kişi megane 2 kişi idik turbosu boştu  zaten 170 gibi yetişti.Kolum eğikti kanadım kırık diyo izo zaten ;)

HondatugraL
06-07-2008, 03:48
yardır gıt gıdebıldın kadar:D yafrum hondam:D
çok gusel abı maşallah

flexamin
06-07-2008, 04:33
maşallah Allah nazardan saklasın 2 aracıda.. megane ın tahmini gücü nedir ? dyno ya çıktı mı araç?

mehzent
06-07-2008, 05:52
izzet tebrıkler krdeşim uğrştın ettın bu dereceye getırdın makıneyi,maşallah..

izo
06-07-2008, 10:20
maşallah Allah nazardan saklasın 2 aracıda.. megane ın tahmini gücü nedir ? dyno ya çıktı mı araç?
o sıra zengin bir air/fuel de 209 hp 300 nm ydi dyno ölçümü...

izzet tebrıkler krdeşim uğrştın ettın bu dereceye getırdın makıneyi,maşallah..

tesekkur ederim, seninki de başlı başına profosyonel bir çalışma oldu maşallah...

flexamin
06-07-2008, 10:49
oy oy maşallah maşallah kazasız belasız kardeşim

ozKn
06-07-2008, 11:21
maşallah megane iyi gidiyor

izo
06-07-2008, 12:23
saolasın...

_OrçuN_
06-07-2008, 12:45
Type r ciddi bir araçtır..O yüzden maşallah megane'a ;)

izo
06-07-2008, 21:39
daha da iyisi olacak inşallah...

G60
06-07-2008, 22:25
Şahine çuflat İzzet... :D

speed
07-07-2008, 07:27
megane çok başarılı bence.....1.6 litre bir aile aracından bu performans....allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin......maşallah.....type r zaten kahramanımız ona diyecek yok....

TYFF
07-07-2008, 07:49
k4m motora helal fakat kollar eğildi şimdi ne durumda aracın acaba ?

izo
07-07-2008, 18:35
megane çok başarılı bence.....1.6 litre bir aile aracından bu performans....allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin......maşallah.....type r zaten kahramanımız ona diyecek yok....
:) tesekkur ederim..

k4m motora helal fakat kollar eğildi şimdi ne durumda aracın acaba ?

walla 3 ay kullandım sorunsuz yine iyi dayandı o kurdan spec kollar...şimdi daha kalın kol taktım, rodajdayım...

shumi
07-07-2008, 18:46
valla maşallah videolar çok keyifli ayaklarınıza sağlık arkadaşlar..megane nin ayrıca maşallahı var ciddi yürür hale gelmiş tebrikler..

TYFF
08-07-2008, 07:59
ne marka kol taktınız k4m'ye ?

sülüman
08-07-2008, 08:07
maşallah

motorun resmi varsa alabilirimiyim.toplu halinin .merak ettim turboyu oraya nasıl sıkıştıtrdınız

izo
08-07-2008, 20:15
maşallah

motorun resmi varsa alabilirimiyim.toplu halinin .merak ettim turboyu oraya nasıl sıkıştıtrdınız

walla oraya sıkıstırmadık zaten, 21 turbolar gibi sanzıman ustunde turbo...resimleri atarım bir kac gune...

Z20LET
08-07-2008, 20:45
megane nın maşallahı var bizzat gördüm. 10 numara:)

gökan
08-07-2008, 20:56
maşallah:)

EEE
09-07-2008, 09:48

dogru hacı megane cok basarılı ole talıhsızlıkler olur hep yapılsın daha ıyı olacak...
bıde kendı sıtene bu kadar yorum yazsan bosa hostın parası vermesek ehuehu:D:Deli::hahaha:

KIVANÇ
09-07-2008, 11:44
meganın masallahı var bizzat gordum motorunu kazasız belasız:)

izo
09-07-2008, 12:07

maşallah:)

dogru hacı megane cok basarılı ole talıhsızlıkler olur hep yapılsın daha ıyı olacak...
bıde kendı sıtene bu kadar yorum yazsan bosa hostın parası vermesek ehuehu:D:Deli::hahaha:

meganın masallahı var bizzat gordum motorunu kazasız belasız:)

yorumlar icin tesekkur ederim, bugun rodajım bitiyor, bklm kac hp vericek yeni set uplarla...

G60
09-07-2008, 12:51
Yarısını ben bitirdim rodajın uhahua, kop gel İzzet akşam, yine teleferik yapalım. :D

Hızlı_Fransız
09-07-2008, 13:08
k4m motor bu performans süpersin izzet bu motora turbo takıp tayyar la yürümek ceseraet ister başarılarının devamını dilerim...

umut01
09-07-2008, 14:56
iki aracada maşallah. megane yeni set uplarla daha iyi olur. daha çekişmeli videolar izleriz.

EvrenCan_RS
09-07-2008, 15:30
Megane maşallah yeni hali daha dehşet olur eski hali ile typer s2000 dinlemiyodu :)
Rs e kıyak geçiyodu o Reno diye onu geçemiyo :)

iynn-RS
09-07-2008, 15:37
yorumlar icin tesekkur ederim, bugun rodajım bitiyor, bklm kac hp vericek yeni set uplarla...

hade hayırlısı izo.

tekrar bi deneme yapalım.

bu denemede kol egıtkı 173 hp flandır dıyodun megane için
http://videos.streetfire.net/video/Clio-RS-vs-Megane-16_167024.htm

aynı koşullarda bi deneme daha yapalım.Sen 2 kiş ben tek. 40kmh den basalım.
sonuç farklı olursa sen haklı çıkarsın. arabası bozukmuş derim videoyuda silerim.

Ama sonuç gene aynı olursa artık demezsim beni bozuk halde geçti diye.

RCkid
09-07-2008, 17:10
ne kol kullanıldı yeniden yapılırken?

izo
09-07-2008, 18:45
Megane maşallah yeni hali daha dehşet olur eski hali ile typer s2000 dinlemiyodu :)

hade hayırlısı izo.

tekrar bi deneme yapalım.

bu denemede kol egıtkı 173 hp flandır dıyodun megane için
http://videos.streetfire.net/video/Clio-RS-vs-Megane-16_167024.htm

aynı koşullarda bi deneme daha yapalım.Sen 2 kiş ben tek. 40kmh den basalım.
sonuç farklı olursa sen haklı çıkarsın. arabası bozukmuş derim videoyuda silerim.

Ama sonuç gene aynı olursa artık demezsim beni bozuk halde geçti diye.

sen git type r gec sonra deneris ibo;)

istediğin kadar video koy bnm arabanın iyi halde ne kdr gittiği belli...

40 km de 2. viteste ben hangi mantıga uyarak deneyeyim ibo kafan mı gusel 2500 devrde 90 hp fln atmosferik hali:)...bu sefer yemezler;)

izo
09-07-2008, 18:54
kol daha kalın bir kol yalnıs forged deil maalasef...

OmerRS
09-07-2008, 18:59
sıkıştırma hala standart mı izzet? yoksa kollar daha mı kısa.

izo
09-07-2008, 19:03
sıkıştırma hala standart mı izzet? yoksa kollar daha mı kısa.

yok sıkıstırmam hep dusuktu zaten, 8.5 lerde fln...bu ibrahimin koydugu videoda sıkıtırmalar 8.3 8.3 6.4 8.5 cıktı:)
kolların uzunlugu aynı eni kalın dha cok dayanacağını tahmin ediyorus sanayi spec yane:D

tyMu
09-07-2008, 19:14
Maşallah izzet yeni motorun daha uzun ömürlü olur işallah , osmana araba felan verme fıs 16v :D

izo
09-07-2008, 19:21
Maşallah izzet yeni motorun daha uzun ömürlü olur işallah , osmana araba felan verme fıs 16v :D

yok rodajı iyi yapıyo maşallah...lpg power ospirik:D:D

tyMu
09-07-2008, 19:25
uaha hadi bkaim kolay gelsin rodajer yazmış bide :D

izo
09-07-2008, 19:27
uaha hadi bkaim kolay gelsin rodajer yazmış bide :D

zuhahaha:D:D:D

iynn-RS
09-07-2008, 19:29
sen git type r gec sonra deneris ibo;)

istediğin kadar video koy bnm arabanın iyi halde ne kdr gittiği belli...

40 km de 2. viteste ben hangi mantıga uyarak deneyeyim ibo kafan mı gusel 2500 devrde 90 hp fln atmosferik hali:)...bu sefer yemezler;)

yok sıkıstırmam hep dusuktu zaten, 8.5 lerde fln...bu ibrahimin koydugu videoda sıkıtırmalar 8.3 8.3 6.4 8.5 cıktı:)
kolların uzunlugu aynı eni kalın dha cok dayanacağını tahmin ediyorus sanayi spec yane:D

izo sen demedinmi drag günü çıkınca birdaha deneyelim diye? kafanmı iyi?

senin arabanın ne kadar iyi gittiğinden bahsetmiyorm ben. konuyu dağıtma type-r flan.

hani ben seni geçtiğimd sıkıştırmalar 8.3 8.3 6.4 8.5 mış ya.

işte araban sağlamken aynı şekilde birdaha deneyelim. eğer benim 4.vites bittiğinde hala arkada olursa demekki benle denediğinde araban sağlıklıydı.

yok beni geçersen herkes inanır seni geçtiğimde senin arabanın bozuk olduğuna.

chiefkadir
09-07-2008, 19:39
Bence Kolla molla alakalı değil o . Kol Onurun bmw ile abandığında eğildi bence ..zaten bir duman alev ateş biz dedik blok patlattı allahtan ufak atlatıldı..
İki kişi tek kişi olayıdır. Tekrar iki kişi tek kişi yapılsın sonuca bakılır ;)

izo
09-07-2008, 19:50
ya alla alla kadir abi sn nie farklı konusuosun şimdi....3. viteste seni geçiosam daha neyi konuşuyoruz daha...
senin type r la rs in arasındaki fark acık...nası fark açtıgın açık...bism son 2 haftadır sıkışmamıs düşükdü zaten size mi anlatcam uzun uzun...
neyi uzatıosun daha ibo şu yazdıklarından sonra işim olmas senle...
git type r i geç sonra gel diodum ya sna...boşver hiç gelme...
saracak başka adamlar bul bnle daha fazla uğraşma...

chiefkadir
09-07-2008, 19:59
ya alla alla kadir abi sn nie farklı konusuosun şimdi....3. viteste seni geçiosam daha neyi konuşuyoruz dahaTamam aslan sen geçiyon aman aman bak sen olayına biz yeterince yıprandık senlede uğraşmayalım:mad:

EvrenCan_RS
09-07-2008, 20:09
ya alla alla kadir abi sn nie farklı konusuosun şimdi....3. viteste seni geçiosam daha neyi konuşuyoruz dahaİzzet sen iyisin dimi ? Yalvardın abime günlerce enson geldin yozgata denedin, sana denildiki video olayına girme polemik yaptırmıyacaksan çekilsin sen ne dedin ? Tamam abi foruma koymayız..Sonra denedin 60 altı herdenemede geçildin sadece istediğin hız olan 60 da geçtin,ondada hep ince ince erken bastın ..ARABAN BOM BOŞTU arka koltukların yoktu,taban halıların yoktu,bagajın boş ve bagaj iç yanlarına kadar boşaltmıştın, onada bagajını açıp beraber bakıp güldük..Senin yanındaki eleman 60-65 kilo sen zaten 50-55 kilo anca varsın ben 85 kiloyum abimde o kadar var geç onları yaptığın yanlış ..Msn de yalvarmışsın nolur abi arabamın son dönemleri gitmeyebilir bundan sonra bir videom dönsün koyalım nolur ,abim ne demiş koyalım fakat geçildiklerinide koyarsan olur..Sen naaptın geçtiğin videoları ekledin diğerlerini koymadın kurnazsınya ..S2000 ci Tolgalarada aynısını yaptın erken basıp geçtim dedin adamları ayar ettin modifiyeme felan s2000killer diye yazdın adamlar seni koparacaktı onlarda burayı okuyo yanlışsam yazsınlar !

Neticede ;Git başkasıyla araba dene izzet eğer abimle deneyeciğini duyarsam onada sanada gereken sözü söylerim..

Z20LET
09-07-2008, 20:25

burada ironimi yapildi anlamadim ama bu mesaj ile ustteki mesaj cok farkli niyese. izzetin arabasini gorduk hepimiz gayet guzel yuruyen bir araba. gecer veya gecilir typer la yurumesi bile bence harika. pistona kola girmeden yapabileceginin en iyisini yapiyor.

umit.

EvrenCan_RS
09-07-2008, 20:31
burada ironimi yapildi anlamadim ama bu mesaj ile ustteki mesaj cok farkli niyese. izzetin arabasini gorduk hepimiz gayet guzel yuruyen bir araba. gecer veya gecilir typer la yurumesi bile bence harika. pistona kola girmeden yapabileceginin en iyisini yapiyor.

umit.Megane kötü dedik mi ? Ümit ! Gidebildiğinin üstünde gidiyo ! Bak yukarıdada yazmışız devrine getirdimi geçiyo diye..Ben ironi felan anlamam sen izzetin arkadaşısın herhalde bizde çok uzakta değiliz merak etme..Sanayide kolunun eğik çıktığı gün abimde ordaymış .. Bunun uzatacak bir yanı yok arabasımı iyimi iyi ..Sizlerde aman çok iyisin diyomusunuz diyosunuz ..Daha nedir yani ? Kimse tavuğuna kışş mı dedi.. Megane çıkar bulur başka arabaları dener geçr geçilir ama sizden ricamız bize sarmayın arkadaş, yeni kurtulduk Ban dan tekrar yemeyelim üstümüze gelmeyin..

Z20LET
09-07-2008, 20:39
Benim dikkat cekmek istedigim nokta araniz iyi iken "kocum aslanim s2000 gecio" kotu iken " erken basion " vs.. gibi seyler. Yoksa izzetin arabasi ister iyi gitsin ister kotu gitsin. typer gecsin gecmesin beni fazla ilgilendirmiyor. size saran yok aslinda en azindan ben kendi adima konuyu gordum ve dikkatimi ceken 2 ayri post arasindaki farkliliklari gorup yorum yaptim bu kadar. neyse uzatmanin manasi yok. kolay gelsin

EvrenCan_RS
09-07-2008, 20:42
Benim dikkat cekmek istedigim nokta araniz iyi iken "kocum aslanim s2000 gecio" kotu iken " erken basion " vs.. gibi seyler. Yoksa izzetin arabasi ister iyi gitsin ister kotu gitsin. typer gecsin gecmesin beni fazla ilgilendirmiyor. size saran yok aslinda en azindan ben kendi adima konuyu gordum ve dikkatimi ceken 2 ayri post arasindaki farkliliklari gorup yorum yaptim bu kadar. neyse uzatmanin manasi yok. kolay gelsinÇok güzel yorum yapmışsın sağol bizde yanlış bişey yazmadık emin ol neyse onu yazdım..Bencede uzatmayalım tatlı tatlı takılalım..Sanada kolay gelsin;)

TYFF
09-07-2008, 21:23
arkdaşlar deyer mi bu tartışmalara yapmayalım beraber gazlayalım bitsin işte yaa

iynn-RS
09-07-2008, 22:07
bism son 2 haftadır sıkışmamıs düşükdü zaten size mi anlatcam uzun uzun...
neyi uzatıosun daha ibo şu yazdıklarından sonra işim olmas senle...
git type r i geç sonra gel diodum ya sna...boşver hiç gelme...
saracak başka adamlar bul bnle daha fazla uğraşma...

izzet ben type-r ı geçerim demiyorum

üstte basarsak seni geçerim de demiyorum.

benim tek anlatmak istediğim şey benim seni geçtiğimde senin araban sağlıklıydı.

senin arabana ne olduysa 3.20d ile denerken oldu. ateş flan attı.

denemeyeceksende arabam bozuktu onun için geçti deme.

Zaten ben yuzune karsıda soyledım senle denemem bıdaha dıye.

ama boyle konusacaksan denemek şart oldu.

konuyu saptırmadan cevap ver.
son denemeyle aynı koşullarda araban sağlıklıyken beni geçebilirmisin geçemezmisin?

izo
09-07-2008, 22:19
İzzet sen iyisin dimi ? Yalvardın abime günlerce enson geldin yozgata denedin, sana denildiki video olayına girme polemik yaptırmıyacaksan çekilsin sen ne dedin ? Tamam abi foruma koymayız..Sonra denedin 60 altı herdenemede geçildin sadece istediğin hız olan 60 da geçtin,ondada hep ince ince erken bastın ..ARABAN BOM BOŞTU arka koltukların yoktu,taban halıların yoktu,bagajın boş ve bagaj iç yanlarına kadar boşaltmıştın, onada bagajını açıp beraber bakıp güldük..Senin yanındaki eleman 60-65 kilo sen zaten 50-55 kilo anca varsın ben 85 kiloyum abimde o kadar var geç onları yaptığın yanlış ..Msn de yalvarmışsın nolur abi arabamın son dönemleri gitmeyebilir bundan sonra bir videom dönsün koyalım nolur ,abim ne demiş koyalım fakat geçildiklerinide koyarsan olur..Sen naaptın geçtiğin videoları ekledin diğerlerini koymadın kurnazsınya ..S2000 ci Tolgalarada aynısını yaptın erken basıp geçtim dedin adamları ayar ettin modifiyeme felan s2000killer diye yazdın adamlar seni koparacaktı onlarda burayı okuyo yanlışsam yazsınlar !

Neticede ;Git başkasıyla araba dene izzet eğer abimle deneyeciğini duyarsam onada sanada gereken sözü söylerim..

ayıp bu yaptıgınıs 60 ın altında bastık orda her denemede sadece yokus assagı gectınıs bi kere sen nie akrıstırıosun ortalığı biz abinle gayet guzel geciniyoruz...210 hp 300 nm var arabada gecmesi gayet normal orda type r i...kabullen artık bunu...erken bastıgım flan yok sacma sacma kuruntu yapmayın allahaşkına...arka koltuklarım yoktu orda sadece....yo kher yeri somusun falan yazıosun...
sacmalaya basladın artık her post a baska birine saldırıyosun, senle muhattab olmuyorum evren uzatma burada konuyu konu gecmek gecılmek degıl her konuda kavga her konuda sacmala her konuda uzatma... bana hitaben msg yazma lutfen artık ortada sorun yokken sorun yarattın kacırdın tadımısı yine...
gectıgınız her vıdeyu koyup gecıldıgınız videoyu koymuyorsunuz adamlık edip videoyu koyarken soruoruz size ozelden atııgım msgı ne burda ifşa ediosunuz...kibarlık olsun die oyle yazdım ben, bundan anlamıosan ben naapym...kadir abiyle sorunum yok benim, kimseyle de yok ama kim sizle denese sorun oluyor....yeter atık millet se sıkıldı kavga okumaktan...
arabadan aldıgım alacaım zwvki de bitirdinis...daha bir şey yazmıorum istediğinizi yazın uzun uzun kavga edin kendi kendinize yordunus beni walla...iyi niyetli olmak suç zaten bu dunyada amk... skerm boyle denemeyi de videoyu da yurumuyo erken basıyorum arabayı da full bosalttım, gizli de nos basıyorum rahatladınıs mı....ulan yetti be artık...

izo
09-07-2008, 22:20
ibo type r 55 de bassak bile 3 te yetişiodum, illa ki daha erken yakalamam gerekirdi seni 170 den once.... daha uzatmayın sıkıldım cidden soguttunus beni...

chiefkadir
09-07-2008, 22:25
ayıp bu yaptıgınıs 60 ın altında bastık orda her denemede sadece yokus assagı gectınıs bi kere sen nie akrıstırıosun ortalığı biz abinle gayet guzel geciniyoruz...210 hp 300 nm var arabada gecmesi gayet normal orda type r i...kabullen artık bunu...erken bastıgım flan yok sacma sacma kuruntu yapmayın allahaşkına...arka koltuklarım yoktu orda sadece....yo kher yeri somusun falan yazıosun...
sacmalaya basladın artık her post a baska birine saldırıyosun, senle muhattab olmuyorum evren uzatma burada konuyu konu gecmek gecılmek degıl her konuda kavga her konuda sacmala her konuda uzatma... bana hitaben msg yazma lutfen artık ortada sorun yokken sorun yarattın kacırdın tadımısı yine...
gectıgınız her vıdeyu koyup gecıldıgınız videoyu koymuyorsunuz adamlık edip videoyu koyarken soruoruz size ozelden atııgım msgı ne burda ifşa ediosunuz...kibarlık olsun die oyle yazdım ben, bundan anlamıosan ben naapym...kadir abiyle sorunum yok benim, kimseyle de yok ama kim sizle denese sorun oluyor....yeter atık millet se sıkıldı kavga okumaktan...
arabadan aldıgım alacaım zwvki de bitirdinis...daha bir şey yazmıorum istediğinizi yazın uzun uzun kavga edin kendi kendinize yordunus beni walla...iyi niyetli olmak suç zaten bu dunyada amk... skerm boyle denemeyi de videoyu da yurumuyo erken basıyorum arabayı da full bosalttım, gizli de nos basıyorum rahatladınıs mı....ulan yetti be artık...Sakin ol izzet ;) Sen gıralsın ciğerim arabanda doluydu biz gördük boşver Evreni onun tahammülü az,sen bitir arabanı bitir gez dolaş ..210 hp 300 nmsin boşver tayyarı mayyarı net ortamında bu işlerin bu noktaya geleceğini sana söyledik ama muzur çocuk gibi kaşıdın durdun..Bak demişsin millet kavga okumaktan sıkıldı diye sittir et bakalım neşemizeee:D

iynn-RS
09-07-2008, 22:28
ibo type r 55 de bassak bile 3 te yetişiodum, illa ki daha erken yakalamam gerekirdi seni 170 den once.... daha uzatmayın sıkıldım cidden soguttunus beni...

uzatmıyorum izzet.alınganlık yapma.uzatma 1 ay oncekı vıdeoyu koyarak olur.
neyse konuyu dagıtmadan ben merak ettıgım seylere cevap alabılırmıyım lutfen.
kaç mesaj oldu halen başka şeyler soyluyosun.

aynı kosullarda araban saglıklıyken deneyelım.daha erken yetısırsen haklısın araban bozukmus.

EvrenCan_RS
09-07-2008, 22:32
arabadan aldıgım alacaım zwvki de bitirdinis...daha bir şey yazmıorum istediğinizi yazın uzun uzun kavga edin kendi kendinize yordunus beni walla...iyi niyetli olmak suç zaten bu dunyada amk... skerm boyle denemeyi de videoyu da yurumuyo erken basıyorum arabayı da full bosalttım, gizli de nos basıyorum rahatladınıs mı....ulan yetti be artık...O akşam 60 ın altındaki her denemede geçildin bugün denesen bugünde geçilirsin bırak 3 ü 5 tede uzundada gelemessin onu sende iyi biliyosun zaten inkarda etmiyosun turbom dolu değilken geçiliyorum diyosun geçilirsin..Bu forumda bir kişiyle tartıştım ondada banladılar..Senle tartışmıyorum sadece hatırlatma yapıyorum sana ..Küfürlü müfürlü yazmışsın arabayı boşalttım nos basıyorum vs. diye arabanın boş olduğunu yakından gören hayretle izliyo zaten..İsyan etmene gerek yok tosunum ..Bu mesajdan sonra hala çocuk gibi yok ben geçtim vs.diyeceksen tamam sen geçtin ..Hadi ufak ufak uzaklaş bizden..Başka kapıya izzet.

izo
09-07-2008, 22:38
O akşam 60 ın altındaki her denemede geçildin bugün denesen bugünde geçilirsin bırak 3 ü 5 tede uzundada gelemessin onu sende iyi biliyosun zaten inkarda etmiyosun turbom dolu değilken geçiliyorum diyosun geçilirsin..Bu forumda bir kişiyle tartıştım ondada banladılar..Senle tartışmıyorum sadece hatırlatma yapıyorum sana ..Küfürlü müfürlü yazmışsın arabayı boşalttım nos basıyorum vs. diye arabanın boş olduğunu yakından gören hayretle izliyo zaten..İsyan etmene gerek yok tosunum ..Bu mesajdan sonra hala çocuk gibi yok ben geçtim vs.diyeceksen tamam sen geçtin ..Hadi ufak ufak uzaklaş bizden..Başka kapıya izzet.

videolar bak veren sarhosmuydun cocukluk yapan sensin gectiğiniz 2 video var biri yokus assagı olan oburu 1. viteste sardıgım video...uzatma dedikce uzatıosun...

EvrenCan_RS
09-07-2008, 22:39
videolar bak veren sarhosmuydun cocukluk yapan sensin gectiğiniz 2 video var biri yokus assagı olan oburu 1. viteste sardıgım video...uzatma dedikce uzatıosun...Videoların olmadığı denemeleride gördük çıplak gözle..Neyse hadi bende uzatmıyım kitlenmesin konun.

chiefkadir
09-07-2008, 22:49
Laptopu ben kaptım ;) izo araban hayırlısıyla bittiğinde istediğin hızda bakarız tekrar belki bu sefer daha iyi gidersin takılmayın birbirinize bakın keyfinize..

izo
09-07-2008, 23:00
Laptopu ben kaptım ;) izo araban hayırlısıyla bittiğinde istediğin hızda bakarız tekrar belki bu sefer daha iyi gidersin takılmayın birbirinize bakın keyfinize..

type r ın bu kdr iyi gitmesini beklmezdim abi zaten...masallah..tadımıs kacmasın....

chiefkadir
09-07-2008, 23:22
Yeni videolar geliyo diye duydum rs tayyar vs ;)

iynn-RS
09-07-2008, 23:27
Yeni videolar geliyo diye duydum rs tayyar vs ;)

Yoldalar 1 saate o konuya dalarız:D

bu gece uyku yok:rolleyes:

chiefkadir
09-07-2008, 23:30
Yoldalar 1 saate o konuya dalarız:D

bu gece uyku yok:rolleyes:Sen dal ciger ben yatar :) Atacaklar evden hergece 2 lere kadar :D