PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aldıgımız araca molotof atılmıs zamanında

paulharris
12-10-2013, 20:23
arkadaslar temiz bi tane arac aldık...dacia.... tramer kayıtlarında 2 tane hafif hasar gozukuyordu 500 ve 700 tllik....

bugun icindeki bazı parcaları bulalım diye cıkmacıya gittik...kapının dosemelerini actı...hemen abi bu araba yanmıs eskiden demi dedi....bizde sok olduk valla :) gozle gorulur bişey yok ama azıcık erimiş bi kac parca vardı....

aldıgımız adamın tamirci dukkanına gelen biriyle muhabbet ettik...bu arabanın icine molotof kokteyl atılmıs..ama bu abi herseyini yaptı duzeltti tamir etti sonra size satmıs dedi.....

sizce bi sıkıntı olurmu ilerde...arac icimize sinmişti alırken aslında... muayeheneye beraber gittik araba muayaheneden gecti..sonrada satın aldık...babama detaylı bi check yapalım istersen dedim...babamda bosver o kadarınıda dedi....

nese goruslerinizi alayım :)

GÖKTÜRK
12-10-2013, 20:24
aracı alırken sahibi size bunu belirtti mi ? sanırım hukuksal olarakda hakkınızı savunabılırsınız

cerkez_kral
12-10-2013, 20:26
satarken büyük sıkıntı olur bence

cihan_06MLC60
12-10-2013, 20:27
pert kayıt yoksa hukuksal bişey yapılamaz

paulharris
12-10-2013, 20:28
aracı alırken sahibi size bunu belirtti mi ? sanırım hukuksal olarakda hakkınızı savunabılırsınız

herhangi bir kazası cırıgı cıkıgı yok demişti... neyse babam o kadar ustune gitmez yasal yollar vs.... satan adamla iyi muhabbet kurdu zaten.... biz alıp satma işini yapmıyoruz aldıkmı miyadını doldurana kadar kullanırız arabayı.....

işte bi sıkıntı olurmu acaba ilerde diye dusunuyorum..... aldıktan bu yana 100 km yaptım....arac iyi...bi sıkıntısı yok

Volkann
12-10-2013, 20:28
satan adam size bunu belirtmediyse arayın direk durumu anlatın bakalım tepkisi ne olacak.

Y.Emre
12-10-2013, 20:32
Öyle üç beş ay bisenede birşey çıkmaz (çıkadabilir, şansınıza kalmış) ama uzun vadede ısı görmüş araç çok tercih edilmez. En başta daha erken pas tutar. TAbi burada molotof kokteyli sebebiyle yangın çıkan yer de önemli.

GÖKTÜRK
12-10-2013, 20:47
satan adamın yaptığı insanlık değil bence size söylemesi ve piyasadan aşağıya vermesi lazımdı sonuçta aracı kusurlu yerinizde olsam adamı arar ve işin aslını öğrenirdim tabi karar sizin

SmT
13-10-2013, 01:47
Yapmanız gereken iki şey var aslında,aracı satan hıyarı arayıp bunun bide diğer dünyası var diyip muhabbetinizi keseceksiniz sonrada aracınıza güzelce bineceksiniz,zaten uzun zaman kullanmayı planlıyormuşsunuz..
Güle güle kullanın.