PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BS fn2 rollnights

Serhat Y.
15-10-2013, 16:35
c.tesi-pazar gecelerine ait çekimler,
araç sahipleri rahatsızlığını belirtirse konu,video kaldırılabilir..

BS fn2
12.5cr.
erl kapak
dc 3,2 egztrk.
flashpro(yüreğir)

zcWwKo-A8Cc

MrtYILDIZ
15-10-2013, 16:38
Borked.... :)

XoR
15-10-2013, 16:47
Borked.... :)

BS type-r.ist.roll. - YouTube (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zcWwKo-A8Cc)

Maşallah Serhatcım :)

'K20A2'
15-10-2013, 16:50
maşallah bs typara kesene bereket serhat.
benim eski jantlar yakışmıs :)

Can's
15-10-2013, 16:57
maşallah araclara BS yıne cok darbelı gıdıyor abı yine cok mutevazi kullanmıssın :)
kesene bereket

Alper_
15-10-2013, 16:59
maşallah araçlara..

Jeandan-R
15-10-2013, 17:00
Bs ayrı dünya. Hayranım şu araca maşallah

Ufuk
15-10-2013, 17:03
bs çok farklı maşallah.O beyaz chevrolet aveo sizden değilse ayıp etmiş,neyin kafasıysa ? :)

josefsalvatini
15-10-2013, 17:06
Maşallah bs ye duruşu gidişi mükemmel yapanın ellerine saglık , senin kesene bereket Serhat

orhan_guney
15-10-2013, 17:09
Maşallah araclara.

ademsezer
15-10-2013, 17:10
maşallah serhat

Bulut Y.
15-10-2013, 17:14
Maşallah reyis olmuş bu :)

josefsalvatini
15-10-2013, 17:15
Ep3 type r tc type r mı??

Cem.B
15-10-2013, 17:21
Masallah knkacim kesene bereket,o egzoz sesiyle arkana dusen yandi :)

tılsım
15-10-2013, 17:31
Maşallah çok güzel olmuş aracınız..Keyifli sürüşler

Gko
15-10-2013, 17:36
fd2 son dişliye nazaran daha iyi gidiyo gibi maşallah sesine gidişine

yearone
15-10-2013, 17:40
Maşallah aracına. Ses büyüledi :)

dc_crx
15-10-2013, 17:46
Maşallah araçlara BS type-r hızlı gerçektende TC çok güzel gene tutunmuş onada maşallah
Araçlarda yakıt varmıydı?

cakaragol
15-10-2013, 17:53
Serhat sonunda kirmayip benimle sonunda denedigin icin tesekkur ederim.yakit oldugunu soyledigin icin tesekkur ederim.eksiklerimizi gorduk tekrar deneriz ins herkese iyi bayramlar

yasin_R
15-10-2013, 17:55
Tebrikler serhatcim ses efsane geliyor:)

Patisever
15-10-2013, 17:59
güzel geceydi o beyaz aveo iyi kurtuldu yanında kız arkadası sanırım baska biriyle mal mal telefonla konuşuyordu hararetli şekilde sanırım bizi şikayet ediyordu :) bs yi cok begendik tcde yakıt yok 2 boy gibi oluyordu basarılar bs ye serhat kardeşimiz gayet basarılı ciddi emek harcanmıs araca masallah

guwen_ar
15-10-2013, 18:03
BS nin sesi gidisi gercekten cok guzel.
Fakat TC type r speclerine gore ciddi yuruyo.
Nazar degmesin deneyen araclara .

16EC813
15-10-2013, 18:09
maşallah deneyen araçlara
fn2 nin sesi çok yırtıcı olmuş maşallah

D.CaN
15-10-2013, 18:17
Masallah ıkı aracada speclere gore tc typer gayet guzel yurudu..

Serhat Y.
15-10-2013, 18:17
Serhat sonunda kirmayip benimle sonunda denedigin icin tesekkur ederim.yakit oldugunu soyledigin icin tesekkur ederim.eksiklerimizi gorduk tekrar deneriz ins herkese iyi bayramlar

Eyvallah Harun, eksıkler gıderılınce denerız musaıt oldugumız an.
Dıger arkadaslarada tesekkuler ıyı dıleklerı ıcın. Herkese ıyı bayramlar.

Bulut Y.
15-10-2013, 18:19
Cem senin de işler bitmiş galiba :rolleyes:

Cem.B
15-10-2013, 18:25
Cem senin de işler bitmiş galiba :rolleyes:

Dun gece 4 e kadar ugrasti ozgun saolsun bitmis olmali heralde :)

cakaragol
15-10-2013, 18:44
Tc typer bs typer dış çekim - YouTube (http://youtu.be/vSzRAMeRZ_8) buda dis cekim bende olan bs typer tc typer

Onur Şanlı
15-10-2013, 18:48
Tc typer bs typer dış çekim - YouTube (http://youtu.be/vSzRAMeRZ_8) buda dis cekim bende olan bs typer tc typer

Tebrikler harun. Bu speclere göre gayet başarılı..

Semii
15-10-2013, 18:48
Masallah bs cok iddali bnce

cakaragol
15-10-2013, 18:53
Herkese iyi dilekleri icin tesekkur ederim herkese iyi bayramlar emeklerin karsiligini almak cok guzelll allah herkese daha iyisini nasip etsin

Semii
15-10-2013, 18:55
Tc ninde speclerini bilmiyorum ama bs ye iyi tutunmus onada masallah :)

Alper D.
15-10-2013, 18:59
Tebrikler BS type r herhaliyle mükemmel olmuş Serhat Abi'm emeklerine sağlık oldu sonunda.bu arada ep3 te herhangi bir söküklük varmı merak ettim.

SekoLive
15-10-2013, 18:59
serhat abi iyi bayramlar :) Maşallahınız var bs ile :)

cakaragol
15-10-2013, 19:06
Tebrikler BS type r herhaliyle mükemmel olmuş Serhat Abi'm emeklerine sağlık oldu sonunda.bu arada ep3 te herhangi bir söküklük varmı merak ettim.

Serhatin dedigi gibi citir soktuk ben sevmiyorum sokme islerini ama o aksam bs le ayni olalim diye koltuk sokumu sadece dipnot kilima ma kadar takiliyim

cakaragol
15-10-2013, 19:07
Tc ninde speclerini bilmiyorum ama bs ye iyi tutunmus onada masallah :)

Sagolasin eksik olma semi kardesim iyi bayramlar

Jeandan-R
15-10-2013, 19:24
Harun hiç beklemiyordum bs'ye böyle tutunacağını, tc'ye helal olsun. Sıra bks'yi yürütmekte :rolleyes:

Tufan Job34
15-10-2013, 19:29
masallah harun kardeşim ufak dokunuşlarla rahat bi şekilde önde olursun..
tc typer masallah..

Tufan Job34
15-10-2013, 19:32
bs typer emeğinin hakkını vermiş.. deneme için tc typer olması nokta atış olmuş
güzel deneme çıkmış ortaya kazasız belasız inş bs typer..

josefsalvatini
15-10-2013, 19:43
Uzunda dış cekim var mı acaba bs icinden bakınca aynada tc cok geride kalıyor sanki
Tam dış cekim daha net bilgi verir gibi
Bu arada tc ye de Masallah
Dip not fn2 zaten ep3 den ağır :)

cakaragol
15-10-2013, 19:43
masallah harun kardeşim ufak dokunuşlarla rahat bi şekilde önde olursun..
tc typer masallah..

Eyvallah kanka dokunuslarimiz olcak serhat kardesimizlede konustuk tekrar deniyip eksiklerimizi gorcezzz

Tufan Job34
15-10-2013, 19:47
Eyvallah kanka dokunuslarimiz olcak serhat kardesimizlede konustuk tekrar deniyip eksiklerimizi gorcezzz

***** yere gelmıyomusunuz? ortam nsl uzun zmndır gelemedim.. berkanıda arıyrm açmadı görüsemedik çıkarsanız hbrimiz olsun kardesim?

Ahmet.S
15-10-2013, 19:49
Maşallah Serhat aracın sesi daha bi agresif çıkıyo egzoz sistemindede bir değişiklik oldu herhalde.

cakaragol
15-10-2013, 19:51
Uzunda dış cekim var mı acaba bs icinden bakınca aynada tc cok geride kalıyor sanki

Cok uxun basamadik yol okadar musait degildi ztnte ep3 hafif evet fn2 den amaerhat kardesimz profosyenel olarak gayet hafifdir jant dparco koltuk falan būrada fn2 koltuklari cok agir cok kilo atabiliyosun bizdede 3 tane fn2 var onlarda yakinda cikcaklar isallaah yakinda tekrar deniycez ozmaan guxel videolar olur

cakaragol
15-10-2013, 19:54
***** yere gelmıyomusunuz? ortam nsl uzun zmndır gelemedim.. berkanıda arıyrm açmadı görüsemedik çıkarsanız hbrimiz olsun kardesim?

Kanka ilerleyen saatlerde haberleselim bayramlasma yapcaz ztn kanka

josefsalvatini
15-10-2013, 19:55
Cok uxun basamadik yol okadar musait degildi ztnte ep3 hafif evet fn2 den amaerhat kardesimz profosyenel olarak gayet hafifdir jant dparco koltuk falan būrada fn2 koltuklari cok agir cok kilo atabiliyosun bizdede 3 tane fn2 var onlarda yakinda cikcaklar isallaah yakinda tekrar deniycez ozmaan guxel videolar olur

Yok siz dip not klima takılı dediğiniz için dedim yoksa bs yi çok iyi biliyorum ...

Bs iç çekimlerde 240 a kadar çıkmış o yüzden dedim

Tufan Job34
15-10-2013, 19:57
Kanka ilerleyen saatlerde haberleselim bayramlasma yapcaz ztn kanka

hadi beee ortam için hbr beklıyrm. b.evlerdeyim ona göre anca gelirim kaç gibi orda olursunuz?

cakaragol
15-10-2013, 20:01
Yok siz dip not klima takılı dediğiniz için dedim yoksa bs yi çok iyi biliyorum ...

Bs iç çekimlerde 240 a kadar çıkmış o yüzden dedim

Anladimm dedigim gibi yakinda eksikler bitince guzel bir yolda guzel videolarda koyariz iyigecelr simdi turkiye maci var :)

cakaragol
15-10-2013, 20:03
hadi beee ortam için hbr beklıyrm. b.evlerdeyim ona göre anca gelirim kaç gibi orda olursunuz?

Kanka kesin degil hbr veririzzz

Tufan Job34
15-10-2013, 20:08
Kanka kesin degil hbr veririzzz

tamamdır hbr bekleniyor..
whatsApp yazarsın kanka grsrz.

Dou
15-10-2013, 20:29
Masallah araclara

Yuruyen fn2 gormek guzel. Tebrik ederim serhat abi

Serhat Y.
15-10-2013, 20:34

Aynen abı dedıgınde haklısın gerıde kalıyor, herkesın gozu farklı algılayabılır nasıl baktıgına baglı, vıdeo ortada zaten. Ben gectım sayıyorum boy hesabı arkadaslara kalsın. Tekrar tesekkurler deneyen arkadaslara..

mehzent
15-10-2013, 21:02
Maşallah abi BS cıdden guzel bı fn2 emeklerının karşılığını gittikce dahada alırsın ses ıse muazzam :)

Deneyen herkese maşallah kazasız belasız :)

kelalper
15-10-2013, 21:22
ufak dokunuşlarla TC type R BS yi geçemez. Kimse hayal görmesin. Bi de çok rahat demişler sesli güldüm.

Maşallah Serhat iyi tutunmuşsun kanka.

Serhat Y.
15-10-2013, 21:35
Maşallah abi BS cıdden guzel bı fn2 emeklerının karşılığını gittikce dahada alırsın ses ıse muazzam :)

Deneyen herkese maşallah kazasız belasız :)
Vay ımza degısmıs,tamda uzman aracı bıtırmıstı :D sıldırecektı ımzayı hahaa:)

ufak dokunuşlarla TC type R BS yi geçemez. Kimse hayal görmesin. Bi de çok rahat demişler sesli güldüm.

Eyvallah alper:))

cakaragol
15-10-2013, 21:47

Biz arabalaraa ev parasi harcamayiz herkesin emegine saygimiz var ama snin inadina ufak dokunuslarla geccem abi ok bu lafimida unutma :) ben hayel gormuycek yasi gectim ve typer aldim. ;) dip not tc de daha yurt disindan bir parca bile yok biz serhati tebrik ettik ztn

e'to
15-10-2013, 21:50
Deneyen araclara masaallah kesenize bereket temiz deneme oldu..serhat arkadasimizada ayrica tesekkurler yakit oldugunu soylemis..
Bu arada bende tc nin bir iki dokunusla öne gecebilecegini dusunuyorum..cok fark yoktu arada cunku..ama tabi mekanik.. bs de birseyler yapar vs.uzar gider onemli olan dostca deneyip geceni tebrik edip ayrilmak..

cakaragol
15-10-2013, 21:52
[QUOTE=kelalper;7095175]ufak dokunuşlarla TC type R BS yi geçemez. Kimse hayal görmesin. Bi de çok rahat demişler sesli güldüm.

Maşallah Serhat iyi tutunmuşsun kanka.[/Heee abicim sen diyosanki ben bu tc yi megane la bile gecerim diyosan icinden gece cikal deneyelim abicim :))

Alper D.
15-10-2013, 21:52
Serhatin dedigi gibi citir soktuk ben sevmiyorum sokme islerini ama o aksam bs le ayni olalim diye koltuk sokumu sadece dipnot kilima ma kadar takiliyim

Anladım deneme yapılmadan müzik sistemime kadar takılıyım öyle deniyorum diyince sökülmemiştir diye düşünmüştüm o yüzden sordum.

cakaragol
15-10-2013, 21:56
Anladım deneme yapılmadan müzik sistemime kadar takılıyım öyle deniyorum diyince sökülmemiştir diye düşünmüştüm o yüzden sordum.

Eyvallah ogun herkess sok biraz oyle bi gor takmak istemiyceksin artik dediler oyle koltuklara kiydim ama geri hemen gece ozume dondum sikinti yok ✌️

Tufan Job34
15-10-2013, 21:58

Bahadır abiye saygım olduğundan sadece iyi bayramlar diliyrm..

cakaragol
15-10-2013, 22:03
Beyler konuyu dagitmayin lutfen serhat kardes beni gecti 2ama eksiklerimizi giderip bayramdan sonra 500 tl bakar kendinizi
Kasmayin tekrar deneriz bayram bugun eglencenize bakim opuyorum sizi

Tufan Job34
15-10-2013, 22:05
edit..........

mehzent
15-10-2013, 22:09
Beyler konuyu dagitmayin lutfen serhat kardes beni gecti 2ama eksiklerimizi giderip bayramdan sonra 500 tl bakar kendinizi
Kasmayin tekrar deneriz bayram bugun eglencenize bakim opuyorum sizi

Ya su engın bılgılerını bıraz paylaşşana bızle yada benle 500 tl yle nasıl hızlandırcaksın arabanı Kaan yaptı arabanı kaanın emeğı var dıye bısey yazmıyorum ama az yere bas kaan sana en dusuk malıyetle yaptı verdı eyvallahda fazla hayal goruyosum artık su konusma tarzından vazgec..

En yavas halımdeyken denemıstım senle vıdeosunu bıle koymadım hatırlatırım bu arada?

Ama su ugak donuslar ne bı ac bızde bılelım nede olsa bılgı alısverısı yapıyorz burda?

Mıllet 500 tl ye basınc acamıyo?sen atmo araba hızlandırıyosun?

cakaragol
15-10-2013, 22:20
Ya su engın bılgılerını bıraz paylaşşana bızle yada benle 500 tl yle nasıl hızlandırcaksın arabanı Kaan yaptı arabanı kaanın emeğı var dıye bısey yazmıyorum ama az yere bas kaan sana en dusuk malıyetle yaptı verdı eyvallahda fazla hayal goruyosum artık su konusma tarzından vazgec..

En yavas halımdeyken denemıstım senle vıdeosunu bıle koymadım hatırlatırım bu arada?

Ama su ugak donuslar ne bı ac bızde bılelım nede olsa bılgı alısverısı yapıyorz burda?

Mehmet butun arabalarimi kaan yapti ztn evet senle
Kimse denemedi geltin atar yaptin bende dedmki gecersin ama deneyelim unutmadiysan speclerimize gore thi geccen onumu soyluyosun simdi en yavas falanda degildin bikere 270 tekerdin nese ne 500 tl soyliyimmi 350 tl enjektor 100 tl emme manifoldu kaynak 50 tl varex sokum 70 gredyy 60 tl 97 benzin toplamda 500 tl ;)) pardon yakiti saymayalim var yemezler gibi :) farkindaysan turkiyede 8 aydir tek gazlayan typer benim arabam 1

Cem.B
15-10-2013, 22:24
Kimse denemedi geltin atar yaptin bende dedmki gecersin ama deneyelim unutmadiysan speclerimize gore thi geccen onumu soyluyosun simdi en yavas falanda degildin bikere 270 tekerdin nese ne 500 tl soyliyimmi 350 tl enjektor 100 tl emme manifoldu kaynak 50 tl varex sokum 70 gredyy 60 tl 97 benzin toplamda 500 tl ;)) pardon yakiti saymayalim var yemezler gibi :) farkindaysan turkiyede 8 aydir tek gazlayan typer benim arabam 1

Enjektor yetmiyormu suan ? Stock motor egzantirik de yok degilmi ?

mehzent
15-10-2013, 22:26
Kimse denemedi geltin atar yaptin bende dedmki gecersin ama deneyelim unutmadiysan speclerimize gore thi geccen onumu soyluyosun simdi en yavas falanda degildin bikere 270 tekerdin nese ne 500 tl soyliyimmi 350 tl enjektor 100 tl emme manifoldu kaynak 50 tl varex sokum 70 gredyy 60 tl 97 benzin toplamda 500 tl ;))

Sanamı atar yaptım :) laf kalabalıklığı yapmıycam sadece guluyorum ahhahah

Bu kadar atar yaptıgın bı denemeye 350 tl enjektor ve 100 tl emme masrafını yapmadan gelıcek kadar ozguvenlısın ama hayatta ıgne sokmem dıyıp arka koltruklarını sokucek kadar hırslanmıssın :)

Harun burasını enbasıkarababenımkı.com/forum la falanmı karıstırdın karşında cocuk yok ınanmadıgın seylerı yazma Typerdan neyle ne alınacagını emın ol herkes bılıyor gecılmıssın tebrık etmıssın hayret dedım ama bes post sonra ozune donmussun zaten :)

cakaragol
15-10-2013, 22:30
Enjektor yetmiyormu suan ? Stock motor egzantirik de yok degilmi ?

Abcim dynoda var ozgun abinin orjinal egzantrik liftleriyle biraz oynadik abicim kaan ppr oyle guxel bur kapak yaptiki sagolsun enjektorler sinirda suanda memnunum ama alper beyin ve bir kac kisinin inadina bayramdan sonra musait zamanda 2 gunluk isi var eksiklerim var halletcem isallah

mehzent
15-10-2013, 22:30
8 aydır tek gazlayan Typer :D

Neyse Serhat ın dustugu hataya dusmuycem konusturmuycam senı maşallah arabana on numara bes yıldız ama resmı sureler alda bı bakalım gercekten ne kadar hızlı he sonra bıde 500 lıra harcayıp tekrar olcersın fıyat/performans olcumu yaparız :)

Neyse ıyı gazlamalar :)

cakaragol
15-10-2013, 22:33
Sanamı atar yaptım :) laf kalabalıklığı yapmıycam sadece guluyorum ahhahah

Bu kadar atar yaptıgın bı denemeye 350 tl enjektor ve 100 tl emme masrafını yapmadan gelıcek kadar ozguvenlısın ama hayatta ıgne sokmem dıyıp arka koltruklarını sokucek kadar hırslanmıssın :)

Harun burasını enbasıkarababenımkı.com/forum la falanmı karıstırdın karşında cocuk yok ınanmadıgın seylerı yazma Typerdan neyle ne alınacagını emın ol herkes bılıyor gecılmıssın tebrık etmıssın hayret dedım ama bes post sonra ozune donmussun zaten :)

Mehmet beni yanlis anliyom galiba bana yapmadin geldin atasehire yaptin atar kimse denemedi senle ben ciktim diyorum hatta karsiya geciyoz dedin yoksa deniycek

devolation
15-10-2013, 22:34

memedim senin otarafta iscilik biraz pahali biz 500 liraya komple sanzuman degisiyoruz iscilikte icinde :))))tabi aracina gore degisir.. tc yapilan islere gore bs yi rolle yakitla cikaricak kadar guzel gidiyo iki aractada emek var maasallah ikisinede

cakaragol
15-10-2013, 22:37
8 aydır tek gazlayan Typer :D

Neyse Serhat ın dustugu hataya dusmuycem konusturmuycam senı maşallah arabana on numara bes yıldız ama resmı sureler alda bı bakalım gercekten ne kadar hızlı he sonra bıde 500 lıra harcayıp tekrar olcersın fıyat/performans olcumu yaparız :)

Neyse ıyı gazlamalar :) benim sureyle falan bi isim yok mehmet bayramdan sora bu laflarini unutma ozgum abinin dynoda goruselim ztn hergun ordasin ok iyi bayramlar. Buarada sanada buarada serhat be hataya dusmus anlamadim delimanli gibi denedi gecti konu acti 1 hafta sonrada olsada gittim adam deedi tebrik ettim bunda nevar ✌️

Cem.B
15-10-2013, 22:38
memedim senin otarafta iscilik biraz pahali biz 500 liraya komple sanzuman degisiyoruz iscilikte icinde :))))tabi aracina gore degisir.. tc yapilan islere gore bs yi rolle yakitla cikaricak kadar guzel gidiyo iki aractada emek var maasallah ikisinede

Bilgi amacli yaziyirum bs typer 7-8 aydir sadece yakitla geziyor pist,rolling gundelik vs .

Deneme olacak diye koyulmadi yanlis anlasilmasin

kelalper
15-10-2013, 22:39
[QUOTE=kelalper;7095175]ufak dokunuşlarla TC type R BS yi geçemez. Kimse hayal görmesin. Bi de çok rahat demişler sesli güldüm.

Maşallah Serhat iyi tutunmuşsun kanka.[/Heee abicim sen diyosanki ben bu tc yi megane la bile gecerim diyosan icinden gece cikal deneyelim abicim :))

Megane da lastik yok şu an demir silindir üzerinde yürüyor. Bi de sadece dostlarımla arkadaşlarımla deniyorum güzel kardeşim. Ben eğlencesindeyim sen hırsındasın. O araba o 4-5 boyu 500 tl ile ufak dokunuşlarla kapatamaz. Sadece 1 vites yanında duruyorsun ondan sonra BS açıp gitmeye başlıyor. Yanında kalabilme nedeninde EP3 ün daha hafif olması. O arabanın üzerine 20-30 hp koymadan BS nin yanında yürümenin şansı yok. Atmosferik arabadanda o 20-30 hp yazdıklarınla gelmiyor.

mehzent
15-10-2013, 22:41

Devranım ben kaanlada konustum tc dyno yapılırkende ordaydım gayet guzeldi ama zaten malıyetsız olarak yapılacaklar yapılmıs arabaya hanı bı cıgı vardır onun bı damla ustune cıkmak ıstesen cok meşaktli ve masraflıdır ya tc su an o kıvamda o araba 500 lıra ıle hızlanmaz demek ıstedıgım o he sadece fıltrelı typerı 500 lıraya hızlandırırsın ama tc kıvamndakı bı arabayı 500 tl ıle sadece uygulama yapıp cılalyıp ruzgara surtunmesıni azaltırsın alacagın her beygor bu saatten sonra fazla malıyet cunku :)

Kalkıp ben arabaya daıre parası harcamıyorum yazarsada ısın rengı degısır harun yuz yuze konusurken eglencelı guluyosun ama forumdan ole gozukmuyor :)

Bu arada hangi fn2 240+ ep3 ıle yurur derdık mevzu ınanılmayanı yapmakta adam kac senedır ugrasıyor kalkıp bole emek olan bı arbayı 500 tl harcayp gecıcem dersen olmaz emegw saygı cıdden guzel laf :)

cakaragol
15-10-2013, 22:45
[QUOTE=cakaragol;7095223]

Megane da lastik yok şu an demir silindir üzerinde yürüyor. Bi de sadece dostlarımla arkadaşlarımla deniyorum güzel kardeşim. Ben eğlencesindeyim sen hırsındasın. O araba o 4-5 boyu 500 tl ile ufak dokunuşlarla kapatamaz. Sadece 1 vites yanında duruyorsun ondan sonra BS açıp gitmeye başlıyor. Yanında kalabilme nedeninde EP3 ün daha hafif olması. O arabanın üzerine 20-30 hp koymadan BS nin yanında yürümenin şansı yok. Atmosferik arabadanda o 20-30 hp yazdıklarınla gelmiyor.

Abicim bak yine konulari dagitmaalim ne 4 5 boyu yayayaaa hahahahahahhahahaha. Tamam abicim o araya kapatmam benim sorunum siz evinizden tekra denedigimizde goruruzzz biz
Serhatla tbriklestik bidah deneriz dedik eksiklerimizi giderip

chiefkadir
15-10-2013, 22:48
Zevkle seyrettim,deneyen araçlara maşallah,Serhat geceyi kabala almış gibi tüm denemeleri tek gecede halletmişsin:)

cakaragol
15-10-2013, 22:50
Devranım ben kaanlada konustum tc dyno yapılırkende ordaydım gayet guzeldi ama zaten malıyetsız olarak yapılacaklar yapılmıs arabaya hanı bı cıgı vardır onun bı damla ustune cıkmak ıstesen cok meşaktli ve masraflıdır ya tc su an o kıvamda o araba 500 lıra ıle hızlanmaz demek ıstedıgım o he sadece fıltrelı typerı 500 lıraya hızlandırırsın ama tc kıvamndakı bı arabayı 500 tl ıle sadece uygulama yapıp cılalyıp ruzgara surtunmesıni azaltırsın alacagın her beygor bu saatten sonra fazla malıyet cunku :)

Kalkıp ben arabaya daıre parası harcamıyorum yazarsada ısın rengı degısır harun yuz yuze konusurken eglencelı guluyosun ama forumdan ole gozukmuyor :)

Bu arada hangi fn2 240+ ep3 ıle yurur derdık mevzu ınanılmayanı yapmakta adam kac senedır ugrasıyor kalkıp bole emek olan bı arbayı 500 tl harcayp gecıcem dersen olmaz emegw saygı cıdden guzel laf :) mehmet bizim soylediklerimizi ynlis anliyosun galiba sen bu isi bilen adamsin bak emege herkese saygimiz var tebrik ettik ztn ama ben arabalarima para harcamam fazla bak benim enjektorum limit araba daha acilcak
OZGun abiyle konustuk sen beni birak bayramdan sona izle lutfen yuzyuxe konusuruzz mehmetim

cakaragol
15-10-2013, 22:53
Yaaa mehmett ben serhatla onun devrinde basiyorum adamda kisa varmis sen neyi konusuyosun yaa turkiyede hamgi typer 60 la basar allah askinaaa beni deli etmeyin :)))))) hepiniz zamanida kosturdunuz ep 3 konsturmayin beni zorlaa bahane olcak cunku sonra eksiklerigorel tekrar deniycezzz diyoz uzatmayin istee

Kekuti*
15-10-2013, 22:58
Yanlisim yoksa Serhatta kisa var diye biliyorum. 80 basamiyor sanirim.
Eger 60da basilip yakitli arabaya bukadar tutunuyorsa Tc, bence daha gideri olur Alper abi.
Iki hizda basilmamis sanirim. BS alttan basarak avantaji kullanmis ve gecmis ama 80de basilabilirdi sanki :)

orcuns
15-10-2013, 23:02
Serhatcim tebrik ederim...cok ugrastin yapicam dedin ve yaptin.

Bu islerde sunu herkeze gostermis oldun ne kadar ekmek o kada kofte...

devolation
15-10-2013, 23:03
Bilgi amacli yaziyirum bs typer 7-8 aydir sadece yakitla geziyor pist,rolling gundelik vs .

Deneme olacak diye koyulmadi yanlis anlasilmasin
bizim depo denemeden denemeye 97 goruyo :))) bilmiyordum dostum kusura bakmayin

Bu arada hangi fn2 240+ ep3 ıle yurur derdık mevzu ınanılmayanı yapmakta adam kac senedır ugrasıyor kalkıp bole emek olan bı arbayı 500 tl harcayp gecıcem dersen olmaz emegw saygı cıdden guzel laf :)

emege tabiki saygi ama adamin bi bildigi var heralde yineleyip duruyo bekleyip gorelim. evet bu makineler hakkinda benden cok bilgin oldugu asikar oyuzden bilmedgm konuda yorum yapmiyorm

cakaragol
15-10-2013, 23:03
Benim koydugum video 80 de basildi 1 t
2 boy geciyo bunlar bahaeye girer sonucta adam gexti ama kalkipta kimse hayel dir bilmem neod konusmasin bugun gecilirsin yrn gecersin ufak dokunuslar yapcaksinki gorcen buyul yaptikdan sinra ne anlami kaldi anlayin lutfen bana guxin abla gibi yazdirmayin

cakaragol
15-10-2013, 23:06
Eger 60da basilip yakitli arabaya bukadar tutunuyorsa Tc, bence daha gideri olur Alper abi.
Iki hizda basilmamis sanirim. BS alttan basarak avantaji kullanmis ve gecmis ama 80de basilabilirdi sanki :)

Kanka benim. Devrimde yani 80 de bastigimizda attigim video oluyooo

brs_odbs
15-10-2013, 23:21
Maşallah araçlara bs typer güzel yürümüş .. Sakıncası yoksa tc typerın specleri nelerdir

yasinipek79
15-10-2013, 23:25
Guzel denemeydi.bs ye tebrikler.ancak ben TCnin yinede speclerine gore cok iyi tutundugunu dusunuyorum.Aradaki fark giderilir.Harun eksiklerini giderir tekrar denenir.

Serhat Y.
15-10-2013, 23:27
fazla gülme abicim biraz video izle öğrenirsin!
SKN & BS video'sunu izlersen orda gerceği hayali anlatır sana.. fazla tutunamadığını görürsün..

skn&bs denemesini kıstas alırsan yanılırsın.
1.şanzuman kötüydü vitesler girmiyordu şimdiki gibi
2.müzik tesisatından kalma bayağı çokça yalıtım vardı o söküldü, şuan sadece arka koltuklar yok önler sparco, ekstra 3ad.rollbar ve arka kısmın kötü görüntüsü kapamak amaçlı mdf üzeri kaplama kapak var büyükçe.
3.motordada ekstralar mevcut, kapak egztrk. vs.

SekoLive
15-10-2013, 23:38
imkanı olup para harcıyan arabasını yapan adamların hakkını yemişsiniz. Yurt dısından parça getirenleri biskivüt cocugu yapmışsınız :) Deneme konusunu nerelere getirmişsniz.

Serhat Y.
15-10-2013, 23:38
Yaaa mehmett ben serhatla onun devrinde basiyorum adamda kisa varmis sen neyi konusuyosun yaa turkiyede hamgi typer 60 la basar allah askinaaa beni deli etmeyin :)))))) hepiniz zamanida kosturdunuz ep 3 konsturmayin beni zorlaa bahane olcak cunku sonra eksiklerigorel tekrar deniycezzz diyoz uzatmayin istee
60da bastığımız bitane deneme yok, bende kısa falanda yok ayrıca, kısa şanzumanı izmirden orcun arkadasımızın bi arkadasına sattım sorsaydın sölerdim.

80basıldı zaten, ayrıca yanlış bilgi almışın canım:)

2 boy geciyo bunlar bahaeye girer sonucta adam gexti ama kalkipta kimse hayel dir bilmem neod konusmasin bugun gecilirsin yrn gecersin ufak dokunuslar yapcaksinki gorcen buyul yaptikdan sinra ne anlami kaldi anlayin lutfen bana guxin abla gibi yazdirmayin
senin koyduğun video zaten bendeki araç içi videolarından biridir, fark 3.vitesin sonundan itibaren direkt açılıyor, çok altta kalıyorum dediğinde daha üstten bastık hatta sonuç değişmedi.
Harun olayı kişiselleştirmeyelim ayrıca tamam, denendi bitti bayramdan sonra diye kendini şartlama bence, müsait olduğumuz bigün denk gelirsek deneriz tekrar..

Tufan Job34
15-10-2013, 23:39
skn&bs denemesini kıstas alırsan yanılırsın.
1.şanzuman kötüydü vitesler girmiyordu şimdiki gibi
2.müzik tesisatından kalma bayağı çokça yalıtım vardı o söküldü, şuan sadece arka koltuklar yok önler sparco, ekstra 3ad.rollbar ve arka kısmın kötü görüntüsü kapamak amaçlı mdf üzeri kaplama kapak var büyükçe.
3.motordada ekstralar mevcut, kapak egztrk. vs.

Abicim sana lafımız yok. Bs masallah diyoruz sen gülüyosun! buyuklerime saygım var.acıklama yapmana gerek yok mrk etmedim.

kelalper
15-10-2013, 23:40

bak kardeşim anlamadığın bişey var. Ben sana BS yi geçemezsin demiyorum her araba geçilir bazooka dahil ama öyle ufak dokunuşlarla o güçler gelmiyor. Emmeyi değiştiricem demişsin. Emme direk +10 hp mi vericek. enjektör ve yazlım şu anki durumun üzerine 10 hp vermeyecek. Sen sanıyorsun ki her yaptığın değişiklik üzerine +10-20 hp verecek. Üzerindeki manifold şu anda güç kazandırmıyor mu. Manifoldu söksen araban gene aynı güçte mi kalıcak. Yazılım. Özgün atmosfer basıncını mı açıcak enjektör taktığın zaman. Sadece biraz zenginleştirip bir kaç derece daha avans açacak o da egzantriklerin el verdiği kadar. Sen bunları anlayamıyorsun işte sıkıntı orada. Bi de ben evde oturmuyorum istersen 1 saate deneme yapalım 2.5 lt 30R Turbolu GC8 im de var en az 400 hp. Yaşın daha çok genç senin geçtiğin yollardan bizlerde geçtik merak ediyorsan type R ımızda oldu. Neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz.

orcuns
15-10-2013, 23:48
bu ıslerı tecrube etmek ıcın bıraz para harcamak lazım.
benım nacızane fıkrım,arabaya bır kac tane 500 tl harcaman lazım o arabanın yanına gelmek ıcın..

cakaragol
15-10-2013, 23:55
Arkadaslar konuyu bak yine uzattiniz benim napcagimi kimse bana ogretmesin tekrar deneriz bukadar basitt serhat kisiselestirmedin uzatiyolar denendi bitti buladar basit. Ama 80 degildi bosver bidahakine denriz sagolasin sana lafim yok ztn iyigecelr

josefsalvatini
15-10-2013, 23:57
Kanka benim. Devrimde yani 80 de bastigimizda attigim video oluyooo

Serhat yazmış ama bütün videolarda 80 de basılmış
Yani senin deyiminle 2 de 80 almış beklemiş ...

josefsalvatini
16-10-2013, 00:01
benim sureyle falan bi isim yok mehmet bayramdan sora bu laflarini unutma ozgum abinin dynoda goruselim ztn hergun ordasin ok iyi bayramlar. Buarada sanada buarada serhat be hataya dusmus anlamadim delimanli gibi denedi gecti konu acti 1 hafta sonrada olsada gittim adam deedi tebrik ettim bunda nevar ✌️

Deneme konusu açıldığında Çarşamba idi Perşembe cuma Cumartesi günleri icin dedi
Yani ısrarla 1 hafta sonra diyorsunuz bir türlü anlamak mümkün değil amacınızı
Sanki Serhat size gun vermiş de gelip denememiş gibi

Ayrıca uzunda araç ici videoda aynada nokta oluyor tc
Dıştan çekimde daha çok dusuk hizdasiniz

Sonuc herkes emegine göre karşılık alıp maddiyati isin icine sokmayın

Bı araba iyi gidiyor diye ev parası harcandı denmesi olmaz

S.Özeren
16-10-2013, 00:11
konu ne güzel giderken yine cıvkı çıktı :D

bu arada ses çok güzel maşallah

cakaragol
16-10-2013, 00:17
Deneme konusu açıldığında Çarşamba idi Perşembe cuma Cumartesi günleri icin dedi

Ordaaaaa 30 kisi izledi nokta mi olunuyoo nediym dogrudur adam gecti dedik tebrik ettik hala uzatmasak bayramdan once denedik farkindaysan bixim kimsenin emegine lafim yok olamaZda kimsenimde olamaz tekrar deniycez biz ortami germeyelim bdnce dimi

cakaragol
16-10-2013, 00:24

Ordaaaaa 30 kisi izledi nokta mi olunuyoo nediym dogrudur adam gecti dedik tebrik ettik hala uzatmasak bayramdan once denedik farkindaysan bixim kimsenin emegine lafim yok olamaZda kimsenimde olamaz tekrar deniycez biz ortami germeyelim bdnce dimi

Cliosportve
16-10-2013, 00:34
Ep3 videolarında EP3'ün hep bir erken basma isteği anlaşamama bir gerginlik bariz belli oluyor
Onun dışında aracınız gayet tatminkar
Maşallah

cakaragol
16-10-2013, 00:38
Ep3 videolarında EP3'ün hep bir erken basma isteği anlaşamama bir gerginlik bariz belli oluyor
Onun dışında aracınız gayet tatminkar
Maşallah

Sagolasin ama erken basma istegi degil altta kaliyorum biraz gel diyorum ordaaa

dc_crx
16-10-2013, 01:54

Maşallah yavrum TC çok iyi gerçekten
Bilmeyenler için TC specleri

Stock engine
Ported HEad (PPR engineering)
Custom Cams (PPR engineering)
70mm Exhaust
Stock Header
RBC intake Manifold
Stock injectors %97 Duty

97 Octane

Yigit-Y
16-10-2013, 02:23
araçlara maşallah.

bs fn2 hiç 12.5 cr li bir ep3 ile denedi mi ?

SerkanÇakır
16-10-2013, 02:53

Tc Ye Masallah Abı 1 2 Seyden Sonra Daha ıyı gıdersın Inşallah..:icon_tup:

dragon07
16-10-2013, 07:51
sonuç olarak BS taypır Adaleti saglamıs gecenin bi vaktinde :)) vitesler 10numara çok kasmadan atılmıs serhat reyiz maşallah.

Cem.B
16-10-2013, 09:18
sabah sabah üşenmedim serhatın yolladığı videoları izledim denemelerin hepsi 78 de başlamış istisnasız (bilgi olsun)

birde harun kardeşim araban hızlı maşallah laf eden yok ama şöyle düşün biri at biri deve değil ikiside typer basar basmaz 4-5 by fark bekleme 5 sonu 6 ya atınca fark açılıyor zaten

ki buda normaldir 2-3-4 vitesler ztn 10-11 saniyede bitiyor arada çok bir fark olmasını bekleme iki iyi araba arasında güç farkı üst viteslerde daha net ortaya çıkar zaten

neyse bir dahaki denemelerinizide izleriz umarım hayırlısı ile

XoR
16-10-2013, 09:20
Rüzgar tüneli testlerini incelemedim / araştırmadım

ep3 ve fn2'nin sürtünme değerlerini bilen var mı ?

tugrul
16-10-2013, 10:14
Bs typer maşallahı var. Tc için de mevcut speclerle denemesine ve gıdısıne helal olsun diyorum.
Tc gebzede ibo abıden kardeşi Onur aldığın da en az 8 bın lıra harcadı ve daha bı ton eksiği kaldı Typer bı ev oarası yemez belkı ama hattı sayılır paralar harcanıyor bunu herkes bilir.
Sımdı burda kalkıp tc ile bs yı kıyaslamayın. Bs nın ne kadar dolu oldugunu herkes biliyor. Harun 500 lıra harcarız hızlandırız demıs ama o da bılıyorkı mumkun değil. Yıne de arabayı ust noktalara tasıdı ve bu azımle bence yakında kafaya oynar.
Bazı arkadaşlar var bu formda. Kızıştırmaya, laf sokmaya ve kucumsemeye bayılan tipler.. Harun kardeşim sen dikkate alma ve bildiğin yolda devam et ama sakın hırs yapma,
Keşke bs typer bi skn ,ygz ya da dbs typer ile denese de bızde izlesek.

Yigit-Y
16-10-2013, 10:32
ep3 sahibi aracını görmek için denemiş anladığım kadarı ile.

ep3 sahibi malzemelere göre de gayet başarılı yürütmüş aracını.

BS FN2 artık aynı spec bir ep3 ile denemeli bayağa hızlanmış çünkü.

mtcvtc
16-10-2013, 10:34
Maşallah iki araçta çok güzel yürümüş tc speclerine göre bi tık ilerde gibi inşallah dahada iyi olucaktır buarada typer yüklemeyene typer yüklemek kolay gelir ondan bence bs'deki emekte küçümsenmemeli ciddi emek var Allah iki aracında tekerine zeval vermesin...

Honda Type_R
16-10-2013, 10:37
Ya neler olmus neler LA adamlar konusmuslar anlasmislar neyin derdindesiniz anlamadimki Adam yapacam demis birakin 500 tl harcasin farki gorsun denesin (tabiki olmiyacak ama) Adam deniyerek ogreniyo tecrube ediniyo he guzel onun acisindan ha deneme olursa by gece cikalim :-)

Sh4rk
16-10-2013, 10:48
Maşallah Serhat, bs gorevını yapmıs

yasin_R
16-10-2013, 13:56
Maşallah Serhat, bs gorevını yapmıs

Tc spec lere gore iyi gitmis bence daha nasil gitsin, AMA Harun birileri sana soyle yapcam araban sukadar daha godicek bu kadar hp daha Alican gibi seyler soyluyordur muhtemelen;) bence cok da inan ma:) derim, maksimum araban gunundeyse alacagin 1 boy dahadir, abartilar bos muhabbetler bence, yazdiklarimi Bilen anlayan anlayacaktirr zaten, arabaya 2 3 4 500 daha motorun koselerine sikistirirsin sikistirman yuksek olur risk alarak yurursun;) Allah tekerine tas degdirmesin su gidisattan rakiplere basabas gidiym geciyim diyorsan dokunuslar yerine parca ya ihtiyacin olucaktir,
Sahsi fikrim...

resatgurcuoglu61
16-10-2013, 15:05
Maşallah Araçlara Emek=Karşılık İlişkişi Çok Güzel :)

cakaragol
16-10-2013, 15:10
Tc spec lere gore iyi gitmis bence daha nasil gitsin, AMA Harun birileri sana soyle yapcam araban sukadar daha godicek bu kadar hp daha Alican gibi seyler soyluyordur muhtemelen;) bence cok da inan ma:) derim, maksimum araban gunundeyse alacagin 1 boy dahadir, abartilar bos muhabbetler bence, yazdiklarimi Bilen anlayan anlayacaktirr zaten, arabaya 2 3 4 500 daha motorun koselerine sikistirirsin sikistirman yuksek olur risk alarak yurursun;) Allah tekerine tas degdirmesin su gidisattan rakiplere basabas gidiym geciyim diyorsan dokunuslar yerine parca ya ihtiyacin olucaktir,
Sahsi fikrim...

Abicim sagolasin ama senin bilgilerine saygi duyuyorum bu alemde ygz ile buyuledin herkesi ama sana soxveriyorum dedigim yapcam aicim abi suan eksiklerim hazir dukkanlarin acilmasini bekliyorum sabirsizlikla ben kendim ianndim bu arqda sahol abicim fikirlerin icin

cakaragol
16-10-2013, 15:13
Ya neler olmus neler LA adamlar konusmuslar anlasmislar neyin derdindesiniz anlamadimki Adam yapacam demis birakin 500 tl harcasin farki gorsun denesin (tabiki olmiyacak ama) Adam deniyerek ogreniyo tecrube ediniyo he guzel onun acisindan ha deneme olursa by gece cikalim :-)

Abicim iyi bayramlar en hizlimiz buyugumuz ariycam seni abicim

yasin_R
16-10-2013, 16:17
Abicim sagolasin ama senin bilgilerine saygi duyuyorum bu alemde ygz ile buyuledin herkesi ama sana soxveriyorum dedigim yapcam aicim abi suan eksiklerim hazir dukkanlarin acilmasini bekliyorum sabirsizlikla ben kendim ianndim bu arqda sahol abicim fikirlerin icin

Insaallah kalbinden yapmayi istediklerin uygulamaya gecince seni yaniltmaz. Hersey istedigin gibi olur.

_muhaRRem
16-10-2013, 18:34
Sahsi fikrim...

şu an tc typeR ın listesi aşağıdakiler , konu tc typeR değil sadece yalnış bilgilendirme olmasın diye müdehale ediyorum.

dc header

varex egzost

kelebek yok

iyi bi headerla , güzel bi son susturucu ile 70mm kelebek alarak emmeyide daha değişik haale getirerek 1 boy mu alcak :D

tecrübene hayran kaldım.

Can's
16-10-2013, 18:42
Insaallah kalbinden yapmayi istediklerin uygulamaya gecince seni yaniltmaz. Hersey istedigin gibi olur.

Abi Ygz ne zaman cikiyor biraz k24 dinleyelim

TYPERHAKAN
16-10-2013, 19:51
serhat maşaallah.

Yigit-Y
16-10-2013, 19:58
Tc typer sahibi ince conta polish headers kelebek egzoz yeni bir ayar ile bence gözle görülebilir iyileşir. Ama 500 tl ye typer hızlanmaz.

kadirmrs
16-10-2013, 20:35
maşallah deneyen araçlara.

src106
16-10-2013, 22:23
tr beğendiğim tek fn2 maşallah on numaraaa :)

PF 551
19-10-2013, 16:50
maşallah bs typer a kesene bereket kardeşim

fsunnetci
19-10-2013, 21:24
maşallah başarılı bir araba ve arabasını seven,değer veren bir şöför önemli olan bu bence

hantypR
19-10-2013, 22:04
Heves kırmaga gerek yok bs tyr guzel yurümüş
Tc typr kardesim yap sen yürü ama 1000 yada 2000 gıtsin istfedigin sekilde yürüt

Volkann
19-10-2013, 22:09
maşallah fn2 ye çok güzel yürümüş.

typer46
19-10-2013, 22:24
Serhat kankacım maşallah iki aracada maşallah.

mustafa_yaman
19-10-2013, 22:29
Tc-ev.mp4 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=aAlW_klniLg)
tc ev denemesi harun kardesimin dediği gibi kafa burun gecme gecilme yok.

shero
19-10-2013, 22:35
masallah araclara bs typer cok basarılı kesenize bereket ep3 her zmn candır ama bana göre 500 değilde 5000harcamak gerekir diye düşünüyorum . saygılar kesenize bereket

alirizavci
19-10-2013, 22:44

madem okadar şey var neden 240 da bırakıyo gazı onu anlamıyorum 320d bile 250 yapan bi araba. neredeyse 10 bin devir donupte 240 da bırakması ilginç valla.

ErT_ThM
20-10-2013, 00:15
Her iki aracada maşallah bu speclerle bence TC mükemmel yürümüş ....

D.CaN
20-10-2013, 01:53
şu an tc typeR ın listesi aşağıdakiler , konu tc typeR değil sadece yalnış bilgilendirme olmasın diye müdehale ediyorum.

dc header

varex egzost

kelebek yok

iyi bi headerla , güzel bi son susturucu ile 70mm kelebek alarak emmeyide daha değişik haale getirerek 1 boy mu alcak :D

tecrübene hayran kaldım.

Muharrem abıye katılıyorum, tc after market parca kullanmadan dynamıcs 243 hp guc almıs ppr motorsport ve ecu fast'ın sıhırlı parmaklarının farkıyla dahada gıderının oldugunu dusunuyorum eksıklerı gıderıldıkten sonra. Ikı arac sahıbının kesesıne bereket, emegıne saglık.

gokcell13
20-10-2013, 02:20
Masallah BS type r a.Soluksuz gidiyor.Tek nefes 240 :)

yasin_R
20-10-2013, 11:52

dc header

varex egzost

kelebek yok

tecrübene hayran kaldım.
Bahsettigin listedeki parcalar ellenmemis degil oynanmamis degil Demi? Zaten Araba o parcalara gore fazla gidiyor. Sence kac boy alir tecrubeli arkadasim...

yasin_R
20-10-2013, 11:55
Tc typer sahibi ince conta polish headers kelebek egzoz yeni bir ayar ile bence gözle görülebilir iyileşir. Ama 500 tl ye typer hızlanmaz.

Benim dedigim de bundan farksiz birsey degil parca degismesi Gerek dedim oda 500 tl degil parca degismeden maksimum 1 boy alsa alir dedim bazi tecrubeli arkadaslar yanlis yorumlamis .

yasin_R
20-10-2013, 11:58
Abi Ygz ne zaman cikiyor biraz k24 dinleyelim

Kardesim artik arabamla ilgilenme vaktim geciyor bi kac parca eksik rodaj ve ayardan sonra allahin izini ile cikacak.

Can's
20-10-2013, 11:59
Kardesim artik arabamla ilgilenme vaktim geciyor bi kac parca eksik rodaj ve ayardan sonra allahin izini ile cikacak.

abı tecrubelı arkadaslar senı ozlemısler o nedenle serzenıste bulunuyorlar uzun zaman oldu :)

yasin_R
20-10-2013, 12:02
abı tecrubelı arkadaslar senı ozlemısler o nedenle serzenıste bulunuyorlar uzun zaman oldu :)

Evet cocugum bile oluyor nerdeyse:)
O zaman sana ferdi tayfurdan- bende oZledim bende Adli parcayi gonderiyorum:)

Can's
20-10-2013, 12:15
Evet cocugum bile oluyor nerdeyse:)
O zaman sana ferdi tayfurdan- bende oZledim bende Adli parcayi gonderiyorum:)

Allah analı babalı buyutsun abı bak bu sarkıyıda bız senı ozleyenler olaraktan armagan edıyoruz Dilberay - Noldu Gardaş (©!h@ (http://www.youtube.com/watch?v=AEb15GaNRSk) :)

_muhaRRem
20-10-2013, 12:23
Bahsettigin listedeki parcalar ellenmemis degil oynanmamis degil Demi? Zaten Araba o parcalara gore fazla gidiyor. Sence kac boy alir tecrubeli arkadasim...

Bakkal muhaRRem degilim ben , yapilir isler biter hep beraber izleriz. Sizler varken tecrube neyimize yaaa estağfurullah.

Ama 1 boy olmayacagini Allahin izniyle goruceksiniz.

yasin_R
20-10-2013, 12:44
Bakkal muhaRRem degilim ben , yapilir isler biter hep beraber izleriz. Sizler varken tecrube neyimize yaaa estağfurullah.

Ama 1 boy olmayacagini Allahin izniyle goruceksiniz.

Insallah kardesim allahin izini ile 500 tl harcayarak 5 boy daha alir gurur duyarim, gocunmam asla, tabi ki headers I degistirerek emmeyi kelebegi ona gore guzel bi ayarla iyi seyler yapar, fakat bu setup da dokunuslarla cok fazla Bir boy alamaz diyorum, Benim sahsi fikrim he biri headers I kelebegi emmeyi beyni ayari 500 tl ye filan verir yapar, o zaman diyecek bisey yok demektir. Fikrim e karsi cikarsin cikmazsin onada saygi duyarim AMA tecrubene hayran kaldim diyip alayci gibi tavir sergilersen buna saygi duyamam.

yasin_R
20-10-2013, 12:45
Allah analı babalı buyutsun abı bak bu sarkıyıda bız senı ozleyenler olaraktan armagan edıyoruz Dilberay - Noldu Gardaş (©!h@ (http://www.youtube.com/watch?v=AEb15GaNRSk) :)

Adi herif:)

_muhaRRem
20-10-2013, 12:54
Sahsi fikrim...

yukarıdakileri yazan sensin..

benim söylediklerim rakamla alakası yok. yüzeysel ufak müdehalelerle hızlanabilir dedim.

-herkes toda toda diye gezinirken ssr taktım zamanında dc ler todalar çöp oldu header farkının ne olduğunu gayet iyi biliyorum.
- varex egzostun atmosferik arabada iş yapmadığını iyi biliyorum V.S V.S V.S

- hatırlarsanız stack ile ep3 typeR lar bundan 7-8 ay önce 2-3 boy hızlanıyordu gayette maaliyetsiz birşey . örnekleri çoğaltabilirim.. anlayacağın yapılacak çok iş var yasin.

sanayiye selam vermek 1000 tl den başlıyor 500 tl v.s onları okumadım bile ben , tc typeR sahibi boş bulunmuş yazmış onun o ssözünü kaale almanıza gerek yok.

Benim buradaki konuşmam tc listesinde olan x typeR BS typeR bile değil.

yasin_R
20-10-2013, 13:01

benim söylediklerim rakamla alakası yok. yüzeysel ufak müdehalelerle hızlanabilir dedim.

-herkes toda toda diye gezinirken ssr taktım zamanında dc ler todalar çöp oldu header farkının ne olduğunu gayet iyi biliyorum.

- hatırlarsanız stack ile ep3 typeR lar bundan 7-8 ay önce 2-3 boy hızlanıyordu gayette maaliyetsiz birşey . örnekleri çoğaltabilirim.. anlayacağın yapılacak çok iş var yasin.

sanayiye selam vermek 1000 tl den başlıyor 500 tl v.s onları okumadım bile ben , tc typeR sahibi boş bulunmuş yazmış onun o ssözünü kaale almanıza gerek yok.

Bende bisey demedim ki Adam guzel dokunuslar yaptirmis zaten yapanda iyi yapmis, Ben bu Araba daha ileri gitmez 1 boydan fazla derken neyi kastettigimi anlayan anladi dedim, sen baska anlamissin tabiki yapilacak Araba hizlandirmak adina yapilacak cok isler vardir, ondan sonra yazdiklarimla birlestirirsen fikrimin senden farksiz oldugunu aslinda anlarsin. Headers degistirmek arabada parca degistirmek demek degil mi? Bende parca degistirmeden cok fazla boy alamaz rakiplerinle basabas olamaz yada gecemez dedim. Yanlis yazdigimi dusunmuyorum,

kelalper
20-10-2013, 16:16

muharrem sende biliosun ki 500 tl ye o araba BS nin önüne rahat geçemez. Ama TC nin sahibi arkadaş olayı çok basit çözmüş emme enjektör ve yeni ayar ile geçerim demiş. Herkesin karşı geldiği de o. O fark 500 e kapanacak gibi değil.

Hikmet Gönül
21-10-2013, 19:22
araclara masallah.emegınıze saglık..
bs nın sen muthıs...
masallah kardesım...

FaTlH
21-10-2013, 22:10
Bu rövanş kaçmaz bence takılmayın 500 lere :)kimisi 50000 harcar kimisi 500 önemli olan netice ama rövanş sağlam geçicek bence.

Bulut Y.
21-10-2013, 22:21
Tc ne zaman hazır olur ki acaba ??

cakaragol
21-10-2013, 23:57
Bulut serhat bayramdan sonraya kendini sartlama musait oldugumuz bigunde deneriz dedigi icin bende acele etmeden ufak tefek eksiklerimi yaparim diye suan bi girisimde bulunmadim...

Bulut Y.
22-10-2013, 00:13
Hayırlısı olsun, bekliyoruz o zaman. :)

Serhat Y.
22-10-2013, 00:37
Bakkal muharrem değilim ben iyimiş ama:))

JayVTEC!
22-10-2013, 02:19
Maşallah BS'ye
- Harun güzel gidiyor aracın ancak fazla yoruyorsun mahalle aralarında cok gözüme carpuyor :) inşallah emeklerinin karşılıgını alırsın.

Patisever
22-10-2013, 11:10
Bulut serhat bayramdan sonraya kendini sartlama musait oldugumuz bigunde deneriz dedigi icin bende acele etmeden ufak tefek eksiklerimi yaparim diye suan bi girisimde bulunmadim...

x kişi x videoya bir tık yaparak izleyip yorum yapacak diye kasmanın anlamı yok bu işler bütçe işi ufak ufak tamamlarsın sonra keyfe keder gazlarsın hiç kasma derim acele edeceğim diye hazır arabalara bıle kaç paralar harcadığımız ortada değişen sadece ceptekı para kral olsan kıng olsan ne 10 gün sonra güncelliğini kaybedince video herşey aynı hayat devam eder ama borçlu olarak kartlara her ne kadar böylede olsa insan akıllanmıyor şeytan dürtüyor değilmi bro :)

cakaragol
22-10-2013, 12:02
x kişi x videoya bir tık yaparak izleyip yorum yapacak diye kasmanın anlamı yok bu işler bütçe işi ufak ufak tamamlarsın sonra keyfe keder gazlarsın hiç kasma derim acele edeceğim diye hazır arabalara bıle kaç paralar harcadığımız ortada değişen sadece ceptekı para kral olsan kıng olsan ne 10 gün sonra güncelliğini kaybedince video herşey aynı hayat devam eder ama borçlu olarak kartlara her ne kadar böylede olsa insan akıllanmıyor şeytan dürtüyor değilmi bro :)

hahahah bro adamsınnn oyleee orasıııı brommmm aksam konusuruz bızı para yıkmaz laf yıkardaaa bılıyosunn :) :icon_tup:

erdikeser
22-10-2013, 15:20
reis maşallah süper :icon_tup:

Tunç
22-10-2013, 15:41
maşallah araçlara bs tüm tabuları yıkmış :)

ahmetuzun
22-10-2013, 15:46
tüm araclara maasallah bs ye ayrı bi maasallah sesi solugu cok iyi racing gibi olmus :)

RsErdi
24-10-2013, 09:57
bs ye maşallah gerçekten. uzun süredir böyle typer sesi dinlememiştim çok iyi geldi. emeginize sağlık

Serhat Y.
24-10-2013, 10:24
BS ye maşallahda birde şu şanzuman işine kesin çözüm bulunsa, benmi hayvanım anlamadım yine sıkıntı başladı, çatal gibi görünüyor bu sefer. baskı balataya bişey olmasında senkrolar çatallar artık çerez geliyor bana:))
dün Yılmaz(DF) kankimle ufak biriki deneme yaptık heriki aracada maşallah TR nin enhızlı iki type-r ı, kafa burun gidiyor araçlar. varsa daha hızlıları denemek görmek isteriz...

erdikeser
24-10-2013, 10:41
BS ye maşallahda birde şu şanzuman işine kesin çözüm bulunsa, benmi hayvanım anlamadım yine sıkıntı başladı, çatal gibi görünüyor bu sefer. baskı balataya bişey olmasında senkrolar çatallar artık çerez geliyor bana:))
dün Yılmaz(DF) kankimle ufak biriki deneme yaptık heriki aracada maşallah TR nin enhızlı iki type-r ı, kafa burun gidiyor araçlar. varsa daha hızlıları denemek görmek isteriz...
BS - DF denmesi çok keyifli olmuştur eminimki..
sıkıntı yoksa videoları paylaşırmın? :D

cakaragol
24-10-2013, 11:50
masllah araclara kazasız belasız ama serhat kardesım ben bu hafta ıslerım yogundu sımdı yrn ıslerımı halletcem ben sna haber etcem bu hafta veya haftaya cıkarız rovanstan sonra ıstersen karar verelım turkıyenın en hızlısınaaa :icon_tup:
sanzumana dıkkat et buaradaa aman

mehzent
24-10-2013, 12:12
BS yede DF yede maşallah emınım cok keyıflı olmuştur :)

Fn2 yı bole ıyı yuruyen bır ep3 ıle yurutmek cıdden buyuk emek ıster Yılmazda maşallah arabasıyla bızzat kendı ugrasıyor elıne saglık onunda :)

Serhat Y.
24-10-2013, 12:13
masllah araclara kazasız belasız ama serhat kardesım ben bu hafta ıslerım yogundu sımdı yrn ıslerımı halletcem ben sna haber etcem bu hafta veya haftaya cıkarız rovanstan sonra ıstersen karar verelım turkıyenın en hızlısınaaa :icon_tup:
sanzumana dıkkat et buaradaa aman

Ben kararı verdim kardeşim, bu işlerde herkes karar verebilir sende çıkarsın iddia edersin en hızlısı diye, antalyadan kayseridende çıkar birisi en hızlı benim der, boşver takılma en hızlı lafına kimse bilemez o işi:)
Ben bi süre roll işlerine ara veriyorum piste yogunlasıcam, gördüm aracımı denemek istediklerimle denedim. hızlı s2k kaldı kafamda bitek görmek istediğim onundışında sürekli roll sürekli roll sevmiyorum zaten. :icon_tup:

Honda Type_R
24-10-2013, 12:19
evet dun gece cok eglendik serhatimla beraber trafigin cok azizligine ugradik birde kornalarda hic anlasamadik :) iki arabada cok gurultulu olunca dun ne gece ne hikmetse ikimizde bolca vites problemi yasadik ama yinede cok eglenceliydi serhatim kardesim super bir araban var 41 kere masallah rovansa parmak sayariz artik hahahhahaha

Serhat Y.
24-10-2013, 12:27
evet dun gece cok eglendik serhatimla beraber trafigin cok azizligine ugradik birde kornalarda hic anlasamadik :) iki arabada cok gurultulu olunca dun ne gece ne hikmetse ikimizde bolca vites problemi yasadik ama yinede cok eglenceliydi serhatim kardesim super bir araban var 41 kere masallah rovansa parmak sayariz artik hahahhahaha

kanka gel rövanş için piste davet ediyorum seni, slicklerini giy gell:):)
kanka dün biara emniyetten yanıma çıktın ya devam ettin sağımdan sonradan gördüm ben seni, lan ne geliyor diyorum bööle farlarını görüyorum sadece df olsa diyorum sesini duyarım sonradan dedim benim araba hayvan gibi bagırıyor nasıl duycam :D
DF yede maşallah tekrar...

Selcuk_RoL
24-10-2013, 12:54
En hizliyi gormek isteyen 2 ye alsin gelsin massallah deneyen gaz basan tum araclara

D.CaN
24-10-2013, 12:57
Gecmis olsun bs ye sikintidan dolayi, df ile denerken sartlar nasildi yakit hafifletme olarak ?

cakaragol
24-10-2013, 12:58
En hizliyi gormek isteyen 2 ye alsin gelsin massallah deneyen gaz basan tum araclara

hahahaah kankaaaaa senleee forzaaaadaaa pc basalımmm kanka askanın pc deee :)))) :icon_tup: rol col cılgın oldu valla kıng ona laf yok sana 92 m3 bakıyorum aklımdasın denemek ıcın zengın arkadaslarımdan :)

Serhat Y.
24-10-2013, 13:03

41 tc Harun dener senle belki, ben dediğim gibi merak etmiyorum 106 ile noolur diye, type-r tarzı benim kilolara yakın atmosferik araç yaparsan bigün merakımızı gideririz..

Selcuk_RoL
24-10-2013, 13:13
41 tc Harun dener senle belki, ben dediğim gibi merak etmiyorum 106 ile noolur diye, type-r tarzı benim kilolara yakın atmosferik araç yaparsan bigün merakımızı gideririz..

Sen varsa daha hizlisi deyince yazdim ben yanlis anlama zaten seni gecicegimden eminim ama sen en hizli yazarsan is degisiyor sen kendi katagorinde hizli olabilirsin bu arada kilodan bahs ederken 2.0 oldugunu bnmde 1.6 oldugumu unutma istersen:)
En hizlilar suan icin belli sus ng rol:icon_tup:

Edit: ben tc ile de denedim videolar bolumunde aratirsan bulursun type r ida yapmistik zamaninda burda denemeye araba bulamadim antalyaya gittim ve civata dahil sokmeden bilgin olsun

mami_makinen
24-10-2013, 13:19
Şu daha hızlısı muhabbeti bitmedi hala en hızlısı belli geri kalanlarıda aranızda deneyin olsun bitsin

cakaragol
24-10-2013, 13:21

serhatttttt bız selcuklaa denerız denedıkdee ve adam eskı halıyle ıkımızde takılı denedıkkk suan alakamız olmaz ztnnn rol 106 suan denıycek arac yok ztnnnn var derse sabah uyandıgında sıgortalı bagkurlu oldugu aklına gelırrrr :icon_tup: senden rıcamm sadece kararına saygı duyuyorum ama benle denedıkten sonra kısa yok demıssın herkese arabanda kısa var fn2 bızde 5 tane var bunu burda belırtırsın herkes bılsın hanı eyvallah :icon_tup:

Serhat Y.
24-10-2013, 13:24
Sen varsa daha hizlisi deyince yazdim ben yanlis anlama zaten seni gecicegimden eminim ama sen en hizli yazarsan is degisiyor sen kendi katagorinde hizli olabilirsin bu arada kilodan bahs ederken 2.0 oldugunu bnmde 1.6 oldugumu unutma istersen:)
En hizlilar suan icin belli sus ng rol:icon_tup:

Edit: ben tc ile de denedim videolar bolumunde aratirsan bulursun type r ida yapmistik zamaninda burda denemeye araba bulamadim antalyaya gittim ve civata dahil sokmeden bilgin olsun

"heriki aracada maşallah TR nin enhızlı iki type-r ı, kafa burun gidiyor araçlar."

yukarıdaki yazımın bir kısmından alıntı, altını çizdiğim yere dikkat:) ben genel yazmadım type-r sınıfı dedim.
denemeden emin olman için elinde veri olması lazım, varsa tc ile denemenin videosu özeldende olur farketmez bakarsam farktan anlarız zaten beni kesin geçip geçemeyeceğini, emin ol ben sölerim beni gecersin diye bunda bişey yok.
2,0 - 1,6 lt.konusunda da hacim rollde denediğimiz hızlara kadar etki etmez, önemli olan hp. beygir beygirdir yani 1.6 veya 2.0 lt.sine bakılmaz. dip not olarak belirteyim. hee dersen 250-260 görücez hemen cıkalım akşam:)
son konu, zamanında type-r ın varken job, ben deneyelim demiştim diye hatırlıyorum ama yanılıyorda olabilirm:icon_tup:

Patisever
24-10-2013, 13:25
harun röwans yokmu röwans bosyeremı parça şiparis ettin bro iptal ettir bari musait zamanda tamamlarsın eksıklerini

cakaragol
24-10-2013, 13:33
harun rowans yokmöu rowans bosyeremı parça şiparis ettin bro iptal ettir bari musait zamanda tamamlarsın eksıklerini

aynen kankaaa ıptal ettık sımdılık broooo ama ozgun abı gelsın yapcam yınedeee yılmaz kardesımızle falan basarızzzz bıde turkıyenın en hızlı typerını herkes ızlerrr bakarızzz en hızlısınıdaa gorur tebrık ederız bız olursak bızı ederler :) bro :icon_tup: sende whıte rs cıkar artık denerızzz aletlerıııııııı :icon_tup:

Selcuk_RoL
24-10-2013, 13:34
"heriki aracada maşallah TR nin enhızlı iki type-r ı, kafa burun gidiyor araçlar."

yukarıdaki yazımın bir kısmından alıntı, altını çizdiğim yere dikkat:) ben genel yazmadım type-r sınıfı dedim.
denemeden emin olman için elinde veri olması lazım, varsa tc ile denemenin videosu özeldende olur farketmez bakarsam farktan anlarız zaten beni kesin geçip geçemeyeceğini, emin ol ben sölerim beni gecersin diye bunda bişey yok.
2,0 - 1,6 lt.konusunda da hacim rollde denediğimiz hızlara kadar etki etmez, önemli olan hp. beygir beygirdir yani 1.6 veya 2.0 lt.sine bakılmaz. dip not olarak belirteyim. hee dersen 250-260 görücez hemen cıkalım akşam:)
son konu, zamanında type-r ın varken job, ben deneyelim demiştim diye hatırlıyorum ama yanılıyorda olabilirm:icon_tup:

Bos muhabette gerek yok amacim seninle polemik degil hizliyim diyorsan araba secmessin bnm gibi arabana guveniyorsan cikarsin yada cikmassin ben en hizliyi genel soyluyorsun sandim ondan yazdim yoksa ben emin olmasam yazmam senden hizliyim diye neyse az laf cok is denersen ben burdayim ben eminim sen aksini idda ediyorsan gorelim job zamani gercekten hatirlamiyorum oyle bir diyalog biz mehmet enes her gece sokaktaydik valla mehmet gorurse yazar sen senk gelmedin demekki

Patisever
24-10-2013, 13:36
aynen kankaaa ıptal ettık sımdılık broooo ama ozgun abı gelsın yapcam yınedeee yılmaz kardesımızle falan basarızzzz bıde turkıyenın en hızlı typerını herkes ızlerrr bakarızzz en hızlısınıdaa gorur tebrık ederız bız olursak bızı ederler :) bro :icon_tup: sende whıte rs cıkar artık denerızzz aletlerıııııııı :icon_tup:

bro hiç bir eksik kalmadı sadece bladerkı bekliyoruz ayar için işleri yogun ALLAH c.c izniyle hafta sonu gibi düşünüyoruz ayarı arabayı yaptık bitti eksık gedik kalmadı biliyorsun bazı değişikliklerden sonra arabada miyadını dolduran parçalar zahiyat verdi söyle bir 8 + gibi değişmiştir sanırım araç ben herkezle denerim hızlı yavaş atmo olan maksat keyif almak

Serhat Y.
24-10-2013, 13:36
serhatttttt bız selcuklaa denerız denedıkdee ve adam eskı halıyle ıkımızde takılı denedıkkk suan alakamız olmaz ztnnn rol 106 suan denıycek arac yok ztnnnn var derse sabah uyandıgında sıgortalı bagkurlu oldugu aklına gelırrrr :icon_tup: senden rıcamm sadece kararına saygı duyuyorum ama benle denedıkten sonra kısa yok demıssın herkese arabanda kısa var fn2 bızde 5 tane var bunu burda belırtırsın herkes bılsın hanı eyvallah :icon_tup:

Harun kardesım kısa yanı benım eskı setup takı herkesın bıldıgı 5.46 fd.yok aracta. Komple stock sanzuman takmıstım jdm dıye gecıyor, yanı ep3 un orgınal sanzumanı japon versıyon. Sızdekı fn2 ler orjınal 18 jantlıysa benım kadranla kıyaslarsanız aynı gostermez. Bende suan 17ınch. 205 taban lastık var. Illakı sızınkılerden farklıdır yanı km.sayacında vıtes sonları. Bırde donulen devırde etkı eder:)

Serhat Y.
24-10-2013, 13:40
Bos muhabette gerek yok amacim seninle polemik degil hizliyim diyorsan araba secmessin bnm gibi arabana guveniyorsan cikarsin yada cikmassin ben en hizliyi genel soyluyorsun sandim ondan yazdim yoksa ben emin olmasam yazmam senden hizliyim diye neyse az laf cok is denersen ben burdayim ben eminim sen aksini idda ediyorsan gorelim job zamani gercekten hatirlamiyorum oyle bir diyalog biz mehmet enes her gece sokaktaydik valla mehmet gorurse yazar sen senk gelmedin demekki

Aynen az laf cok ıs, beklıyoruz deneme hıkayelerını madem oole. Polemık degıl karsılıklı fıkır alısverısı.

Selcuk_RoL
24-10-2013, 13:44
Aynen az laf cok ıs, beklıyoruz deneme hıkayelerını madem oole. Polemık degıl karsılıklı fıkır alısverısı.

Yazdigindan hic bisey anlamadim? Deneme hikayelerimi?

Cem.B
24-10-2013, 13:44
dün akşam için bs ve df yede tebrikler böyle tartışmasız denemeler örnek olur inş hayat memat meselesi değil sonuçta bu işler

Honda Type_R
24-10-2013, 13:48
ya hala neyin kavgasini veriyorsunuz anlamadimki adam sadece typerlarla deniyo selcuk baska araclarla denemiyo bu adaama bu kadar yuklenmenizi anlamiyorum?

Tamam arabaniz var hizli gidiyo ama herkes sizinle denemek zorunda degil bunu lutfen anlayin artik adam size kotu birsey dememis sizinle denemek istemiyorum demis.
Sizi gecicem dememmis!

o yuzdenn bence bu konuyu burada kapatin daha fazlada uzatmanizin manasi yok kanimca

Serhat Y.
24-10-2013, 13:49
Yazdigindan hic bisey anlamadim? Deneme hikayelerimi?

Selcuk deneme olmayacak aramızda suan bunu netlestırelım artık,sokerım bende torpıdo vs.dıbıne kadar belkı bıgun ozmn olur basarız. Sen demısın ya az laf cok ıs ona ıstınaden yazdım bızım denememız hayal senın roll hıkayelerıne bakalım

Selcuk_RoL
24-10-2013, 14:00
ya hala neyin kavgasini veriyorsunuz anlamadimki adam sadece typerlarla deniyo selcuk baska araclarla denemiyo bu adaama bu kadar yuklenmenizi anlamiyorum?

Tamam arabaniz var hizli gidiyo ama herkes sizinle denemek zorunda degil bunu lutfen anlayin artik adam size kotu birsey dememis sizinle denemek istemiyorum demis.
Sizi gecicem dememmis!

o yuzdenn bence bu konuyu burada kapatin daha fazlada uzatmanizin manasi yok kanimca
Ya yilmaz bana ne ister denesin ister denemesin ben ne ustune gidicem baska bi konuda yine yazdim fn2 gecmek beni mutlu etmez diye adam demiski varsa daha hizli goruruz bende dedim varim mevzu he o sadece type r lar icin yazmis eyv ben zaten gecerim diyorum aksini idda eden varsa buyursun diyorum hersey acik net anladinmi?

Selcuk deneme olmayacak aramızda suan bunu netlestırelım artık,sokerım bende torpıdo vs.dıbıne kadar belkı bıgun ozmn olur basarız. Sen demısın ya az laf cok ıs ona ıstınaden yazdım bızım denememız hayal senın roll hıkayelerıne bakalım

Sen sok haber et yeter bnm icin no problem eyv

Honda Type_R
24-10-2013, 14:08
yani selcuk sen simdi diyorsunki beni fn2 gecmek mutlu etmez
tamam sen fn2 nin kilosuna ciksan gecicegine eminmisin peki?

bence hayir cunku arabalariniz hafif diye bu kadar iyi gidiyo bunu sende bende adimiz gibi iyi biliyoruz.

o yuzden sen arabani o kiloya cikarmazsin serhatta senin icin arabasini o kadar cok sokmez o yuzden bosver herkes kendi kulvarinda en iyisidir.

EMG
24-10-2013, 14:12
Adam 1.6 lt 106 dan dynamicste 207 hp almis hala kilo diyorsunuz :) sadece hafif diye iyi yuruyor demek o kadar emege saygisizlik olur bence

Her sarti esitlersek ne zevki kalicak bu isin butun arabalar kafa kafaya gitsin o zaman :)

Selcuk_RoL
24-10-2013, 14:16
yani selcuk sen simdi diyorsunki beni fn2 gecmek mutlu etmez
tamam sen fn2 nin kilosuna ciksan gecicegine eminmisin peki?

bence hayir cunku arabalariniz hafif diye bu kadar iyi gidiyo bunu sende bende adimiz gibi iyi biliyoruz.

o yuzden sen arabani o kiloya cikarmazsin serhatta senin icin arabasini o kadar cok sokmez o yuzden bosver herkes kendi kulvarinda en iyisidir.

Ya sen anlatiyorsun yilmaz? Ben seninle takili denemedimmi? Bnm arabam 1,6 siz 2,0 o zaman bende 2,0 oliyim standrtta 200 hp den basliyim birakin bunlari ya kim sokuyo sokmuyo beni baglamaz denemiyorsa denemez he biri hizliyim diyorsa gelsin bi gecsin hizliyim desin ben seninlede denedim arabami gormek icin gordum suan eksikler bitti araba sokuk sana gel diyormuyum? Sonuc belli zaten ustune 10hp den fazla aldik 80 90 kg de araba soktuk yani ben neyin ne oldugunun farkindayim yok kilo yok hacim bunlara birakin bi kenara ben yarisa araba yaptim yaris konusurum bu kadar acik ve net adam agirmis bana ne o zaman 106 alsin :) bak ben ax i de aldim yanlislikla kafam atarsa bnm motoru ona koyarsam alis harikalar diyari olur:)

dc_crx
24-10-2013, 14:21
Ya sen anlatiyorsun yilmaz? Ben seninle takili denemedimmi? Bnm arabam 1,6 siz 2,0 o zaman bende 2,0 oliyim standrtta 200 hp den basliyim birakin bunlari ya kim sokuyo sokmuyo beni baglamaz denemiyorsa denemez he biri hizliyim diyorsa gelsin bi gecsin hizliyim desin ben seninlede denedim arabami gormek icin gordum suan eksikler bitti araba sokuk sana gel diyormuyum? Sonuc belli zaten ustune 10hp den fazla aldik 80 90 kg de araba soktuk yani ben neyin ne oldugunun farkindayim yok kilo yok hacim bunlara birakin bi kenara ben yarisa araba yaptim yaris konusurum bu kadar acik ve net adam agirmis bana ne o zaman 106 alsin :) bak ben ax i de aldim yanlislikla kafam atarsa bnm motoru ona koyarsam alis harikalar diyari olur:)

iyimiş... :D O yanlışları yapma sakın abi :D

cakaragol
24-10-2013, 14:22
[B]bence kımseee kılo falan bahaneeee yapmasınnn ben 8 aydırr delımıyımmm 850 900 kılo kactane arabayla denedımmmm yılmazzz bey sen elıt ve ornek alıncak hondacısın sana saygım sonsuzzz sokmeden benım gıbı basan bırısın eyvallah ama bıcım ben bu typerrrı herkesle bascam dıyeee para verdım aldım bu typer erkek arabası (ep3) gecme gecılmeee onemlı degıl ama s

cakaragol
24-10-2013, 14:26
iyimiş... :D O yanlışları yapma sakın abi :D

kankaaaa onu yapmaaaa tansıyonum duser eskı pejocu olarakkkkkk bendeee pejoyaaa donerımmm ozmannnn :)))))))))) sıgortalıyızz lutfennn sakın :icon_tup:

cakaragol
24-10-2013, 14:27

kankaaaa onu yapmaaaa tansıyonum duser eskı pejocu olarakkkkkk bendeee pejoyaaa donerımmm ozmannnn ))))))))) sıgortalıyızz lutfennn sakın

Juggernaut
24-10-2013, 14:33
Typerı olanlar m3 ile deniyor ama 106 ile denemiyor ilginç

dc_crx
24-10-2013, 14:39
kankaaaa onu yapmaaaa tansıyonum duser eskı pejocu olarakkkkkk bendeee pejoyaaa donerımmm ozmannnn ))))))))) sıgortalıyızz lutfennn sakın

ahahahhaha... :D Adam 106 ile deniycek araba bulamıyor ax koyarsa o makinayı tam sıkıntı :D

Honda Type_R
24-10-2013, 14:45
Yahu arkadaslar biri ben hizliyim demek icin illa sizi gecmesimi lazim yapmayin bunu kimse bu hayatta gecilmez degildir.ama sizzde soyle bir dusunce hakim onu anladim ben bu olmadimi sokerim gecerim evet o aksam senin arka koltuklarin yoktu ve denedim 180 kadar tutunabiliyordun simdi 10 hp aldin hayirli olsun dahada guzel olur senin acindan .

Birde su 1.6 yok 2.0 muhabbetini anlamiyorum madem oyle takintilariniz var noe deniyorsunizki o zaman yada siz onlari dusunuyorsunizda biz kilo esitliyelim diyincemi ters oluyo? Onida anlamis degilim

Neyse daha fazla yazmiyacam cunku boyle polimiklere girmek herseyden once bana yakismiyo sonuc olarakta anlasamiyacagimiz bir konu o yuzden bence konu bitmistir.

cakaragol
24-10-2013, 14:49
Rol106 vs tc type r - YouTube (http://youtu.be/0MdwFWm7f1w) tc typer rol 106 ıkımzde takılıyız zevkıne basılan vıdeo ızlemeyenler ıcın bızde ozel yok hersey acık ama rol 106 195 falan dı ondan sonra cok sey degıstı veee 10 hp ustune koydu ve sokulu suan artı egsoz sıstemı degıstı lafın kısası df yılmaz bey le denedıgı halı benle aynı o sekıl denedı selcuk kardesım ben cagırmıstım hatta zrvkıne basalım dıyee

Selcuk_RoL
24-10-2013, 14:52
Yahu arkadaslar biri ben hizliyim demek icin illa sizi gecmesimi lazim yapmayin bunu kimse bu hayatta gecilmez degildir.ama sizzde soyle bir dusunce hakim onu anladim ben bu olmadimi sokerim gecerim evet o aksam senin arka koltuklarin yoktu ve denedim 180 kadar tutunabiliyordun simdi 10 hp aldin hayirli olsun dahada guzel olur senin acindan .

Birde su 1.6 yok 2.0 muhabbetini anlamiyorum madem oyle takintilariniz var noe deniyorsunizki o zaman yada siz onlari dusunuyorsunizda biz kilo esitliyelim diyincemi ters oluyo? Onida anlamis degilim

Neyse daha fazla yazmiyacam cunku boyle polimiklere girmek herseyden once bana yakismiyo sonuc olarakta anlasamiyacagimiz bir konu o yuzden bence konu bitmistir.

Bnm bi takinim yok sen dedin diye yazdim 180 mi :) sana dedimki gel arabaya bak 50 kere full depo yakitla geldik sirf bu muhabbet olmasin diye ama sen yine konusuyorsun ya eyv:) sensin yilmaz tamam sende kendine guveniyorsan gel ok

mami_makinen
24-10-2013, 14:53
İyi arkadaşlar kiloyu eşitleyin hacimleride eşitleyin devam edin :)

kelalper
24-10-2013, 16:26
beyler saçma sapan şeylerin hesabını yapıosunuz. Type R da klasmanın üstündeki arabaları hafifliği ile geçiyor gücü ile değil. 106 da aynı şekilde. haa şu da var deneme 200 de bitmemeli bence. Kesiciye kadar gidilmeli. Sökülme olayına gelince karbon kaput karbon çamurluk falan ok ama öyle Polyesterden tavan derme çatma bagaj oldu mu işin tadı kaçıyor bence.

BMK TypeR
24-10-2013, 17:02
kim kimi nereye kadar geciyo, atmo king nasıl oluyo hız aralıgımı var 100-200 mu nedır kuralı:) Typer 270 gidıyo veya s2000 yada ek k24 vsss, 106gti için atmo king bence sacma olmuş, trde 100-200 9 sn altına incek atmosferik k24 ler var, 9 sec sürede var. 106gti atmosferik 9sec altını yapsın ozaman konuşuruz kingligi

Selcuk_RoL
24-10-2013, 17:09
kim kimi nereye kadar geciyo, atmo king nasıl oluyo hız aralıgımı var 100-200 mu nedır kuralı:) Typer 270 gidıyo veya s2000 yada ek k24 vsss, 106gti için atmo king bence sacma olmuş, trde 100-200 9 sn altına incek atmosferik k24 ler var, 9 sec sürede var. 106gti atmosferik 9sec altını yapsın ozaman konuşuruz kingligi

Ya yemisim suresini nerde o dedigin 9 alti araclar getir varmi seninmi yok sen cupranla hizlisin abi bosver N/a olayini

BMK TypeR
24-10-2013, 17:15
Ya yemisim suresini nerde o dedigin 9 alti araclar getir varmi seninmi yok sen cupranla hizlisin abi bosver N/a olayini

Selçuk, Bilalin k24 resmi süresi yok mu? viteslerde uzay boşluguydu:) n/a bence en hızlı araç odur, çıktıgı zaman sahibi denerse denersiniz bizde zevkle izleriz hee 106gti bence king olamaz ama o araçlar kadar başarılıdır, saygıyı herzaman hak etmiş araba zaten:icon_tup:

dc_crx
24-10-2013, 17:25

Bu süreyi K24 motor hangi kasada yapıyorr.. ???

kendi motoru kendi kasasyla yıllardır kendini konuşturan tek bir araç var maalesef.. buda kıçı kırık bir peugeot 106 insanlar yediremesede bu bir gerçek...

Ben Rol 106'nın Nos'la birlikte 100-200 9 sec altına düşeceğini düşünüyorum..

Selcuk_RoL
24-10-2013, 17:26
Selçuk, Bilalin k24 resmi süresi yok mu? viteslerde uzay boşluguydu:) n/a bence en hızlı araç odur, çıktıgı zaman sahibi denerse denersiniz bizde zevkle izleriz hee 106gti bence king olamaz ama o araçlar kadar başarılıdır, saygıyı herzaman hak etmiş araba zaten:icon_tup:

Abi eyv en azindan emegi hice saymamissinda atladigin bi nokta var o arac swap ben 106 gti motor ve kasadayim hacimde yok 1,6 anlatabiliyormuyum hadi bi ep3 k20 gorelim motor ve kasa bir arada ben king im flnda demedim bu arada, yarismaya araba yaptik gecmekte var gecilmekte ama az cok kac senedir neyin ne kadar gidebilecegini uyaniyorum artik

Selcuk_RoL
24-10-2013, 17:29
Typerı olanlar m3 ile deniyor ama 106 ile denemiyor ilginç

E hadi bunuda aciklasinlar kanka:D:D

TaGo
24-10-2013, 17:31
Armağanın z06 da atmo ama 800 hp lerde :D Yani atmo king olmanında bence bir klasmanı vardır diye düşünüyorum.

e21 alıp v10 m makina koyup 7 sn koşsak 100-200 king bizmiyiz yani?

Herkes klasmanına koşsun. Tabi iddiası olan herkese kaldırsın o başka.

Selcuk_RoL
24-10-2013, 17:35
Armağanın z06 da atmo ama 800 hp lerde :D Yani atmo king olmanında bence bir klasmanı vardır diye düşünüyorum.

e21 alıp v10 m makina koyup 7 sn koşsak 100-200 king bizmiyiz yani?

Herkes klasmanına koşsun. Tabi iddiası olan herkese kaldırsın o başka.

Aynen abi ya biz N/a king iz demiyoruz sen uyanmissin mevzuyu he ben sunu derim 1,6 N/a king bnm turkiyede varsa baska bi tane buyursun gelsin buna kimse itiraz edemez

BMK TypeR
24-10-2013, 17:38
Abi eyv en azindan emegi hice saymamissinda atladigin bi nokta var o arac swap ben 106 gti motor ve kasadayim hacimde yok 1,6 anlatabiliyormuyum hadi bi ep3 k20 gorelim motor ve kasa bir arada ben king im flnda demedim bu arada, yarismaya araba yaptik gecmekte var gecilmekte ama az cok kac senedir neyin ne kadar gidebilecegini uyaniyorum artik

swap fark etmez sende yaparsın koşturursun ax vardı sende misal çok hızlı olsa king o olurdu, 106 gti mami sen selçuk çok iyi yürüttünüz zaten kimse emeğe saygısızlık etmez mal ortada zaten, kendisinden büyük işler yapıyo,

Selcuk_RoL
24-10-2013, 17:47
swap fark etmez sende yaparsın koşturursun ax vardı sende misal çok hızlı olsa king o olurdu, 106 gti mami sen selçuk çok iyi yürüttünüz zaten kimse emeğe saygısızlık etmez mal ortada zaten, kendisinden büyük işler yapıyo,

Abi ben zaten isin rengini degistirsem ax garajda duruyor 106 dan motoru sokup takmak maximum 1 gun ama ben swap olayini sevmiyorum baksana simdi denemeye araba bulamiyoruz o zaman hepten yalan olur 700kg 210hp sirali bi sanzimanla sanirim ciddi birsey olur ve yine 1,6 dikkatini cekerim:) ya bu islerini sonu yok onu ona sunu suna koyarsin gidersin fln filan abi yani kimle ugrasican karsilikli mac havasinda kosturucak kimse yok olanlarda zaten dostumuz fln yani biz ortada olan seyi konusursak ben swap olmayan type r diyorum severim diyorum:D

cakaragol
24-10-2013, 18:04
Evettt konusmuyorumdiyorim yone komuscam yaaa pardondaaa swap sure zamana karsi donme falan bunlar zengin sosyete isi saygim snsuz amaaa dolu is mantikli is nr biliyomusunz 2 ye al gel 80 260 vs 80 220 dir gecilir gecersin hee bide oyle 10 ay proje de arabam rodajdaa yok kar lastiklerimm takili yok koyden dayim gelcek benim ben sahsima arac yaptim 1 haftada ve 8 aydir hergun gazliyorum ve gundelik hergun bagdat caddesindeuim polis cevirdigindede iyi aksamlar harun bey gexin diyosa olay bitmistir bunlarla gelin bana herkese iyi aksamlar saygilar:)))))

B.Aktepe
24-10-2013, 18:27

Niye yedin benim süremi şimdi :D

Selcuk_RoL
24-10-2013, 18:31
Niye yedin benim süremi şimdi :D

Abim bnm sana ve sureye asla lafim olmaz biliyorsun demek istediklerimi sen anlamissindir zaten:icon_tup:

PPR engineering
25-10-2013, 09:35
İyi arkadaşlar kiloyu eşitleyin hacimleride eşitleyin devam edin :)

106 takılı denense olmuyormu??Bu arabalarla yakında bır c20xe gelıyo 2lıtre artık o kabul olur degılmı :) :) 1500 kusur cc hacimli araba deneyin gitsin yılmaz :)

yasinipek79
25-10-2013, 10:20
Evettt konusmuyorumdiyorim yone komuscam yaaa pardondaaa swap sure zamana karsi donme falan bunlar zengin sosyete isi saygim snsuz amaaa dolu is mantikli is nr biliyomusunz 2 ye al gel 80 260 vs 80 220 dir gecilir gecersin hee bide oyle 10 ay proje de arabam rodajdaa yok kar lastiklerimm takili yok koyden dayim gelcek benim ben sahsima arac yaptim 1 haftada ve 8 aydir hergun gazliyorum ve gundelik hergun bagdat caddesindeuim polis cevirdigindede iyi aksamlar harun bey gexin diyosa olay bitmistir bunlarla gelin bana herkese iyi aksamlar saygilar:)))))

Delisin sen ya..süper yazmışsın..:)

dc_crx
25-10-2013, 16:59
106 takılı denense olmuyormu??Bu arabalarla yakında bır c20xe gelıyo 2lıtre artık o kabul olur degılmı :) :) 1500 kusur cc hacimli araba deneyin gitsin yılmaz :)

olur peki yakında bende çıkarıcam 2000cc en hızlıya o zaman karar veririz olur mu :D

EMG
25-10-2013, 20:48
olur peki yakında bende çıkarıcam 2000cc en hızlıya o zaman karar veririz olur mu :D

Olur tabi ciksin arabalar hep beraber guzel bi karara baglariz :)

Oguz.
25-10-2013, 21:39
Olur tabi ciksin arabalar hep beraber guzel bi karara baglariz :)

Cok zevkli bir deneme olucak yani yakin zamanda :)