PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6 Ekim 2013 GT86 İstanbul Park Track Day

OrcunInce
15-10-2013, 21:01
Video'yu eklemeyi unutmuşum nedense :)
İlk seans lider otomobil olarak çıktım piste, amaç birazda pisti temizlemekti. 2. turun sonunda halının gazabına uğrayıp ufak bir spin'de attım :)
en iyi turum 2.42 olmuş transponder'a göre. Otomatik vitesle çok didiştik, ama yol tutuş ve yönlenme olarak gt86 gerçekten çok iyi bir otomobil.

İyi seyirler.

Toyota GT86 - Intercity İstanbul Park - Orçun İNCE - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=hqqyy7mB4wE)

Bizde kesme biçme yok, neyse o :)

shkodra
15-10-2013, 22:11
Orçun tebrik ederim yağmura rağmen gene korkmadan asılmışsın dediğin gibi arabanın yol tutuşu çok iyi fakat seninde pilotaj ustalığın fena değil hani..

OrcunInce
15-10-2013, 22:24
Orçun tebrik ederim yağmura rağmen gene korkmadan asılmışsın dediğin gibi arabanın yol tutuşu çok iyi fakat seninde pilotaj ustalığın fena değil hani..

Elimizden geldiğince Metin abi, standart bir otomobille bu hava şartlarında biraz zorlandım diyebilirim :)

Zero
15-10-2013, 23:04
Tebrikler yavrum o lastikle islakta cok iyi is cikarmissin bu sartlarda bu arabayla bu kadar anca.Aman anahtarina falan dokunmayayim bi daha masada birakmayin bak :D

OrcunInce
15-10-2013, 23:15
Tebrikler yavrum o lastikle islakta cok iyi is cikarmissin bu sartlarda bu arabayla bu kadar anca.Aman anahtarina falan dokunmayayim bi daha masada birakmayin bak :D

Zeki sen bişi elleme sakın bak, neye binsen kırıyorsun. :hahaha::D

Zero
15-10-2013, 23:25
Zeki sen bişi elleme sakın bak, neye binsen kırıyorsun. :hahaha::D

O nasi soz oglum kurdugun cumleye bak :D artik kacarin yok vm yi gozume kestirdim 100 metre kullansam yeterli :D

OrcunInce
16-10-2013, 00:11
O nasi soz oglum kurdugun cumleye bak :D artik kacarin yok vm yi gozume kestirdim 100 metre kullansam yeterli :D

Sana 10.000 tl ucuza veririm VM'yi ama kullanmana izin vermem :D

otto985
16-10-2013, 02:23
Abi güzel gitmişsin tebrik ederim :)

Utku abi uzakdan co-pilot luk yapmış :D

OrcunInce
16-10-2013, 11:16
Aynen Batuş, adamın 10 parmağında 10 marifet :D

ukku
16-10-2013, 11:42
Orçun Bey,

Öncelikle tebrik ederim. Pilotajınızı gerçekten çok beğendim.
Araçla uyumunuz, refleksleriniz, trafiği gözlemleyişiniz beni benden aldı.
Spin biraz komik ve keyifli olmuş. Neyse ki etrafınızda kimsecikler yokmuş.
Zira spin anında da ekip arkadaşınızın sizi telsiz anonslarıyla rahatlatışı çok profesyonel bir hamle.
Herkese böyle bir ekip, böyle bir direksiyon temenni ediyorum.

Saygılarımla,
Hayırlı bayramlar

OrcunInce
16-10-2013, 11:59
Orçun Bey,

Öncelikle tebrik ederim. Pilotajınızı gerçekten çok beğendim.
Araçla uyumunuz, refleksleriniz, trafiği gözlemleyişiniz beni benden aldı.
Spin biraz komik ve keyifli olmuş. Neyse ki etrafınızda kimsecikler yokmuş.
Zira spin anında da ekip arkadaşınızın sizi telsiz anonslarıyla rahatlatışı çok profesyonel bir hamle.
Herkese böyle bir ekip, böyle bir direksiyon temenni ediyorum.

Saygılarımla,
Hayırlı bayramlar

Yirim böyle ekip arkadaşını :D

Frid
16-10-2013, 13:21
spin sonrası biraz agresifleşme var sanırım sürüşte. keyifli turlar olmuş, kamera açısı ve pilotaj gayet güzel tebrikler.

OrcunInce
16-10-2013, 14:35
spin sonrası biraz agresifleşme var sanırım sürüşte. keyifli turlar olmuş, kamera açısı ve pilotaj gayet güzel tebrikler.

Orada bir sinirlenme söz konusu evet, halının o kadar çok su tutabileceği aklıma gelmezdi. Düz bir şekilde üstüne çıkmama rağmen savurdu beni. Neyse sonra aldık intikamımızı :)

M3CSL
16-10-2013, 15:11
Focusmuydu o sıyah ıyı saydırmıssın el kol hareketı gırla:D:D
nasıl bir çimmiş o:D bende tek teker cıktım kac defa buzdan farkı yok..ŞDDŞD.D

OrcunInce
16-10-2013, 15:22
Focusmuydu o sıyah ıyı saydırmıssın el kol hareketı gırla:D:D
nasıl bir çimmiş o:D bende tek teker cıktım kac defa buzdan farkı yok..ŞDDŞD.D

Focus saçmaladı önümde, ben de anlam veremedim. Sonra baktı zulüm olacağız yol verdi. Çim olsa iyi halı o, yağmurda tövbe bir daha çıkarsam halıya :D

ahk
31-10-2013, 12:26
orijinal lastikler ve orijinal süspansiyonlarla döndüysen yağmurda iyi cesaret varmış zaten viraj çıkışlarında gaza tam oturmaya her kalktığında araba arkayı öne getirmeye çalışmış :)

OrcunInce
31-10-2013, 12:31
orijinal lastikler ve orijinal süspansiyonlarla döndüysen yağmurda iyi cesaret varmış zaten viraj çıkışlarında gaza tam oturmaya her kalktığında araba arkayı öne getirmeye çalışmış :)

Araç test aracı, herşey stock :) Teşekkürler.

Zero
31-10-2013, 12:47
O yagmurda bide lastik yok :) bitirmisler lastigi utanmadan :D

Safak
31-10-2013, 12:54
Orçun... Ömür törpüsüsün.

Onrcn
31-10-2013, 17:50
Super gitmissin ama spine cok guldum, birde kizip ESP YANIP SONUYO NOLUYO LEAYYN demissin yarildim hahaha

OrcunInce
31-10-2013, 18:45
Super gitmissin ama spine cok guldum, birde kizip ESP YANIP SONUYO NOLUYO LEAYYN demissin yarildim hahaha

Spin çok masum abi hiç tahmin edilmiyordu :)

ESP'de bir sıkıntı vardı, motor arıza ışığıda yanıyordu zaten. Neyse kazasız belasız tamamladık :D

OrcunInce
31-10-2013, 18:46
O yagmurda bide lastik yok :) bitirmisler lastigi utanmadan :D

Iııı, şey, ımmm... Bitesi varmış :D

Orçun... Ömür törpüsüsün.

Ne oldu Şafo, birşeyi de beğen arkadaş ya. :D

Safak
31-10-2013, 18:47
Iııı, şey, ımmm... Bitesi varmış :D

Ne oldu Şafo, birşeyi de beğen arkadaş ya. :D

yok yaf, tarzına hastayım :p