PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Silivri Selimpaşa'da kapalı garaj

TurboM3
21-10-2013, 10:43
Silivri, Selimpaşa'da kapalı garaj arıyorum, M3ü içindeki cihazları sökmeden bırakabileceğim bir garaj. Güvenilir.

Giriş çıkış tercihen düz ayak olmalı.

Sezgin
21-10-2013, 10:52
Selimpaşada degıl kapalı garaj kapalı otopark bıle yok :) Ama ortaköy tarafına giderken TOKİ' nin yaptıgı güzelkent miydi neydi o sitenın kapalı garajlı evlerı var. Oradan bırıyle anlasabılırsınız. Selımpasaya araba ıle 10 dakıka mesafe.

RafetAraç
21-10-2013, 12:01
Merhabalar selimpasada oturuyorum kendimize ait kapaki garajimiz var 0554 560 31 25 i arayabilirseniz detayli bi sekilde konusabiliriz

Mr.K
21-10-2013, 12:24
abi o civarlarda yazlığı olanlarla irtibata geçersen muhtemelen bulursun.+ güzergaha güzelce ve kumburgazıda katabilirsin tek sıkıntı direk otobana çıkamassın orası ayrı mesele.

silivri kınalı mevki ve çevresi
selimpaşa dha mantıklı bölgeler.

Sezgin
21-10-2013, 12:27
abi o civarlarda yazlığı olanlarla irtibata geçersen muhtemelen bulursun.+ güzergaha güzelce ve kumburgazıda katabilirsin tek sıkıntı direk otobana çıkamassın orası ayrı mesele.

silivri kınalı mevki ve çevresi
selimpaşa dha mantıklı bölgeler.

Selimpaşa ile silivri arasında zaten epey bi yol var. Muhtemelen konu sahibi Selimpaşanın resmiyette silivriye bağlı oldugunu belırtmek ıcın bu sekılde yazdı.

Selımpasa ve Kumburgazdan otobana dırek cıkıs var. 5 dakıka surer surmez, ama kumburgaz mevkii olarak uzak kalacak muhtemelen.

onursumer
21-10-2013, 16:14
hem selimpaşada hem kınalıda yazlık var ama bizim sitede ve çevresinde kapalı konabilicek otopark hiç gormedim

hep açık alan genelde villa tipi olduğundan otopark bahçede ve ustu açık yapılmış oluyor belki merkez yerlerde yeni apartmanların otoparkları kullanılabilir veya maxi avm nin otoparkı uygun olursa konuşulabilir

kumburgaz olmasa bile celaliye olabilir o çevreler birbirine yakın sonuçta

!KO
21-10-2013, 17:20
bizim yazlıgın var ama kısın kimse olmadıgı için giriş cıkıs yok yazlıkcı degılde kısında orda olan birisi olması lazım
onun dısında kapalı garaj görmedim

serkan demir
21-10-2013, 17:27
selimpaşa araptepe'de ev var hatta 4 araba rahat sığar bizim garaja ama baba sağolsun hep ıvır zıvır dolduruyor. orada bir çok evin garajı var oralardan tanıdık varsa iş görür, gişelere 3 dakika.

Melih-Ö
21-10-2013, 17:28
Kapalı garaj oralarda hiç görmedim bende umarım bulabilirsiniz :)

TurboM3
21-10-2013, 20:42
Teşekkür ederim.