PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tanıdık surucu kursu sahıbı yada tanıdıgı olan arkadas?

STP
21-10-2013, 11:35
gectıgımız donemde havalımanından esımı alacagım sırada bı trafık polısıyle tartısıp bırbırımıze gırmıstık ozaman sagolsun aklına gelen butun cezaları yazıp 0 olan ceza puanımı 75 yapmıstı arkadas... sonrasında s2000 le egzozdan bı ceza yemıstım 10 ordan geldı gecenlerdede acıl ulasmam gereken bı ısten dolayı bılerek emnıyetten gıdınce 20de oyle yedık oldu 105 ve ehlıyet bay bay oldu 2 ay. bı belge verdıler surucu kursuna gıdıp trafık bılmemne dersı alacakmısım. arastırdım sacma sapan rakamlar cıkıyor bu belge ıcın 500 tl gıbı. bu ıste yardımcı olabılecek arkadasımız varmı aramızda? resmen kucaga alıyolar ınsanları. haksız yere ehlıyetım gıttı onamı yanayım bu kadar para vercem onamı yanayım 2 ay arabasız kalıyorum onamı bılemedım...

ChtArdARSL
21-10-2013, 11:40
abi yardımcı olurum benımde kuzenım malesef kaptırdı onuda halldıdık. okdr buyuk para vermene gerek yok pm atarmısn ne fıyatlar aldııgnı

sweatcaptain
21-10-2013, 12:01
gectıgımız donemde havalımanından esımı alacagım sırada bı trafık polısıyle tartısıp bırbırımıze gırmıstık ozaman sagolsun aklına gelen butun cezaları yazıp 0 olan ceza puanımı 75 yapmıstı arkadas... sonrasında s2000 le egzozdan bı ceza yemıstım 10 ordan geldı gecenlerdede acıl ulasmam gereken bı ısten dolayı bılerek emnıyetten gıdınce 20de oyle yedık oldu 105 ve ehlıyet bay bay oldu 2 ay. bı belge verdıler surucu kursuna gıdıp trafık bılmemne dersı alacakmısım. arastırdım sacma sapan rakamlar cıkıyor bu belge ıcın 500 tl gıbı. bu ıste yardımcı olabılecek arkadasımız varmı aramızda? resmen kucaga alıyolar ınsanları. haksız yere ehlıyetım gıttı onamı yanayım bu kadar para vercem onamı yanayım 2 ay arabasız kalıyorum onamı bılemedım...

abı pm attım...

driftboy
21-10-2013, 12:32
bursa işini hallederse tanıdık var abi

dirk
21-10-2013, 12:37
150 liraya halletmiştim aynısı 2 kez başıma geldi :( Trafik dersi alıcaksınız sadece

STP
21-10-2013, 12:38
bılıyorum prosedurude resmen gecırmeye calısıyor kurslar. 150 yı anlarımda 350 400 500 nedır

Işık
21-10-2013, 13:55
Şöför tut :D

sweatcaptain
21-10-2013, 17:14
abı detaylarıpm attım ;)

Volkann
21-10-2013, 17:16
sakarya olursa , Turboğuz54 sapancada kurs sahibi.

Bulut Y.
21-10-2013, 17:20
Kursa gitmeden halledebilecek arkadaş varsa bende Pm alabilir miyim

halilkarakas
21-10-2013, 17:47
kurstan biriyle anlaşın gitmenize gerek yok...ben konuşmuştum 3 sene önce haala alıcam belgeyide ehliyeti alıcam :D

blow07
21-10-2013, 19:00
kurstan biriyle anlaşın gitmenize gerek yok...ben konuşmuştum 3 sene önce haala alıcam belgeyide ehliyeti alıcam :D

3 sene mi :D Benimde 6 ay oldu izinizden geliyorum :D :D

F.Esen
21-10-2013, 19:04
Kursa gitmeden halledebilecek arkadaş varsa bende Pm alabilir miyim

ilacın bende kanka :D yardımcı olurum sizede ben 200 lira gibi bi rakam tutuodu yarın rakamıda tam öğrenirim...

ChtArdARSL
21-10-2013, 19:05
Kuzenımde aynı sekılde oldu malesef ondan dolayı cok arastırmıstım arkadaslar eger ıstersenız Selcuk abı ıcın fıyat aldım.

250 TL 2 veya 4 resım orjınal ceza makbuzu kımlık fotokopısı..

Edit:Ergun abı noktayı koymus :)

01ASU
21-10-2013, 19:17
240 tl 5 foto ceza verdikleri yeşil evrak kimlik fotokopisi bu kadar kursa gitmek zorunda değilsin tanıdıksa

blow07
21-10-2013, 19:32
Kuzenımde aynı sekılde oldu malesef ondan dolayı cok arastırmıstım arkadaslar eger ıstersenız Selcuk abı ıcın fıyat aldım.

250 TL 2 veya 4 resım orjınal ceza makbuzu kımlık fotokopısı..

Edit:Ergun abı noktayı koymus :)

Peki ben son sorgulamada ceza yemedim. Direk ceza puanın 105 miş dedi ehliyetime el koydu. Ve alkoldeki gibi işlemlerin olup olmayacağını sordum. Bana hayır süresi dolunca direk gidip ehliyetini alabilirsin dedi. Ve o kadar bekledim 2 ay geçti . Ehliyetimi istedim dediğiniz gibi belge istediler.

Sorum şu bende ne ceza kağıdı var ne de ehliyeti alırlarken ki yeşil kağıt ne yapmam lazım ?

ChtArdARSL
21-10-2013, 19:56
Peki ben son sorgulamada ceza yemedim. Direk ceza puanın 105 miş dedi ehliyetime el koydu. Ve alkoldeki gibi işlemlerin olup olmayacağını sordum. Bana hayır süresi dolunca direk gidip ehliyetini alabilirsin dedi. Ve o kadar bekledim 2 ay geçti . Ehliyetimi istedim dediğiniz gibi belge istediler.

Sorum şu bende ne ceza kağıdı var ne de ehliyeti alırlarken ki yeşil kağıt ne yapmam lazım ?

kardesım bızede aynı sekılde oldu. rutin kontrolde ırsalıye bakıyorlardı kınalı gısede ceza punaı dolmus dedı ve aldı. Ona ıstınaden surucu kursuna trafık dersı gormen zorunlu!Ders gordu kagıdı ıle gayrettepeye gıdıyorsun alıyorsun suren doldu ıse. Ehliyeti aldıgına dahil kagıdı alman mecburı ıdı yoksa bır hak ıdda edemezsın kanımca

Gecmıs olsun sende bu prosudırı uygulıycan.. bırdahakı ceza puanında 2 yıl ve psıko teknıge tabı olucaksın

psikolojikdeli
21-10-2013, 20:00
Üsküdar gazetesi sürücü kursu var, Sahibi siteye üye Oğuzhan istersen ara bir sor yardımcı olacaktır

blow07
21-10-2013, 20:40
kardesım bızede aynı sekılde oldu. rutin kontrolde ırsalıye bakıyorlardı kınalı gısede ceza punaı dolmus dedı ve aldı. Ona ıstınaden surucu kursuna trafık dersı gormen zorunlu!Ders gordu kagıdı ıle gayrettepeye gıdıyorsun alıyorsun suren doldu ıse. Ehliyeti aldıgına dahil kagıdı alman mecburı ıdı yoksa bır hak ıdda edemezsın kanımca

Gecmıs olsun sende bu prosudırı uygulıycan.. bırdahakı ceza puanında 2 yıl ve psıko teknıge tabı olucaksın

Yok ben o kağıdı aldım ama cüzdanımdan kaybolmuş o iki kağıtta ehliyet numaramı felan biliyorum. Sürücü kursundan dersimi alsam. Sonra evrakları tamamlayıp ehliyetimi almaya gitsem bir sorun çıkmaz değil mi ?:confused: