PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaportaci ariyorum ! acil.

MertS
26-10-2013, 11:45
Öncelikle selamlar otomobil konusunda bu forumdan ilk defa yardim istiyorum :)

Ufak bi maceraya atildim 90 model doganL aldim Allah tan bir mani cikmazsa satmamak uzere..

Isini iyi yapan kucaga oturtmayacak bir kaportaci ariyorum aracimin sol camndiregi ve sol arka camurlugunda curuk var ve bu parcalar bende mevcut.

Noktasina virgulune kadar ince bir iscilik istemiyor,elinin yuzunun toplanmasini istiyorum.
Zaman sikintim yok araba guzel olsun yavas olsun.

Cok fahis fiyatlar aldim ugrasmak istemediler hepsi sigortacilara calisir olmus benimde o rakamlari verebilecek durumum suan yok.

Sizden istegim tanidigi,bildigi veya kendisi kaportaci olan varsa ban yardimci olmasi.

Tesekkurler simdiden :)

Melih-Ö
26-10-2013, 12:02
Söylediklerinin hepsi doğru Mert malesef. Kendi babamda dahil kimse artık bu tarz işlerle uğraşmıyor. Kendime bile yapamıyorum umarım bulursun. Sabırlı, işinin ehli, uğraşan, vakti ve yeri olan biri :)

BerkayKamaci
26-10-2013, 12:13
Mert Okan'a ulaş halleder o bir şekilde.

Patisever
26-10-2013, 12:18
Öncelikle selamlar otomobil konusunda bu forumdan ilk defa yardim istiyorum :)

Ufak bi maceraya atildim 90 model doganL aldim Allah tan bir mani cikmazsa satmamak uzere..

Isini iyi yapan kucaga oturtmayacak bir kaportaci ariyorum aracimin sol camndiregi ve sol arka camurlugunda curuk var ve bu parcalar bende mevcut.

Noktasina virgulune kadar ince bir iscilik istemiyor,elinin yuzunun toplanmasini istiyorum.
Zaman sikintim yok araba guzel olsun yavas olsun.

Cok fahis fiyatlar aldim ugrasmak istemediler hepsi sigortacilara calisir olmus benimde o rakamlari verebilecek durumum suan yok.

Sizden istegim tanidigi,bildigi veya kendisi kaportaci olan varsa ban yardimci olmasi.

Tesekkurler simdiden :)

sanırım ikametin bize uzak biraz ben anadolu yakasındayım eğer aracımı bırakırım dersen yardımcı olabilirim memnun kalmama sansı yok diyebilirim 8 taklası war d enilen aracı değişensiz düzeltip yapan bir usta tanıyorum düşünürsen bana pm yolla kardeş