PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Custom Marşpiyel Bandı

emre55
27-10-2013, 22:57
Aracımın orjinalinde yandan bakınca o altta kriko vurulan yerin görünmesi iyice sinirimi bozmaya başladı, fiber de pek istemiyorum sürtünce falan çatlayıp patlamasın diye. Başka araçlardan uydurabilirmiyiz acaba boydan kurtarsa yada başka türlü nası çözüm bulurum varmı fikri olan araç bu ; Aracın zaten 16s versiyonundaki marşpiyeller çok iyi onlardan bulmam imkansız türkiyede, e yok olunca ona benzer bişi yaptırsam onu yapabilcek usta varmı :)

http://i43.tinypic.com/28jjp4z.jpg

alihan_27
27-10-2013, 23:42
Konu yanlış yerde, keşke body works bölümüne açsaydın.
Başka bir arabanınkini uydurman çok zor. Eline metre alıp milletin arabasını ölçebilirsen belki tutturabilirsin ama tehlikeli bir yöntem :).
Bunun haricinde iyi bir fibercide sade bir şekilde fiberden yaptırabilirsin. Sana bir yöntem olarak çatlayıp dökülmesin istiyorsan, kalın mikronlu kaput filmiyle kaplarsan uzun süre idare eder.

emre55
28-10-2013, 00:09
Adminler taşırsa sevinirim :) neden tehlikeli onu anlayamadım ben :) teşekkürler fikir için :)

Agah
28-10-2013, 00:13
başka aracınkini uydurmak mantıklı, uzun olsun kısa olmasın, keser biçer yapar ustası onu :)

EREN34
28-10-2013, 00:34
Direk kuş serisi plastik maşpiyel geldi aklıma açıkçası. Sade ve düz. İyi bir montaj işçiliği ile düzgün durabilir

Burak
28-10-2013, 00:35
Ben de böyle bir arayış içindeyim :)

halilkarakas
28-10-2013, 00:54
vti yan marşpiyelleri güzel olur...fiber ucuza vardır nette

alex
28-10-2013, 01:14
düz plastik tampon altı lipleri var onlardan konula bilinir aslında uzunlugunu olcup bı bakın derim

TigeR
28-10-2013, 02:50
Adminler taşırsa sevinirim :) neden tehlikeli onu anlayamadım ben :) teşekkürler fikir için :)
millet yanlış anlayabilir diye tehlikeli bir yöntem demiş sanırım :) düşünsene biri senin arabanı metreyle ölçüyor :D

emre55
28-10-2013, 11:07
başka aracınkini uydurmak mantıklı, uzun olsun kısa olmasın, keser biçer yapar ustası onu :)

1.6 ies lerinkide gözüme hoş geldi de ölçmedim daha bakalım artık :)

Direk kuş serisi plastik maşpiyel geldi aklıma açıkçası. Sade ve düz. İyi bir montaj işçiliği ile düzgün durabilir

olabilir abi bunu da yazdım kenara :)

vti yan marşpiyelleri güzel olur...fiber ucuza vardır nette

sahibinden e baktım da bulamadım varsa bi link verebilirmisiniz :)

düz plastik tampon altı lipleri var onlardan konula bilinir aslında uzunlugunu olcup bı bakın derim

yok o liplerle olcak iş değil :)

millet yanlış anlayabilir diye tehlikeli bir yöntem demiş sanırım :) düşünsene biri senin arabanı metreyle ölçüyor :D

hiç bu açıdan bakmamıştım :D :D

_driver_
28-10-2013, 11:41
siteden bir arkadaş clioya Peugeot 407 marşbiyeli takmış boyutlar uyarsa hoş olabilir

http://www.techturkey.com/forum/otomobilleriniz/165064-red-jelly-bean.html

emre55
28-10-2013, 14:22
ölçtüm kendi marşpiyelim 85 CM geldi, 1.6 ies i ölçtük o 90 cm. sade fazla büyük olmadan sadece o noktayı bi nebze kapatsam yeter bana genişlik 5 cm falan orjinal bandımın