PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul PARK Voltex EVO IX -B seansı VİDEO - 2.22SEC

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 07:50
27 Ekim deki pist günlerinde B seansında unofficiall(gayri resmi) tur zamanını aldığım zamanın araç içi çekimlerini sizlerle paylaşıyorum.Video yu çektiğimiz kameranın azizliğine uğradığımız için pist çizgisi ve yol gözükmüyor.
İyi Seyirler..

rw5ztH8dVFI
İstanbul Park B seanası Voltex Evo IX-Bora Çiftçi 2.22sec - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=rw5ztH8dVFI)

y.güner
29-10-2013, 08:54
O gün canlıda izleme fırsatım oldu gerçekten maşallahı var sesi gidişi adama evo aldırır kazasız belasız inşallh tekrardan maşallah

Kekuti*
29-10-2013, 09:02
Bora isini biliyorsun abi :)
Masallah harika !

cKatmer
29-10-2013, 09:03
Helal abime :D

bu arada bence sorun bizim kamerayı takma açımız :D

HUSNU
29-10-2013, 09:04
Süre ve sürüş için tebrikler. Neredeyse GTR ı zorlayacakmışsınız.

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 09:08
Bora isini biliyorsun abi :)
Masallah harika !

Teşekkürler Kerem.

Helal abime :D

bu arada bence sorun bizim kamerayı takma açımız :D

Bu 2.defa oluyor Körfez deki kayıt da aynı sıkıntıyı yaşamıştık sanırım ışığa doğru görüş açısında bi yerden bağlantı yapmak lazım bu arada yüklemeyi yaptığın için teşekkürler.

Süre ve sürüş için tebrikler. Neredeyse GTR ı zorlayacakmışsınız.

2 veya 3 tur birlikte dönebildik üstün olduğu benden hızlı olduğu virajlar vardı ki zaten hızlıydı tribünde süre ölçen arkadaşlar 2.15-2.18 arası döndüğünü söyledir birde üzerine pistte trafiğe takılınca farkı açması kaçınılmaz oldu.

cembozbey
29-10-2013, 09:13
çizgini bilerekmi göstermedin ?

Octavia RS
29-10-2013, 09:13
Abi helal olsun ama ışığın azizliğine uğramışsınız :D

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 09:15
çizgini bilerekmi göstermedin ?

Yok daha neler. Tamamiyle produksiyon hatasii.

yasarım
29-10-2013, 09:18
masallah Bora uzun bi aradan sonra emeklerini almaya baslamis olman sevindirici :)
ciconunda dedigi gibi kamera acisi olmamis yolda baya parlamis , cigini gorup ogrenmiyelim diye o sekilde ayarladiysan kamerayi o ayri :D

edit : Cem ayni anda yazmisiz :D:D:D

tazzz
29-10-2013, 09:20
tebrikler bora , aracında süper olmuş. kameranada hasta oldum izlerken :D

Tolga

cembozbey
29-10-2013, 09:26
masallah Bora uzun bi aradan sonra emeklerini almaya baslamis olman sevindirici :)
ciconunda dedigi gibi kamera acisi olmamis yolda baya parlamis , cigini gorup ogrenmiyelim diye o sekilde ayarladiysan kamerayi o ayri :D

art niyet arıyorum kardesim ben bu işten :D

c@n77
29-10-2013, 09:30
Gercekten cok iyi... birde pist cizgilerini gorup birseyler kapsaydik super olurdu....:D

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 09:31

Sağol Yaşar uzun zamandır hazırdım ama zaman bulup ta pistte çıkamıyordum.Bu son pist gününde bütün işlerimi ayarlayıp geldim çokta memnun oldum seninde dediğin gibi umarım bundan sonra çok daha güzel sürelere imza atarız. Yanlız şunu unutmadan söyliyeyim bu bir ekip işi tek başıma yapmıyorum bunları Savaş OSMANPAŞAOĞLU ve Yüreğir inde bu dereceleri görmemde faydaları var neticede biri arabanın ustası diğeride mapper ı onlarada ayrı,ayrı Teşekkür Ediyorum.

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 09:33
tebrikler bora , aracında süper olmuş. kameranada hasta oldum izlerken :D

Tolga

Teşekkürler Tolga abi kamera nın son kez parlak hali bu olacak bundan sonra çok daha net çekimler olacak.

Gercekten cok iyi... birde pist cizgilerini gorup birseyler kapsaydik super olurdu....:D
Bir dahakine bütün cizgiyi cam gibi izliycez hep beraber.:)

Schumi
29-10-2013, 09:36
Süre çok iyi ama maalesef video talihsizlik olmuş. Maşallah. Bir daha ki çekimde eğer kameranızın Spot Meter özelliği varsa onu açın bu açıdan bile düzgün görüntü alırsınız. GoPro ve bazı DSLR makinalarda var Spot Meter özelliği.

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 09:40
Süre çok iyi ama maalesef video talihsizlik olmuş. Maşallah. Bir daha ki çekimde eğer kameranızın Spot Meter özelliği varsa onu açın bu açıdan bile düzgün görüntü alırsınız. GoPro ve bazı DSLR makinalarda var Spot Meter özelliği.

Aslında kamera aldım yeni çıkan bir ürün olduğu için stoklarda fazla kalmıyor bu yüzden bu pist gününe yetiştiremedim. Kamera modeli GoProHero 3 Plus umarım bütün bu problemleri üstesinden gelecektir.

Schumi
29-10-2013, 09:43
Aynı kamerayı kullanıyorum çok kaliteli çekimler yapıcaksınız demektir bundan sonra. Ancak Spot Meter'i açmayı unutmayın birde 1080 kayıt sırasında Default olarak 29.97 frame geliyor ayar onu 25 yada 30 frame yaparsanız YouTube ile daha uyumlu olur videolar.

TaGo
29-10-2013, 09:44
Zaman mükemmel zaten öncedende tebrik etmiştim. Ama birde yolu görebilseydik :D

mehzent
29-10-2013, 09:45
Maşallah baskan cıdden guzel sure ayagına bıleğıne saglık :)

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 09:53
Maşallah baskan cıdden guzel sure ayagına bıleğıne saglık :)
Teşekkürler NA King. :)

Selcuk_RoL
29-10-2013, 09:58
Abi tebrik ederim sana yakisan sureyi cikartmissin

Cem.B
29-10-2013, 10:03
maşallahın var hacı abi bu işin ustalarından olduğunu her pist de belli ediyorsun,çok daha iyi süreler gelir eminimki :)

cKatmer
29-10-2013, 10:07
Basınç ve ardından rekor bekliyoruz :D :D

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 10:08
Abi tebrik ederim sana yakisan sureyi cikartmissin

Sağol Selçuk Teşekkür Ederim.

maşallahın var hacı abi bu işin ustalarından olduğunu her pist de belli ediyorsun,çok daha iyi süreler gelir eminimki :)

Sağolasın Cem senin içinde aynı beklentiler içerisindeyim sende de pist merakı ve hep o yönde bir yönelmelerin olduğunu fark ediyorum umarım en kısa zamanda sende pist günlerine başlarsın.

XoR
29-10-2013, 10:13
Nazar değmesin maşallah çok iyi süre. Ayağına bileğine sağlık Bora :)

Cem.B
29-10-2013, 10:14
Sağol Selçuk Teşekkür Ederim.

Sağolasın Cem senin içinde aynı beklentiler içerisindeyim sende de pist merakı ve hep o yönde bir yönelmelerin olduğunu fark ediyorum umarım en kısa zamanda sende pist günlerine başlarsın.

bakalım arabayı bir randımana sokabilirsek giricez tabi tekrardan

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 10:28
Nazar değmesin maşallah çok iyi süre. Ayağına bileğine sağlık Bora :)

Teşekkür Ederim.

bakalım arabayı bir randımana sokabilirsek giricez tabi tekrardan

Bence şu anki hali bile yeter ama illaki bir hedefin vardır.Umarım birdahaki pist gününde bizi alevsiz bırakmazsın. :)

Gunes G.
29-10-2013, 10:51
Super sure, biraz daha gucle 2:15'leri goruruz gibi.

Arka arkaya gazladigimiz icin izleme firsatim oldu, araban mukemmel tutunuyor, ne yaptiysan aynindan bende istiyorum :)

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 10:56
Super sure, biraz daha gucle 2:15'leri goruruz gibi.

Arka arkaya gazladigimiz icin izleme firsatim oldu, araban mukemmel tutunuyor, ne yaptiysan aynindan bende istiyorum :)

Kış gelsin pist kapansın birlikte çok yol katederiz Güneş bilgi alış,verişi için her zaman ben hazırım kafa,kafaya verir en doğru camber,caster brake pad,sertlik ayarları hepsini yaparız.:)

Gunes G.
29-10-2013, 11:00
Kış gelsin pist kapansın birlikte çok yol katederiz Güneş bilgi alış,verişi için her zaman ben hazırım kafa,kafaya verir en doğru camber,caster brake pad,sertlik ayarları hepsini yaparız.:)

Harika olur, basarilarinin devamini diliyorum :icon_tup:

otto985
29-10-2013, 11:37
Abi tebrik ederim :)

ukku
29-10-2013, 12:26
Sürücü de araba da iyi hazırlanmış :)
Tebrikler :)

BARR
29-10-2013, 12:37
Keyifle izledim pistte maaşallah. Sesi muazzamdı.

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 12:40
Abi tebrik ederim :)
Sağol Kardeşim benim.

Sürücü de araba da iyi hazırlanmış :)
Tebrikler :)

Utku Teşekkür Ederim.

Keyifle izledim pistte maaşallah. Sesi muazzamdı.
Teşekkürler...

mody
29-10-2013, 12:44
Hll kuzen :)

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 12:48
Hll kuzen :)

Eyvallah kuzen .:)

Zero
29-10-2013, 13:02
Tek kelimeyle muhtesem..Hem surus cok temiz hem arac cok basarili.Lastik olarak ne kullandiniz ve degistirmeyi dusunuyormusunuz?

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 13:17
Tek kelimeyle muhtesem..Hem surus cok temiz hem arac cok basarili.Lastik olarak ne kullandiniz ve degistirmeyi dusunuyormusunuz?

Teşekkürler.
Şu anda Nitto İnvo Kullanıyorum (265/35/18) bu lastik aslında tam anlamıyla pist için değil hem gündelik hemde pist için ama gündelik kullanıma daha yatkın hamur kalitesi olarak uzun ömürlü slick lastiklere göre.Lastiklerden şu anda memnunum ki daha yeni kulllanmaya başladım bittiği zaman ise düşündüğüm lastik kesinlikle ADVAN R Spec A050(Yokohama Tyres | Racing Tyres From Yokohama: ADVAN A050 R Spec Sizes and Reviews (http://www.yokohama.com.au/en/Tyres/ADVAN-A050-R-Spec.aspx)) olacaktır.Sebebi şu anda World Time Attack Serisi'nde çok büyük bütçeli yapılan bütün araçların üzerinde sponsoru olsun olmasın bu lastik var ve kullanan herkes olumlu yazılar ve yorumlarda bulunuyor yani kısacası bundan sonraki lastiklerim Yokohama Advan. Altta bi video ekliyorum bahsettiğim takım ve kullandıkları lastiğin performansını yaptığı attack turda görebilirsin.
eiWIsdn6XKY
Behind The Wheel - 850HP Mitsubishi Evo Tsukuba Circuit Time Attack Video - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=eiWIsdn6XKY)

Jam da Joker
29-10-2013, 13:20
Kameranın odak noktası konsol olduğu için dışarıyı çekememiş.
Ortası çekmek istediğiniz yere gelicek şekli ile one spot özelliğini açarsanız güneşten veya karanlıktan etkilenmiyor ışığını odak noktasına göre ayarlıyor.
Maşallah buarada..

cKatmer
29-10-2013, 13:47
Rusya fuarında Yokohama'nın standına uğrama fırsatı bulmuştum
orada da Advan serisine ciddi talep vardı ve gelen müşteri,misafirlere mutlaka alıp denemeleri için ısrar ediyolardı.A005 ve A050 serisi sergileniyordu fuar fiyat listesi A050 nin 225$ olarak gözüküyor bendeki listede. A005 Gtr in üzerindeki 050 cupranın üzerinde

http://i42.tinypic.com/2n8wl8n.jpg
http://i39.tinypic.com/c2lfq.jpg

Zero
29-10-2013, 13:50
Tamda advan tavsiye etmek icin sormustum.Basinc acip advana gecip frenajda limit denerseniz sureniz hicte beklenmeyecek noktalara inecektir diye tahmin ediyorum ;) tabi lastikten sonra frende olusacak yukude kaldiracak fren kitiniz vardir sanirim bu yuzden problem olmayacaktir,yuruyene biraz fazla yuk binecek cunku advanla pist donunce.Masallah kazasiz belasiz ve sorunsuz acik basincli lastikli ve isik almayan acidan cikacak super surenizin videolarinida izleriz umarim :)

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 14:00
Tamda advan tavsiye etmek icin sormustum.Basinc acip advana gecip frenajda limit denerseniz sureniz hicte beklenmeyecek noktalara inecektir diye tahmin ediyorum ;) tabi lastikten sonra frende olusacak yukude kaldiracak fren kitiniz vardir sanirim bu yuzden problem olmayacaktir,yuruyene biraz fazla yuk binecek cunku advanla pist donunce.Masallah kazasiz belasiz ve sorunsuz acik basincli lastikli ve isik almayan acidan cikacak super surenizin videolarinida izleriz umarim :)

Evet frenler zaten upgrade'li Brembo Gt serisi 6 Piston 328mm 2 parça monoblock şu anda fren olarak değiştirmem gereken tek şey hidroliği bu pist gününde çok ısındığı için 2 seanstada ısınarak hazneden taşmış Castrol srf ye geçiş yaparak bunuda halletceğimi düşünüyorum.Bu arada güzel yorumlar ve dilekleriniz için Tekrar,tekrar teşekkür ederim.

Eyup Duygun
29-10-2013, 14:18
Maşallah süre cok ıyı.

En hızlı street car 2.12 ile 458 oldugunu dusunursek 8 sanıye fark daha ne kadar ınebılır ?

Serhat Y.
29-10-2013, 14:29
Aslında kamera aldım yeni çıkan bir ürün olduğu için stoklarda fazla kalmıyor bu yüzden bu pist gününe yetiştiremedim. Kamera modeli GoProHero 3 Plus umarım bütün bu problemleri üstesinden gelecektir.

Bora gopro 3 bağladımbende h.sonu aynı açıdan direkt bendeki görüntüde bu şekilde belki bi tık üzerinde olabilir. farklı bi açıya konumlandırmak lazım kamerayı, öncamdan alınca ışığı acayip patlatıyor. bir ihtimal kendi programında pc.de ayar yapılsa belki iyileştirilebilir ama bende henuz kurcalamadım.
sürüş ve süre için tekrar tebrik..

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 14:29
Maşallah süre cok ıyı.

En hızlı street car 2.12 ile 458 oldugunu dusunursek 8 sanıye fark daha ne kadar ınebılır ?

Şu anda en fazla 2 saniye daha iner zaten bu yaptığım zaman 2.20.107 2.19 a çok yakın 2.19 barajını kapısında o yüzden çok yakın görüyorum 2.18 yüksekler 500-600 ler ise şu anki hali ile düşülebilcek en iyi rakkamlar olur.Onun haricinde ise yakıt ve basınç ayarları yapıldıktan sonra 2:15 lere rahatlıkla inebileceğimi düşünüyorum ama bu sırada 458 yada başka bir SS aracın bu zamanlarda kalacağının garantisini kimse veremez neticede pistin sıcaklığı,lastik durumları arabalara yapılan ayarlar kısacası yapılan her tecrübe ve düzenleme arabaları hızlandırıyor o yüzden bence zaman çıtası 2.12 lerde kalmayacak daha yukarı taşınacaktır.Şimdi İçin konuşuyorsak eğer benim için bundan sonraki hedef 2.15 ler ..

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 14:34
Bora gopro 3 bağladımbende h.sonu aynı açıdan direkt bendeki görüntüde bu şekilde belki bi tık üzerinde olabilir. farklı bi açıya konumlandırmak lazım kamerayı, öncamdan alınca ışığı acayip patlatıyor. bir ihtimal kendi programında pc.de ayar yapılsa belki iyileştirilebilir ama bende henuz kurcalamadım.
sürüş ve süre için tekrar tebrik..

Kameranın odak noktası konsol olduğu için dışarıyı çekememiş.
Ortası çekmek istediğiniz yere gelicek şekli ile one spot özelliğini açarsanız güneşten veya karanlıktan etkilenmiyor ışığını odak noktasına göre ayarlıyor.
Maşallah buarada..

Jam da joker cem in dediği gibi odak noktası yol olması lazım bence de ona göre ışık one spot özelliğini açık kullanmak lazım birde.

Tholl-ga
29-10-2013, 15:34
http://http://www.aqmotorsports.com/images/images_big/amsevo89harnessbar_0120copy.jpg
http://www.aqmotorsports.com/images/images_big/amsevo89harnessbar_0120copy.jpg

Bu aparattan alsana moruk sen bunu nasil unutursun :D

OrcunInce
29-10-2013, 16:08
Şu anda en fazla 2 saniye daha iner zaten bu yaptığım zaman 2.20.107 2.19 a çok yakın 2.19 barajını kapısında o yüzden çok yakın görüyorum 2.18 yüksekler 500-600 ler ise şu anki hali ile düşülebilcek en iyi rakkamlar olur.Onun haricinde ise yakıt ve basınç ayarları yapıldıktan sonra 2:15 lere rahatlıkla inebileceğimi düşünüyorum ama bu sırada 458 yada başka bir SS aracın bu zamanlarda kalacağının garantisini kimse veremez neticede pistin sıcaklığı,lastik durumları arabalara yapılan ayarlar kısacası yapılan her tecrübe ve düzenleme arabaları hızlandırıyor o yüzden bence zaman çıtası 2.12 lerde kalmayacak daha yukarı taşınacaktır.Şimdi İçin konuşuyorsak eğer benim için bundan sonraki hedef 2.15 ler ..

Bora selam,
458'ler 2.11 hadi bilemedin 2.10 dönebileceklerdir. Asıl tehlike 993 gt2'de; inanılmaz potansiyelli olmuş bilmiyorum video'sunu izledin mi? İzlemediysen pm atabilirim ancak 2.05 falan dönebilecektir çok rahat.

cKatmer
29-10-2013, 16:13
Orçun dediğin gibi çok potansiyelli araç Selçuk beyin 993 ü fakat o aracı street car olarak mı kıyaslanıyor süresi?

Zero
29-10-2013, 16:15
Bora selam,
458'ler 2.11 hadi bilemedin 2.10 dönebileceklerdir. Asıl tehlike 993 gt2'de; inanılmaz potansiyelli olmuş bilmiyorum video'sunu izledin mi? İzlemediysen pm atabilirim ancak 2.05 falan dönebilecektir çok rahat.

Road legal araclar icinde acik ara 1.ligi uzunca sure kimseye kaptirmayacak bir potansiyel var aracta.Ardindan geleceklerin siralamasi degisebilir ama.Boranin evosu bu listede supersportlara rahatlikla erisecek potansiyeldeki ilk arac olarak gozukuyor su an.Bu araclarin artmasi lazim ulkemizde bilincli yapilmis pist araclari arttikca bu isin keyfi seyir zevki artmaya devam edecek.Bence lastik ve basincla 2.15 zaten gelir daha alti icin neler yapilabilir evoda onu arastirmak lazim.

kelalper
29-10-2013, 18:27
Bu arabanın koşması gereken yer sokaklar değil pistti. Bahtına istanbul park açıldı halka. Süre müthis ama sen daha geliştirirsin kesin. Direksiyonuna sağlık kardeşim.

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 20:39
Bora selam,

993 u izledim sanzimani,yol tutusu gercekten harika ama 2.05 de cok iddali bir rakkam duserse o zamanlara uzun sure geri alinamaz gibi geliyor bana.

BoraÇİFTÇİ
29-10-2013, 20:40
Bu arabanın koşması gereken yer sokaklar değil pistti. Bahtına istanbul park açıldı halka. Süre müthis ama sen daha geliştirirsin kesin. Direksiyonuna sağlık kardeşim.

Dev adam Tesekkur ederim.

Dem-Er
29-10-2013, 21:54
Tebrik ederim süren gerçekten çok iyi ama bunun çok daha altına inebileceğinde aşikar.Kullanım tarzın rahatlığın ve aracın bu kadar az basınçta bu süreleri yapması zaten önünün açık olduğunu gösterir.maşallah.daha fazla basınçla düzlükler ve çıkışlarda ciddi zaman kazanırsın.

onurcii
30-10-2013, 03:07
Süre çok iyi gerçekten.Müthiş direksiyonun var abi.İzmit körfez pistinde Canberk'in evosunu kullandığın zaman şahit olmuştum yukardan izliyordum.

İn car videosu filanda çok iyidi.İstanbul Park'a çıksa güzel süre gelir diyordum baya iyi bi süre gelmiş :)

Başarılarının devamını dilerim Bora abi.

BoraÇİFTÇİ
30-10-2013, 08:04
http://http://www.aqmotorsports.com/images/images_big/amsevo89harnessbar_0120copy.jpg
http://www.aqmotorsports.com/images/images_big/amsevo89harnessbar_0120copy.jpg

Bu aparattan alsana moruk sen bunu nasil unutursun :D

Bu aynı roller coaster ın tutunma kolu gibi bu değilde eğer koltuk takarsam o zaman yanına 4 nokta kemer alır bağlantısınıda arka emniyet kemerleri tokasından alırım belki.Ama şimdilik gerek yok.

BoraÇİFTÇİ
30-10-2013, 08:08
Tebrik ederim süren gerçekten çok iyi ama bunun çok daha altına inebileceğinde aşikar.Kullanım tarzın rahatlığın ve aracın bu kadar az basınçta bu süreleri yapması zaten önünün açık olduğunu gösterir.maşallah.daha fazla basınçla düzlükler ve çıkışlarda ciddi zaman kazanırsın.
Aynı fikirdeyim bakalım önümüzdeki pist günlerinde görcez bu arada sizin Golf R ında sesi ve görüntüsü mükemmel ötesiydi söylemeden geçemedim onun pist üzerinde ciddi sürelere imza atacağına eminim.

ademsezer
30-10-2013, 08:09
maşallah bora

BoraÇİFTÇİ
30-10-2013, 08:11
Süre çok iyi gerçekten.Müthiş direksiyonun var abi.İzmit körfez pistinde Canberk'in evosunu kullandığın zaman şahit olmuştum yukardan izliyordum.

İn car videosu filanda çok iyidi.İstanbul Park'a çıksa güzel süre gelir diyordum baya iyi bi süre gelmiş :)

Başarılarının devamını dilerim Bora abi.

Çok sağol kardeşim ,çok güzel yazmışsın yüreğine sağlık pist e çıkınca elimden geleni yapıyorum bundan sonrada hep öyle olcak neticede rekabet var ve herkes en iyi zamanı yapabilmek için çıkıyor.

BMK TypeR
30-10-2013, 10:01
Maşallah kardeşim yakışanı yaptın dahada iner süren inşallah.

BoraÇİFTÇİ
30-10-2013, 17:40
Maşallah kardeşim yakışanı yaptın dahada iner süren inşallah.

Eyvallah resit umarim eliminden geleni yapcam.

BoraÇİFTÇİ
30-10-2013, 17:42
maşallah bora

Tesekkurler adem.

majesty
31-10-2013, 07:48
muhteşem otomobil, süper plotaj...

tebrik ederim zewkle izledim, dewamını bekliyoruz

BoraÇİFTÇİ
31-10-2013, 10:57
muhteşem otomobil, süper plotaj...

tebrik ederim zewkle izledim, dewamını bekliyoruz

Teşekkür ederim.

Levent Y.
31-10-2013, 19:38
Çok çok iyi süre, tebrikler...

BoraÇİFTÇİ
31-10-2013, 19:41
Çok çok iyi süre, tebrikler...

Teşekkür ederim Levent..

Seyran
03-11-2013, 18:24
Kardesim, yurekten tebrik ederim. Superspor bolgesindesin resmen. Araban sadece goruntu olarak degil, performans olarak da olaganustu maasallah. Ustune senin pilotajin ile basari surpriz degil. 2.20 olagaunstu bir sure ki daha yolu var.

Senden daha iyilerini bekliyoruz. :icon_tup:

63owen63
03-11-2013, 19:24
Süre için tebrikler, düzlükte tribünden bile heyecan yaratıyordu :) gtr'ın ensesindeki anlarda cok ciddi heyecanlandım buralardan , daha iyi süreleri daha iyi görmek dilegiyle :)

2008'de bir time-trail vardı yine f1 park da, hatta cl 63 amg falan da vardı, aynı body kit olan bir kırmızı 9 vardı yine park halinde otoparkta, yeni yapılmıştı sanırım. bu araç o araç mı ?

tolga900
03-11-2013, 19:39
tebrikler bora darısı daha iyi sürelere olsun kazasız ve arızasız :icon_tup:

RUN
03-11-2013, 19:48
Tebrikler Bora çok iyi süre.

BoraÇİFTÇİ
03-11-2013, 21:05
Kardesim, yurekten tebrik ederim. Superspor bolgesindesin resmen. Araban sadece goruntu olarak degil, performans olarak da olaganustu maasallah. Ustune senin pilotajin ile basari surpriz degil. 2.20 olagaunstu bir sure ki daha yolu var.

Senden daha iyilerini bekliyoruz. :icon_tup:

Teşekkürler Seyran abi güzel dileklerin için.

tebrikler bora darısı daha iyi sürelere olsun kazasız ve arızasız :icon_tup:
Teşekkürler Tolga Mitsubishi bayrağın taşıyoruz İstanbul Park ta..

Tebrikler Bora çok iyi süre.
Teşekkürler..:)

cKatmer
04-11-2013, 16:19
Süre için tebrikler, düzlükte tribünden bile heyecan yaratıyordu :) gtr'ın ensesindeki anlarda cok ciddi heyecanlandım buralardan , daha iyi süreleri daha iyi görmek dilegiyle :)

2008'de bir time-trail vardı yine f1 park da, hatta cl 63 amg falan da vardı, aynı body kit olan bir kırmızı 9 vardı yine park halinde otoparkta, yeni yapılmıştı sanırım. bu araç o araç mı ?

piste çıkanı soruyorsanız Grs plaka olan o

BoraÇİFTÇİ
04-11-2013, 16:29

Soruyu kaçırmışım kusura bakmayın cihanında dediği gibi o araça GÜrselin APR body kit li Evo su.
evo apr | Flickr - Photo Sharing! (http://www.flickr.com/photos/blackbird_jdm/2970660847/)