PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uluslar arası Yolculuk Hakkında ?

ANIL ERCAN
31-10-2013, 20:32
İyi aksamlar TT Ailesi,

Anne tarafından Yugoslav göçmeni boşnak'ım, Anneannemin dedemin doğduğu büyüdügü novi pazara(yeni pazar) gitmek istiyoruz kendi arabamızla, Uluslararası bir yolculuk olacagı için Herhangi bi uluslararası Ehliyet vs. gerekiyor mu ? Ne gibi evraklar gerekiyor kendi arabamızla gitmek için Balkanlara ? Buraya vize vs. gerekiyor mu ?

Uluslar arası Seyahat hakkında bilgisi olan abilerimden kardeslerimden yardım bekliyorum..

elpadre
31-10-2013, 20:36
uluslar arası ehlıyet gerekıyor aynı zamanda turıng belgesı cıkartıyorsunuz uluslar arası ehlıyet dunyanın her yerınde gecıyor ama turkıyede gecmıyor

EREN34
31-10-2013, 20:42
Melii artık T.C. ehliyeti ile çıkıp gezilebiliyor diye biliyorum ama?

Ehliyet konusunda belki Melii başkanın dediği gibidir. Araştır iyice. Onun dışında ister İst.da firmalardan istersen kapıkuleden çıkarken tripticket alabilirsin. 70 80 euro gibi bir fiyatı vardı en son.

ANIL ERCAN
31-10-2013, 20:44
Ben bi elpadre aganın dediklerini araştırayım, Dediğiniz gibi uluslararası ehliyet vs. gerekiyorsa gidiyim basvurayım alayım gidelim görelim Balkanları :)

EREN34
31-10-2013, 20:49
Git gör güzel yerler....

Saraybosna'da eski GS'li futbolcu Tarik Hodžić'in dükkanında köfte ye, barış ateşinin önünde foto çektir mutlaka.

Köfteci...

http://o1310.hizliresim.com/1g/z/u3q6h.jpg

Alpero
31-10-2013, 23:31
Uluslararası ehlıyet gerekıyor. 160 euro diye hatırlıyorum. 6 ay gecerlı. Yenılemek ıstedıgınız zaman daha uygun