PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : opel calibra 4x4

bahadirhan2023
02-11-2013, 21:11
arkadaslar ***** sitedeki ilan için yorumlarınızı bekliyorum.

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-oynanmamis-calibra-130645003/detay)

12 gibi fiyata almayı planlıyorum. 2000 tl de üstüne harcamayı düşünüyorum.

aracta f28 şanzuman yok, 5 ileri olan var. şanzumanın 2. vites dişlisinde sorun varmış oyüzden çıkarmışlar. tamir edilir mi? araca lpg uygulanabilir mi ? hiç lpg li olanına rastlamadım.

sizce değer mi ?

ankarada oldugun ıcın yedekparça sıkıntısı cekmeyeceğimi planlamaktayım ancak bu araçtan kullanan var ise tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.

iç aksam, yedek parça ( c20let ) fiyat vs....

TaGo
02-11-2013, 21:16
kardeş daha önce calibrayla haşırneşir opmadıysan önermiyorum. ben 2 sene kullandım

isotta
02-11-2013, 21:25
pm yolladım.

41AF101
02-11-2013, 21:29
Bende uzun süre calibra almayı düşünmüştüm.Fakat araştırdığım kadarı ile karar verdim kesinlikle Kısıtlı imkanlarda binilebilecek bir araba değil.Böyle bir efsaneye lpg takmak uyumlu olsa bile mantıklı olmaz bence.Bu arabaların tadı benzinde çıkar diye düşünüyorum.En basiti arabayı alıp koyacağımız yakıtı düşünüyoruz.Bu en temel sorun.En kötüsünü düşünecek olursak (Allah korusun) kazaya belaya karışıldığında parça fiyatları,işçiliği ağır gelecektir.

Afat
02-11-2013, 21:40
Öncelikle şunu belirteyim ilanla yakından uzaktan bi alakam yok amacım sadece sizi bilgilendirebilmek.Araç burda arada sırada gidip geldiğim af opel murat abide,her gittiğimdede uzun uzun inceleme fırsatı buldum gercekten fotoğraftan daha temiz bi araç.
Dediğim gibi sadece kafanızda fikir oluşturma açısından yazdım gerisi tabi sizin kararınız.

EREN34
02-11-2013, 21:43
Calibra adamı vezirde eder rezilde. Tr şartlarında her babayiğidin harcı değil bence turbo calibra ile gezmek gazlamak. Fotolarda iyi duruyor.

Evrenoz
02-11-2013, 21:45
Sabah-öğle-akşam beraber gezdiğimiz bir arkadaşımın aracıydı 4x4, epey vakit geçirmiştik içinde.. Son derece keyifli ve dikkat çekici bir araçtı.. Ancak bazı durumlarda çok uzun süreler parça aradığını / beklediğini hatırlarım.. Misal, ön tampondaki kuşakların gelmesi için aylar geçmişti.. İlandaki araçta sıkıntı yoksa değerlendirilmeli..

metin_1989
02-11-2013, 21:49
calıbra modladık bız gercetenten coook cok ıyı guc elde edeılıyorsunuz fakat herkezın de deıgı gıbı parca sıkıntısı var lpg uyumlu oluyor takılıyor fakat butcenız varsa benzınlı bının derım ne araclar yemıstı yalcın abımde vardıı mukemmel bır arac temızse alınabılır fakat parcaları cogu zaman yurt dısından temın edebılırınız

TaGo
02-11-2013, 21:50
f28 yerine f20 vardır. malesef astradan 150 kg ağır ooduğundan zorlarsanız doğrar atar 5 ileriyi.

ofli
02-11-2013, 22:07
Ankarada olman opelgarage gibi bi firmanın orada olması senin calibraya binmeni kolaylaştırır. Biraz narin bi araç kolay gelsin