PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mobilya Üreticisi

srdralc
05-11-2013, 12:03
Mayıs ayında nasip kısmet ise evlilik düşünüyorum.

Hazır fabrikasyon ürün hem uygunluk hemde sağlamlık açısından mobilya yaptırmak istiyorum.

Ankara'ya kısmet olursa geleceğim.
Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlarımız var mı ?

Avangarde tarzında bir mobilya istiyorum, yatak odası, yemek takımı ve koltuk şeklinde.

driftboy
05-11-2013, 12:09
bütce tam olarak nedir ? Dayım imalatını yapıyor. Ama 10 bin liraya da hepsini yapabiliriz, 150 bin liraya da :)

srdralc
05-11-2013, 12:17
bütce tam olarak nedir ? Dayım imalatını yapıyor. Ama 10 bin liraya da hepsini yapabiliriz, 150 bin liraya da :)

15-16 gibi bir rakam ayırabildik bu iş için.
Çok üstüne ekleyebilecek durumda yok işin aslı.

Model görüp ve fiyat sorabileceğiz bir site vs. bişeyler var mı ?

rebelh
05-11-2013, 12:43
allah kolaylık versin
0'dan ev yaptık arkadaşlarla 1 buçuk ay oldu kulağımızın arkasına kadar öpüldük
en son parke döşerken parmağımı makinaya kaptırdım 2 farklı yerde 8 dikiş var

çok maliyetli iş kağıt üstünde bana4 bin lira para kalıyordu şimdi 3binlira eksideyim

BİLAL
05-11-2013, 12:51
ben ankara sitelerdeyım kendı işim lamınt parke uzerıne lakın abım lux magazalara yatak odası ve yemek odası ımal edıyor ..

burda sistem nasıl yurudugunu soylıyeyım sana imalatcı urunu yapar magazaya satar ham boyasız olan urun 2 katına teşırden satılır rengını ve modelını beyenebilirsın.

hazır almıyım olcuye gorede yaptırmak istersen imalatcı cok yakınlarımızda var ...sana tavsıyem olcuye gore yaptırman gomme dolap filan

srdralc
05-11-2013, 13:06
ben ankara sitelerdeyım kendı işim lamınt parke uzerıne lakın abım lux magazalara yatak odası ve yemek odası ımal edıyor ..

burda sistem nasıl yurudugunu soylıyeyım sana imalatcı urunu yapar magazaya satar ham boyasız olan urun 2 katına teşırden satılır rengını ve modelını beyenebilirsın.

hazır almıyım olcuye gorede yaptırmak istersen imalatcı cok yakınlarımızda var ...sana tavsıyem olcuye gore yaptırman gomme dolap filan

Ağabey işte teşhire düşmeden almak imalatçısından alabilmek ağabey derdim o :)

Ankara'ya geleceğim nasip kısmet olursa nişanlımla.

@Rebelh, Allah razı olsun.

Geçmiş olsun, allah kolaylık versin.
Gerçekten bu mobilya sektörü acaip değişken ve farklı.

muratburunce
05-11-2013, 17:09
dayım mobilya imalatcısıdır bizim ve çevremizdeki bir çok kişinin yatak odası mutfak dolapları bu tarz şeyleri yapmışıtr fiyat almanız için yönlendirebilirm ankaraya geldiğinizde işciliği temizdir sağlam iş yapar...

melih
05-11-2013, 17:33
avangart fiyat olarak biraz pahallıdır Allah kolaylık versin zor iş çok zor sen begenirsin yenge begenmez sen begenmezsin yenge begenir sonra hayde kavga :)

cosekar
05-11-2013, 18:27
Sakıp Çak mobilya ve dekorasyon, İstanbul Masko'da, isterseniz telini verebilirim.