PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : beklenen videolar 208 gti - 207 rc - ibiza cupra - ibiza bocanegra

sinansimbil
05-11-2013, 13:26
eveeeeet arkadaşlar daha önceki konuda dediğim gibi bazı arkadaşlar stok ibiza cupranın 208 gti geçtiğini söylemişlerdi.
bunun üstüne konu açtık saolsun arkadaşlar kırmadı söyledikleri gibi hepsi geldi
gelen herkesin ayağına sağlık kesesine bereket bütün arabalara ayrı ayrı maşallah hepsi kendine göre güzel ve hızlı ama asıl
amaç 208 in ne kadar giden bir araba olduğunu bazı zihniyetlerin görmesiydi elimden geldiğince çok video çekmeye çalıştım
çekemediğim bazı denemelerde oldu ben o geçti bu geçti diye yorum yapmıyorum. kararı siz verirsiniz...
bütün araçlara maşallah denemeler dosthane oldu ve evimize gittik gelen herkeze tekrar teşekkürler...
iki video daha eklendi....

HgFdowGxbj0&feature=youtu.be
208 gti can & bocanegra serkan - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=HgFdowGxbj0&feature=youtu.be)

xGAzKD9hbhU&feature=youtu.be
208 gti can & bocanegra serkan part 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=xGAzKD9hbhU&feature=youtu.be)

6b7-uRl6Puw&feature=youtu.be
208 gti can& bocanegra serkan top speed 235 kmh - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=6b7-uRl6Puw&feature=youtu.be)

-KJg-EJ1ouM&feature=youtu.be
208 gti can & ibiza cupra & bocanegra serkan - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=-KJg-EJ1ouM&feature=youtu.be)

FeOQC3JtLG0&feature=youtu.be
208 gti can & 207 rc part 1 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=FeOQC3JtLG0&feature=youtu.be)

bHXOut5I-KU&feature=youtu.be
208 gti can & 207 rc part 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=bHXOut5I-KU&feature=youtu.be)

jaai-IAr384&feature=youtu.be
207 rc & serkan bocanegra part 1 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=jaai-IAr384&feature=youtu.be)

--fvOlshz6M&feature=youtu.be
207 rc & serkan bocanegra part 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=--fvOlshz6M&feature=youtu.be)

aLperTunga
05-11-2013, 13:31
maşallah can allah kaza bela vermesin çok iyi oldu makina.. daha da önü açık filtre intercooler ve yazılım ile çok zevkli olacağa benziyor :)

Eworen
05-11-2013, 13:37
stock cupra/gti stock 208 gti ile kafa kafaya giderlermi gitmezler m ?
Zira ortada stock 208 gti yok neden egzoz ve downpipe ı hafife alıyorsunuz..

Cansın
05-11-2013, 13:48
Buda benden olsun :D
Dosyalar çok büyük olduğundan upload etmem uzun sürüyor.
Yarına hepsini yüklemeye çaılşacağım.

208 Gti - Ibiza Bocanegra - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=dsTgu_Qzhjg)

josefsalvatini
05-11-2013, 13:48
Güzel videolar maşallah araçlara
Cupra 208 kendi Şeridi'ne geçince gazı kesiyor zaten sonrasında bırakıyor
Ama bu demek degil ki geçmiyor ...

Ben sadece birşeyi merak ediyorum dp ve egsoz once ve sonra referans aldığınız bir deneme oldu mu ??

Dp ve egsoz un getirisi bence iyi olmus ...

cnatkr
05-11-2013, 13:56
Sinan abi videolar için saol :) bu işin içinden çıkılmaz o yüzden fazla uzatmadan son kez yazıcam daha da bu konuyu uzatmayalım.Aramızda zaten 2 3 boy var ve frene basmasa da ben yavas yavas gidiyodum bu bariz belli.ve gene 2 50 60 arası bastık ordada.serkanla bastıgım gibi 235 e kadar basabılsek kaç boy oldugunu anlardınız.Evet suan egzoz dp var ben zaten en basta egzozlu dp lı ıbıza polo ile basalım demıstım ama stock geldi tesekkur ederim ayrıca geldikleri için.Daha önce bastıgımda yani ben stockken gene yüksek süratlerde 4 boy civarı acıyodum.Yani anlamadıgım niye kabullenilmiyo aramızda 1 boy olmadıgı.Zaten bu saatten sonra ıbıza polo ile basmicam bu kacıncı oldu demekki ben hep yürümeyenlerine denk gelmişim yada egzoz bana 10 boy vermiş.Ben yazılım yapınca gene yazılımlı polo ve ıbızalarla deneriz..

orcunnn
05-11-2013, 14:09
Sinan abi videolar için saol :) bu işin içinden çıkılmaz o yüzden fazla uzatmadan son kez yazıcam daha da bu konuyu uzatmayalım.Aramızda zaten 2 3 boy var ve frene basmasa da ben yavas yavas gidiyodum bu bariz belli.ve gene 2 50 60 arası bastık ordada.serkanla bastıgım gibi 235 e kadar basabılsek kaç boy oldugunu anlardınız.Evet suan egzoz dp var ben zaten en basta egzozlu dp lı ıbıza polo ile basalım demıstım ama stock geldi tesekkur ederim ayrıca geldikleri için.Daha önce bastıgımda yani ben stockken gene yüksek süratlerde 4 boy civarı acıyodum.Yani anlamadıgım niye kabullenilmiyo aramızda 1 boy olmadıgı.Zaten bu saatten sonra ıbıza polo ile basmicam bu kacıncı oldu demekki ben hep yürümeyenlerine denk gelmişim yada egzoz bana 10 boy vermiş.Ben yazılım yapınca gene yazılımlı polo ve ıbızalarla deneriz..

can iş fanatiklik boşver sen gerekn cvp vermişsin

egsoz o arabaya 1 boydan fazla vermemiştir (oda süpheli)kimse matematik yapmasın

slowmotion
05-11-2013, 14:11
208 GTİ maşallah

cnatkr
05-11-2013, 14:20
maşallah can allah kaza bela vermesin çok iyi oldu makina.. daha da önü açık filtre intercooler ve yazılım ile çok zevkli olacağa benziyor :)

Teşekkürler alper abi yazılım cıksında cok merak ediyorum bende neler yapabilir diye :)

josefsalvatini
05-11-2013, 14:28
Citroen DS3 Racing 1.6 THP + Akrapovic Downpipe (235 HP) dyno run (http://citroendepot.com/index.php/vids/5-vids/16015-citroen-ds3-racing-1-6-thp-akrapovic-downpipe-(235-hp)-dyno-run)
Söyle birsey buldum ds3 racing gti nin Kardesi
Yazılım yok diyorlar ama ciddi güç alınmış ama benc tek dp ile olma bu guc

sinansimbil
05-11-2013, 14:41
Citroen DS3 Racing 1.6 THP + Akrapovic Downpipe (235 HP) dyno run (http://citroendepot.com/index.php/vids/5-vids/16015-citroen-ds3-racing-1-6-thp-akrapovic-downpipe-(235-hp)-dyno-run)
Yazılım yok diyorlar ama ciddi güç alınmış

ya abi allah aşkına yapmayın kartal sanayide düz boru yaptırdık profesyonel anlamda yurt dışında yapılmış dp ve egzoslamı kıyaslıyosun şimdi ??? tmm diyelimki bizim araba 235 hp sizinkide standart 180 hp 4 boy açabiliyoruz bunda bi yanlışlık var o zaman yada ibiza standart değil demekki bu konuşulanlara göre o zaman ibiza daha iyi bi araba hem ağır, hem az hp li ama daha iyi böyle bi mantık yok nasıl kuruyosunuz anlamıyorum. senin dediğin gibi olsa bizim en az 10 boy geçmemiz lazım arada 55 hp var ve daha hafif 208 gti

cnatkr
05-11-2013, 14:44
208 GTİ maşallah

Teşekkürler :)

ken
05-11-2013, 14:45
Öncelikle araçlara maşallah diyelim ve videoları cekip yükleyen arkadaşlara tesekkürler.Canla 208i ibiza cuprayla daha öncede denemistik 208 cuprayı gecemez diyenler videolardan sonra konusmaz artık sanırım.Can kardesim sen de farklı araclarla dene artık bence ;)

CRUEL
05-11-2013, 14:48
ee boşuna 207 deki gibi rc yada gt adı verilmedi GTI dendi bırakında olsn bu kadar :)
maşşallah 208e

sinansimbil
05-11-2013, 14:49
Yazılım yok diyorlar ama ciddi güç alınmış ama benc tek dp ile olma bu guc

ayrıca sen kendinde söyledin akşam, 208 için araba şanzımandan kazanıyo yüksek hızlara çıkınca yakalıyo bocanegra diye, eğer dp ve egzosla o kadar güç alsa bu araba aça aça gitmesi lazım değil 3-4 en az 7-8 boy olur 230 a kadar güç demek açarak gitmek demektir. adam güçlü değil sadece seri ama bi yere kadar oda 200 kmh ondan sonra zaten kalıyor..

Low-Rider
05-11-2013, 14:50
ee boşuna 207 deki gibi rc yada gt adı verilmedi GTI dendi bırakında olsn bu kadar :)
maşşallah 208e

alakası yok rc veya gti olmasıyla

Türkiyede 207rc diye satılan araç avrupa da 207 gti adıyla satıldı

207gt bir alt model.

Yeni model 208 ile birlikte isim ayrımını kaldırdı

cnatkr
05-11-2013, 14:51
Öncelikle araçlara maşallah diyelim ve videoları cekip yükleyen arkadaşlara tesekkürler.Canla 208i ibiza cuprayla daha öncede denemistik 208 cuprayı gecemez diyenler videolardan sonra konusmaz artık sanırım.Can kardesim sen de farklı araclarla dene artık bence ;)

Kardeşim zaten video çekmek için denedik.Dün gece 180 lık tsı defterini kapattık :D

sinansimbil
05-11-2013, 14:51
maşşallah 208e

:icon_tup: piyasada daha arabaya yapılabilecek bişey yok olsa emin olun buda 106 gibi millete ızdırap olucak türden bi araba...

cnatkr
05-11-2013, 14:54
maşşallah 208e

ken
05-11-2013, 14:56
Kardeşim zaten video çekmek için denedik.Dün gece 180 lık tsı defterini kapattık :D

Aynen kardesim artık yakıtına yazık;)

yesil
05-11-2013, 15:06
Daha önce forumda deneyen arkadaşlar 208 gti ile polo gti'ın başa baş gittiğini söylemiş, bu 208 de dp ve egsoz var, mutlaka fark ettirecektir. Ayrıca 2013 öncesi cupra ve bocanegra polo'ların gerisinde kalıyordu.

34RAF68
05-11-2013, 15:34
Can diger konuyada yazdim massallah araba zimba gibi biz senle deniyelim bosver gti boca falan zevkli oluyor :))

cnatkr
05-11-2013, 15:41
Can diger konuyada yazdim massallah araba zimba gibi biz senle deniyelim bosver gti boca falan zevkli oluyor :))

Çok saol berk senin aracında maşallahı var :) tabi senle deneyelimde sabah akşam sapla :D 60- 80 200 basabilirim :) şu polo ve ıbızacı arkadaşlar senlede dener 60 200 bakalım noluyo :D

Burak18
05-11-2013, 15:43
maşallah çok yakışıklı gidiyor 208 GTI

cnatkr
05-11-2013, 15:47
maşallah çok yakışıklı gidiyor 208 GTI

cnatkr
05-11-2013, 15:51
Daha önce forumda deneyen arkadaşlar 208 gti ile polo gti'ın başa baş gittiğini söylemiş, bu 208 de dp ve egsoz var, mutlaka fark ettirecektir. Ayrıca 2013 öncesi cupra ve bocanegra polo'ların gerisinde kalıyordu.

Dogrudur ama benim denedigim cupralar 2013 zaten.Ayrıca bocanegra stock degildi sahibi neler oldugunu yazar.

SDR_07
05-11-2013, 15:56
maşşallah araçlara 208 gidiyor seatta sıkıntı olmadığına eminmisiniz belki sağlıklıdır ama seat ın daha gideri var doğru ellerde ayarlanırsa diye düşünüyorum

bason
05-11-2013, 15:56
İzmir Autoshow da inceledim 208 GTİ. Harika bir araç, direksiyonu ve iç ambiyans ışıklandırmaları beni benden almıştı.:) Gidişi de harikaymış. Bütün araçlara maşallah.

MCN21
05-11-2013, 15:57
Yuklenmis rc yi bu kadar gecmesi sasirtti , tebrikler :)

Low-Rider
05-11-2013, 15:59
208 abisi 207'den yaklaşık 200kg hafif olduğu için rakiplerine ızdırap olabilecek kapasitede

STP
05-11-2013, 16:03
208 abisi 207'den yaklaşık 200kg hafif olduğu için rakiplerine ızdırap olabilecek kapasitede

208 ı FER le denemek lazım bence ozgur :)

cnatkr
05-11-2013, 16:03
Bu arada rc bocanegra ile denerken sıkıntı olmuş arıza ısıgı yakmıs.

Low-Rider
05-11-2013, 16:12
208 ı FER le denemek lazım bence ozgur :)

Deneyin hacı güzel deneme olur

öncel
05-11-2013, 16:24
maşallah deneyen araçlara.

josefsalvatini
05-11-2013, 16:29
Valla sizleri anlamak güç Sinan ve can
Ben dün konuya da yazdım gece de aynısını söyledim sabahta aynısını yazdım
Tek bir şey sordum dp ve egsoz oncesi kıyas icin bir araba ile denediniz mı ? Birtek bunu sordum cevap vermediniz

Ayrıca 1-2 boy diyen Cupra sürücüsü dedim ben arkadan ancak böyle gördüm dedim

Ama ısrarla söyle böyle diyorsunuz anlamıyorum araba kağıt üzerindekinden çok daha iyi gidiyor diyen de ben
Dyno yorumuna sadece dp ile bu güç zor diyen de ben

Şimdi sorun ne anlamadım siz onceden stok Cupra ya 5 boy attıgınızı belirttiniz onun ispatı icin mı bütün mesele eğer öyle ise tamam bakın video da zaten gözüküyor ispatladınız

Ama hala bem anlayabilmiş değilim niye böyle agresif oldugunuzu

Ben demiyorum dp ve egsoz 10 boy diye ama 4-5 boy oynar diyorum kendi düşüncem bu bunu da anlamak icin sordum oncesi sonrası kıyas yaptığınız araba oldu mı die
Ama sanki ben arabaya tu kaka diyor konumuna düştüm

Kalın saglicakla arabanın masallahi var her yazımda belirttim ...

ahmet_NLS
05-11-2013, 17:17
Deneyen araclara masallah.
ZY plakali 206 rc nin 208 gti ile vidyolari vardi youtube ta 1 boy kadar geciyordu rc.Bu 208 mi bilmiyorum.fakat ayni 206 rc nin komple stock ibiza cupra ile kafa kafaya gittigine sahit oldum forumdada konusu vardi.Bana gore de downpipe ve egzos 3-4 boy katar.

sinansimbil
05-11-2013, 17:25
Tek bir şey sordum dp ve egsoz oncesi kıyas icin bir araba ile denediniz mı ? Birtek bunu sordum cevap vermediniz

Ama ısrarla söyle böyle diyorsunuz anlamıyorum araba kağıt üzerindekinden çok daha iyi gidiyor diyen de ben

Şimdi sorun ne anlamadım siz onceden stok Cupra ya 5 boy attıgınızı belirttiniz onun ispatı icin mı bütün mesele eğer öyle ise tamam bakın video da zaten gözüküyor ispatladınız

Ben demiyorum dp ve egsoz 10 boy diye ama 4-5 boy oynar diyorum kendi düşüncem bu bunu da anlamak icin sordum oncesi sonrası kıyas yaptığınız araba oldu mı die

abi agresif değiliz dün akşamda orda belirttik dp egzostan sonra öle aman aman fark olmadı diye orjinal ikende denedik cupra ile aynı oluyo fark yok yani anlican... araba egzosdan sonra max. 1.5 boy ya aldı ya almadı hatta dün gece serkanlar denerken arkalarından bastık bi tanesinde egzosu kapa dedim can'a emin ol gene fark yoktu diyorum ya max. 1.5 boy fark ediyo ama bizim asıl sölemek istediğimiz bu araba egzos olmadanda cupra geçiyodu kimse demesin dp var egzos var o yüzden bu kadar geçiyo diye anlatmak istediğimiz bu yoksa sana ters bişekilde sölemeye çalıştığım bişey değil bu abi.. yanlış anlama saygızlık olarak anlama... maksadımızın ne olduğunu dün gece ordada söledik inanmayan arkadaşlar inansın diye...

josefsalvatini
05-11-2013, 17:30
abi agresif değiliz dün akşamda orda belirttik dp egzostan sonra öle aman aman fark olmadı diye orjinal ikende denedik cupra ile aynı oluyo fark yok yani anlican... araba egzosdan sonra max. 1.5 boy ya aldı ya almadı hatta dün gece serkanlar denerken arkalarından bastık bi tanesinde egzosu kapa dedim can'a emin ol gene fark yoktu diyorum ya max. 1.5 boy fark ediyo ama bizim asıl sölemek istediğimiz bu araba egzos olmadanda cupra geçiyodu kimse demesin dp var egzos var o yüzden bu kadar geçiyo diye anlatmak istediğimiz bu yoksa sana ters bişekilde sölemeye çalıştığım bişey değil bu abi.. yanlış anlama saygızlık olarak anlama... maksadımızın ne olduğunu dün gece ordada söledik inanmayan arkadaşlar inansın diye...

Ben tekrar edeyim 208 kağıt üstünde cupradan yavaş görülebilir ama kağıt gercegi yansıtmıyor 208 guzel yürüyor

Bu arada dp ve egsoz ss in dyno degerleri
PEUGEOT RCZ THP 1.6i 16v (200 Hp) 2010 –› , dyno testing, performance auto (http://www.supersprint.com/en/IT/prod-p-7115-11462-8-peugeot_rcz_thp_16i_16v_200_hp_2010_E28093E280BA_. aspx)

cnatkr
05-11-2013, 17:33
Deneyen araclara masallah.
ZY plakali 206 rc nin 208 gti ile vidyolari vardi youtube ta 1 boy kadar geciyordu rc.Bu 208 mi bilmiyorum.fakat ayni 206 rc nin komple stock ibiza cupra ile kafa kafaya gittigine sahit oldum forumdada konusu vardi.Bana gore de downpipe ve egzos 3-4 boy katar.

Evet benim aracım.Daha öncede belirttim zaten ben o cupra ile sadece bi kere saglikli basabildim.digerlerinde arabasinda sıkıntı cıktı bıraktık.2 50 bastik sonucunu sahibi yazsin.Ben bisey diyince suc oluyo.206 meselesine gelince ilk zy 206 ile bastigimda 200 civarinda öndeydim arkadas 5 e atarken sorun yasadi biseyi cikmisti hatirlamiyorum tam.daha sonra gene bastik viraja dardan girdi hemde yolu bilmiyodum ve 2 boy kadar onume cikti biraktik.sonrada o video cikti ortaya :)

cnatkr
05-11-2013, 17:45

Abi zaten sana bisey demedimki ben ki her yazinda da belirttin 208 verilerine gore daha guzel gidiyo diye.Bizim söylemek istedigimiz bu araba egzozla 4 5 boy almadi.Ben stock oldugum zamanda gectigimi soyledim.Bunun dısında bi sıkıntı yok zaten.

yesil
05-11-2013, 17:46
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting (http://imageshack.us/photo/my-images/153/ams8.jpg/)

daha önce başka bir konuda paylaşmıştım yine paylaşayım dergi testinden hızlanma verilerini. Eğer 208 dendiği gibi kağıt üstünde yazandan daha iyiyse 0'dan kalkışta dezavantajlı demek ki. Bu arada aynı motorlu rcz'nin 0-200'ü 30 saniye altındayken daha hafif olan 208 gti'ın 36 sn de hızlanması bu aracın hak etmediği bir süre. Şanzımanla oynansa çok can yakar bu araç :)

MertSerhanÖ.
05-11-2013, 17:52
Can arkadaşım geçmek geçilmek benim için hiç sıkıntı değil.az çok bilirler beni burda keyif almak için çıkarım arabam sorunlu olsa bile ki size o gece sorun olduğunu nezaman yapıcağı belli olmadığını söyledim.sizden yarım saat önce 206 rc ile denedim denk gittim.herzaman olduğu gibi.Hatta videoda koydum 1 ay önce.Zaten roll olayları falan uzun bir süre bitmiş bulunmakta benim için:)Aracın güzel yürüyor gerçekten.Hak yememek lazım.ben sadece benimle ilgili bu post'a son kez yazıyım bu konuyla ilgili.Allah kaza bela vermesin Maşallah:)

devolation
05-11-2013, 18:13
evet millet guzel denemeler olmus herkesin ayagina saglik sorun vs olan kardeslerimizle rovans olarak butarafa gelinirse tekrar denenir tabi

cnatkr
05-11-2013, 18:19
Gecıilmenin benim için sıkıntı olmadığını herkes biliyo.Hırs yapsam stage2 scirocco ile gidipte denemem yada ep3 typerla yazılımlı megane rs le:) Herkes kendine göre yorum yapıyo 208 polo ıbıza hakkında.bende diyorumki 208 nasıl gıdıyo kımse bılmıyo ıbıza polo gectıgımı ıddaa ettım.forumlarda görüyorum kafa burun gıdıyolar dedikleri hatta 180 den sonra ıbıza geçer dıyenı gördüm.Sonucta kaç tane 208 yürüten var? Ben bunu göstermek istedim.Umarım herkes ne demek istediğimi anlamıştır.

erdalss
05-11-2013, 18:29
kardeşim maşallah iyi gidiyorsun :)

özcan07
05-11-2013, 19:12
Masallah 208gti beklentilerin ustunde olmus galiba guzel yurumus insallah dahada hizlanirsiniz

Merthan
05-11-2013, 19:38
Gecıilmenin benim için sıkıntı olmadığını herkes biliyo.Hırs yapsam stage2 scirocco ile gidipte denemem yada ep3 typerla yazılımlı megane rs le:) Herkes kendine göre yorum yapıyo 208 polo ıbıza hakkında.bende diyorumki 208 nasıl gıdıyo kımse bılmıyo ıbıza polo gectıgımı ıddaa ettım.forumlarda görüyorum kafa burun gıdıyolar dedikleri hatta 180 den sonra ıbıza geçer dıyenı gördüm.Sonucta kaç tane 208 yürüten var? Ben bunu göstermek istedim.Umarım herkes ne demek istediğimi anlamıştır.
Kardeşim ben bu forumda stock Vti,nin stock Cupra'yı 2-3 boy geçebiliceğini bile okudum.
Araban gayet güzel gidiyor. Serkan'ın arabasının kötü gitmesi benide şaşırttı,o arabayı iyi biliyorum kesinlikle bi problemi var,biz arkadan gelirken arabaya aldığımız Serkan'ın arkadaşıda bunu belirtti ama bu demek değilki senin araban iyi gitmiyor.
Arabada ciddi ağırlık problemi var 2 kişi gidiyor :)
Maşallah arabana tebrik ederim seni.

cash
05-11-2013, 19:54
maşallah araçlarınıza + 208 GTİ çok iyi yürüyor

cnatkr
05-11-2013, 20:03
Kardeşim ben bu forumda stock Vti,nin stock Cupra'yı 2-3 boy geçebiliceğini bile okudum.
Araban gayet güzel gidiyor. Serkan'ın arabasının kötü gitmesi benide şaşırttı,o arabayı iyi biliyorum kesinlikle bi problemi var,biz arkadan gelirken arabaya aldığımız Serkan'ın arkadaşıda bunu belirtti ama bu demek değilki senin araban iyi gitmiyor.
Arabada ciddi ağırlık problemi var 2 kişi gidiyor :)
Maşallah arabana tebrik ederim seni.

Tesekkür ederim :) serkanin arabasi acikcasi benide cok sasirtti.bildigim kadariyla intercooler dp yazilim var aracinda.maksat deneme olsun diye bastim ama baya sasirdim.sorun oldugu belli ve kilo farki cok:)

cnatkr
05-11-2013, 20:09
maşallah araçlarınıza + 208 GTİ çok iyi yürüyor
Tesekkürler :)

Masallah 208gti beklentilerin ustunde olmus galiba guzel yurumus insallah dahada hizlanirsiniz
Tesekkürler zamanla dahada hızlanicaz insallah

kardeşim maşallah iyi gidiyorsun :)
Saol kardesim:)

skyviewer
05-11-2013, 23:41
yazılımıyla oynamadan sadece eksoz ile 4-5 boy alması bana da cok normal gelmiyor,208 güzel giden bir arabaymış tebrikler sana da deneyen herkese de

cnatkr
06-11-2013, 07:22
yazılımıyla oynamadan sadece eksoz ile 4-5 boy alması bana da cok normal gelmiyor,208 güzel giden bir arabaymış tebrikler sana da deneyen herkese de

Teşekkür ederim.Kaç boy aldıgını bende merak ediyorum 4 5 boy oldugunu hıc sanmıyorum.stock halde denedigim araclarla hızlandımmı diye tekrar denicem zaten sonucu yazarız sonra:)

Antalyalogy
06-11-2013, 09:18
Deneyen araçlara MaşAllah..

Cansın
06-11-2013, 15:14
Videolar upload edildi.
İyi seyirler...

208 Gti - Ibiza Bocanegra - Pro Cee'd GT - 2013 Ibiza Cupra - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=63pIOddbfOk)

208 Gti - Ibiza Bocanegra 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=9E3Ca-3rB20)

208 Gti - 207 Rc - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=qDLQqI38iV0)

208 Gti - 207 Rc 2 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=YYATQW_pXhM)

208 Gti - 207 Rc 3 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=d_Xa-Agym1U)