PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blackberry Rehber Akarma Hakkında

fevzi
10-11-2013, 20:08
Arkadaşlar iphone 4s deki rehberimi BB 9930 Bold telefonuma aktarmaya çalışıyorum dün akşam son yedeğimi 4s den Turkcell yedek ve başka bir yedek alma programı ile aldım fakat şimdi BB 9930 a aktaramıyorum rehberimi aktarsamda numaralar falan bozuk çıkıyor daha önce böyle bir problemle karşılaşan oldumu yada nasıl aktarabılırız numaralarımızı BB deskop programıyla nasıl aktarılıyor mu ?

Mutu
10-11-2013, 20:13
Contacts to excel diye bir program vardı ben onu kullanmıştım. BB den android'e geçirirken.

BBden export edip, androide aynı programla import etmiştim.

aga81
10-11-2013, 20:17
Ben bi turkcell bayine gidip hallettim sorun yasamadim orda bi cihaza bagladilar sadece aktarma uapiomus sanirim

fevzi
10-11-2013, 20:30
contacts to excel ı bı deneyeyım

dun aksam bırkactane turkcell bayıı ye ugrafım fakat elındekı o aktarma yapan cıhazın ios7 ye uyumlu oolmadıgını soyledıler yapamayacaklarını soyledıler

edit: Conmtacts to excel i yukledım fakat bu programla BB dekı yenı kayıt ettıgım bırkac numarayı excell e cevırebılıyorum ıphone dan aldıgım backup ı BB ye yükleyemıyorum

Omak
10-11-2013, 20:56
Bb den baska bir yere veya baska bir telefona vs aktarmak kolayda, baska bir yerden veya baska bir telefondan bb ye aktarmak ölüm. Allah sabir ve kolaylik versin.

1 kere telefonum kapandigi icin ugrasmistim senin gibi yaptim sonunda ama nasil yaptigimi hatirlamiyorum o kadar sinir ve ugrastan sonra. Birdaha bb mi tövbee

fevzi
11-11-2013, 09:21
aynen 2 gundur turlu yöntemler denıyorum ama yok olmuyor ısım lıstesı gelıyor fakat numaralar yok