PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : internet hk.

onur_si
12-11-2013, 08:55
arkadşlar ttnet in 16mbt lık internetini kullanıyorum
49 internet 16 telefona geliyor 65 lira para ödüyorum internetten memnunum ama bu paralara digiturk veya dsmart internetli paketlerini alsam pişman olurmuyum
superonline a baktım bizim bölge fiber neti desteklemiyor
siz hangi internet paketini kullanıyorsunuz memnun musunuz ?

muratburunce
12-11-2013, 09:00
ben digiturk kullanıyorum sınırsız internet paketi ve digiturk paketi 70TL ödüyorum çok memnunum açıkcası... hem hd kanallarım var istediğim paketi seçiyorum hemde sınırsız intert var onuda dekodıra bağladım internete bağlanıp tekrar izle seç izle özelliğiyle kaçırdığım dizilerin programların tekrarını izliyosun yada yüklü olan filmleri izlyebiliyorsun :)

onur_si
12-11-2013, 09:18
ben digiturk kullanıyorum sınırsız internet paketi ve digiturk paketi 70TL ödüyorum çok memnunum açıkcası... hem hd kanallarım var istediğim paketi seçiyorum hemde sınırsız intert var onuda dekodıra bağladım internete bağlanıp tekrar izle seç izle özelliğiyle kaçırdığım dizilerin programların tekrarını izliyosun yada yüklü olan filmleri izlyebiliyorsun :)

dosya indirme hızı nasıl test ettiniz mi filmleri takılmadan izlenebiliyormu netten

i-vtec07
12-11-2013, 09:21
abi bizim burda sunnet diye bi firma var 30 liraya sınırsız ve 8 mb hız.

arada bi gidip geliyo internet ama fiyatı çok uygun sizin oralarda var mı acaba ?

ondertopcu
12-11-2013, 09:22
d smart aynı altyapı zaten. fiyat olarak daha cazip olması arıza ekibi olmamasından kaynaklıdır.

onur_si
12-11-2013, 09:31
Digiturk mantikli gibi ama ariza durumunda nasillar onu bilmiyorum

saqwert
12-11-2013, 09:35
digitürklü paket aldığınızda internet işine ttnet bakıyor zaten.Faturalar ayrı geliyor

XoR
12-11-2013, 09:39
Ben evdeki telefonu ve ttnet'i iptal ettim buna geçtim aşırı memenunum

Yanında gelen HD kutu ile digiturk ve dsmart derdimde kalmadı full HD tv izliyorum ve hepsi ayda 46 lira :) internet 10mbps

Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. | TV, İnternet, Telefon (http://www.turksatkablo.com.tr/tv-kampanyalar-detay.aspx?ID=225)

49 liraya çıkartmışlar :)

Kampanya 01.11.2013 – 31.12.2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

SekoLive
12-11-2013, 09:40
koray abi modem işini düşünüyorm yoksa yarın gidip alıcam :)

digiturku ilk defa gördm evde boş paket digiturk var

hız v.s. hakkında bilgisi olan varmı kullananlar ne durumda

aslan
12-11-2013, 09:46
Ev telefonu olmasına gerek varmı interent baglantısı için

tyMu
12-11-2013, 09:48

Yanında gelen HD kutu ile digiturk ve dsmart derdimde kalmadı full HD tv izliyorum ve hepsi ayda 46 lira :) internet 10mbps

Türksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. | TV, İnternet, Telefon (http://www.turksatkablo.com.tr/tv-kampanyalar-detay.aspx?ID=225)

bende yıllardır uydu net var geçen aylarda aradılar ,10 mbit e geçtim gayet iyi bende memnunum :) çevrenizdeki kablotv altyapısı iyiyse uydunette pek sıkıntı yaşamazsınız.

XoR
12-11-2013, 09:48
koray abi modem işini düşünüyorm yoksa yarın gidip alıcam :)

digiturku ilk defa gördm evde boş paket digiturk var

hız v.s. hakkında bilgisi olan varmı kullananlar ne durumda

Yahu modem işi dediğim gibi ikinci el alacaksın

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-turksat-uydunet-kablosuz-modem-143677837/detay)

Ev telefonu olmasına gerek varmı interent baglantısı için

Yok kardeşim telefon ihtiyacı. Ama kablo tv hattı olması gerekiyor mahallede

Burak E.
12-11-2013, 09:50
bende yeni Superonline geçtim sınırsız 8 megabit hız ev telefona 100 dakıka 49 tl gibi ücreti var

SekoLive
12-11-2013, 09:52
koray abi modemde tanıdık birileri hariç, ikinci el alırsak bana sakat geliyor bozulduda satıyor muamelesi yapıyorm istemsiz. :)

XoR
12-11-2013, 09:56
koray abi modemde tanıdık birileri hariç, ikinci el alırsak bana sakat geliyor bozulduda satıyor muamelesi yapıyorm istemsiz. :)

Satanların çoğu docs 2.0'dan docs 3.0'a geçtiği için satıyor

Docs 2.0 modemler 10mpbs hıza kadar destekliyor. 20mpbs'e geçenler zike zike docs 3.0 modem aldıkları için eski modemlerini satıyorlar. :) satıcıya bunu sorman yeterli.

Çok kafayı taktıysan evine giricem netine bakıcam dersin adama :hehe:

Ben 80'e aldım 150'ye satıyım sana :D ilandakini gider yine 80'e alırım 70 lira Allah bereket versin :D :D

SekoLive
12-11-2013, 09:57
Satanların çoğu docs 2.0'dan docs 3.0'a geçtiği için satıyor

Docs 2.0 modemler 10mpbs hıza kadar destekliyor. 20mpbs'e geçenler zike zike docs 3.0 modem aldıkları için eski modemlerini satıyorlar. :) satıcıya bunu sorman yeterli.

Çok kafayı taktıysan evine giricem netine bakıcam dersin adama :hehe:

Ben 80'e aldım 150'ye satıyım sana :D ilandakini gider yine 80'e alırım 70 lira Allah bereket versin :D :D

:D :D :D :D :D :D :D

foruma bi konu acıyım en iyisi belki aramzdan biriside 3.0a geçiyordur

edit: bu kablonete bütün wifi modemler oluyormu yoksa kablonetin modemi hepsinden farklımı ?

tyMu
12-11-2013, 09:57
Gittigidiyor tarzı yerden alırsan geri gönderme şansında olur , çalışmaz ise

onur_si
12-11-2013, 10:25
kablo tv altyapısı yok bizim sitede o zaman uydu net olmuyor sanırım

Mert09
12-11-2013, 10:58
ttnette çalışan bi tanıdığım vardı.. ariza kaydı verdiğiniz zaman herturlu ttnet bakıyor adamlar ttneti arayip soruyorlarmış yani Türkiyedeki tüm internetler ttnete bağlı çoğu kişi ttnetten şikayet ediyor benim bundan 2 3 ay önceye kadar internetim 5 ayda en fazla 2kere gitmiştir ki geceleri download'a bıraktığım halde 450 500 arası indiriyodum download.... 8mb sabit hız alıyordum sürekli oyun oynuyordum interneti göcürtüyodum kısacası pek sorun çıkartmadı gayet memnundum taa ki 2 ay önce kablolarımda sorun çıktıktan sonra sürekli kesilmeler oldu en sonunda cözdüler ancak modem o sırada patlamış..

kısacası ttnet iyidir sinirsiz 8mb paketini araştırırsan memnun kalcağını düşünüyorum 50 civari ödüyorum aylık..

Cankaraca
12-11-2013, 11:37

24 aylık taahhüt süresi bitince ne kadar ödeniyor abi bilgin var mı ? Linkte göremedim de.

XoR
12-11-2013, 11:56
:D :D :D :D :D :D :D

foruma bi konu acıyım en iyisi belki aramzdan biriside 3.0a geçiyordur

edit: bu kablonete bütün wifi modemler oluyormu yoksa kablonetin modemi hepsinden farklımı ?

Farklı modemi

kablo tv altyapısı yok bizim sitede o zaman uydu net olmuyor sanırım

Malesef kablo tv olmadan uydu net olmuyor

24 aylık taahhüt süresi bitince ne kadar ödeniyor abi bilgin var mı ? Linkte göremedim de.

Bunu bende bilmiyorum :)

onursumer
12-11-2013, 12:42
adsl de hepsının alt yapısı ztn aynı hangısı ucuzsa onu kullanmak lazım

ben yıllardır ttnet kullanıyorum artık eskısı gıbı kampanya olmuyor fıyatlar hep yuksek fıber gelsede kurtulsak