PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mondeo yardım!!(maket-Oyuncak)

MrtYILDIZ
13-11-2013, 14:51
Arkadaşlar Otizm hastası bir kardeşimiz aşırı derece ford MONDEO hastası.İnanın annesiyle yolda giderken mondeo görsün zorla otobüsten indirip aracın başına götürüyor zorla kendini .Benimde elimden gelebilicek olan bu kardeşimize bu aracın maketi(MONDEO)veya oyuncağı nasıl denirse jest olsun diye almak istiyorum ama biraz araştırdım bulamadım sizlerden yardım istiyorum konuyla alakalı satan,bilen şurda vardır diyebilicek kişi ?yardım edicek arkadaşlar olursa sevinirim teşekkürler şimdiden hepinize:):):)

slowmotion
13-11-2013, 14:55
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-diecast-model-ford-mondeo-2013-gri-greenlight-bestelhobi-142460647/detay)

bundanmı acaba

Onur Fatih
13-11-2013, 14:56
Her arabanın hastasını gördüm de mondeonun görmemiştim. Allah şifa versin diyelim arkadaşa.

MrtYILDIZ
13-11-2013, 15:01
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-diecast-model-ford-mondeo-2013-gri-greenlight-bestelhobi-142460647/detay)

bundanmı acaba

teşekkürler aradım şimdi tamamdır işlem nasipse sipariş ettik tekrar teşekkürler yardım için

MrtYILDIZ
13-11-2013, 15:02
Her arabanın hastasını gördüm de mondeonun görmemiştim. Allah şifa versin diyelim arkadaşa.

onu beğenmiş bizede almak düşer hayırlısıyla :)

slowmotion
13-11-2013, 15:09
teşekkürler aradım şimdi tamamdır işlem nasipse sipariş ettik tekrar teşekkürler yardım için

:) hayırlı olsun

M.A.D
13-11-2013, 15:11
aston martine benziyor diye sanırım :)

hakan115
13-11-2013, 15:19
Arkadaşlar Otizm hastası bir kardeşimiz aşırı derece ford MONDEO hastası.İnanın annesiyle yolda giderken mondeo görsün zorla otobüsten indirip aracın başına götürüyor zorla kendini .Benimde elimden gelebilicek olan bu kardeşimize bu aracın maketi(MONDEO)veya oyuncağı nasıl denirse jest olsun diye almak istiyorum ama biraz araştırdım bulamadım sizlerden yardım istiyorum konuyla alakalı satan,bilen şurda vardır diyebilicek kişi ?yardım edicek arkadaşlar olursa sevinirim teşekkürler şimdiden hepinize:):):)

onu beğenmiş bizede almak düşer hayırlısıyla :)

Sen cok guzel bir insansin, tebrik ederim dostum.

CTG
13-11-2013, 15:29
çok şık bir davranış ;)

slowmotion
13-11-2013, 15:30
bende engelli abim için barış manço kasetleri istiyorum ozaman :)

MrtYILDIZ
13-11-2013, 17:17
Sen cok guzel bir insansin, tebrik ederim dostum.
Bir nebze onu mutlu edebilirsek ne mutlu bize :)

çok şık bir davranış ;)
Teşekkürler ..

bende engelli abim için barış manço kasetleri istiyorum ozaman :)

İnanın elimden qeleni yapmaya çalışırım burda cok eski kasetleri satan bir yer vardi binayı yıktılar nereye taşındı bilmiyorum kapandı mı ne oldu bi arastiririm tekrardan teşekkür ler..