PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iphone yardim

Slmcnsl
14-11-2013, 12:30
Arkadaslar mevzu basit;
Herhangi biri bnm iphone 5 ime bnm goremeyecegim bir sekilde teamwiever vs tarzi bir program kurup bnm ekranimi izleyebilir mi?
Hangi maillere baktim hangi fotolara baktim vs.
Iphone da varmi bole gorunmeyen gizli kurulabilen programlar vs?
Tesekkurler

KGüneyli
14-11-2013, 12:42
Öle bi durum söz konusu değil die biliorum

DoguErdogan
14-11-2013, 12:44
Direk o şekilde satılanlar var, program yüklü ama yalnız satıcı yükleyebiliyor ve fiyatları çok uçuk.
Eğer hediye olarak geldiyse olabilir.

http://tr.mspy.com/?gclid=CIucwNiZ5LoCFYlF3godURsApw

Slmcnsl
14-11-2013, 12:51
Direk o şekilde satılanlar var, program yüklü ama yalnız satıcı yükleyebiliyor ve fiyatları çok uçuk.
Eğer hediye olarak geldiyse olabilir.

Telefon Casus - mSpy (http://tr.mspy.com/?gclid=CIucwNiZ5LoCFYlF3godURsApw)

Bnm telefonuma, telefonumun yanimda olmadigini anlayamayacagim kadar kisa bir surede, bnm farkina varamayacagim gizlilikte kurulmasi mumkunmudur siZce?
Kisayolu olmadan gizli dosyalar arasinda vs?

By_HaNNibaLL
14-11-2013, 12:57
Böyle bi şeye iphonenin izin vereceğini zannetmiyorum.

furkantekfidan
14-11-2013, 12:58
Bnm telefonuma, telefonumun yanimda olmadigini anlayamayacagim kadar kisa bir surede, bnm farkina varamayacagim gizlilikte kurulmasi mumkunmudur siZce?

Android de bu tarz programlar mevcut fakat iPhone da bu tarz programları kurmak çok zor özellikle kısa sürede hiç mümkün değil

DoguErdogan
14-11-2013, 13:03

Dediğin hakkında pek bilgim yok ama cihaz sıfırlanınca programın kalkması gerek bir dene bence

Slmcnsl
14-11-2013, 13:08
Iphone da kurulan her program sayfalarda gozukurmu? Arkaya gizli kapakli fln birseyler kurmak mumkun degil diye biliyorum ama??

DoguErdogan
14-11-2013, 13:26
jailbreak li ise her şey yapılabilir