PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KW Coilovers civic 08-12 Hakkında ?

weST.27
15-11-2013, 15:19
Arkadaşlar bir abim aracına coilover alacak fakat bi forumda denk gelmiş kw marka coil satan biri, 1200 lira fiyat istiyormu bana danıştı bende bilmediğimden size soramak istedim,

Kw nin honda civic 08-12 modelleri arasına göre ( elegance ) coil i var mıdır, satıcının dediğine göre ;

Iphone ile yükselip alçalabiliyormuş en alçağa alındığı zaman lastik davlumbaza kadar rahat giriyormuş, arkadaşa ulaşamıyoruz telefonu yok forumdan mesaj atıyoruz cevap gelmiyor , eğer varsa civic için böyle bi ürün yurt dışından sipariş geçeceğiz çinde arkadaşlarımız var gelirken getirsinler , Tavsiye eder misiniz kullanan var mıdır nedir ne değildir ? İnternette araştırma yaptım civice göre bulamadım

değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Draniela
15-11-2013, 15:37
Air ride ile karışmış bu :)
Coilover anahtar ile ayarlanabilir sistem oluyor o iphone ile indirilip kaldırılan ise air ride oluyor :)
Kw iyidir fakat o kasa için üretiliyor mu bilgim yok bilen arkadaşlar yazarlar görünce.

therev
15-11-2013, 16:05
1200 lira 2.el kw 1 fiyati olur anca. Arkadas zararina sarmiyorsa. Kwnin telefondan yukseltilen sistemiyok fakat sertlestirilen sistemleri var onlar 7 8 bin tlden basliyor.

weST.27
15-11-2013, 16:36
Air ride ile karışmış bu :)
Coilover anahtar ile ayarlanabilir sistem oluyor o iphone ile indirilip kaldırılan ise air ride oluyor :)
Kw iyidir fakat o kasa için üretiliyor mu bilgim yok bilen arkadaşlar yazarlar görünce.

Yok baktım varmış öyle bi sistem fakat tam anlamadım air sistemini biliyorum :)

1200 lira 2.el kw 1 fiyati olur anca. Arkadas zararina sarmiyorsa. Kwnin telefondan yukseltilen sistemiyok fakat sertlestirilen sistemleri var onlar 7 8 bin tlden basliyor.

adamı anlamadık mesaj atıyoruz dönmüyor telefon numarasıda yok , acil ihtiyaçtan vs satıyor gibi geldi 1300 den 1200 e çekmiş fiyatı , dediğine göre arkadaşın iphone ile yükselip alçalıyormuş son seviyede teker davlunmazın içinee giriyormuş vs vs :/ anlamadık doğruluk payı nedir

Draniela
15-11-2013, 16:40
kw ler zaten normalde 2800 falan coilover'ı herkesin kullandığı. 1200 olsa olsa 2. el olur o da dip hali anlamadım ben bu işi :)

Mr.K
15-11-2013, 20:43
kw'de bahseetiğin sistem var coil+konik =airover :p

şaka biyana sürekli aynı basıklıkta gidipte sadece setlerde kafayı yanılmıyosam 2cm yada 3cm'mi ne yukarı kaldırıyodu ufak bi piston.Ama 1200tl'ye varsa valla ben evdeki 3arabaya da alırım :D

iphone'dan control zaten yok yanlış hatırlamıyorsam eğer..

fasterhan
15-11-2013, 21:03
AvSeckin diye bir eleman vardı zamanında bütün forumlara bu Kw ile ilgili ilanları acıp milleti dolandırmış felan diye bişeyler okumuştum aklıma direk onun ilanları geldi...