PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uşaklı arkadaşlardan yardım passat 1.8 T

KaanBRS
15-11-2013, 19:41
Uşaktan b5 kasa passat 1.8 T araçla anlaşma durumundayız,aslında anlaştık sayılır pazartesi sigortacı arkadaşıma sorgulatıcam sıkıntısı yoksa salı ordayım inşallah.

Yardım istediğim konu bu araca nerde baktırabilirim? Küçük bir il olduğu için çekincelerim var expertiz yaptırma şansım olur mu ? Ordaki BATI UŞAK servisi (Volkswagen Yetkili Satıcısı BATI UŞAK (http://batiusak.vw.com.tr/) ) expertiz yapıyor mu bilen var mı ?

Son olarak bu aracı bilen arkadaşlardan kendimin dikkat etmesi ve özellikle bakılmasını belirtmem gereken yerler ile ilgili bilgi istiyorum.

HkN
15-11-2013, 21:29
Eskiden Batı Uşak yapıyordu Ekspertiz. Onlarla kontağa geçin.

Bu araçlarda kronik sıkıntılar yok. Temiz olsun memnun bırakır

cgty06
15-11-2013, 21:41
Daha önce 2 tane 1.8T b5 passat highline2 arabam oldu. Linki atarsa incelerim. Kronik sıkıntısı iç plastik aksam sesi çok can sıkar.

KaanBRS
15-11-2013, 23:07
Eskiden Batı Uşak yapıyordu Ekspertiz. Onlarla kontağa geçin.

Bu araçlarda kronik sıkıntılar yok. Temiz olsun memnun bırakır

Yarin bati usagi ariycam benimde umudum orasi

KaanBRS
15-11-2013, 23:09
Daha önce 2 tane 1.8T b5 passat highline2 arabam oldu. Linki atarsa incelerim. Kronik sıkıntısı iç plastik aksam sesi çok can sıkar.

Linkini gonderdim dostum bi incelersen sevinirim arac comfortline,highline larin cogu 97 nedense bulamiyorum kafama gore

KaanBRS
17-11-2013, 12:22
Yardimci olabilicek baska bir yer tavsiye edecek olan var mi ? Ola ki bati usak exspertiz yapmiyor ise alternatif lazim