PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara orjinal deri doseme yardim

osmankara
19-11-2013, 15:26
Arkadaslar yeni bir arac aldim cok begendim fakat dosemeler recaro orjinal derileri ama bayagi yipranis komple yada on iki koltuk orjinal deri kaplatcagim. Vinnex falan degİl . Ankarada olmasi sart referanslari gorerek yaptirma taraftariyim orjinal bisey istiyorum yardimci olursaniz sewinirim aracim ici bej e36 recaro koltuklu??? Fotolar insallah dosemelerden sonra:)

CasabLanca
19-11-2013, 15:29
şaşmazda cevdet oto döşeme, başkent sanayide mustafa yetik oto döşeme
ikisininde fiyatı kalındır ama aynı malzemeyi fabrikadan daha kaliteli yaparlar

osmankara
19-11-2013, 15:33
Tsk fakat tam adresi varmi cevdet oto deyincce kim nereden tanisin ole:) gİdp bi konusayim bide tam ayni renginde ve dikisleri bile ayni olsn istiyorum sonradan yapldigi asla belli olmasn referans gordunuz mu hic?

CasabLanca
20-11-2013, 00:12
2side ünlü ustadır şaşmazda çocuğa sorsan gösterir, internetten tam adreslerine bak

Görkem
21-11-2013, 07:53
Osman hayırlı olsun öncelikle,,benim tavsiye ediceğim yer Aktaşoğulları,şaşmazda Herko jantın hemen karşısı, sahibi Ali Bey,,benim eski bravonun direksiyon ve diğer körükleri felan orda yaptırmıştım,kalitesi tartışılmazdı biliyosun :) istersen bi git görüş orasıyla.

OrhunMelik
21-11-2013, 13:44
şaşmazda cevdet oto döşeme, başkent sanayide mustafa yetik oto döşeme
ikisininde fiyatı kalındır ama aynı malzemeyi fabrikadan daha kaliteli yaparlar

Asagi yukari ne kadar tutar? Bende iki koltuk koldayama icin dusunuyorum

JackJones
21-11-2013, 15:09
şaşmaz da serbay oto döşeme var serkan usta çok sağlam ustadır tavsiye ederim eğer gidecek olursanız da yardımcı olurum...

RUF50
21-11-2013, 18:11
bu işin vakkosu mustafa yetiktir gerisi boş baskent sanayi