PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 650TL bütçe ile Andorid telefon

emre55
19-11-2013, 20:23
Yakın zamanda telefon alma düşüncem var, bütçem 650 civarı bi android telefon. telefondan beklentilerim kamerası iyi olsun yani vasat olmasın :) yavaş olmasın, birde interneti kullanırım girdiğimde 3 5 site forumla beraber. birde instagram vs işte :) bu fiyata beni üzmicek sorunsuz sıkıntı çıkarmıycak ne alabilirim ? yada avea dan tarifeye ek samsung s4 mini mi alsam o nasıldır ? 1000TL yi geçiyor tabi ödediğimiz miktara bakınca..

aklımda olan samsung galaxy s3 mini. yada aveanın kampanyasından s4 mini düşünüyorum.. sizin önerilerinizi bekliyorum :)

darkmoon
19-11-2013, 20:25
sıfır düşünüyorsan Gm discovery bak derim.. parasının hakkından fazlasını veriyor.

onn_dear
19-11-2013, 20:25
General mobile discovery al

ondertopcu
19-11-2013, 20:26
Samsung Nexus

Yiğit Ş.
19-11-2013, 20:33
o fiyata alınabilecek en en en iyi telefon general mobile discovery

maskman
19-11-2013, 20:34
gm discovery tabiki

Alpero
19-11-2013, 20:38
2. El S3 derim

mühendis
19-11-2013, 20:42
sıfır s3 mini alabilirsiniz.

Honda Type_R
19-11-2013, 20:44
Kardesim dusunursen elimde nexus4 var 700 tl ye veririm.
ozelliklerini nexus 4 diye arastirirsan gorursun?

Onurkk06
19-11-2013, 22:04
gm mobile discovery derim

16 FR 549
19-11-2013, 22:17
Kardeşim 2 ay kadar oldu general mobile dıscowery kullanıyorum fiyatına göre çok çok iyi bir telefon kamerası, özellikle de ön kamerası şaşırtıcı derece de iyi :) kesinlikle tavsiye ederim elektronik ürün ne olacağı belli olmaz ama o paraları iyi bir tercih :)

utkunoa
19-11-2013, 22:23
gm discovery sıfır o paraya mukemmel telefon

Mutu
19-11-2013, 22:26
O dediklerinin hepsini yapar. 1 yıllık kayıtlı Galaxy s2'im var. Kullanmıyorum köşede duruyor.
Forum vs. kullanımında da ekran boyutu rahat ettirir. Hız olarak s3 miniden eminimki daha hızlıdır.
Ben şuan tablet olarak kullanıyorum, oyun oynuyorum, sahibinden / instagram için kullanıyorum vs. :D

emre55
20-11-2013, 15:11
General Mobile biraz korkutuyor nedense, hani alışmışız nokia ya samsung a :) ama araştırıcam gm yi, teşekkürler :)

birde GM Discovery nin şarj durumu nedir ? :) Birde şuan bir forumda güncelleme desteği yok gibisinden birşeyler yazıyor bu ne demek oluyor

wolkanku
20-11-2013, 15:17
ağustosta almış olduğum s4 miniyi,şirket iphone 4s verdiği için, önümüzdeki hafta satmayı düşünüyorum. bu fiyatları düşünüyordum.
ilgilenirseniz görüşelim.

Onur Fatih
20-11-2013, 15:19
gm discovery veya s3 mini. Kesinlikle

cookies
20-11-2013, 15:21
Farklı bir android mi kullanıyormuş GM discovery nasıl güncellemesi yok anlamadım.. Fiyat performansı en iyi telefonlardan birisi.. Samsung takıntısından arınmak lazım çokta parasını hak eden cihazlar değil kendimde kullanıyorum samsung öyle diyeyim..

emre55
20-11-2013, 15:27
ağustosta almış olduğum s4 miniyi,şirket iphone 4s verdiği için, önümüzdeki hafta satmayı düşünüyorum. bu fiyatları düşünüyordum.
ilgilenirseniz görüşelim.

2. el düşünmüyorum :)

gm discovery veya s3 mini. Kesinlikle

s3 mini hep aklımda ama gm kafamı karıştırdı :)

Farklı bir android mi kullanıyormuş GM discovery nasıl güncellemesi yok anlamadım.. Fiyat performansı en iyi telefonlardan birisi.. Samsung takıntısından arınmak lazım çokta parasını hak eden cihazlar değil kendimde kullanıyorum samsung öyle diyeyim..

şimdi çok aklımı karıştırdı :) s3 miniden çok bi üstünlüğü yoksa s3 mini almayı düşünüyorum ya marka korkutuyor birde kime sorsan aa çin malı der bunuda biliyorum :)

Onur Fatih
20-11-2013, 15:30
Arkadaşımda var gm. Memnun kendisi ha bire oyun falan oynar. Bence bi telefoncuya git ikisinide aç şöyle bi karıştır eline al bikere.
Bimeks teknosa gibi yerlere yönel cuma günleri teknosa da bazen indirime giren cihazlar oluyor.

63owen63
20-11-2013, 15:31
biraz daha limit arttırabilirsen, huwai accent mate verecegim 800 'e. Dışarda araştır, bak. note 2 ayarında, 2-3 gün şarjı gidiyor.

cookies
20-11-2013, 15:35
En iyisi kendin git kurcala teknosa' da fln.. S3 miniden üstün mü bilmem ama stabil bir cihaz.. zaten bu devirde telefonu kendimize almıyoruz ki millete alıyoruz doğru söylüyorsun.. GM kullanıyorum elalem ne der :D Yoksa LG' nin de harika cihazları var..

emre55
20-11-2013, 15:39
En iyisi kendin git kurcala teknosa' da fln.. S3 miniden üstün mü bilmem ama stabil bir cihaz.. zaten bu devirde telefonu kendimize almıyoruz ki millete alıyoruz doğru söylüyorsun.. GM kullanıyorum elalem ne der :D Yoksa LG' nin de harika cihazları var..

ama abi şimdi sinirini bozmaz mı :D aa telefonunun markası neymiş dicek GM diceksin hee çin malı falan filan boş boş konuşmalar :)

Kamera bakımından, internet bakımından, sorunsuzluk bakımından s3 mini mi daha iyi GM discovery mi, ama gerçekten Gm değilde samsung olsaydı bu telefon 1000 liraya satılırdı diye yorumlar görüyorum :)

cookies
20-11-2013, 15:44
ama abi şimdi sinirini bozmaz mı :D aa telefonunun markası neymiş dicek GM diceksin hee çin malı falan filan boş boş konuşmalar :)

Kamera bakımından, internet bakımından, sorunsuzluk bakımından s3 mini mi daha iyi GM discovery mi, ama gerçekten Gm değilde samsung olsaydı bu telefon 1000 liraya satılırdı diye yorumlar görüyorum :)

Yahu bize ne millet ne diyorsa, onlar düdüklendiğine yansın :D 1800-2000e telefon alırlar kamera açılırken donma yapar fln.. Yanına adam arıyorlar onlar.. Yazık günah karşılığını aldığın bir şey olsa verilir de haram 1400 liradan sonra telefon için bence.. Bayramda köyde gittim herkesin elinde S4, IP5S bana gülüyorlardı ama ben hepsinden çok kazanıyorum nasıl olacak bu iş :D:D

darkmoon
20-11-2013, 15:47
sen başkaları içinmi yaiıyorsun kendin içinmi :) .. millet ne der diye yaşarsan başkalarının ömrün boyu yanlış anlama sakın ama kölesi kalırsın hep onlara göre yaşarsın onların görmek sitediklerini almaya çalışır onlardan laf yememeye çalışırsın..

sen sadece sen ol öyle boş boş konuşan adam zaten boş adamın önde gidenidir.. öyle adamın yada adamların ömrü boyu sana bir faydası olmaz tam aksine ayağına dolanırlar..

Keyfine zevkine ne uygunsa onu al sorunsuzda olsun yeterli boş ver başkalarını sen ne istiyorsan onu al..

HaKo
20-11-2013, 16:00
o paraya s3 alınıyorsa bence hiç durma. GM ne kadar iyi olursa olsun çinde fason üretilen bir Türk markası diye biliyorum.

darkmoon
20-11-2013, 16:14
Gm hakkında çok positive feedback var ben daha o tel hakkında olumsuz bir şey duymadım o işin ustaları dh forumunda ordada çok meth ediyorlar telefonu.. demek ki telefon kaliteli fason.

bir ürünün namı sen araştırmadan senin kulağına geliyorsa o ürün olmuşdur..
discovery böyle bir model ben hep yorumlarda okurken öğrendim ondan önce telefonun varlığından bile haberim yokdu..

lethaldoze
20-11-2013, 16:47
Gm hakkında çok positive feedback var ben daha o tel hakkında olumsuz bir şey duymadım o işin ustaları dh forumunda ordada çok meth ediyorlar telefonu.. demek ki telefon kaliteli fason.

bir ürünün namı sen araştırmadan senin kulağına geliyorsa o ürün olmuşdur..
discovery böyle bir model ben hep yorumlarda okurken öğrendim ondan önce telefonun varlığından bile haberim yokdu..

Aynen öyle katılıyorum.
Gm Discovey 2 aydan fazla kullanıyorum. Bi telefon hiçmi ısınmaz, ısınmıyor arkadaş.
Dandik falanda değil. Örneğin, ucuz ama özelliği bol olan üründeki o özelliklerin hepsi basit dandiktir. Arabada mesela kliması abs si olur ama klima dandiktir iyi soğutmaz. Bu öyle değil. Wifi var çekim alanı hızı çok çok iyi. Sırf özellik olsun diye konmamış, işe yarasın diye koyulmuş.
Hiç bir web tarayıcı indirmenize gerek yok. Kendi tarayıcısından hızlısı yok o kadar yani.

Tüm yorumum 600 tl lik telefon için. Yoksa amma abartın s4 den 5s den iyi diyeceksin nerdeyse demeyin. Öyle bir şey tabiki yok.
1200 liralara kadar GMD
1200 üstü LG G2
çok para varsa İP5S bence..

emre55
20-11-2013, 16:52
Teşekkürler, o zaman bende alıyım Bi GM, yorumlarınız için teşekkürler, doğru ya kim ne derse desin minimum fiyat maksimum performans dediklerinize göre :) Sağolun :)

emre55
20-11-2013, 16:57
en ucuz General Mobile Discovery 4GB Cep Telefonu fiyatı akakce.com'da (http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-general-mobile-discovery-4gb-fiyati,1156085.html)

telefon budur dimi GM DİSCOVERY 4gb ?

darkmoon
20-11-2013, 22:46
ben hiç elime aldım görmedim bile telefonu sadece netten okuduğm pozitif yorumlar çerçevesinde konuşuyorum.. bunca insanın herhalde bir bildiği vardır diye düşünüyorum..

alırsan tak bir tane 32gb sd hafıza kartı tamamdır işde..

secomeco
20-11-2013, 23:10
Kullanan olarak söylüyorum,gerçekten parasının çok daha fazlasını hakeden bir model Discovery.S3'e.S3 miniye ya da s4 miniye o kadar para vermeye hiiç gerek yok.650 TL'ye zaten 2.el alacaksın ve ben çok araştırdım o paralara alınacak bu özellikte hiçbir telefon yok.Ayrıca neredeyse 2 haftada 1 güncelleme geliyor.

_Burak_
20-11-2013, 23:11
general mobile discovery 16 gb kullanıyorum 1 aydır
iphone 4 ten buna geçtim sıkıntım yok rahatım daha bile iyi :)
hatta çift hat benim için bulunmaz nimet
donma kasılma ıvır zıvır kötü hiç bir şeyine rastlamadım henüz
f/p ürünlerine hastayım :)

Onurkk06
21-11-2013, 00:31
Bu arada 16 gblığındam al eline alınca teli zaten tel kendini belli ediyor hem micro sim hem normal sim yuvası var telde gayet güzel bi tel ben arkadaşıma da aldırdım siyahından çok memnun

halilcan9455
21-11-2013, 06:32
GM Discovery kullanıcı olarak söylüyorum.
telefonun hiç bir eksi yönü yok
aşırı ince (bu bazen sorun olabiliyor :D)
kaldıramadığı uygulama yok.

internette okuyabileceğin tek eksi yorum : Yazılım desteği yok olacaktır.
telefon çıktığından beri 4.güncelleme geldi.(bu kadar süre içinde 4.güncellemeyi alan başka telefon var mı acaba ? )

KaanBRS
21-11-2013, 06:34
Gm discovery 16 gb al kardesim 680 e aldim esime elimden dusmuyot cok akici bi cihaz kesinlikle tavsiye ederim

emre55
21-11-2013, 06:53
2 saat sonra gidip 8gb alıcam :) 8gb de işimi görür heralde :)

halilcan9455
21-11-2013, 07:44
4-16 gb seçenekleri var. 8 gb yok

Kaan
21-11-2013, 10:34
düşünmeden gidip general mobile discovery al alabiliyorsan mavisini al

4-8 farketmez içine class 10 hafıza kartıda takarsan tadından yenmez o telefon s3 s3mini s4mini gibi kategorisi telefonları 10la çarpar bi telefon ucuz olmasının sebebi ise GM nin samsung gibi binlerce çalışanı olmayan ve holding binası olmayan bir firma olması içindeki parçalar samsung ile aynıdır samsung quad core dan işlemciyi kaç paraya alıyorsa gm de aynı paraya alıyor direk alabilirsin :)

YasinTEMUR
21-11-2013, 10:38
Kardeşime daha yeni aldım Gm Discovery gerçekten parasının hakkını kesinlikle veriyo çift simkart diye hatırlıyorum yanlış görmediysem arkasında 2 hat girişi vardı ve hızı olsun kalitesi çok başka marka fanatikliği yapmıştım bende alırken ama özellikle onu istedi aldım hiç pişman olmadık

darkmoon
21-11-2013, 11:05
telefon siparişim var yurtdışından samsung sipariş verdim note3 gelmesse bende bunu düşünebilirim..

bu discovery en fazla kaç gb kartı destekliyor 32mi 64 mü ??
alırım takarım maksimum neyi destekliyorsa class10 luk kartı zaten android de var face e tweetera girse whatsapp yi çalıştırsa akıcı rahat şekilde bana yeter fazla bir şey yapmıyorum telde..

flexamin
21-11-2013, 11:10
general mobile discovery kullanıyorum kesinlikle pişman olmazsın hem hafif hem hızlı hemde foto kalitesi camerası çok çok iyi. şöyle bir örnek vereyim

s3 -s4 ve discovery ile bir parfüm şişesinin fotosunu çektim.

fotoyu dibine kadar büyüttük

s3 ve s4 de şişenin üzerindeki yazıları okuyamadık ama discovery de çok çok iyi bir şekilde okuyabildik.

şarjı 2- 2buçuk gün gidiyor. ( süreki internet açık- sürekli bızıklama modundayım whatssapp vs vs)

yilmazcatalbas
21-11-2013, 11:34
ikinci el s4 ip5 bakıyordum bildiğin aklımı çeldi bu konu :) fiyatı da çok makul telefonun üstelik sıfır ve şikayetçi kimse yok gibi

_Burak_
21-11-2013, 12:24
calisirken GM discoveryden takip ediyorum forumu su an olduğu gibi
evdeki 2005 model casper prestige notebooktan daha gizli diyebilirim :p

@darkmoon

abi bildiğim kadarıyla 64 GB a kadar destekliyor
sen seversin boyle ürünleri :) f/p

emre55
21-11-2013, 20:13
ben bugün aldım 16GB liğini, 690 liraya :) biraz büyük geldi bana ama kesinlikle çok iyi bi telefon, sabahtan beri kurcalıyorum bi yamuğunu görmedim cihazın :D

Frid
21-11-2013, 21:37
mantıklı bir telefon gibi görünüyor

cookies
21-11-2013, 23:08
ben bugün aldım 16GB liğini, 690 liraya :) biraz büyük geldi bana ama kesinlikle çok iyi bi telefon, sabahtan beri kurcalıyorum bi yamuğunu görmedim cihazın :D

Yani sorun olsa da olabilir ekstrem bir olay değil sonuçta elektronik malzeme.. Kuzenimim S3 mini si 3.kez servise gitti yazılım sıfırla, şu oldu bu oldu 2 aydır adam gibi kullanamadı.. Kolay harcıyor gibi görüneceğim markaları ama dediğim gibi 1400 sonrası haram.. Hele S4 ün arka kağıt kapağı fln gördükten sonra bu mu dedim malzeme kalitesi? Alüminyum case'den kurtarıyor IP da.. İyi bir seçim yaptın bence Htc one olmasa kafamda direkt alacağım..

darkmoon
22-11-2013, 04:29
abi bildiğim kadarıyla 64 GB a kadar destekliyor
sen seversin boyle ürünleri :) f/p

64 gb ise iyiymiş alınır bir class10 luk sd card canavar gibi iş görür.. benim zaten oyunla falan işim yok ibr whats app bir face bir tweeter birde google drive çok dosya alıp yolluyorum o kadar onun içinde yüksek hafıza şart oluyor.. fiyatıda bedava bence özelliklerine bakdınmı..
note3 gelmesse alırım direk hiç uğraşmam..

speed_emre
25-11-2013, 23:48
arkadaşlar gm almayı düşünüyorumda ama şu şarj soketi bozuk çıkıyormuş yada hemen bozuluyormuş ekran kararmaları , reset atmaları, gibi sorunları varmış sizlerdede böyle sorunlar varmı? kafam karıştı gerçi birazda şans işi ama güncellemelerde de bile sıkıntı çıkmış?

XSi
26-11-2013, 00:00
ben 2 aydır kullanıyorum GM Discovery..

biraz şüphe ile aldım ama inanılmaz memnunum.. ama bazı noktalar ucuz etin yahnisi dedirtiyor :)

speed_emre
26-11-2013, 00:04
şikayet varda sorunları görünce biraz üzüldüm açıkçası inş herhangi bir sorunla karşılaşmam bataryasıda uzun gitmiyormuş sanırım. son güncellemelerde sıkıntı olmuş :D kafam karıştı :D

speed_emre
26-11-2013, 11:27
yok dimi arkadaşlar sıkıntı :D

5500
26-11-2013, 11:39
Bende GM düşünüyorum. Açıkcası illaki sorun olacak, zaten akıllı telefonlarda şarj konusunda hangisinden memnunuz?
Kullanan 2-3 arkadaşım var ve hiç şikayetleri yok.

huseyinturk
26-11-2013, 11:41
İlk defa burda duydum discoveryden sıkıntı yaşandığını. 2 aydır kullanıyoruz çok memnunuz, aynı şekilde bana aldıran arkadaşımda kullanıyor 5 6 aydır ondada hiç sıkıntı yok. Şu an alınabilinece en iyi telefon bence fiyatından dolayı

speed_emre
26-11-2013, 11:45
vallaha şikayet vardaki 10 sayfanın üzerinde şikayetleri var herkesin sorunları gördükçe biraz durdum şans artık alıcam birkaç güne kadar. :)

lethaldoze
26-11-2013, 18:49
general mobile discovery kullanıyorum kesinlikle pişman olmazsın hem hafif hem hızlı hemde foto kalitesi camerası çok çok iyi. şöyle bir örnek vereyim

s3 -s4 ve discovery ile bir parfüm şişesinin fotosunu çektim.

fotoyu dibine kadar büyüttük

s3 ve s4 de şişenin üzerindeki yazıları okuyamadık ama discovery de çok çok iyi bir şekilde okuyabildik.

şarjı 2- 2buçuk gün gidiyor. ( süreki internet açık- sürekli bızıklama modundayım whatssapp vs vs)

Valla ben interneti sürekli kapatıyorum aklıma geldikçe. Öyle 1 gün gidiyor. Full internet açık nasıl 2 gün gider. Pilimi değiştirdiniz.

Şüphesi olan arkadaşlar zerre şüphe olmasın. 600 liranın karşılığını fazlasıyla veriyor. Ne şarz ucu bozuk oluyor ne de reset falan atıyor. Çevremde kaç kişi kullanıyor, forumdan hergün takip ediyorum, kaç aydır ben kullanıyorum ve telefona yapmadığım eziyet kalmadı ama sıfır sıkıntı.

speed_emre
26-11-2013, 18:54
tskler arkadaşlar peki virüs programı kullanıyormusunuz?

gselcuk
26-11-2013, 18:55
bir note 3, 5s, htc one kullanıcısı olarak yazıyorum general mobile discovery kesinlikle !

speed_emre
26-11-2013, 19:14
burda yorumlar gerçektende çok güzel 2 3 güne kadar alıcam hayırlısıyla. anti virüs kullanıyormusunuz telefonlarınızda?

Frid
26-11-2013, 19:56
bende geçtiğimiz cuma aldım, şimdilik gayet sıkıntısız sorunsuz kullanıyorum. ön yargım vardı ama inceleyip yorumlara bakınca direk aldım. mcafee kullanıyorum virüs içinde.

speed_emre
26-11-2013, 20:10
tmm bende yüklerim virüs programını ne kadara aldınız? kasma yaparmı acaba yüklenince birde.

Frid
26-11-2013, 20:17
normalde 57 tl gibi bir rakam söyledi ama bu telefonu aldığınız için indirimle 25 tl dedi. kasma vs bir sıkıntı yapmıyor.

speed_emre
26-11-2013, 20:34
tmm tşkler.

Omak
26-11-2013, 22:59
samsung un mini versiyonlarına kanmayın
normalinin küçük boyutlusu zannetmeyin özellikleri beş para etmez normalinin yanından geçmez.

aşağıdaki siteden istediğiniz telefonla karşılaştırabilirsiniz
s3 mini nin ağzını burnunu kırıyo söylemedi demeyin.
Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - General Mobile Discovery vs Samsung I8190 Galaxy S III mini kıyaslaması (http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/General-Mobile-Discovery-vs-Samsung-I8190-Galaxy-S-III-mini)

ben kullanmadım fakat bu gün bir arkadaşımda gördüm çok hoşuma gitti, fiyatını görünce hayran kaldım. f/p olarak 1. sırada bana göre.

speed_emre
27-11-2013, 09:28
bencede s3 miniden çok iyi

darkmoon
27-11-2013, 10:22
s4 mini güzelde s3 mini tırt..

XSi
27-11-2013, 14:23
Ucuz etin yahnisi 1 : pil yerine kasarak girdi
Ucuz etin yahnisi 2 : sarj kablosunun ucu (mini usb) telefondaki yuvaya kasarak girdi

Ama 650 tl ye aldigim icin hic mi hic etkilenmedim bunlardan hehehe :)

Alin cok guzel telefon

İncecik

Ekran buyuk foruma rahat giriliyor cepten :)

131mirafiori
27-11-2013, 14:37
Ucuz etin yahnisi 1 : pil yerine kasarak girdi
Ucuz etin yahnisi 2 : sarj kablosunun ucu (mini usb) telefondaki yuvaya kasarak girdi

Ama 650 tl ye aldigim icin hic mi hic etkilenmedim bunlardan hehehe :)

Alin cok guzel telefon

İncecik

Ekran buyuk foruma rahat giriliyor cepten :)

Zamanla alışıyor onlar yerine :D :D :D

cabrioleter
27-11-2013, 14:51
s3 mini kesinlikle.general mobile den kat kat iyi

General Mobile Discovery seçmek için haklı nedenleriniz

Telefon şebekeleri üzerinden teorik olarak daha yüksek veri aktarım hızı (Yaklaşık 3 katı)

Discovery ile sınırsız flash desteği, I8190 Galaxy S III mini modelinde flash desteği yok

Fotoğraflarınızı, büyük ve kaliteli baskı için %60 daha detaylı çekin (8mp-5mp)
Uygulamalarınız ve oyunlarınız için daha güçlü ve hızlı bir işlemci. Bu modelde hem işlemci çekirdeği daha hızlı hem de çekirdek sayısı daha fazla. İşlem gücü açısından tartışmasız çok daha güçlü bir cihaz.

Çoklu çekirdek gücünü kullanan uygulamalar ile bu modelde daha fazla işlem gücüne sahipsiniz.

2,4 kat daha yüksek çözünürlük

Yaklaşık %38 daha büyük ekran

%23 daha ince tasarım (7.59mm ile discovery nerdeyse rakipsiz)

Yaklaşık 2 kat daha yüksek çözünürlükte video

%34 daha keskin yazı, resim ve video

okuduğunuzu anlıyor musunuz acaba :soru:

Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - General Mobile Discovery vs Samsung I8190 Galaxy S III mini kıyaslaması (http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/General-Mobile-Discovery-vs-Samsung-I8190-Galaxy-S-III-mini)

GÖKTÜRK
27-11-2013, 20:16
general mobile discovery cidden çok iyi. bende iphone 4 var ondan bile kat kat hızlı yani s3 mini onla yarışamaz bile

speed_emre
27-11-2013, 20:19
honda gibi piyasası artıçak bu telefonunda yok satar yakında :)

darkmoon
28-11-2013, 08:01
o telefon zaten yok satıyor ben telin adını sanını bilmezdim yani general mobile ı bir kurtlar vadisinden zamanında biliyordum 8890 benzeri sürgülü teli vardı polat alemdar kullanıyordu bir ordan aklımda yer etmiş..

bu telefonu dh forumunda ki orda bu işlere meraklı arkadaşlar çok yere göğe sığdıramıyorlar bende telefon aranırken konuları okurken sıkçana discovery tavsiye edenler vardı ordan yer etti aklımda sonrada araştırınca baya bir memnun insan gördüm şaşırdımda normalde markacı bir toplumuz alternatif yeni markalara açık değilizdir ama baya baya tutmuş tel..

Uur
28-11-2013, 08:31
GM çinde fason üretilen bir türk firması denmiş ancak. Elektronik devrelerinin hepsi türkiyede yapılıyor ve Anel grup bünyesinde. Montajıda burada yapılıyor.

speed_emre
28-11-2013, 08:51
çok iyi gerçekten de parasına göre harika :)

dirk
28-11-2013, 08:58
Satılık Discovery 3 aylık ;) ilk çıktığında almıştım ;) bugün yeni güncelleme geldi iPhone 5s aldığım için boşta kaldı

imparatoR
28-11-2013, 09:10
bende 1 ay oldu hanıma aldım gayet güzel gm,şu kendi içinde storeoid diye mağazası var dhaa hiç giremedik uygulamayı açıyorsun kapatıyor vsvs bendeki cihazdamı acaba mağazadamı sorun var.varmı başka kullanamayan ?

lethaldoze
28-11-2013, 11:42
Satılık Discovery 3 aylık ;) ilk çıktığında almıştım ;) bugün yeni güncelleme geldi iPhone 5s aldığım için boşta kaldı

Baktım şimdi güncelleme yok. benimki 13/11/2013 son güncelleme yazıyor. 15 günde bir de gelmez herhalde güncelleme :D

imparatoR
28-11-2013, 13:49
bende 1 ay oldu hanıma aldım gayet güzel gm,şu kendi içinde storeoid diye mağazası var dhaa hiç giremedik uygulamayı açıyorsun kapatıyor vsvs bendeki cihazdamı acaba mağazadamı sorun var.varmı başka kullanamayan ?

.....................

Frid
28-11-2013, 13:55
şarj konusunda benim gibi gün içinde sık kullanmayan kişileri sürekli şarj etmek belasından kurtarıyor. pazar gecesi birde bu sabah şarja taktım.

Frid
28-11-2013, 14:00

10 15 adet güncel uygulama var girip indirilebiliyor ama arama sekmesi ve diğer özellikleri nasıl kullanılıyor çözemedim.

imparatoR
28-11-2013, 14:05
10 15 adet güncel uygulama var girip indirilebiliyor ama arama sekmesi ve diğer özellikleri nasıl kullanılıyor çözemedim.

o zaman bendeki cihazda sıkıntı var uygulamaya giriyor indir dediğimde marketten çıkıyo

XSi
28-11-2013, 17:18
Ekranin goruntusu nasil aliniyor bunda :) hazir bu kadar kullanan varken sorayim dedim :)

lethaldoze
28-11-2013, 17:49
seskısma tuşu ile kilit tuşuna basarak ekran görüntüsü kaydediyor.

edit: GM Discovery'mden gönderildi.

:D iphonede maillerde yazıyorya iphonemdan gönderildi diye, bu telefonunda kusuru bu kendiniz elle yazıyorsunuz. dandik işte naparsın :D

speed_emre
28-11-2013, 18:04
sesle msj yazma özelliği var arkadaşlar valla. bende bugün aldım. Kurcalıcam birazdan. Sonra antivirüs programı satın alayım diyorum.

Hangisini tavsiye edersiniz antivirüs programını?

Kapak alıcam daha jelatinde alıcam :)

Frid
28-11-2013, 21:45
@lethaldoze ekran görüntüsü alma iphonedan daha kolay ve sekronize çalışıyor :D

@speed_emre ekran koruyucu jelatin kutusundan çıkıyor iyi kurcala boşa para verme :D

ve hiç güncelleme yapmayı düşünmüyorum telefonu ios 7 o yönlerimi köreltti resmen :D

XSi
29-11-2013, 08:47
seskısma tuşu ile kilit tuşuna basarak ekran görüntüsü kaydediyor.

edit: GM Discovery'mden gönderildi.

:D iphonede maillerde yazıyorya iphonemdan gönderildi diye, bu telefonunda kusuru bu kendiniz elle yazıyorsunuz. dandik işte naparsın :D

Cok sagol ogrendim sayende :)

srdralc
29-11-2013, 08:54
Bende hatuna aldım, General.

Fiyat performans olarak mükemmel bir cihaz.
S3 felan derken bir anda buna döndük.

İyi kide dönmüşüm.
Garantili S3 1100 civarı.
Generalden 2 tane alırım ben o paraya.

Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - General Mobile Discovery vs Samsung I9300 Galaxy S III kıyaslaması (http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/General-Mobile-Discovery-vs-Samsung-I9300-Galaxy-S-III)

Ayrıca S3'den daha önde bir cihaz.

lethaldoze
29-11-2013, 09:37
Yahu arkadaşlar neden virüs programı bu kadar soran alan var. Benim hiç aklıma bile gelmedi virüs programı. Çevremde de kullanan görmedim.
Bence hiç gerek yok. yoksa varmı :D

Frid
01-12-2013, 16:03
klavyede ı harfini i harfinden daha çok kullanıyoruz. türkçe QWERT yaptim. çok ugrastim kurcaladim ama hala duzeltemedim. yardimci olabilecek var mi?

halili
01-12-2013, 18:40
google playdan klavye indirdim ben her harf var. radyo özelliği var .normalde telde yüklü gelmiyor.bilmeyenler için.storeid de yoksa googleda var kurulumu :) acayip memnunum kılıf alcaklar büyük marketlerde 70 80 lira ama telefon aksesuarcılarında 20 lira ya gayet iyi modeller var.ben zaten işim gereği 3 4 ayda kılıf çöp olucağı için o kadar vermek istemedim.

Frid
01-12-2013, 21:46
tüm harfler bende de mevcut ama iphone kullanırken ı ve i ayrıydı. bunda aynı yerde uzun basmak yada basılı tutup sağa sola çekmek gerekiyor.

speed_emre
01-12-2013, 21:53
arkadaşlar bende storeid çalışmıyor neyden olabilir acaba 4gb versiyonunu aldım. Birde son güncelleme mevcut cameradaki flaşh özelliği vardı kayboldu. Videoda çıkıyor sadece. Hızlı ve Öfkeli 6 oyununu indiren oynayan varmı? ben indirdim ama açılmadı.

Onur Fatih
01-12-2013, 22:51
Bende hatuna aldım, General.

Fiyat performans olarak mükemmel bir cihaz.
S3 felan derken bir anda buna döndük.

İyi kide dönmüşüm.
Garantili S3 1100 civarı.
Generalden 2 tane alırım ben o paraya.

Fiyat ve Özellik Karşılaştırması - Cep Telefonu - General Mobile Discovery vs Samsung I9300 Galaxy S III kıyaslaması (http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/General-Mobile-Discovery-vs-Samsung-I9300-Galaxy-S-III)

Ayrıca S3'den daha önde bir cihaz.
S3 kullanıyorum o zaman ben 600 tl parayı boşa verdim bu telefona :)
discovery güzel olabilir fiyat performans açısından alınabilir bi cihaz ama s3 ten üstün bi cihaz diyemeyiz. Üstünse ne konuda onu da merak ettim neyse..
konuya dönecek olursak 650 liraya discovery alınır başka telefon alınmazz

alex
02-12-2013, 03:19
2. el düşünür iseniz 400 liraya htc desire hd var 0 dan farkı yok hediye geldi kullanılmadı evde durdu hep

speed_emre
02-12-2013, 09:20
yazdığım yazıma cevap verebilecek varmı arkadaşlar?

emre55
08-12-2013, 18:48
yazdığım yazıma cevap verebilecek varmı arkadaşlar?

Güncellemeden sonra oldu o olay, bende uyuz oldum, otomatik flaş oldu. kapatma desen kapatmak da yok. Mecbur yeni güncelleme beklicez heralde.. Bi yanlışı bu şuan telefonun benim için :)

speed_emre
08-12-2013, 20:56
valla bende çok memnunum şuanda 16 gb sd kart aldım çok iyi oldu. Storeid çalışmıyor bende ne işe yarıyor o ? :)

emre55
09-12-2013, 01:43
valla bende çok memnunum şuanda 16 gb sd kart aldım çok iyi oldu. Storeid çalışmıyor bende ne işe yarıyor o ? :)

valla denemedim :) benimki 16gb. şu flash işini halletsek öyle rahat edicem ki :) en son bant yapıştırcam flaş ın üzerine :D

Nht05
07-01-2014, 09:30
bende gm discovery diyorum güzel telefon o paraya