PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2006 Honda Civic 1.6VTEC ES bu araca dikkat....

kso021
21-11-2013, 11:47
Herkese selamlar öncelikle.Forumda bu konuyu açmayı uygun gördüm ***** her marka kullanıcı var aramızda özellikle Honda kullanan veya almayı düşünenler için bu uyarının faydası olacağını düşünüyorum.gelelim asıl konuya.Altta linkini paylaştığım araç amcamın eski araç bizdeyken emanet verdiğimiz bi akrabamız tarafından aşırı hız sebebiyle araç savruldu ve aracın sağ ön ve sağ arka kısımdan darbe aldı.(tampon,kaput,far,ön cam, sağ ön çamurluk,sağ arka camurluk,sağ arka stop ayrıca 4 hava yastığıda açıldı).Araçta kasko olmaması sebebiyle araç çekiciye yüklenip eski sanayide bir kaportacıya hasarlı şekilde satıldı .Alan kişi aracı topladıktan sonra eşinin kullancağını belirterek aracı hasarlı şekillıde alıp topladıktan sonra kullanmaya devam etti.Şimdi araç Mersinde gözüküyor.aracı satan kişinin bu durumlardan haberi varmı yok mu bende bilmiyorum açıkçası.
İlan bu:
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinde-otomatik-vites-vtec-es-144330040/detay)

kso021
22-11-2013, 10:07
Gözden kaçmasın canlar yanmasın :heyoo:

GreyGoose
22-11-2013, 15:51
İlginiz için teşekkürler, aynen canlar yanmasın..

srkns
22-11-2013, 16:35
ilan pasif şu an, uyarınız için teşekkürler