PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CVL Type-R - DDL 05 Czt

Cansın
22-11-2013, 10:13
Merhabalar,

Geçen cumartesi Ümit'in geldiği gün denenmiştir.
Speclerini araç sahipleri yazar.
Typerın daha ayarı yoktur!!!
İyi seyirler,

h_oVGhZDdlY

CVL Type-R - DDL 05 CZT Kopyası - YouTube (http://youtu.be/h_oVGhZDdlY)

sweap07
22-11-2013, 10:17
masallah araclara
typerın sesi on numara

dc_crx
22-11-2013, 10:17
Kafası önde gördüm CVL sadece sonuç ilerde filan ne oluyor.. nedirt biri net bir açıklama yaparsa iyi olur

sweap07
22-11-2013, 10:19
muhtemelen 200 üstü typerın olur

PiscocuK
22-11-2013, 10:26
nasıl bir yorum yapmak gerek şimdi buna 10 sn video 5 sn si boş iki araba gidiyor..

benimde buna benzer bir videom vardı video çekilmeyeceği söylenen bir akşam 10 sn koymuşlar adamlar yazdı çizgi ezdi geçti oyüzden çok takıntılıyım bu tarz videolara

e'to
22-11-2013, 10:27
CVL ye maşaallah eksikleri giderilince dahada iyi olacak dahada göremicez kendisini :)

tabi cvl nin sürücüsünede ayrı maşaallah arabanın hakkını veriyor.. :icon_tup:

e'to
22-11-2013, 10:32
nasıl bir yorum yapmak gerek şimdi buna 10 sn video 5 sn si boş iki araba gidiyor..

benimde buna benzer bir videom vardı video çekilmeyeceği söylenen bir akşam 10 sn koymuşlar adamlar yazdı çizgi ezdi geçti oyüzden çok takıntılıyım bu tarz videolara

fazla takılma dostum videoyu ben çektim herkesin biribirini çektiği gece habersiz

çekilen bir video değil..hem araba kullanıp hemde vıdeo anca bu kadar oluyor..

bu video 90 sn normalde kesipte koyduk buraya sebebiyse ddl akıtarak yürüttüğü için

cvl 2 kere bırakıyor 3. de basıyorlar uzundada ***** zaten çok birşey söylemeye

gerek yok..

ErT_ThM
22-11-2013, 10:33
Bence cvl gibi bi typer için bu video kıstas alınamaz km ne kacta bastılar colt ile dewir tutumu kaça kadar basıldı ??? Detay werilirse iyi olur

Cansın
22-11-2013, 10:37
Bence cvl gibi bi typer için bu video kıstas alınamaz km ne kacta bastılar colt ile dewir tutumu kaça kadar basıldı ??? Detay werilirse iyi olur

Ben bu yorumu yapamam ama genelde typerlar 2-80 yada 85te basarlar. Daha aşağıda kimse basmaz.

PiscocuK
22-11-2013, 10:37
fazla takılma dostum videoyu ben çektim herkesin biribirini çektiği gece habersiz

çekilen bir video değil..hem araba kullanıp hemde vıdeo anca bu kadar oluyor..

bu video 90 sn normalde kesipte koyduk buraya sebebiyse ddl akıtarak yürüttüğü için

cvl 2 kere bırakıyor 3. de basıyorlar uzundada ***** zaten çok birşey söylemeye

gerek yok..

elimde değil takılıyorum.çünkü sitede yancı çok ;)

bahsettiğim gece bende CVL ile iki kere denedim f-h-e typerımla geçmiştim kendisini ama dediğim gibi video çekmedik ama kendileri benim bir 106 ile denememin videosunu çekmişler ben önde olmama rağmen..oyüzden takıntılıyım bu tarz videolara dedim. O geceden sonra da çıkmadım birdaha zaten

edit..benim videomu serkan değil arkadaşları çekmişti

Patisever
22-11-2013, 10:42
cvl ayarsız güzel yürümüş merak edenler yakında görecekler son durumunu masallah

brs_odbs
22-11-2013, 10:53
Maşallah araçlara

RenaultSport
22-11-2013, 11:22
araçspecleri nedir ?

mert1612
22-11-2013, 11:38
typerın sesi müthiş maşallah ikisinede. bu arada akıtarak yürümek ne anlama geliyor ?

Patisever
22-11-2013, 11:41
typerın sesi müthiş maşallah ikisinede. bu arada akıtarak yürümek ne anlama geliyor ?

yandakı aracın hafif arkasından yanına doğru gelerek kendini ayarlar sekılde ileriye doğru devam etmek diyeyim

mert1612
22-11-2013, 11:50
yandakı aracın hafif arkasından yanına doğru gelerek kendini ayarlar sekılde ileriye doğru devam etmek diyeyim

teşekkürler açıklama için :icon_tup:

Juggernaut
22-11-2013, 12:17
Czt yi typer a 404 ile mi yapistirdiniz

AşkınS.
22-11-2013, 12:43
Daha güzel videolar şart,CVL serkan abide mi ?

Yiğit Ş.
22-11-2013, 12:46
koymayın şöyle gereksiz video.

SEÇKİN172
22-11-2013, 14:25
typer bi burun farklı ile önde gördüm maşşallah araçlara.

jettuna
22-11-2013, 15:35
çok çok iyi maaşallah :) küçük ama etkili :)

e'to
22-11-2013, 22:14
elimde değil takılıyorum.çünkü sitede yancı çok ;)

bahsettiğim gece bende CVL ile iki kere denedim f-h-e typerımla geçmiştim kendisini ama dediğim gibi video çekmedik ama kendileri benim bir 106 ile denememin videosunu çekmişler ben önde olmama rağmen..oyüzden takıntılıyım bu tarz videolara dedim. O geceden sonra da çıkmadım birdaha zaten

edit..benim videomu serkan değil arkadaşları çekmişti

serkanla konuştum sen aracları karıstırmıs olabılırsın..hatırlamıyor boyle bır

olay ama neyse anladım anlatmak istediğini ...

konu farklı ;)

koymayın şöyle gereksiz video.

neden ? senden gereklilik belgesimi alıcaz vıdeo koymak için...

ben çektim sahibide rica etti videoyu koymamız için...

bizde koyduk ve gerekli yerlere cevabımızı vermiş olduk...

yani bu videodan anlayan anlayacağını anladı...

sen anlamasanda olurr..

guwen_ar
23-11-2013, 11:27
Sanirim fazlasiyla tunel var.gercek gucu cikmamis type r in bana gore

By_HaNNibaLL
23-11-2013, 11:37
Typer ne güzel yürümüş maşallah boy boy ayirmiş.

not:5 sn de bunu gördüm

SDR_07
23-11-2013, 12:16
typer sahibi ben olsaydım bu videoyu koymazdım ayarı olmadan özgünün dyno da 253 beygir almış bir typer olarak czt kabus olmuş yukarda arkadaşın biri yazmış boy boy gecmiş .....bir yürüyen arabanız o var o gece için bence sevinilecek birşey yok???? czt 195 hp filan !!!!!!!

By_HaNNibaLL
23-11-2013, 12:18
typer sahibi ben olsaydım bu videoyu koymazdım ayarı olmadan özgünün dyno da 253 beygir almış bir typer olarak czt kabus olmuş yukarda arkadaşın biri yazmış boy boy gecmiş .....bir yürüyen arabanız o var o gece için bence sevinilecek birşey yok???? czt 195 hp filan !!!!!!!

Videonun sahibinin konudan haberi varmi acaba ?

PiscocuK
23-11-2013, 12:21

konu farklı ;)

serkan abi hatırlamıyor olabilir.hatta motor arıza ışığın yandı falan da demişti birlikte shelle girdik sonra çıkıp yeniden denedik hatta benim yanımda kuzenimde vardı :)

hatta o videodan sonra birdaha konuşmadım kendisiyle bir kaç kez aradı gitmedim denemeye falan

Y plakalı 106 olması lazım yanlış hatırlamıyorsam

konu dağılmasın

SDR_07
23-11-2013, 12:23
Videonun sahibinin konudan haberi varmi acaba ?

eee tabiki var dostum..???? ben senin aracının videosunu cekicem senden izinsiz video koyucam öylemi ??? istanbul tayfasının cektiği videolar var araç içinden onları bulduk koymuyoruz koyarsak kendi araçlarınıza nasıl koydu laa boy boy sapladı czt kelimeler geciyor mesala ama biz aralar bozulmasın diye bunu ypamıyoruz

yasinipek79
25-11-2013, 19:10

Serdar CVL nin ayarsiz oldugunu daha bastan umite soyledim.ama serkan problem degil yinede deneriz muhabbetine..ayar tam olduktan sonra sonuc daha farkli olurdu..desigin gibi bahanen varsa bastan soyliceksin.sonradan o oldu bu oldu olmuyor.bence umit cogu arabayi baska turlu kullansada gecerdi diye dusunuyorum.

SER_26
25-11-2013, 22:40
araçlara kocaman maşallah

Yiğit Ş.
26-11-2013, 09:22

konu farklı ;)

neden ? senden gereklilik belgesimi alıcaz vıdeo koymak için...

ben çektim sahibide rica etti videoyu koymamız için...

bizde koyduk ve gerekli yerlere cevabımızı vermiş olduk...

yani bu videodan anlayan anlayacağını anladı...

sen anlamasanda olurr..

yaav he hee.