PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaza + Mahkeme

murat86
22-11-2013, 17:41
İyi akşamlar, Bi müşterimiz vardı uzun zamandır uğramıyodu dükyana geldi bugun cocuk kaza yaptım falan dedi resimleri gösterdi.

http://t1311.hizliresim.com/1h/q/uspvt.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://s1311.hizliresim.com/1h/q/uspw9.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Buraya kadar sıkıntı yok Uykulu olmasından kaynaklı kaza yoldan cıkmıs afyon yolunda tarlaya girip dediğine göre tahmini 9 takla atmış kemer takılı,kimseyede vurmuyo, kendi kendine yapıyo yani kazayı. 3 kere kalbi durmus akciğeri bi tarafına yapışmış falan neyse çocukta sıkıntı yok iyi yani su an karşımda oturuyo mevzu burdan sonra başlıyo.

Mahkeme açılıyo uyuşturucu veya alköllü araç kullanmaktan...
Polisler evine geliyo bulamıyolar not bırakıyolar cep numarası ve karakolun numarası isim soyisim.

Arıyo arkadaş çağırıyolar karakola maddi gelirini soruyolar ? oturdugu yeri soruyolar.

Ama böyle bişey yok diyo çocuk hiç bi şekilde alkol bile kullanmıyan birisi,

Ben anlamadım uyusturucuyla alkolle ne alakası var kim actı davayı niye boyle seyler oldu benim aklım almadı size sormak istedim mantıklı bi fikriniz varmı ?

Sert@ç
22-11-2013, 17:47
Kaza sonrasi alkol testi yapiliyo 1 saat icinde eger o test yapilmis ise itiraz edebilirsiniz.
Kazadan once hasasli pogaca veya borek yediyse kaninda uyusturucu cikar hastanede bunu polise bildirir

ilker_yusuf
22-11-2013, 17:47
Benzer bir kazayı kuzenim yapmıştı. Yani ehliyetine el konulduğu sırada ehliyetsiz bnir şekilde kaza yaptı ve aracı perte çıktı. Kaza sonrasında tüm testler yapılmıştı. Herhangi bir davada açılmadı hakkında. Üstüne düşen tüm maddi yükümlülükleri gerçekleştirdi kendisi.

rebelh
22-11-2013, 17:48
kamu davası açılmış olabilir arkadaşınızla ilgili
aklıma bu geldi

murat86
22-11-2013, 17:52
Kaza sonrasi alkol testi yapiliyo 1 saat icinde eger o test yapilmis ise itiraz edebilirsiniz.
Kazadan once hasasli pogaca veya borek yediyse kaninda uyusturucu cikar hastanede bunu polise bildirir

Kaza sonrası kanını almışlar ewet ama yok demiş kaç kere.

Brgrkng den yemek yemiş enerji içeceği içmiş üstüne Konu galiba kamu davası ama yakında belli olur. Teşekkürler.

Oznsrl
22-11-2013, 17:53
Bu aralar bi şaşırmışlık var trafik ekiplerinde. bizim bi abiyi maltepede durdurmuşlar senin tipini beğenmedik uyuşturucu testi yapcaz demişler arabayı bıraktırıp ekip otosuyla bikaç yere gttkten snra ksme becerememş en son gayrettepeye götürmüşler bieşy çıkmayınca ordanda geri bırakmamışlar metrobüse bırakmışlar bide geldiğinde araba yokmuş otopark a çekmişler

rebelh
22-11-2013, 17:54
Bu aralar bi şaşırmışlık var trafik ekiplerinde. bizim bi abiyi maltepede durdurmuşlar senin tipini beğenmedik uyuşturucu testi yapcaz demişler arabayı bıraktırıp ekip otosuyla bikaç yere gttkten snra ksme becerememş en son gayrettepeye götürmüşler bieşy çıkmayınca ordanda geri bırakmamışlar metrobüse bırakmışlar bide geldiğinde araba yokmuş otopark a çekmişler

cinnet sebebi..

Kadyr
22-11-2013, 18:14
Arkadasa gecmis olsun sanirim g kuvvetinden dolayi akcigeri yapismis bitarafina..

Emre Akçay
22-11-2013, 18:24
Arkadaşınıza Savcılık tarafından kamu davası açılmış. Maddi durumunu sormalarının nedeni tensip zaptını hazırlarken sanık hakkında sosyal mali durum araştırmasının yapılması. Rutin bir olaydır. Her sanığa bu araştırma yapılır. Ceza verilecekse hakim bu araştırmaya bakarak da karar verir. Savcılığa gidip dosyasını öğrensin.

EREN34
22-11-2013, 18:27
Murat geçmiş olsun kardeşim arkadaşın için.

Burası Türkiye demekten başka birşey demek gelmiyor aklıma.

Mal benim can benim kime ne arkadaş? Kimseye zarar vermemiş sonuçta.

Oznsrl
22-11-2013, 18:27
cinnet sebebi..

aynen öyle bide 110 lira para ödemiş çekici ıvır zıvır yani ipnelikten başka bişey değil sen adamın arabasını bıraktır orda götür bide arabayı çektir ki olay maltepe merkezde falan değil bi mahallesinde yani normal park edip gitsen çekilcek biyer değil

MCN21
22-11-2013, 18:35

bu nedir ya :/

konus sahibi arkadas icinde ins önemli birsey degildir diyorum

murat86
22-11-2013, 19:09

Neler oluyo ya !

murat86
22-11-2013, 19:10
Arkadasa gecmis olsun sanirim g kuvvetinden dolayi akcigeri yapismis bitarafina..

Sanırım g den dediğiniz gibi hatırlamıyo çünki hiçbişey uyuduğu için !

murat86
22-11-2013, 19:11
Arkadaşınıza Savcılık tarafından kamu davası açılmış. Maddi durumunu sormalarının nedeni tensip zaptını hazırlarken sanık hakkında sosyal mali durum araştırmasının yapılması. Rutin bir olaydır. Her sanığa bu araştırma yapılır. Ceza verilecekse hakim bu araştırmaya bakarak da karar verir. Savcılığa gidip dosyasını öğrensin.

Afyona gidicek yarın bakalım kaza orda oluyo çünki. Teşekkürler açıklamanız için :icon_tup:

murat86
22-11-2013, 19:12
Murat geçmiş olsun kardeşim arkadaşın için.

Burası Türkiye demekten başka birşey demek gelmiyor aklıma.

Mal benim can benim kime ne arkadaş? Kimseye zarar vermemiş sonuçta.

Abi çok teşekkür ederim. Mantıken dediğin gibi olması gerekiyo ! ama ne yazıkki kamu davası :(

Kadyr
22-11-2013, 19:12
Sanırım g den dediğiniz gibi hatırlamıyo çünki hiçbişey uyuduğu için !

okadar takla attıysa kemerde bir yere kadar tabi .

murat86
22-11-2013, 19:16
Sunroof parçalanınca kafayı yarmıs 30 dikiş atmışlar verilicek sadakası varmış valla ben hala inanamıyorum bu şekilde kurtulabildiğine.

Alper_
22-11-2013, 19:27

....................

AEAlmas
22-11-2013, 20:32

Vay efendim neden polis i öldürüldü olur sonra onsanlar artik sindirilme politikası uyguluyor imamin yalakalari
Arkadaş a geçmiş olsun can sıkacak dava ama duzelir