PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rusya - gorulmemis yaratık

63owen63
23-11-2013, 00:49
Bunun tam olarak ne oldugunu bilen var mi .fake gibi de durmuyor hani. Cok enteresan geldi.

Dünya bu görüntüyü konuşuyor! | Video | Yaşam | Sansürsüz Haber (http://www.sansursuzhaber.com/dunya-bu-goruntuyu-konusuyor-video_329657)

arm
23-11-2013, 00:53
örümcek adam mı la o :D

PiscocuK
23-11-2013, 00:54
sanki mum ışığında yapılan gölge oyunları gibi ama gerçekse ürkütücü..yakalayan iyi yakalamış

Serhat
23-11-2013, 00:58
Sabah izlemiştim, şimdi gece gece izlemiyim. :D İlginç bişey ya. Ama ışık oyunu olabilir diye düşündüm ben.

mert_can 41
23-11-2013, 01:00
Video fake gibi geldi bana ama gerek müzik ve video daki gibi havanın karanlık olmasından dolayı ürkmüş durumdayım şuhan evde sabaha kadar uyumam sanırım :D

Kakus
23-11-2013, 01:01
Arkadan da dayamışlar gerilim müziğini. Aman beyler, bacaklarıda uzun uzun hareket ediyor, Rusya'dan buraya gelmesi çok uzun sürmez. : ))

(bu mesajımdan sonra bi daha haber alamazsanız...)

berkay_aydin
23-11-2013, 01:03
Böyle bir konu hatırlıyorum :D

cabrioleter
bu tip şeyler hep rusyadan çıkıyor ne hikmetse.
yıl olmuş 2013 her seferinde bu görüntüleri tost makinesiyle çekiyorlar.

ayrıca biri yorumlamıştı videonun fake oluşunu gölgelerin düşmemesi falan diye kesin sahtedir yani..

İbrahim Erdem
niye bu tarz esrarengiz yaratıkların görüntüsü hep hesap makinesi ile falan çekilmiş oluyor.

berkay_aydin
23-11-2013, 01:05
Bitlis'te esrarengiz yaratık (!) (http://www.haber5.com/guncel/bitliste-esrarengiz-yaratik)

Agah
23-11-2013, 01:06
bizim amcaoğlu değilmi o ya :D

mert_can 41
23-11-2013, 01:08
niye bu tarz esrarengiz yaratıkların görüntüsü hep hesap makinesi ile falan çekilmiş oluyor.

Bence işe daha bir inandırıcılık katıyo ondan dır şimdi profesyonel kamerayla çekseler izleyenler aaa bak yarım saat kamerayı kurmuş falan bu fake tir sanki biliyomuş onun çıkıcağını falan derler diye cep telefonu kamerasıyla çekiyolar görür görmez hemen sarıldım telefona havası katmak için :hahaha:

Merthan
23-11-2013, 01:13
Müzik çok fena ama hee

Time-R
23-11-2013, 01:15
Gece gece izlemicem, konu yarina kalirsa sabah izlemeyi dusunuyorum. :)

BurakCengizhanoğlu
23-11-2013, 01:18
la hayatımda bunun kadar fake video görmedim :D

TigeR
23-11-2013, 02:31
fakedir adamın penceresinden geçiyor bu karaltı ne akü deyip çıkan olmadı :D

GÖKTÜRK
23-11-2013, 02:50
olay daha başlamadan videonun açık olması zaten fake olduğunu ortaya çıkarıyo kanımca. gecenin o saatinde ne diye çekiyon orayı diye sormazlarmı adama

fdoganb
23-11-2013, 02:51
Bir ara da kaynağı belli olmayan sesler vardı. Forumca kafayı yakmıştık devreleri :)

MiaMi
23-11-2013, 05:15
Sesten zaten belli tamamen fake bi video yaratıkta dalsım mübarek,

KoramiraL
23-11-2013, 06:05
nasıl bir ayak açıklığı var ise 3 adımda binanın zemine geldi :) örümcek adam olsa kıskanır üzülür valla :D

sagi
23-11-2013, 06:17
kedidir kediiii

Agah
23-11-2013, 06:18
kedidir kediiii

ip var ip :D

Frid
23-11-2013, 07:35
fakedir adamın penceresinden geçiyor bu karaltı ne akü deyip çıkan olmadı :D

o saatte pc ekranına yoğunsa görebildiği karartı o değildir :D :D

ruslar uzun bacaklı olur. neticede ruslarla bir alkası var kesin :D

orhan_guney
23-11-2013, 07:57
dişimi erkekmi acaba ?

dachosen
23-11-2013, 08:03
Yarım saattir izleyip izlememe arasında gidip geliyorum erkekliğime tüküriyim lan :D

0M42
23-11-2013, 08:03
İnanmayın böyle şeylere zaten dikkat ederseniz bu tür videolar hiç bir zaman net değildir zor bela seçersin iddia edilen şeyi

Skyhawk34
23-11-2013, 08:11
kedidir kedii

edit benden önce demişler bunu

o zman hırsızdır hırsız

iynn-RS
23-11-2013, 08:27
gölgenin aşağıdaki ışık kaynağına yaklaştıkça netleşmesi kimsenin dikkatini çekmedimi.

Yiğit G.
23-11-2013, 09:13
rusyada hala adamlar 3310 la geziyor herkesde iphone5 yok öyle düşünmemek lazım ki orası sanırım siteler/bloklar tarzı birazdaha alt seviye bir yer... Kaldıki gece çekimi... Neden Rusya ? Birkere rusya toprak olarak 17 milyon km2 lik bir alana sahipler.. Bizim 783 bin km2 oldugunu düşünürsek adamların dünya yüzeyi baya bir geniş (25 katımız gibi..) :D İkincisi düzlük alanlar ovalar yani yerleşim harici çok alan var... Uzay gözlemleme konusunda amerikan bile gelişmiş durumdalar.En azından ilk uzayla teması yapan insanlar...

RUS BİLİM ADAMLARI UZAYLI GÖRDÜK (http://www.orionuforesearch.com/?Syf=18&Hbr=279744&/RUS-B%C4%B0L%C4%B0M-ADAMLARI-UZAYLI-G%C3%96RD%C3%9CK-)

Daha öncede parlementolarında bile gizli oturumlarda dünya dışı yaşamla ilgili toplantılar yapıldıgını açıkladı bazı milletvekilleri.. Hatta gizli dosyalarınızı ortaya çıkarın dendi..

Rusya: Uzaylıların Yeryüzünde Olduğunu Açıklayın (http://dunya.izmirgundem.com/haber/rusya-uzaylilarin-yeryuzunde-oldugunu-aciklayin.html)

Russian Prime Minister Confirms The Existence Of Intelligent Extraterrestrial Life | Collective-Evolution (http://www.collective-evolution.com/2013/09/13/russian-prime-minister-confirms-the-existence-of-intelligent-extraterrestrial-life/)

Bazı spekülasyonlar rusların yıllar evler dünya dışı varlıklarla temas haline geçtiğini söylüyor..

Rus ordusundan 'uzaylı' açıklaması - Milliyet Haber (http://dunya.milliyet.com.tr/rus-ordusundan-uzayli-aciklamasi/dunya/detay/1772225/default.htm)

Yani bizde hala "kızlı erkekli eğitimi kaldırıcaz" derken adamlar uzayın içinde dönüp duruyor araştırmalar yapıyor allah bilir neleri saklıyorlar... Ha bu demek değil ki bu görüntü gerçek o ayrı bir konu sadece neden "rusya" diyenlere cevap olarak yazdım.

TigeR
23-11-2013, 10:12
o saatte pc ekranına yoğunsa görebildiği karartı o değildir :D :D

ruslar uzun bacaklı olur. neticede ruslarla bir alkası var kesin :D:hahaha::hahaha::hahaha:

By_HaNNibaLL
23-11-2013, 11:12
Gölge insanlar ;

1970'li yılların başlarinda rusya da bir çok yerde görülmeye başlamişti.
4 tane sebebi belirsiz ölüm ile olay tamamen boyut değiştirmiş.

ashdufh yok lan öyle bişey :D

toolqa
23-11-2013, 11:16
van gölü canavarı rusyada objektiflere yakalandı..

halilkarakas
23-11-2013, 11:16
açıklıyorum .

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20130912010902/villains/images/6/62/2447667-droc1.jpg

Bulut Y.
23-11-2013, 11:24
Thanks fukushima

hakan_41
23-11-2013, 11:39
ama görülmüş :D

Faruk'S
23-11-2013, 11:49
bi abimizin yorumu ;

kamera pencere canının arkasındaymış.camda yürüyen örümceği çekmişler sanki karşı apartmanın duVarında yürüyormuş gibi olmuş :D

akıl dolu da olsa saçma bi yorum :D :D

HaKo
23-11-2013, 12:01
böyle videolar da hep Ütüyle ya da tost makinesiyle çekilir, bi türlü denk gelemedik ıphone 5 i olan samsung galaxysi si olan birine.

Fazla bilim kurgu izleyen heyecanlı bir grafikerin işinden başka bir şey değildir.

yilmazcatalbas
23-11-2013, 13:48
gölgenin aşağıdaki ışık kaynağına yaklaştıkça netleşmesi kimsenin dikkatini çekmedimi.

aynen aşağıda daha net

kurtbil
23-11-2013, 14:12
P.zevenkler 1080p araba videosu çekip koymasını biliyorlar, yaratık olunca vga kamera :)

timucintt
23-11-2013, 14:25
fakein oğlu...

weST.27
23-11-2013, 14:38
Dümenn :))

darkmoon
23-11-2013, 14:52
fake olmasa bile inanırım neticede o kadar nükleer bombayı patlatıp çernobil gibi büyük nükller kazalar geçirdikden sonra radrasyonu yemiş yada nükller serpintiye maruz kalmış mutasyona uğraşmış gen yapısı bozulmuş hayvanlar hatta insanlar bile olabilir..

ufo lar genelde radrasyon oranının çok yüksek olduğu yerlerde görülüyor. amerikadada en çok görüldüğü alanlar ya nükller test alanları yada gizli silahların test edildiği yerler..

o değilde artık marsda görüntiledikleri yaratık görüntülerini nasa sansürlemeden yayınlasa iyi olur.. biliyorlar artık kesin olarak yabancı türlerin ollduğunu insanlık hazır değil diye söylemiyorlar..

Kakus
23-11-2013, 14:57
o değilde artık marsda görüntiledikleri yaratık görüntülerini nasa sansürlemeden yayınlasa iyi olur.. biliyorlar artık kesin olarak yabancı türlerin ollduğunu insanlık hazır değil diye söylemiyorlar..

Aklıma Sultanoğlu Hakan abinin açtığı X Files konusu geldi abi. Ne heyecanlı konuydu be, sarıyordu...

By_Carizma
23-11-2013, 16:39
videonun sonuna doğru tam kameranın üstüne doğru atlasaymış :D o zaman korkuturdu işte :D :D :D

serkan demir
23-11-2013, 18:48
ilginç :)

ÜSTÜNERC
23-11-2013, 19:08
fake tabiki :)

furkane
23-11-2013, 20:32
fondaki müziğe dikkat ederseniz gerilim müziği koymuşlar zorla korkunç hale getirmeye çalışıyorlar ..

-ER-
23-11-2013, 20:37
Bir görüntüyü gerçek olma ihtimali zaten direk kadrajından belli oluyor adam oradaki nesneye odaklanmamış direk binayı çekmiş ve sonrasında siyah lekeyi eklemiş :)

Karadenizde parlayan bi cisim vardı yamaçta dolandı takıldı sonra gitti adam direk o nesneye odaklanmış böyle olsa daha inandırıcı olur :)

wolrath
23-11-2013, 20:40
bu vıdeoya fake demenın sıhırbaz numarasına ıp var demekten farkı yok :)

lethaldoze
23-11-2013, 20:40
dişimi erkekmi acaba ?

hahah abi çiftini bulup yavrumu alacaksın :D iyi para eder gerçi :D

MiaMi
24-11-2013, 02:38
fake olmasa bile inanırım neticede o kadar nükleer bombayı patlatıp çernobil gibi büyük nükller kazalar geçirdikden sonra radrasyonu yemiş yada nükller serpintiye maruz kalmış mutasyona uğraşmış gen yapısı bozulmuş hayvanlar hatta insanlar bile olabilir..

ufo lar genelde radrasyon oranının çok yüksek olduğu yerlerde görülüyor. amerikadada en çok görüldüğü alanlar ya nükller test alanları yada gizli silahların test edildiği yerler..

Uzaylı gerçekten var amerika yıllardır inceliyor ota b.ka sallamam bu çok sağlam bi arkadaşımdan öğrendiğim bilgi.

EMRAK
24-11-2013, 04:32
fake olup olmadıgını bılmem ama size yemın ederım zonguldaktayız şimdi bizim bağ evine geldik böyle sessiz sakin dere var köprünün üzerinden geçiyoruz felan adam öldürseler kımsenın umrunda degıl zaten kımse yok etrafta + eve ulasmak ısteyen kısı döt korkusundan öglen gunesınde bıle gelemez heryeri kazmışlar kaçak kömür felan cıkarmıslar yemın ederım korku fılmı ceksem ıyı para kaldırırım neyse gıttık işte geçen bayram evin çatışına cıktık abim ben kuzen ağaçlar otlar felan ayırıyoruz anasını satıyım branda varmış onu atalım dedık kaldırdım kucagıma yuklendım nah 40-50cm tarantula mı ne örümcek ama modeli ne.. neyse aq yere bi attım bı kactım uzaktan tırmıkla kurcalıyom brandayı kova yokmu hanı buyuk yogurt kovaları tam o kadardı boyu kremit renkliydi şerefsizim kucagıma yuklendım bıde ne bıleyım ben branda da saklanmış it var.... arkadaşlar başa gelmeden bilinmiyo :D

tool
24-11-2013, 08:18
Uzaylı gerçekten var amerika yıllardır inceliyor ota b.ka sallamam bu çok sağlam bi arkadaşımdan öğrendiğim bilgi.

bilgiyi destekliyecek kanit var mi?

_FrKn_
24-11-2013, 12:40
Uzaylı diye bir şey yok. İnsanlar hazır değil diye söylemiyorlar falan hikaye.
Kanıt yok benim görüşüm.

wolrath
24-11-2013, 12:48
Cok saglam uzayli arkadasim var :)))))))

Safak
24-11-2013, 13:00
Izgarası güzel olur bunun...

ceratoniaorg
24-11-2013, 13:12
şuana kadar ciddi anlamda sadece güneş sistemindeki gezegenler hakkında bilgi sahibiyiz ve hayat belirtisine rastlanmadı(deniyor). çünkü uygun atmosfer ve su şartları yok diye yorumlanıyor. Ama bu düşünce bizim dünyamızda yaşayan canlılar için geçerli. Ya oksijen tüketmeyen su içmeyen hayvanlar, ışığa ihtiyaç duymayan canlılar varsa?

Demem o ki mutlaka saklanan gerçekler var ama bunlar zaten evrende var olanların milyonda biri. Çünkü gerçek anlamda güneş sistemi dışındaki gezegenlerde incelemeler yapılmadı. Emin olun bizden bir sonraki nesil çok farklı şeyler ile karşılaşacak.

m. ali öz
24-11-2013, 13:30
Cok saglam uzayli arkadasim var :)))))))

hahah :D:icon_tup:

darkmoon
24-11-2013, 15:36

kuranda yazıyor pek çok ayette geçer zaten uzağa gitmene gerek yok..

"Göklerde ve yeryüzünde olan canlılar ve melekler, onlar hepsi de büyüklük göstermeden Allah’a secde ederler. ”

( Mülk, 16/17 ) : “ Gökte olanın, size ansızın saldırıp sizi yere göçürüvermesinden güvende misiniz. O an bir de bakarsınız, yer temelinden sarsılıvermiş. Gökte olanın üzerinize dumansız ateşlerle saldırmasına karşı kendinizi nasıl güvencede hissedersiniz. İşte o an tehdit nasıl olurmuş, korku neymiş anlarsınız ”

( Şura, 42/29 ) : “ Gökleri, yeryüzünü ve bunlar içinde üretip yaydığı canlıları yaratması da Onun varlığının ve yüceliğinin delillerindendir. ”

Bilimsel olarakda şu anda tespit edilen gezegen sayısı artık trilyarları geçdi zaten evrenin bir son noktası yok..
hubble teleskopunun son bir kaç yılda tespit ettiği güneş sistemlerinin haddi hesabı yok ve diğer teleskopaların..

bilim adamları bile evrende sadece bizde yaşam olması imkansız ötesi diyorlar illaki şartların bizimki gibi uyuşduğu binlerce gezegende akıllı yaşamlar vardır diyorlar..

kaldıki dünyaya çok benziyen bizden 400 ışık yılı uzaklıkda bire bir dünya ile aynı koşullarda su olan gezegen bulundu..

Bu kadar devasal sonsuz bir evrende yalnız olmamız bana saçma geliyor sadece ulaşmak ve birbirini bulmak mesele bulsanda ulaşmak mesele

misal biz bir gezegende bizim gibi medeniyet olduğunu bir şekilde tespit ettik bizden 100 ışık yılı uzakda bizim onlara gitmemiz şu anki teknolojimizle imkansız ötesi onlardada o imkan yoksa bize gelmeleri imkansız ancak uzakdan uzağa bakar dururuz...

kumsaldaki kum tanesi gibi düşün aynı kumsalda trilyalarca kum tanesi var..

bu arada ben ufo yada neyse onlarla temasada karşıyım.. nedenine gelince evrenin doğanın kuralıdır zeki olan varlık her zaman predatör dür.. yani avcı yokedici kendini böyle geliştirir evrimleştirir ancak.. insan ırkı işde bizler koskoca insanlık tarihinde barış içinde çok çok az bir süre geçirdik devamlı savaş ve kavga haindeyiz..

şu anki pek çok kullandığımız teknolojilerin çıkış temeli sebebi yada yapılma amacı öncelik hep askeri endistüri için esasen..

o yüzden buraya gelicek medeniyetinde barışçıl olmama ihtimali yüksek yada baskın alfa olmak istiyceklerdir..

_FrKn_
24-11-2013, 15:44
Abi bu ayetlerden uzaylıları nasıl çıkardın anlamadım?

Diğer ikisini hiç karıştırmıyorum hadi çektiğin noktaya göre uzaylıları çıkarabileceğin bi mülk 16-17 var onu ele alalım.

( Mülk, 16 )

İmam İskender Ali Mihr : Gökyüzündeki Kişinin (Allah'ın), o (yer) sallandığı zaman sizi, yere geçirmesinden (geçirmeyeceğinden) emin mi oldunuz?

Diyanet İşleri : Göktekinin sizi yere geçirivermeyeceğinden emin mi oldunuz? (O zaman) bir de bakarsınız yeryüzü şiddetle çalkalanıyor.

Abdulbaki Gölpınarlı : Kudreti ve emri, gökte bulunan, yüce olan mâbûdun, sizi yerle berâber batırmayacağından emin misiniz? O vakit görürsün ki o sâkin yeryüzü, çalkanıp durmada, titreyip kıvranmada.

Ali Fikri Yavuz : Göklerde olan (ve âlemin idaresine memur bulunan) meleklerin, sizi yerin dibine geçirmesinden emin mi oldunuz? (Ey Mekke’liler!) O vakit bir de bakarsınız, arz çalkalanıp duruyor.

Edip Yüksel : Yoksa, aniden sallanmaya başlayacak olan yerin dibine sizi batırmayacağına dair göktekinden güvence mi aldınız?

Elmalılı Hamdi Yazır : Emîn misiniz o Semâdekinden; sizinle Arzı göçürüvermesinden? O vakıt bakarsınız ki o Arz çalkalanıyordur.

Mülk 17

İmam İskender Ali Mihr : Veya gökyüzünde olan Kişinin (Allah'ın) sizin üzerinize (taş yağdıran) fırtına göndermesinden (göndermeyeceğinden) emin mi oldunuz? O taktirde uyarım nasılmış, yakında öğreneceksiniz (bileceksiniz).

Diyanet İşleri : Yahut göktekinin, üzerinize taş yağdıran rüzgâr göndermeyeceğinden mi emin oldunuz? O zaman, uyarım nasılmış bileceksiniz!

vs.
bu ayetlerden de göktekinden kasıt uzaylılar olmadığı açıktır. Daha önceleri olduğu gibi Allah'ın melekleri aracılığıyla bazı kavimleri helakı vs. dir.

alper_pug
24-11-2013, 16:44
Yine vodkayı çok kaçırmış ruslar.

kelalper
24-11-2013, 16:53
Ulan o videoyu çeken o görüntüyü o kadar soğuk kanlılıkla çekebiliosa o duvarda dolaşanda amca oğlu falandır. Düşünsene abi karşı binayı çekiosun koca bişey binanın duvarında gezio sende bişey olmamış gibi çekiosun. En delikanlı adam bile karşısında onu gördümü telefonu atıp kaçar. Bunda kıpırdama yok.Ruhsuz pez.k.

yesil
24-11-2013, 17:03
antik çağlardan beri uzaylılar dünyayı ziyaret ediyormuş ve bunun pek çok kanıtı var. History hd de antik uzaylılar adlı bir program var. Gerçekten ikna edici kanıtlar gösteriyorlar programda. video nun uzaylılarla pek bir ilgisi yok orası başka :)

darkmoon
24-11-2013, 17:42
Abi bu ayetlerden uzaylıları nasıl çıkardın anlamadım?

Diğer ikisini hiç karıştırmıyorum hadi çektiğin noktaya göre uzaylıları çıkarabileceğin bi mülk 16-17 var onu ele alalım.

şöyle diyim Allah kişi olarak nitelendirilmez kişi beşeri bir varlıkdır senin benim gibi şahısdır yani Allahın yarattıklarındandır..

ordaki kişiden kasıt benim anladığım beşeri bir varlık senin benim gibi ama anlatıma göre bizden çok yüksek bir teknolojiye sahip.. kuranda her şey açık seçik aleni yazılmaz her çağın dini olduğu için o zamanın koşulları içinde değerlendirilir..

herkes kendi bakış açısından kendi zamanının koşulları içinde değerlendirir .. bundan 3 asır önce okuyan melek der bu asırda okuyan ufo der.. bunlar algılama ile ilgili.

FATİH
24-11-2013, 17:57
uzaylıların varlığına inananlardanım. amerikalıların sadece uzaylılar değil, daha birçok doğa üstü gerçekleri bildikleri halde dünyadan sakladıklarını düşünüyorum.

geceleri gözümün önüne gelir diye video'yu izlemedim. normalde ödlek bi adam değilim ama tuhaf, korkunç yaratıklardan korkarım. karanlıktan ve karanlıkta karşıma çıkmasını düşündüğüm varlıklardan çekinen biriyim ve bu durumu sağlam iman sahibi bi hocama danıştığımda bana: "o kadar korkma, en fazla öldürür." demişti.

ben gerçekten uzaylı görsem bağırsaklarımdaki son zerreye kadar bırakmam, altıma s.çarım.

63owen63
24-11-2013, 18:05
Uzaylıların varlığı konusunda yapılan belgeseller var, merak eden bir kaç basit google aramasıyla belgesellere de bilgiye de ulaşır.

FATİH
24-11-2013, 18:07
beyler çok mu korkunç video'daki yaratık? tıklayım mı?

darkmoon
24-11-2013, 18:13
yok ya fake korkunç falan değil rahat ol :D duvarsan uzun bacaklı bir şey iniyor gibi görünüyor kamera zaten vasat ötesi doğru düzgün anlaşılmıyor..

FATİH
24-11-2013, 18:14
tamam başkan izledim. o kadar da ürkütücü değilmiş. :) fake mi değil mi bilemedim ama o müzik ne ulan? bi de her b.ku full hd aletlerle çeken millete, böyle olağanüstü konularda hesap makinesi denk geliyo ya, uyuz oluyorum...

tool
24-11-2013, 18:14
Uzaylıların varlığı konusunda yapılan belgeseller var, merak eden bir kaç basit google aramasıyla belgesellere de bilgiye de ulaşır.

roswell olayi disinda hicbisey goremedik halen

darkmoon
24-11-2013, 18:29
roswell olayi disinda hicbisey goremedik halen

nationalda ufo avrupa diye bir belgeseller silsilesi var vakdiniz varsa evde national çıkıyorsa izleyin yoksa netten bulursunuz o belgeselleri.

avrupadaki ufo olaylarını anlatıyor.. roswell çok popüler olduğu için en çok göze batanı o ama ona gelene kadar ondan çok daha önemli şeyler var..

düzenli norveç yada isveç semalarında görülen ışık olayları varki bilim adamları o bölgeye kamp kurmuşlar bir sürü son teknoloji makinalar koymuşlar ama hiç bir bilimsel şeye uymuyor ışıklar..

isveç ile finlandiya arasında deniz altında ufo ya benzer gemi kalıntısı bulundu.. bahamalarda gene Binimi Yolu denen bir yer varki su altında çok garip v.b gibi..

roswell işin en ticari en artık popüler olmuş kısmı.. şahsen ben orayada ufo düşdüğüne inanmıyorum o zamanlar soğuk savaş dönemi rusyayı gözetlemek için denedikleri gizli gözetleme balonlarından biriydi bence düşünce örtbas etmek zorunda kaldılar..

ortaya çıkınca millet birde ufo deyince inatla kasti üstelemediler hava balonu dediler sadece.. amerika soğuk savaş dönemi rusyaya karşı psikolojik silah olarak kullandı sonradan o roswell olayını hani biz üst teknoloji varlıklarla temas halindeyiz çok gelişmiş silahlarımız var tarzında. :)

hakotech
24-11-2013, 18:29
yanlız dikkat ederseniz apartmanda dolasırken pencere kenarlarına ve binadaki yatay grintilere tutunarak ilerliyo..yani kısaca fake :D

Vtec21
24-11-2013, 18:34
Kedidir kedi. :p :D

Time-R
24-11-2013, 18:36
Videoyu izledikten sonra bu isi faiz lobisine bagladim. "Sevenim ayri, sevdigim ayri."

tool
24-11-2013, 18:41
nationalda ufo avrupa diye bir belgeseller silsilesi var vakdiniz varsa evde national çıkıyorsa izleyin yoksa netten bulursunuz o belgeselleri.

avrupadaki ufo olaylarını anlatıyor.. roswell çok popüler olduğu için en çok göze batanı o ama ona gelene kadar ondan çok daha önemli şeyler var..

düzenli norveç yada isveç semalarında görülen ışık olayları varki bilim adamları o bölgeye kamp kurmuşlar bir sürü son teknoloji makinalar koymuşlar ama hiç bir bilimsel şeye uymuyor ışıklar..

ufo avrupa dediginiz seriye bakicam norvecte bahsettiginiz isiklar bunlar mi?

Aurora Borealis. HD Norway 23-29.1.2012 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=4YaIFQMhANg)

Eray Arslan
24-11-2013, 18:42
http://haber5.net/haber/13/03/06/3548/bitliste-esrarengiz-yaratik.jpg

Tost makinesi ile yapıştırmış herhalde fotoğrafa :D

darkmoon
24-11-2013, 18:49
ufo avrupa dediginiz seriye bakicam norvecte bahsettiginiz isiklar bunlar mi?

Aurora Borealis. HD Norway 23-29.1.2012 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=4YaIFQMhANg)

yok hayır bu Hessdalen fenomeni deniyor şu anda orada yıllardır avrupadaki bilim adamları kamp kurmuş durumdalar bir sürü radarlar thermal agılıyıcalar falan kurmuş durumdalar kameralar v.b ve olaya kimse bir açıklama getiremiyor..

Bilim adamları fenomen diyor meraklılar ufo çünkü belli bir mantıkla ilerliyorlar..

Hessdalen Lights :: UFO's over Norway :: 3D - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=kU9sUqEQelU)

twstr
24-11-2013, 19:23
yok hayır bu Hessdalen fenomeni deniyor şu anda orada yıllardır avrupadaki bilim adamları kamp kurmuş durumdalar bir sürü radarlar thermal agılıyıcalar falan kurmuş durumdalar kameralar v.b ve olaya kimse bir açıklama getiremiyor..

Bilim adamları fenomen diyor meraklılar ufo çünkü belli bir mantıkla ilerliyorlar..

Hessdalen Lights :: UFO's over Norway :: 3D - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=kU9sUqEQelU)

Bildigim kadarıyla bunlar acıklanamayan bır olay degıl.. dunyanın seklı kutuplardan basık atmosferden sıskın olmasından dolayı tepe noktalarında olusan bır cesıt manyeık laydı dıye hatırlıyorum ben..Biraz arastırmayla kolayca detaylara ulasılır

darkmoon
24-11-2013, 20:59
Bildigim kadarıyla bunlar acıklanamayan bır olay degıl.. dunyanın seklı kutuplardan basık atmosferden sıskın olmasından dolayı tepe noktalarında olusan bır cesıt manyeık laydı dıye hatırlıyorum ben..Biraz arastırmayla kolayca detaylara ulasılır

yok national da belgeseli var.... bilimadamları bir açıklama getiremiyor senin dediğiklerin kutup ışıkları ve meterolojik plazma hareketleri falan bunlar kutup ışıkları yada diğerleri değil açıklama getirseler zaten onlarca bilim adamı niye o kadar teçhizatı makineyi kampı orda tutmaya devam etsinler.. :)

bunlar öyle belirli bir istikamete gitmiyor gidiyor dönüyor duruyor tekrar ilerliyor falan yani sabit düzenli bir hareketi yok ve sanki bir bilinçle hareket ediyorlar.. bazen tek düze sıraya giriyorlar sonra ayırlıyorlar falan..

belgeselde italyan finlandiyalı fransız bilim adamları oluşabilicek her tür meteroloji hava olaylarını gözlemlediklerini bunun hiç bir tanıma uymadığını falan söylediler..

daha yeni bir belgesel şu anda nationalda ara ara tekrar veriyorlar.. izleyebilirsiniz..

bilalMW
24-11-2013, 21:24
bu video bariz el işi göz nuru fake de.

uzaylıların olduğuna inanıyorum nedense. koskocaman evrende dünyanın kum tanesi kadar bile olmadığı bir kainatta sadece hayat bu gezegende var? yok be abi.. vardır var.
ama kontak kurulmasını istemiyorum tırsıyorum :D

Mr.K
24-11-2013, 21:25
bu video bariz el işi göz nuru fake de.

uzaylıların olduğuna inanıyorum nedense. koskocaman evrende dünyanın kum tanesi kadar bile olmadığı bir kainatta sadece hayat bu gezegende var? yok be abi.. vardır var.
ama kontak kurulmasını istemiyorum tırsıyorum :D

hahaha güldürdü :D İçtendi :D :icon_tup:

bilalMW
24-11-2013, 21:31
hahaha güldürdü :D İçtendi :D :icon_tup:

sözüm sana amerikan sineması ! uzaylıda olsa insan insandır :hahaha:

Gimifayf
24-11-2013, 21:59
Kedidir o kedi.

darkmoon
24-11-2013, 22:09
aslında bu olayların hep amerika ile anlımasının nedeni avrupa asya gibi kıtalarda türkiyede buna dahil kimse kafasını kaldırıp bakmıyor ilgilenen yok fazla.. :) kafamızın üstünden geçseler umursamayız.. :)

amerika gibi yerlerde ufo tarikatından tutda ufo avcıları ufo grupları falan var devamlı gözlemler yapıyorlar kendi teleskoplarından... uzaya sinyaller yolluyorlar :) o yüzden onlarda gözlem daha çok..

potter744
24-11-2013, 22:23
görüntüyü ütüyle çekmiş :) normal gölge olmuş

AEAlmas
24-11-2013, 22:33
Güney Afrikada Bulunan Garip Yaratık - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=bPwXIk6xMyE)

o yaratik bu yaratıga benziyor ama büyük versiyonu :S

bPwXIk6xMyE

h22ek
25-11-2013, 14:51
yok abi kedi falan diil.. yoğun araştırmalarımdan sonra ben buldum keratayı:

http://img809.imageshack.us/img809/2954/zyh9.jpg

senna
25-11-2013, 14:55
Güney Afrikada Bulunan Garip Yaratık - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=bPwXIk6xMyE)

o yaratik bu yaratıga benziyor ama büyük versiyonu :S

bPwXIk6xMyE

dişleri hangi dişçi yaptıysa oturtamamış yada yumruk atmışlar abiye

bu ney la feykin feyki:D

cidden bi uzaylı falan varsa çıksın gelsin hep bi ufolar uzaylılar dünyayı istila ediyor falan döner bıçaklarıyla saldırırız bira şişesi fırlatırız

M_PROJECT
25-11-2013, 14:58
dişleri hangi dişçi yaptıysa oturtamamış yada yumruk atmışlar abiye

bu ney la feykin feyki:D

cidden bi uzaylı falan varsa çıksın gelsin hep bi ufolar uzaylılar dünyayı istila ediyor falan döner bıçaklarıyla saldırırız bira şişesi fırlatırız

iste geldim burdayim :D

senna
25-11-2013, 15:03
iste geldim burdayim :D

sen angaralısın olmaz:D

lam tamam bizde izliyoruz filmleri vs dünya kaç milyon yıldan beri var be hıyar be mal hiç mi bi tane ufo arıza yapmadı lan bi tanesi pert olmadı da inmedi yer yüzüne yaptığımız araba sanayiden çıkamıyor adamlar gezegenler arası bilmem kaç ışık yılı uzaklıktan gelecek sonrada bizi izlicekler kenardan

nah!:D

bu saatten sonrada geleceklerse de gelmesinler cidden palayla çıkarım azını yüzünü gırarım

imprezaWRC
25-11-2013, 15:17
yok abi kedi falan diil.. yoğun araştırmalarımdan sonra ben buldum keratayı:

http://img809.imageshack.us/img809/2954/zyh9.jpg

Hass, yarıldım, kendimi tutamadım, ofiste sesli güldüm :D :D :D :D :D

_FrKn_
25-11-2013, 15:24
Yok yok varda biz hazır değiliz diye söylemiyorlar :D

h22ek
25-11-2013, 16:40
Hass, yarıldım, kendimi tutamadım, ofiste sesli güldüm :D :D :D :D :D

buna blok koymuşlar.. maç sonrası evinden almaya gidiyomuş.. öle dedi :D

umuttuner
25-11-2013, 18:48
o dişi bozuk yaratıgın benzerini Balıkesir'de de bulmuşlar
Esrarengiz yaratık şoke etti! - Türkiye Videoları - Habertürk Video (http://video.haberturk.com/haber/video/esrarengiz-yaratik-soke-etti/104839)

MiaMi
25-11-2013, 19:46

Bilginin kendisi bizzat inceleyenden geldi diyelim

MiaMi
25-11-2013, 19:48

Ben o geceden sonra ciddi araştırdım bu konuyu inanıyorum artık

dahan
25-11-2013, 20:28
bu olay geldi aklıma birden filmide var şeytan geçidi diye,kısa bi yazı alıntıdır

2 şubat 1959 gecesi ural dağlarında vukubulan ve 9 dağcının ölümü ile sonuçlanan esrarengiz olay. olayın geçtiği yer, kholat syakhl dağının doğusundaki dyatlov geçitidir. "kholat syakhl", mansi dilinde ölüm dağı anlamına gelir. dyatlov adı ise grubun lideri igor dyatlov'a atfen sonradan verilmiştir.

kayakçıların kamp kurdukları yerdeki çadırları içeriden yırtılarak parçalanmış olarak bulunmuş, kurbanların bazılarının karda yalınayak, hatta don gömlek koşarak bir şeyden kaçtıkları, ikisinin kafatasının, ikisinin de kaburgalarının kırıldığı, birinin de dilinin yerinde olmadığı saptanmış, ancak bütün bunlara rağmen hiçbir cesette fiziksel mücadele izine rastlanmamıştır. ayrıca ölenlerin giysilerinde anormal düzeyde radyasyon izleri bulunmuştur. ölenlerin bazı yakınlarının iddialarına göre cesetlerin ciltlerinde turuncumsu, saçlarında ise grimsi bir renk hakimdi. resmi sovyet kayıtları olayı "bilinmeyen bir gücün" etkisine bağlamıştır.

yapılan spekülasyonların en yaygını olayın olduğu gece ve bunu takibeden günlerde bölgede çok sayıda kişi tarafından gözlemlenen turuncu ışık saçan gök cisimleri ile ilgilidir. bir başka iddia da bölgede sovyet ordusunun gizli askeri deneyler yaptığı yönündedir.

dj_batukaan
25-11-2013, 20:35
sanki mum ışığında yapılan gölge oyunları gibi ama gerçekse ürkütücü..yakalayan iyi yakalamış

banada oyle geldi ;)

Muharrem C.80
25-11-2013, 20:57
Taksimde biara ufo müzesi vardı sene 2003müydü neydi gezmiştik sağlam dökümanlar vardı.

bason
25-11-2013, 21:07
Taksimde biara ufo müzesi vardı sene 2003müydü neydi gezmiştik sağlam dökümanlar vardı.

Mobil bilgilendirme aracı vardı İzmir'e de gelmişti. Ben de gitmiştim güzeldi. :) Bu tip şeyler ilgimi çekiyor ancak inandırıcı şeyler bulamıyorum, hep bir masal kıvamında ilerliyor mevzu.

63owen63
25-11-2013, 21:15
Ben o geceden sonra ciddi araştırdım bu konuyu inanıyorum artık

O gece ne iyi muhabbet dönmüştü, ben o geceden sonra bir kaç araştırma yaptım,national da bir belgesele de denk geldim, çok inanılası şeyler bulgular var.

BurakYozgat.
26-11-2013, 09:19
bu saatten sonrada geleceklerse de gelmesinler cidden palayla çıkarım azını yüzünü gırarım

http://img833.imageshack.us/img833/4522/m6qm.jpg

:D :D

_FrKn_
26-11-2013, 15:28
Ağalar,
hiç düşündünüz mü neden bu ufo müzeleri neden bu mobil bilgilendirme araçları national belgeselleri falan. Bunların kaynakları dayanakları kim national geographic belgesel yaptı diye o şey gerçek midir? Bu adamlar kime çalışıyordur?
Bizim, uzaylıların varlığını bilmeye hazır olmadığımızdan dolayı bizi uzaylıların varlığına hazırlayıp uzaylıları bize takdim etmek için mi tüm bu yapılanlar?
Yoksa bir propagandadan ibaret mi?
Tabikide öyle. Propaganda. Ne için yapıyorlar şimdiden kestirmesi güç ama çeşitli senaryolar var illa ki. Ama daha erken.

Bu arada darkmoon nickli ağabeyim,
O ayetlerde geçen göktekiler kelimesinden kasıt Allah Teala'dır yahut dolaylı yoldan diğer kavimlerin helakına vesile olmuş meleklerdir.
Bu 3 yy. sonra ufo 3 yy. sonra marslı olması gibi bir durum söz konusu olamaz.
Yine bu sağa sola çekmeye müsait ayetlere ufo propagandası yapılan sitelerde sıkça rastlıyoruz. Ama ufak bi tefsir araştırmasıyla doğrusuna ulaşılabilir.
Karikatür güzelmiş :)
Selametle.