PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orjinal uzaktan kumandalı araç anahtarı hakkında?

SerkanKurt
25-11-2013, 12:48
Arkadaşlar merhaba. Aracımın orjinalde uzaktan kumandalı anahtarı mevcut fakat 93model olduğu için araç tabiki orjinal anahtarı kaybolmuş yedek anahtarı mevcut bende ondada uzaktan kumanda devresi yok. Klasik kapıdaki kilitten sokarak açıyorum. Araç bmw 320i

Sıfırdan anahtar yaptırmak istiyorum istanbul anadolu yakasında bu konuda yardımcı olacak tanıdık bir yer varmı ? nekadar mal eder 1 adet uzaktan kumanda devreli anahtarı yardımlarınızı bekliyorum.

EREN34
25-11-2013, 13:12
Tadınık değil ama iyi bir yer var.

Bostancı sanayi sitesi üst girişten içerenköye doğru devam edereken 200 300 metre sonra sağda köşede sarı bir ev gibi yer. İşlerinde iyi eski esnaflardır.

Birde Bostancı sanayi sitesi içinde Mert Oto Elektronik var. Sarışın olan Mustafa abi'yi bul. BMW Mercedes grubu elektronik işinde uç noktadaki insanlardan biri. Genelde alt katta atelyede olur.

SerkanKurt
25-11-2013, 13:21
Tadınık değil ama iyi bir yer var.

Bostancı sanayi sitesi üst girişten içerenköye doğru devam edereken 200 300 metre sonra sağda köşede sarı bir ev gibi yer. İşlerinde iyi eski esnaflardır.

Birde Bostancı sanayi sitesi içinde Mert Oto Elektronik var. Sarışın olan Mustafa abi'yi bul. BMW Mercedes grubu elektronik işinde uç noktadaki insanlardan biri. Genelde alt katta atelyede olur.

Dediğin yerlere bir danışıyım. mert oto elektroniğin sitesine baktım anahtar yaparmı bilmiyorum arıyıp soriyim en iyisi. Teşekkür ederim. Başka alternatifleride bekliyorum arkadaşlar.

SerkanKurt
26-11-2013, 12:57
varmı başka yardımcı olacak arkadaşlar :)