PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kopek sahiplenmek istiyorum

Mpower
26-11-2013, 19:26
Bursa da yasiyorum yavru rottweiler veya Alman kurdu ariyorum ozellikle erkek

Not:Forum da bir kac sahiplendirme konusu gormustum onun icin konu actim

freelife
26-11-2013, 21:33
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/129780-labrador.html

Mr.K
26-11-2013, 21:36
https://www.facebook.com/haysev

https://www.facebook.com/groups/haysevacil/

buralardan rahatlıkla bulursun,fakat ben 19yaşında birine açıkçası sahiplendirmezdim aile rızası olmadan+sözleşme yapmadan

BlackGetz
26-11-2013, 21:43
yerin yok ise dertsiz başına dert arıyosun

Mpower
26-11-2013, 22:04
Yerimiz var
Yasim sitede 1 yildir 19
Sozlesme falan ne alaka istersem gider bi çiftlikten de alırım kimsede hayir demez
Suanda 2 adet king doberman ve Belçika kurdu sahibiyim zaten

Mr.K
26-11-2013, 22:13
Yerimiz var
Yasim sitede 1 yildir 19
Sozlesme falan ne alaka istersem gider bi çiftlikten de alırım kimsede hayir demez

E o zaman çiftlikten alın,neden buraya konu açıyosunuz ki :soru:

ALLAH uzun ömür versin.

Mpower
26-11-2013, 22:15
E o zaman çiftlikten alın,neden buraya konu açıyosunuz ki :soru:

ALLAH uzun ömür versin.

Bir suru barınak lara birakilan cins köpekler var onlari almak yerine ciftlige para vermek mantiksiz geliyo

GÖKTÜRK
26-11-2013, 22:16
gidip zaten oralardan köpek alabilir ama sahipsiz kalmış köpekleri almak güzel bi davranış bence sokakdan bulduğum sibirya kurdu kırma köpeğime 10 ay bakmıştım yaşımda 11 12 falandı köpek bakmanın yaşla ne ilgisi var

Mr.K
26-11-2013, 22:21
gidip zaten oralardan köpek alabilir ama sahipsiz kalmış köpekleri almak güzel bi davranış bence sokakdan bulduğum sibirya kurdu kırma köpeğime 10 ay bakmıştım yaşımda 11 12 falandı köpek bakmanın yaşla ne ilgisi var

şu ilgisi var , nerede şimdi o köpek ???

anladınmı.

10ay sonra ne oldu ?

benimde var kopeklerim hatta maddi durumumu duzeltınce kendı kopek cıftlıgımı kurmak her zaman hayalım bılmem anlatabıldımmı.

1 8yaşında
1 5yaşında
1 2-3yaşlarında sanırım street dog
1 tanede 8aylık street dog'un yavrusu mevcut.

street dog 1.5senedir bizde

daha önce gene sokaktan hayvan aldım biri tren altında kaldı
1tanesini bekçi aldı goturdu vs vs

ama yeri yurdu belli 10ay sonra yazamamazlık yapmadım anlatabıldım mı?

yaşla alakasını şimdi saana.

ya da istanbuldan ydısına gıderken ıstanbulda gıdıpte evde baktıgım kopegımı sahıplendırmedım ben ydısına gıdıyorum gıbı bır bahane sunarak bındırdım ucaga yanımda getırdım +daha sonrasında 1kopek daha anladın.

Patisever
26-11-2013, 22:29
Sana ayarlayacağım kopek dostum ama 3-5 ay sonra bırakmaman lazım tam cocuk alısıyor sokağa bırakılıyor

ghibli06
26-11-2013, 22:42
Yerimiz var
Yasim sitede 1 yildir 19

evet TR de maalesef durum böyle, sözleşme ne alaka demişsin ama, köpeklerinden biri yavrulasa mesela, yavrularını bakacağından emin olmadığın birilerine verir misin? sonuçta onlar da can taşıyor...

köpek sorumluluğu bambaşka bir şey, çocuğunuz olsa en kötü ananıza babanıza bırakırsınız, köpeğiniz kendisine alışkın olmayan kimseye emanet edilmez, çişi yürüyüşü beslenmesi kalacağı yer vs hepsi bambaşka sorumluluklar...

kendi imkanlarınız tam yeterli hale gelmeden bu işe girmeyin, annemin evi babamın mama parası okuldayken bakan aile vs gibi... kendi eviniz varsa evinizin büyüklüğü ya da bahçeniz yeterliyse, günde en az 1 saat ayırabiliyorsanız, ayda 400-500 tl mama alacak maddi durumunuz varsa ona göre alın, yoksa yazık günah (bunları konuyu açan arkadaşa yazmadım)

7 yaşında bir dogom var, yalnız yaşarken de bahçeli evim vardı sırf köpeğim rahat etsin diye, yeni evi de öncelikle onu düşünerek seçtim, sakın bakamayacağınız köpeği sahiplenmeyin...

GÖKTÜRK
26-11-2013, 22:44
şu ilgisi var , nerede şimdi o köpek ???

anladınmı.

10ay sonra ne oldu ?

benimde var kopeklerim hatta maddi durumumu duzeltınce kendı kopek cıftlıgımı kurmak her zaman hayalım bılmem anlatabıldımmı.

1 8yaşında
1 5yaşında
1 2-3yaşlarında sanırım street dog
1 tanede 8aylık street dog'un yavrusu mevcut.

street dog 1.5senedir bizde

daha önce gene sokaktan hayvan aldım biri tren altında kaldı
1tanesini bekçi aldı goturdu vs vs

ama yeri yurdu belli 10ay sonra yazamamazlık yapmadım anlatabıldım mı?

yaşla alakasını şimdi saana.

ya da istanbuldan ydısına gıderken ıstanbulda gıdıpte evde baktıgım kopegımı sahıplendırmedım ben ydısına gıdıyorum gıbı bır bahane sunarak bındırdım ucaga yanımda getırdım +daha sonrasında 1kopek daha anladın.

zehirli arı yuttu vefat etti. yazamamazlık durumu yok abi :icon_tup:

rebelh
26-11-2013, 22:55
puglar hakkında ki yorumunuz nedir? apartmanda bakılmaya uygun mudur?

EfeTorunu
27-11-2013, 09:11
golden var düşünen varsa has