PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da oto yıkama yerleri tavsiye

flexamin
28-11-2013, 09:43
arkadaşlar Ankara'da memnun kaldığınız ve tavsiye edebileceğiniz oto yıkamacılar varmı?

varsa bu konuda paylaşalım. Ankaralı arkadaşlara alternatif ve yardımcı olur en azından

tabi birde tavsiye ettiğiniz yerlerin fiyatı ,işçiliği vs..

ilk önce ben başlayayım,

1. Detailing garage (cevizlidere'de siteye üye mert arkadaşımızın yeri) (fiyat vermiyorum :) )
2. Pak oto yıkama (beşevler fevzi çakmakta) 20 tl (iç dış)

drago
28-11-2013, 10:18
bahçeli 2. cadde on club'un arka tarafına düşüyor adını bilmiyorum :D güzel yıkıyor

ARZ1
28-11-2013, 10:46
Sancak mah.de polywax var ic dis 25 tl.bana gore parasini hak edenlerden biri

r3dkit
28-11-2013, 10:59
abi swiss otelin otoparkında yıkama var. 1 numara işçilikleri vardır. sahibi fatih abi amerikancıdır. otoparkta 50 den fazla amerikan var zaten onları incelerken araban yıkanmış bitmiş olur :)

Mrt88
28-11-2013, 12:01
Konuyu bende takipteyim her hafta izin günümde kesin iç dış kirli olmasada yıkatırım aracı. Genellikle Etlik ve civarında olan yerler önceligimdir, ilk olarak Antaresin otoparkında ki yıkamacıya bırakıyordum ve hiç memnun kalmadım oradan sonrasında Antaresin üst sokağında Cadde Park diye bir tuning firmasının hemen yanında ufak bir yıkamacı ve detayling işiyle ugraşan yer var, aracın başında durduğum için mi yoksa aracı sevdikleri için mi bilemicem ama gayet ilgili ve alakalı bir şekilde yıkadılar ücreti 15 tl iç dış

tuzemen
28-11-2013, 12:02
Şuana kadar gittiğim en iyi yer detailing garage tavsiye ederim.

serkanokan
28-11-2013, 12:05
Detailing garage Mert,Emre ve Hakkı bu işi biliyolar ;)

ersandeniz
28-11-2013, 12:46
batıkent tarafında var mı bir yerler?

canozyavuz
28-11-2013, 12:50
2. Pak oto yıkama (beşevler fevzi çakmakta) 20 tl (iç dış)

Pak'a ortalama 4-5 araç götürüyoduk zamanında. Son zamanlarda gitmemeye başladık artık bozulduğunu düşünüyoruz. Değişen çalışanlarından dolayı da olabilir. Ben genelde evde halletmeyi seviyorum ama bundan sonra yaza kadar ben de Detailing Garage'a götürürüm sanırım.

Eyüp
28-11-2013, 12:50
En çok Ankarada ihtiyacım olan konu :)

Tandoğan,Bahçeli,Beşevler tarafında bende arıyorum...

flexamin
28-11-2013, 16:50
detailing garage mert ler 1 numara :)

bugün gidip butik yıkama yaptırdım yıkama cila vs on numara

http://img440.imageshack.us/img440/8802/c6bm.jpg

GÖKTÜRK
28-11-2013, 16:53
samsun yolunda siteler kavşağına gelmeden önceki 70lerin orda petrol ofisi var , yaşlı kır saçlı bi dayı var yıkamadan önce 5tl verince harbi on numara yıkıyo :D iç dış yıkama 7.5 bide amcaya 5 ateşlerseniz araba on numara oluyo eve yakın olmasından dolayıda tercih ediyorum ben bide ucuza geliyo :D

samhain
28-11-2013, 16:54
Balgat Migros biliyorsunuzdur, alt katı kapalı oto yıkama...Yazın leke yapmadan güneş görmeden kurulama imkanı var, kışın da sıcak su vs bile kullanıyorlar bazen. Yıkama 15 lira iç dış bence makul bi rakam...Ayrıca İsmet içlerinde en iyi işi yapan :)

fasterhan
28-11-2013, 19:27
eryaman etimesgut tavsiyeleri itina ile değerlendirilir.... Mertler iyide oraya gitmek ölüm :D

flexamin
28-11-2013, 20:06
100.yıl çukurambar tarafında yıldırım oto yıkama var oto güzel yıkıyor. 100.yıl migrosun az yukarısından sola dönünce..

EmreS13
28-11-2013, 20:07
ben başkent sanayisinden coşkun oto yıkama diye bi yer bulmuştum iç dış 15 liraya yıkıyolardı
jantlara bi deterjan sıkıyolar balata tozundan eser kalmıyodu :)
sahibi ford manyağıydı hatta :D
detailing garage mert'e hiç gidemedim ama yakında gidicem inş :D

Nightfish
28-11-2013, 20:10
Eryamanda Opet'in oto yıkaması yakın olduğu için oraya götürüyorum genelde. 10 liraya iç dış yıkıyorlar. 10-15 lira kadar da bahşiş verince ciddi anlamda inanılmaz temizliyorlar arabayı.

fasterhan
28-11-2013, 20:18
Eryamanda Opet'in oto yıkaması yakın olduğu için oraya götürüyorum genelde. 10 liraya iç dış yıkıyorlar. 10-15 lira kadar da bahşiş verince ciddi anlamda inanılmaz temizliyorlar arabayı.

optimuma giderken nihavent dügün salonunun yanındaki Petrol ofisinde sakalllı 40-45 yaşlarında hacı amca vardı yıkamacı , aralıksız 4-5 yıl kendi aracım evin diğer araçları ve arkadaşlarım ona yıkatırdık sonra askere gittim geldim ordan ayrılmış Eryaman Opete geçmiş demişlerdi aklımdan çıkıp gitmişti senin bunu yazdıgın iyi oldu gideyim bakayım ordamı çalışıyor , eğer ordaysa gözüm kapalı herkese tavsiye ederim hacı amcayı , fena araba yıkıyor :cool: :icon_tup:

Aytacd
28-11-2013, 20:20
Başkent sanayide en arka sokakda bilgi hast. Köşesinde Dream oto yıkama fena değil gidilebilir; onun dışında detailingMert ilk tercihimizdir :)

Nightfish
28-11-2013, 20:27
optimuma giderken nihavent dügün salonunun yanındaki Petrol ofisinde sakalllı 40-45 yaşlarında hacı amca vardı yıkamacı , aralıksız 4-5 yıl kendi aracım evin diğer araçları ve arkadaşlarım ona yıkatırdık sonra askere gittim geldim ordan ayrılmış Eryaman Opete geçmiş demişlerdi aklımdan çıkıp gitmişti senin bunu yazdıgın iyi oldu gideyim bakayım ordamı çalışıyor , eğer ordaysa gözüm kapalı herkese tavsiye ederim hacı amcayı , fena araba yıkıyor :cool: :icon_tup:

Zaten Eryaman ve çevresindeki emekli amcalar çalışıyor genelde Eryaman Opette. Çalışan en az 7-8 kişi var. Eleman çok olduğu için acele de etmiyorlar. Bi kişi teslim alıyor arabayı, yıkaması durulaması derken 1 saat sürüyor rahat.

Hiç kötü iş yaptıklarını görmedim daha.

Le10ur
28-11-2013, 20:46
benım bı arkadsa var araba yıkıyor o hangı yıkamacıda calısırsa ona verıyorum valla kendı arabası gıbı yıkıyor masallah 15 tl ıc dıs 5 de ona verıyorum canavar

blumenberg
28-11-2013, 20:55
konusu vardı zaten, açmadan önce arama butonunu kullanırsanız kirlilik olmaz

http://www.techturkey.com/forum/detailing-car-care/161233-ankarada-en-iyi-oto-yikama-yapan-dukkan.html

flexamin
28-11-2013, 20:57
görmedim konuyu açarken. zaten en son 8. ay da yazılmış ona.

istenilirse konu silinibilir.

bukotezo
29-11-2013, 14:50
Detailing Garage çok tavsiye edildi uğramak lazım.

osmankara
29-11-2013, 16:09
Zaten Eryaman ve çevresindeki emekli amcalar çalışıyor genelde Eryaman Opette. Çalışan en az 7-8 kişi var. Eleman çok olduğu için acele de etmiyorlar. Bi kişi teslim alıyor arabayı, yıkaması durulaması derken 1 saat sürüyor rahat.

Hiç kötü iş yaptıklarını görmedim daha.

butun arabalarımı orada yıkatırım ben cok memnunum fakat cok guneslı havada sıkıntı olabılıyor sanırım kuyu suyu emın degılım ama ben yınede begenıyorum :) ucuz yakın nezıh dıye de olabılır:D

erdem325
29-11-2013, 16:16
ben başkent sanayisinden coşkun oto yıkama diye bi yer bulmuştum iç dış 15 liraya yıkıyolardı
jantlara bi deterjan sıkıyolar balata tozundan eser kalmıyodu :)
sahibi ford manyağıydı hatta :D
detailing garage mert'e hiç gidemedim ama yakında gidicem inş :D

la olm tuzruhu o sıktığı :D
adam enteresan, ford muhabbeti falan da ben hiç sevmiyorum onun araba yıkayışını :)
gerçi ben kirli arabadan zaten rahatsız da olmuyorum da neyse :D