PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mevzu otomobil , kafa çok karışık.Bitmişim ben.

MertS
03-12-2013, 22:02
Öncelikle selamlar bir süre önce atığım kaporta boya konusunun ardından şuan kafama takılanlar var..

Yaş ve ortam itibari ile benden daha kolay birşeylere ulaşabilecek kişiler olduğunu biliyorum...

Öncelikle ;

İç döşeme malzemesi bana ait tofaş doğan ın içini sizce ortalama ne kadar döşerler ?
koltuklar,kapı içleri ve taban.

mesela ön ve arka camda krom çıtalar var bunlar nerede bulunur ?

Kehribardaki ARAP MOMO jant modelinimi yoksa CMS40 mı koymalıyım ?

Bir işle 1 kere uğraşırım oldummu 1 kere olucak sonra samanlık model tutucam..

yardımlarınızı bekliyorum.

EREN34
03-12-2013, 22:07
Döşeme işinde para zaten emek kısmında... Malzemeyi sizin vermeniz fiyatta tahmin ettiğiniz kadar oynama yapmaz gibime geliyor.

Krom çıtalar nereden bulunur fikrim yok. Gerçek kromsa yeniden adam edilebilir.

İlla 2 janttan biri ise CMS40 derim. Başka seçeneklere, önerilerede açık olmakta fayda var.

ANIL ERCAN
03-12-2013, 22:12
Ben sadece jantlara yorum yapmak istiyorum..

CMS 40 Takacaksanız ebat mutlaka 215 50 13 olmalı, Ama ben pek yakıstırmıyorum CMS40'ı yada modası geçtiği için gözüme kötü geliyor. Onun yerine 195 45 15 lastik ve 9 ofsetli Azev jant kuş serisine harika yakısıyor.

Ama benim tofaşım olsa ve gerçekten tertemiz biblo spec olsa (Ali Özelin yaptığu tvisted gibi) hiç düsünmeden su jantı alır takardım : Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-13-inc-amg-jant-ve-215-50r13-jinyu-extreme-lastik-muzaffer-tic-144188861/detay)

Yanlız sizden istedigim eger dedigim gibi 215 50 13 takıcaksanız mutlaka beyaz yazılı lastik takın harika duruyor.

MertS
03-12-2013, 22:19
lastiklerim yokohama radial 215 50 13 yazılı..dediğiniz jantta mantıklı