PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.4 accent blue chİp !

iz_sport
07-12-2013, 18:05
yakın zamanda aracımı satıp 1.4 accent blue aldım arac 109 hp oto. vites araç hem rahatlık konusundan hep performans konusunda aman aman bi tatminkarlığı yok ama hoş araba benim merak ettiğim bu araca chip uygulanır mı uygulanırsa kac hp katar chiple birlikte ne gibi başka artılar sağlana bilir yardım ederseniz sevinirim :icon_tup:

iz_sport
08-12-2013, 15:50
bilgisi olan yokmu

Zorbey
08-12-2013, 16:10
Çok çok birşey beklememek gerek :) dizel gibi çok güç artışı mümkün değil. Yerinde olsam dış görünüşe önem veririm :)

iz_sport
01-02-2014, 18:19
arkadaşlar bu konuda hala bilgi edinemedim bi yardımcı olursanız sevinirim

Sam
01-02-2014, 19:11
Yazılım yapılır ama aracınızda turbo olmadığı için pek verim alamazsınız.Verdiğiniz paraya deymez yani...

fsunnetci
01-02-2014, 19:25
Chip ile fazla verim alamazsın,ancak egsoz çapı genişletme ve kat iptali ile bir güç artışı alabilirsin ama sahip olduğun araç sıkıştırma ile yürüyen araç yani egzoz boru çapları ve manifold çapları küçük tutulmuş bu sebeple küçük hacimli motoru bu sayede alt devirleri canlı olabiliyor ve eğer kat iptali ve egzoz çaplarını genişletirsen bu sefer aracın alt devirlerini zayıf bırakırsın bu sebeple küçük motor hacimli benzinli araçlarda modifye biraz sıkıntılı oluyor ve verimi düşük oluyor..

batucan
02-02-2014, 11:31
Aracınız atmosferik olduğu için fazla güç almak mümkün değil işin açıkçası. Yazılım yapılır yapılmasına ama zevk vermez.