PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu ÜrÜnler orjİnalmİ

evolution_9
09-12-2013, 20:30
satıcı özellikle orjinal olduğunu belirtmiş ama pek mantığıma yatmadı ürünler ve satıcı hakkında bilgisi olan varmı.

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-defi-egzoz-sicakligi-yag-basinci-turbo-basinci-sok-kampanya-sng-146552972/detay)

Chn53
09-12-2013, 20:32
Tabiki orj degil 30-35 dolara shipping dahil geliyor tr ye

flexamin
09-12-2013, 20:48
orjinal olmadığını nasıl anladın cihan? 35 dolara çakmasını bulsana bana mutant için egt alıcam

immortalboss
09-12-2013, 20:56
Arkadaşlar ebaydan alışveriş konusu benim de kafamı kurcalıyor.Anadol için devir saati arıyorum.Bu arada bu ürünler orjinal değil sanırım.Ebaydan getirtmeye yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?

MeRtCaN
09-12-2013, 21:00
orjinal olmadığını nasıl anladın cihan? 35 dolara çakmasını bulsana bana mutant için egt alıcam

200 tl ye satılıyor zaten bunlar Ankara ozen tıcarette bulabılırsın

orjınal egt yı 200 tl ye bana kontrol unıtesı ıle getır hemen 3*5 takım alalım :D

Mikrop_Ali
09-12-2013, 21:03
bu fırmanın dıger ılanlarıda var urunler orj degıl.

flexamin
09-12-2013, 21:04
bende onu diorum cihan 35 dolara kargosu dahil diyor

70 tl ye varsa alıcam çakmasını :)

hayır birde birşey sorucam bunların orjinal olup olmadığını fiyata bakmadan nasıl anlarsın ? ne fark var görünüşte.?

Mikrop_Ali
09-12-2013, 21:08
bende onu diorum cihan 35 dolara kargosu dahil diyor

70 tl ye varsa alıcam çakmasını :)

hayır birde birşey sorucam bunların orjinal olup olmadığını fiyata bakmadan nasıl anlarsın ? ne fark var görünüşte.?

malzemeyı elıne alınca da arabaya takıncada anlarsın replıka oldugunu cok bellı oluyor plastık kalıtesı sesı goruntusu herseyınden anlasılıyor

myworld
09-12-2013, 21:11
Car >> 60mm HQ DEFI BF Gauge - Shop Cheap Car >> 60mm HQ DEFI BF Gauge from China Car >> 60mm HQ DEFI BF Gauge Suppliers at dayomotor store on Aliexpress.com (http://www.aliexpress.com/store/group/Car-60mm-HQ-DEFI-BF-Gauge/711829_252290183.html)

valla aynı ürün mü bilmem ama 20-40 dolar arası değişiyor çayna da :D

pcvirus
09-12-2013, 21:12
kutusundan anlaşılıyor
ilanda kutu yok ama
normalde kutusuna bak direk anlarsın

flexamin
09-12-2013, 21:13
hımm ok eline almadan çakma olup olmamasını anlamassın. fotoya 1 bakışta anlayanlar var ya.. neyse..

edit: çakma ile orjinal in kutuları farklı olduğunu duymuştum.

Mikrop_Ali
09-12-2013, 21:28
ılk basta fıyatından anlarsın zaten :) orj foto koyar adam cakma yollar belkı orasıda karısık bır durum ama ben takıp edıyorum fırma replıka urun satıyor.

Sh4rk
09-12-2013, 21:31
satıcı özellikle orjinal olduğunu belirtmiş ama pek mantığıma yatmadı ürünler ve satıcı hakkında bilgisi olan varmı.

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-defi-egzoz-sicakligi-yag-basinci-turbo-basinci-sok-kampanya-sng-146552972/detay)

4 lu defi orjinal alir takariz sanada banada :)
Avatar resminide degistir artik beyazi koy oraya :)

Chn53
09-12-2013, 21:40

Orjinal olmadigi fiyatindan anlasiliyor :) bende kendime basinc saati aldim dealextreme den 30 dolar shipping dahil :)

Online Shop Free Shipping HQ 60mm Defi BF Gauge Car Meter EXT TEMP / Temperature Meter Red and White Light|Aliexpress Mobile (http://m.aliexpress.com/item/1168538776.html?tracelog=storedetail2mobilesitedet ail)

evolution_9
09-12-2013, 21:47
:confused:
4 lu defi orjinal alir takariz sanada banada :)
Avatar resminide degistir artik beyazi koy oraya :)

Ben sende vardır sanıyordum, getirtelim kardesim e-bay dan yarin koyarim cansvarin resmini artik ddgistirme vakti geldi şindi telefondan giriyrm.

Bu arada bu çakma ürünler düzgün çalışıyormu, sahte takacagimdan degilde mersk ettim

Gunes G.
09-12-2013, 21:52
Orjinal defi kontrol unitesiz calismaz, tane fiyatida 200+ dolardan baslar en ucuz gostergesinin.

USA'da $200+ olan bir urunu 150 liraya alma ihtimalini bile dusunmen hata...

AEAlmas
09-12-2013, 21:54
Cin de kaliteli ve kalitesiz ürünler var o yuzden satici onemli basinc sicaklik göstergeleri ve egt neden düzgün calismasin prosport un gostergeleri de made in china ama duzgun çalışıyor defi nin sensörleri de zaten prosport laayni diye bilmekteyim

Gunes G.
09-12-2013, 22:08
Cin de kaliteli ve kalitesiz ürünler var o yuzden satici onemli basinc sicaklik göstergeleri ve egt neden düzgün calismasin prosport un gostergeleri de made in china ama duzgun çalışıyor defi nin sensörleri de zaten prosport laayni diye bilmekteyim

Definin sensorleri ile prosportun ilgisi yok, prosportun uc kurusluk sensorleri var. Malin kendide 3 kurusluk mal zaten, sensorunden saatine kadar dusuk kalite. Ha defi almaya guc yetmiyorsa HKS alinabilir.

Dou
09-12-2013, 22:16
Edit: Definin sanırım 1 serisi yeni çıkanlardan kontrol ünitesine ihtiyaç duymuyordu, cr miydi o emin olamadım.

O paraya orjinal defi zor.

Alakası bile yok ne sensörlerin ne de göstergelerin.

Defi almak için cebinizde $800+ yoksa prosportu ancak o zaman öneririm ben olsam.

McKrop
09-12-2013, 22:30
Orjinal değil kurulumu biraz karışık. Kutuda çıkan kağıtta montaj ile ilgili hiç birşey yazmıyor. Ben tüm kabloları birbirine bağlayarak çalıştırabildim :) boost saatini kullanıyorum rölantide çalışırken ibre baya bi titreme yapıyor. Dış görünüşü orjinaline yakın. Fakat kesinlikle doğru ölçüyor. Sensörü plastik olduğu için motora uzak yerde durmasında fayda var.

İstanbul parkta 6. turda sensörü eritmiştim :D intercooler çığlık çığlığa 2 tur attım :D Ebay de orjinal fiyatına replika satanlar olduğunu söylemişlerdi dikkat edin derim

not: Saatin içindeki hoperlörümsü zımbırtıyı elektirikçide söktürün yoksa moral bozar :)

turbo16
09-12-2013, 22:39
beyler sahtelerde start show var mı 25-35 dolar olanlarda:soru: