PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : civic için ayarlı spor yay tavsiye?

umuttuner
09-12-2013, 20:43
Merhabalar,98 civic hb için spor yay bakıyordum eibach 3,5cm fakat fiyat biraz yüksek benim için şuan,en azından yaz başına jantları değiştirene kadar ayarlı spor yay kullanmak istiyorum.
Şu an orj yaylar var aracımda ve doğal olarak çok yüksek(195-50-15)
sahibinden.com da birçok ürün var ayarlı yay olarak,bunlardan alan kullanan yorumlarını yazabilirlerse çok iyi olur.Yabancı olduğum bir konu yanlış bişeyler yapmak istemiyorum.Özellikle tavsiye edebileceğiniz bi ürün var mıdır?

Agah
10-12-2013, 00:12
cok seker, dişliler alüminyum, zorlarsan sıyırır sıkıntı cıkarır. oem yay kese daha iyi :)

umuttuner
10-12-2013, 21:42
tek negatif yorum bile benim için yeterli teşekkürler ilginiz için.eibach parası biriktirmeye devam gibi gözüküyor.

umuttuner
14-12-2013, 17:45
tekrar merhaba,bu yay konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var,öncelikle o ayarlı yaylardan vazgeçtim onu belirteyim.
eibach almaya karar verdim,forumda ilgili tüm yorumları okumaya çalıştım ve nette de...
prokit 3,5 cm max alçaklık sağlıyor ama sanırım görüntü o kadar da çok değişmiyor
sportline 5 cm alçaltıyor ama onu takınca da sanırım amortisörlerde sıkıntılar oluyor.
Aracımın resimleri
http://www.techturkey.com/forum/otomobilleriniz/169865-ajd-civic-14-is.html
linkinde mevcut,siz neler tavsiye edersiniz?yerimde olsanız ne yapardınız.şimdiden teşekkürler.

halilkarakas
14-12-2013, 17:47
edit: eibach al yumuşak yay güzelde basıyor .

umuttuner
14-12-2013, 17:56
Yanlış anladınız ayarlı yaylardan istemiyorum nette de iyi şeyler yazılmamış onlar hakkında,
3,5cm-5cm arasında kaldım eibach için.

Seven7
28-12-2013, 11:27
Ben aracımda eibach 5cm kullandım. Konfor konusunda kesinlikle çok memnun kalırsınız. Sekme vs durumu da yok amortisöre işlem olmadığı halde. 3.5cm almanıza takmanıza değmez, bence.
Ürün satılıklarda ayrıca, fotoğraf da var orada. İsterseniz başka fotoğraf da gönderebilirim kıyaslama bakımından. - Jantlar 16'' -
http://www.techturkey.com/forum/modifiye-parcalari/166375-civic-yay-takimi.html

umuttuner
30-12-2013, 17:13
5cm bulunduğumuz ilçede zorladığından dolayı eibach prokit aldım konuma da yazmıştım ama buraya da yazayım hortumları ilk iki baklalara mı geçiriyoruz üstlü altlı yoksa birbirine temas edebilecek baklaların tümüne mi geçiriyoruz?