PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fiesta sport arka ceki demiri kesilirmi ?

CivSpeed
13-12-2013, 18:47
Merhabalar arkadaslar bu forumda yeniyim oyuzden yazlis yere yazdiysam kusuruma bakmayi :) ben 2011 model fiesta 1.6 sport arac sahibiyim aracima sag-sol olamk uzere cift cikisli egzoz yaptiricam fakat sol tarafta cekme halkasi tam egzozun gelecegi yerde. Bu sebeple cekme halkasini kesmeyi dusunuyorum. Eger kesersem sasiyle ilgili bir sorun cikarmi ? Eger kesersem arabyi baska bir noktadan cektirebilirmiyim ? Birz komik bir soru olacak ama satis sirasinda bir sorun yaratirmi ? Yardimci olabilirseniz cok sevinirim :))

CivSpeed
14-12-2013, 16:21
Kimse daha once cekme halkasini kesmedimi ? Halkadan cekme islenminde baska nereden arac cekilebilir ? Kesilirse sasiyle ilgili bi skinti cikarmi bu sorulari yanitlarsaniz en azindan sevinirm

kickbuttowski
14-12-2013, 18:51
Şasiden çeki demirini kestirmeyi düşünüyorsunuz.. Üstelik bi egzos için.. O işten vazgeçin bence zaten modifiye yapacağım diye 12731357 tane egzos koyarsanız bu işten anlayanlar için alay konusu olursunuz..
Ona vereceğiniz parayla daha kaliteli bi egzos yaptırabilirsiniz arabanın performansına az da olsa bir şeyler katar hem..

Sert@ç
14-12-2013, 19:01
Ceki demiri nerdeyse arabayi havada tutcak gucte kescek egzozcuya simdiden kolay gelsin

CGTY
14-12-2013, 19:47
Ceki demiri nerdeyse arabayi havada tutcak gucte kescek egzozcuya simdiden kolay gelsin

Ne alaka, demir testeresiyle kesecek hali yok ya. :)

Konuyla ilgili olarak da çift çıkış egzos çok gereksiz bence, ayrıca bunun için çeki demirini kesmeye değmez. Görsel açıdan da hoş durmayacaktır.

levent
14-12-2013, 20:24
muayenede de çeki demiri yokluğu sıkıntı doğurabilir

CivSpeed
14-12-2013, 22:17
Cevaplariniz icin tesekkur ederim aklimda soru iasetleri vardi ve gidermis oldum :)) dusunce vardi yurt disindaki forumlarda konustugum birkac kisi ok kolay bir sekilde kestirmis ordan cikti bende de bu fikir ama okdr da gerekli bir uygulama olmkcak tekrar tesekkur ederim cvplar icin :))