PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlluminatı !

cvk_sport
17-12-2013, 16:55
Bu aralar dikkatimi çeken bir konu, illuminati ile ilgili dikkatimi çeken videoları paylaşmak istedim.Özellikle çizgi filmlere çok şaşırdım.

http://www.youtube.com/watch?v=7EpIo4L_mbM

http://www.youtube.com/watch?v=_wh_lpJihYQ

http://www.youtube.com/watch?v=cCQIOxRwA4o

bason
17-12-2013, 17:57
Bu tip konular ile ilgileniyorsanız Gürkan HACIR'ın ' Bizim Hep İnanmamızı İstediler (Ma'amin) ' adlı kitabını okumanızı tavsiye ederim. Çok fazla kafa da yormamak gerek, işin içinden çıkmak zor oluyor. Komplo teorileri kurmaya başlıyor insanlar. Ablam ve eniştem sarmışlardı bu mevzulara zor kurtardık. :D

Kakus
17-12-2013, 18:02
Başka konularda çok tartışıldı, çok konuşuldu bu mevzular. Çok meraklısı var forumda.

Mehmet Gazihan
17-12-2013, 18:04
Bizim konuyu silmişler galiba..

levent
17-12-2013, 18:07
bilmem kaç sayfalık konusu vardı forumda, biraz geç kalmışsın :)

I-HANN
17-12-2013, 20:40
Dünya Gerçekleri (http://dunyagerceklerim.blogspot.com/)

cvk_sport
17-12-2013, 22:56
bilmem kaç sayfalık konusu vardı forumda, biraz geç kalmışsın :)

Baktim ama bulamadim forumda buna benzer konu :)

cvk_sport
17-12-2013, 22:59
Bu tip konular ile ilgileniyorsanız Gürkan HACIR'ın ' Bizim Hep İnanmamızı İstediler (Ma'amin) ' adlı kitabını okumanızı tavsiye ederim. Çok fazla kafa da yormamak gerek, işin içinden çıkmak zor oluyor. Komplo teorileri kurmaya başlıyor insanlar. Ablam ve eniştem sarmışlardı bu mevzulara zor kurtardık. :D

Kafa yormaktan ziyate cok garibime gitti ilginc bisey gercekten :confused: kitap degilde videolar taninmis simalar ilginc gelen

cabrioleter
18-12-2013, 00:43
Dünya Gerçekleri (http://dunyagerceklerim.blogspot.com/)

verdiğiniz sitenin cumhuriyet düşmanı olduğunun farkındasınızdır umarım..

tool
18-12-2013, 07:30
michael sikkofield: Tesla, HAARP ve Illuminati (http://michaelsikkofield.blogspot.com/2011/05/tesla-haarp-ve-illuminati.html)

göz meselesine farkli bir bakis;
Epifiz I (Başlangıç) - YouTube (http://youtu.be/KdZAaZXLFQY)

http://efherne.files.wordpress.com/2012/03/human-brain-pineal-eye-of-horus.jpg

b.ustaoglu
25-12-2013, 20:57
illuminati ile ilgili mi bilmiyorum ancak bence ilgisi var. geçen bir abim bahsetti ve araştırdım. hakkatten hayretler içinde kaldım. dünyanın maddi anlamda sahibi var gibi :) ismini yazayım ve araştırın derim. illuminati varsa da kesin bunların icadıdır :)

rothschild ailesi

HaKo
25-12-2013, 21:03
sikkofieldin blogunu okumakla başla işe videoları boşver :)

OnurÖzden
25-12-2013, 21:18
sikko kitap çıkardı direk al onu oku :)

Piyon - Michael Sikkofield - %35 indirimli : Kitap | idefix.com (http://www.idefix.com/kitap/piyon-michael-sikkofield/tanim.asp?sid=I9LO8X3PP4IZ636FLD37)

kickbuttowski
25-12-2013, 21:44
Sacmalik.. Hepsi paranoyadan ibaret. Tarihin her doneminde zengin aileler olmustur ve bu aileler bulunduklari emperyalist ulkelerin ve haliyle dunya siyasetine yon vermislerdir ve yon vermeye devam edecelerdir de.. Bunu yapan dun Medicilerdi bugun Rostchildlar yarin bir gun kim bilir kim olacak..
Madem arastirip ogrenmek istiyorsunuz dunya bankacilik tarihin'den baslayin arastirmaya ve OKUMAYA. Eger okursaniz paranin aslinda neden bir kagit parcasindan fazlasi oldugunu, bugun dunya ekonomisini yonlendiren, parayi elinde tutan adamlarin bunu nasil yaptigini yani buyuk resmi gorurseniz herkesin neden illuminati diye paranoyakca salladigini da gorursunuz.
Diger turlu internet fenomeni adamlarin sacma sapan yazilarini ordan burdan tuttugunu getirip metafiziksel yerlere baglamasindan baska hic bir yere varamazsiniz.

HaKo
25-12-2013, 21:54
Sacmalik.. Hepsi paranoyadan ibaret. Tarihin her doneminde zengin aileler olmustur ve bu aileler bulunduklari emperyalist ulkelerin ve haliyle dunya siyasetine yon vermislerdir ve yon vermeye devam edecelerdir de.. Bunu yapan dun Medicilerdi bugun Rostchildlar yarin bir gun kim bilir kim olacak..
Madem arastirip ogrenmek istiyorsunuz dunya bankacilik tarihin'den baslayin arastirmaya ve OKUMAYA. Eger okursaniz paranin aslinda neden bir kagit parcasindan fazlasi oldugunu, bugun dunya ekonomisini yonlendiren, parayi elinde tutan adamlarin bunu nasil yaptigini yani buyuk resmi gorurseniz herkesin neden illuminati diye paranoyakca salladigini da gorursunuz.
Diger turlu internet fenomeni adamlarin sacma sapan yazilarini ordan burdan tuttugunu getirip metafiziksel yerlere baglamasindan baska hic bir yere varamazsiniz.

Bizi biraz aydınlatırmısın, mesela ben bahsettiğin bankacılığıın doğuşunu tarihini okudum ama senin vardığın kanıya varamadım.

bason
25-12-2013, 22:07

Belki aynı düşünce de olmayabilirsin fakat bu üslup nedir onu çözemedim. Belli ki çok bilgilisin bu hususta biraz aydınlatır mısın? Belki bir blog, belki bir konu açabilirsin. Ya da daha yaratıcı bir şekil de yönlendirebilirsin.

kickbuttowski
25-12-2013, 22:10
Bizi biraz aydınlatırmısın, mesela ben bahsettiğin bankacılığıın doğuşunu tarihini okudum ama senin vardığın kanıya varamadım.

Benim vardigim tek kani Sikko denen elemanin yazdiklarinin gerceklikten uzak oldugu.
Bu konuda bana katiliyorsaniz tartisalim katilmiyorsaniz tartismak istemiyorum.
Keza linkteki televizyon progaraminin da reyting amacli ve gerceklikten uzak oldugunu dusunuyorum.

Isterseniz siz bana hangi kaynaklardan okudugunuzu soyleyin ona gore ayni duzlemde konustugumuzdan emin olalim :)

Belki aynı düşünce de olmayabilirsin fakat bu üslup nedir onu çözemedim. Belli ki çok bilgilisin bu hususta biraz aydınlatır mısın? Belki bir blog, belki bir konu açabilirsin. Ya da daha yaratıcı bir şekil de yönlendirebilirsin.

Edit: Simdi tekrar okuyunca parlamisim gibi olmus kusura bakmayin uslup konusunda yanlis anlasilma var.. Konuya da rostchild ailesinden bahsedilince dahil oldum. simdi de dahil olduguma pisman oldum gerci :D

bason
25-12-2013, 23:02
Benim vardigim tek kani Sikko denen elemanin yazdiklarinin gerceklikten uzak oldugu.
Keza linkteki televizyon progaraminin da reyting amacli ve gerceklikten uzak oldugunu dusunuyorum.

Isterseniz siz bana hangi kaynaklardan okudugunuzu soyleyin ona gore ayni duzlemde konustugumuzdan emin olalim :)

Edit: Simdi tekrar okuyunca parlamisim gibi olmus kusura bakmayin uslup konusunda yanlis anlasilma var.. Konuya da rostchild ailesinden bahsedilince dahil oldum. simdi de dahil olduguma pisman oldum gerci :D

Öyle hemen kaçmak yok. :D

lethaldoze
25-12-2013, 23:08
sikko kitap çıkardı direk al onu oku :)

Piyon - Michael Sikkofield - %35 indirimli : Kitap | idefix.com (http://www.idefix.com/kitap/piyon-michael-sikkofield/tanim.asp?sid=I9LO8X3PP4IZ636FLD37)

Bu kitap çıkarma işi bu kadar kolaymı, yani sağlam bi kitap yazsak basarlarmı ki :)

ACYV
25-12-2013, 23:11
illuminatiye bağlamak oldukça basit kaçıyor, daha doğrusu sorunu somutlaştırmak oluyor ama aslında soyutlaştırılıp, daha çözümsüz hale getiriliyor. Rotshild ve rockefeller gibi para babalarını herkes dünyanın efendisi zannediyor ancak bu 2 ailenin de önlerini ilikleyip önünde eğildikleri insanlar var texas'da. Paranın mantığını çözünce, illuminati gibi birşeyin olmadığı anlaşılır. Paraya sahip olan yönetmeyi de ister bu bir gerçek, kimse parasının değerinin azalmasını istemez, olan biten de bundan ibaret. Binlerce yıl önce dünya nasılsa şuan dünya yine aynı durumda. Eski Roma nasıl bataklık içindeyse, şuan dünya yine aynı bataklık içinde. Metafiziğe bağlamak sadece işin romantik kısmı, somutlaştırma adı altında soyutlaştırmadan ibaret.

rodya
25-12-2013, 23:12
kitle afyonu:)
kimi kitlelere sunularn amerika, israil ya da ortadoğudaki islamci teröristler..
kimi kitlelere sunulan futbol vs
kimi kitlelere sunulan faiz lobisi
kimi kitlelere göre din, inançlar vs
dünya ekonomisini, dolayısıyla da gidişatını bi şekilde etkileyen bir zümre olduguna inanıyorum ancak illuminatinin kitlelere oynaması için verilen bir oyuncan, onları oyalayacak bir afyondan başkası oldugunu düşünmüyorum.

ACYV
25-12-2013, 23:26
kitle afyonu:)
kimi kitlelere sunularn amerika, israil ya da ortadoğudaki islamci teröristler..
kimi kitlelere sunulan futbol vs
kimi kitlelere sunulan faiz lobisi
kimi kitlelere göre din, inançlar vs
dünya ekonomisini, dolayısıyla da gidişatını bi şekilde etkileyen bir zümre olduguna inanıyorum ancak illuminatinin kitlelere oynaması için verilen bir oyuncan, onları oyalayacak bir afyondan başkası oldugunu düşünmüyorum.

:icon_tup:

doush
25-12-2013, 23:31
eski konu açılsa da devam etsek..

Y.Emre
25-12-2013, 23:41

Bu söylediğiniz tartışmak olmuyor yalnız. 2 kişi de aynı şeyi doğru bulup aynı düşünceyi destekliyorsa ortada 'tartışma'dan söz edilemez. Aksi görüşteki insanlarla neden konuşmak istemiyorsunuz ?

Doğuş +1

Dodoo
25-12-2013, 23:41
-
İstedikleri yeni dünya düzeni ( new world order )
-

http://u1312.hizliresim.com/1j/u/vwbnf.jpg

Bunca şeye tesadüf demek, saçmalık demek, gerçeklere at gözlüğüyle bakmaktan öte birşey olamaz. :)

doncarlo
25-12-2013, 23:45
Adı Illumunati,killumunati yada kırmızı şapka ne olursa olsun.Herşeyin göründüğü gibi güllük gülistanlık olmadığı ortada.Madem konu açılmış.Benim de tuzum bulunsun ;

p0xNB9lM7ZA

cvk_sport
25-12-2013, 23:45
Aynen oyle cocuklara insanlara asilanmak istenen fikirleri tv yoluyla farkinda olmadan veriyolar insanlari kendi yasadiklari hayati asiliyolar

TigeR
25-12-2013, 23:47
bir ara millet iyi paranoyaklaşmıştı üçgen peynirde illuminatinin bir kabul ettirme oyunu filan diye :D

PROMINENT
26-12-2013, 00:44
konunun zamanlaması manidar..

kickbuttowski
26-12-2013, 02:59
Bu söylediğiniz tartışmak olmuyor yalnız. 2 kişi de aynı şeyi doğru bulup aynı düşünceyi destekliyorsa ortada 'tartışma'dan söz edilemez. Aksi görüşteki insanlarla neden konuşmak istemiyorsunuz ?

Soz konusu kaynagi guvenilir bulan birine buna aksini kanitlamak icin pc basinda saatlerimi harcamak istemiyorum bunun icin vaktim yok isteyen acip sikkonun blogundaki bilgilerin dogrulugunu arastirabilir. 2 kelime ingilizce bile bilmeyen -ki kendisi bazi yerlerden alinti yapip yalnis ceviri yapmasa boyle birsey kesinlikle soylemem- adamin neyini tartisayim ben?

Bu arada benim anlatmaya calisip da anlatamadigim buydu acyv tercuman olmus fikirlerime:

illuminatiye bağlamak oldukça basit kaçıyor, daha doğrusu sorunu somutlaştırmak oluyor ama aslında soyutlaştırılıp, daha çözümsüz hale getiriliyor. Rotshild ve rockefeller gibi para babalarını herkes dünyanın efendisi zannediyor ancak bu 2 ailenin de önlerini ilikleyip önünde eğildikleri insanlar var texas'da. Paranın mantığını çözünce, illuminati gibi birşeyin olmadığı anlaşılır. Paraya sahip olan yönetmeyi de ister bu bir gerçek, kimse parasının değerinin azalmasını istemez, olan biten de bundan ibaret. Binlerce yıl önce dünya nasılsa şuan dünya yine aynı durumda. Eski Roma nasıl bataklık içindeyse, şuan dünya yine aynı bataklık içinde. Metafiziğe bağlamak sadece işin romantik kısmı, somutlaştırma adı altında soyutlaştırmadan ibaret.

PROMINENT
26-12-2013, 21:47
BEYONCE ILLUMINATI / 1 - Magazin Foto Galeri (http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay/77225/2368/1/beyonce-illuminati)

HaKo
26-12-2013, 21:53

aynı fikirdeysek tartışalım diyosun yani. Bence bizim düzlemler pek denk gelmez.

GokhanRS
26-12-2013, 22:04
o degilde dolarları saklıcak yer bulamıyorum. neyin içinde saklasam acaba?