PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cok Acil 1.6 Vti Hakkında Yardım

White
24-12-2013, 11:20
Aracım Piston Yatak Gomlek Dereceli egzantirige kadar yuklu bir arac suanda Aşşagıdaki Parcaları Alıp Takılması Gerekiyo Fakat Sizlere Sormadan Bu Parcaların Orjinalini veya Yan Sanayilerini Almak İstemedim Bu Parcalar Ne Kadar Tutar Hem Orjinal Hem Yan Sanayileri Yan Sanayilerini Alıp Taksam Tekrar Sorun Yasarmıyım... İllaki Yan Sanayisi Alıp Takan Arkadaslar Vardır Problem Yayasan Yasamayan Arkadaslarda Vardır Konu Hakkında Sordugum Sorular Haricindede Faydalı Bilgilere İhtiyacım Var Simdiden yorumlarını eksik etmeyen abilerime kardeslerime arkadaslarıma cok tsk ederim

konuyu gorenler bilgi sahibi olanlar boş gecmezler ise sevinirim suanda elimizde anahtar motor üst kapak sökuk vaziyette bu parcaları almam gerekiyoki bismillah diyebilelim...
PARCA LISTESI

1- 1 takım sibob
2- 1 takım fişek
3- Duman Lastigi
4- Emme Egzoz Manifold Contaları
5 Tirbütör Kapagının Contası ve 8 adet yuvarlak lastikleri

Aracım Piston Yatak Gomlek Dereceli egzantirige kadar yuklu bir arac

DENON
24-12-2013, 11:29
ercanla konuş hepsini sana tedarik eder murat

MeRtCaN
24-12-2013, 11:33
Orjınal servısten alınma duman lastıklerı elımde mevcut 16 adet
tanesı 18 tl
yetkılı servıs faturalı

White
24-12-2013, 12:21
ercanla konuş hepsini sana tedarik eder murat

abi adama yük olmaktan utanıyorum artık yemin ederim tuvalete bile giderken ercan abi dicez artık mesele o konuma geldi sonunda uyuz olucam gidicem bi parcacıya alaıcam kafama gore o olucak arabamı biliyosan ne kadar yuklu bi arac.
yan sanayi ürünlkerini ne kadar kaldırır hic bilmiyorum 2 vitec acsam subabı yamultmakla kalmıcak catır cutur kıracak korkum bu yuzden performans urunleri alsam nette ne yazıp arastırcaz onu bile düşünemez haldeyim bunalım specleri oynuyorum artık yusuf abi . arabayı aldık 2 ay oldu daha cocuguumu hanımımızı alıp bi ccay icmeye gidemedik bu nasıl bi iş anlamadım allah yar ve yardımcım olsun ne diyim

16EC813
24-12-2013, 12:43
allah kolaylık versin muratım ama sen ercanla bi konuş sana eniyi yolu ercan gösterir

White
24-12-2013, 12:49
allah kolaylık versin muratım ama sen ercanla bi konuş sana eniyi yolu ercan gösterir

eywallah gursel abi allah razı olsun ... bi yürütemedi,k makinamızı valla zoruma gidiyo bunalım spec oldum abi :(

White
24-12-2013, 15:20
Kapakcımın iddası uzerine ve buyuk konusması uzerine kefili benim git bu parcları al demesi uzerine supsan marka sibob ve fisekleri temin ettim rabbim hakkımda hayırlısını nasip etsin konu kapatılabilir