PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : P28 ile ilgili yardım bilgi !

trky_GT
25-12-2013, 09:15
Arkadaşlar herkeze hayırlı günler öncelikle.
Bir arkadaşımın EF kasa D16Y3 motoru ve p28 beyinli aracı var. P28 için yazılımlı denmiş motor ve beyin ayrı ayrı alındı nasıl ne şekilde takıldı nası ayar yapıldı bi bilgimiz yok araç bursaya gitti tesisatı toplandı geri geldi hazır şekilde. Şimdi arkadaşım beyine yazılım attırmak istiyor bunun - ve + ları nedir?
Araç şuan gidiş olarakta gayet iyi herhangi bir aksaklık çalışmama çekmeme stop etme gibi bi sorunu yok beyine müdahale etmesi ettirmesi nekadar mantıklı.:confused: Araçta ekstra filtre, düz boru egzos var sadece.

DENON
25-12-2013, 09:26
gri sedan ef den bahsediyosan okan yılmaz ne gerekiyosa yaptı o araca , bence dokunmayın yazılımına

trky_GT
25-12-2013, 09:40
gri sedan ef den bahsediyosan okan yılmaz ne gerekiyosa yaptı o araca , bence dokunmayın yazılımına

aynen gri ef bende sölüyorum arkadaşa sıkıntı çıkmasın gayet güzel. bırakmış sanırım arabayı inceliyceklermiş beyini nabıcaklar bilmiyorum açıkcası:confused:
bursada sadece elektirik tesisatı yapılmış yazılım vs bişey yapılmamış ekstra, beyin takılıp gönderilmiş dedi arkadaşım.
incelenmiş beyin tork için entegrelerde oynama yapmışlar sanırım yazılım yokmuş yazılım içinde chipli bi parça takılarak yazılım yapılabilir duruma gelicekmiş gibi bişeyler dedi entegre değişimi yapılcakmış sanırım kararlı yaptırcak.