PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir - Oto Elektrik

Tekos
27-12-2013, 22:58
Merhaba Arkadaşlar ,

İzmir de iyi bir oto elektrikçi tanıdığı olan bilen varmı ? İstanbuldan içine bi-xenon eklenmiş yeni farlarım gelecek.Şu an da üzerinde olan angel-eye farları da üstüne yerleştirmek için çok kesip biçtiler o yüzden o kabloları iyi şekilde bağlayabilecek işini bilen bir oto-elektrikçi bulmam lazım.

Yardımcı olan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

Tekos
29-12-2013, 14:43
Merhaba , Hiç bilen arkadaşımız yokmu ?

Ben biraz araştırdım ama kimle konuşsam hiç kimse elektrikçisinden memnun değil.
(2 gün kimseden yanıt gelmeyince Flood yapmak zorunda kaldım kusura bakmayın.)
İyi günler.

Baris
29-12-2013, 15:14
6.sanayi de özarslan oto elektrik,elektrikçi Dursun. Eğer elinde çok yoğun işi olmazsa halleder sever böle işleri ama vakti olduğu sürece :) Barış tavsiye etti derseniz yardımcı olur hatta giderseniz beni aratın yanındayken daha iyi olur. (Otokent kavşağından 6.sanayiye girin,3.sokaktan sağa dönün,sağdan 3. dükkan )

utkunoa
29-12-2013, 15:16
3. sanayii sitesinde osman usta egzostun yanında oto elektrkçisi var, onlar halleder

Tekos
29-12-2013, 17:04
Sağolun arkadaşlar ilaç gibi geldiniz valla bu işlerden pek anlamam tuningçilerde yaparız diyor resmen kasap gibi biçiyorlar.Tekrar teşekkür ederim.Başka önerisi olan varsa yazarsa memnun olurum.Barış bu arada senin dediğin yere bir gitcem.Senin adını veririm.

6.sanayi de özarslan oto elektrik,elektrikçi Dursun. Eğer elinde çok yoğun işi olmazsa halleder sever böle işleri ama vakti olduğu sürece :) Barış tavsiye etti derseniz yardımcı olur hatta giderseniz beni aratın yanındayken daha iyi olur. (Otokent kavşağından 6.sanayiye girin,3.sokaktan sağa dönün,sağdan 3. dükkan )

3. sanayii sitesinde osman usta egzostun yanında oto elektrkçisi var, onlar halleder