PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bundan 16 yıl önce yaptığım çılgın evlilik teklifi

Ertan Ömür
28-12-2013, 20:46
LSHnPJhyqME

Ertan Ömür ve ilginç evlilik teklifi - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=LSHnPJhyqME)

Sıradan biri olmadım hayatım boyunca. Sürekli hayata farklı bir bakışım ve yaklaşımım oldu.
1997 senesinde yaptığım bu evlilik teklifi konusunda ilk ve tektir. Video ham haliyle konduğu için biraz uzun kusura bakmayın. Umarım teklif ilginizi çeker arkadaşlar :icon_tup:.

MeRtCaN
28-12-2013, 20:52
emegınıze saglık

11.42 dk boyunca ızledım ama hıc bısı anlamadım affınıza sıgınarak :(

Mr.K
28-12-2013, 20:56
durum sıkıntılı.Ertan Ömür is back.

7de ne ise hakikatten 70te o oluyosa sizin nesile ALLAH kolaylık versin.

HE bu arada hiçbişey anlaşılmıyo videodan.Bakış açım sığ zannettim biran.

Sh4rk
28-12-2013, 21:00
Harbiden ilginc :)
Birsey anlamadim

Canselmo
28-12-2013, 21:02
Valla bende anlamadim. Bir duzenek kurulmus ama

iynn-RS
28-12-2013, 21:04
evlilik teklifi için iyi bi fikir gibi gelmedi bana ama yapılan iş çok yaratıcı ve güzel olmuş.

oğuz
28-12-2013, 21:05
enteresan,ama farklılık iyidir

blumenberg
28-12-2013, 21:14
fikir güzel fakat düzenek tam olmamış gibi, yine de 16 sene öncesine göre değişik birşey, süpriz gibi olmamış, ben olsam tercih etmezdim, eşiniz zaten 1. saniyeden itibaren tahmin etmiş :) evlilik teklifi bir anda olmalı ve şaşırtmalı kanımca

Ertan Ömür
28-12-2013, 21:25
Arkadaşlar orada gördüğünüz ev benim sırf teklif için inşa ettiğim fonksiyonel bir ev. Eşim bir kutuda içinde evlilik teklifi olan müzikli bir kart buluyor.
Kartın içinden bir uzaktan kumanda çıkıyor. O kumandada EVET ve HAYIR tuşları var. Evet tuşuna basınca evin çatısı kompresör vasıtasıyla açılıyor ve konfetiler patlıyor.
Evin iç kısmında bulunan kumanda vasıtasıyla evin duvarları ve zemini dönüyor. Bu sayede boş olan ev duvarların arkasında olan eşyaların ortaya çıkmasıyla bir anda döşeniyor.
Son tuşta ise içeri gelinle damat kol kola giriyor. Özetle çiftler önce evleniyor, eşyalarını alıp evi döşüyor ve en sonunda eve yerleşiyor. İşlenen tema bu anlayacağınz :D. Bundan 16 sene önce yapıldığını tekrar etmekte fayda var. Şartlar şimdiki gibi değildi :(.

Skyhawk34
28-12-2013, 21:30
http://inciswf.com/beraberoldugumk%C4%B1z.swf

MK8800
28-12-2013, 21:34
Arkadaşlar orada gördüğünüz ev benim sırf teklif için inşa ettiğim fonksiyonel bir ev. Eşim bir kutuda içinde evlilik teklifi olan müzikli bir kart buluyor.
Kartın içinden bir uzaktan kumanda çıkıyor. O kumandada EVET ve HAYIR tuşları var. Evet tuşuna basınca evin çatısı kompresör vasıtasıyla açılıyor ve konfetiler patlıyor.
Evin iç kısmında bulunan kumanda vasıtasıyla evin duvarları ve zemini dönüyor. Bu sayede boş olan ev duvarların arkasında olan eşyaların ortaya çıkmasıyla bir anda döşeniyor.
Son tuşta ise içeri gelinle damat kol kola giriyor. Özetle çiftler önce evleniyor, eşyalarını alıp evi döşüyor ve en sonunda eve yerleşiyor. İşlenen tema bu anlayacağınz :D. Bundan 16 sene önce yapıldığını tekrar etmekte fayda var. Şartlar şimdiki gibi değildi :(.

Hayır tuşuna bassa heralde tavandan tüplü tv sarkacak ve muhtemelen gelin adayının bütün sevdiklerinin silahlı teröristler tarafından kaçırılmış olduğunu gösteren bir video çıkacaktı :D :D

MuraTeg
28-12-2013, 21:49
Furkan hahahaha :D

Faruk_Vtec
28-12-2013, 22:24
ustad bence hayır tuşunuda duşunmuştur :D hayır tuşuda evet tuşuyla aynıdır kanımca ahahhaha.. :D

EREN34
28-12-2013, 22:31

Sandalyeden düşüyordum :D :D

izmirlicem
28-12-2013, 22:31
emeğe saygı :) abimiz şöyle yapsa daha iyi olabilirmiş herşeyi açıcak yenge en son ortada bi düzenek olcak evin ortada, o son tuşa basınca orda yüzük olcak kutulu o kapak ters döncek ve yüzük çıkıcak :) böyle olsa daha değişik olurmuş :)

onursumer
28-12-2013, 22:32
duşunce güzel aslında ama bence evet hayırdan ziyade evin içinde oyunmuş gibi başlasa daha güzel olurmuş biraz sıkıcı geldi bana :)

gerçi 16 yıl oncesini ele alırsak imkanlar dahilinde başarılı gibi :)

S1NAN
28-12-2013, 22:37
Gidişim hüzünlü oldu ama dönüşüm muhteşem olucak demişti ertan abi . oldu da o artık aramızda :D hoşgeldin diyelim :D

lethaldoze
28-12-2013, 23:11
Emeğe saygı, bi ben değilmişim hiçbirşey anlamyan bu arada :D sara sara izledim diye zannediyordum :)

_Emre_
28-12-2013, 23:30

hahahahaha :hahaha:

dirk
28-12-2013, 23:33
Abi yenge bunu kabul etti mi Evlimisin şimdi ?

KOSEREN
28-12-2013, 23:55
Gayet çılgınca..Tebrikler

Ertan Ömür
29-12-2013, 00:06
Hayır tuşuna bassa heralde tavandan tüplü tv sarkacak ve muhtemelen gelin adayının bütün sevdiklerinin silahlı teröristler tarafından kaçırılmış olduğunu gösteren bir video çıkacaktı :D :D

Kumanda DESI kapı açma kapama kumandasıydı. Hayır tuşuna basınca hiç bir icraat olmuyordu :D.

Gidişim hüzünlü oldu ama dönüşüm muhteşem olucak demişti ertan abi . oldu da o artık aramızda :D hoşgeldin diyelim :D

Eyvallah :icon_tup:.

Evet 1997 senesinde evlendik. Fotoğrafı aşağıda :icon_tup:.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1002858_215357078623554_1808517915_n.jpg

B.Battal
29-12-2013, 00:10
seni çılgın :icon_tup:

hahhahha :D

"Hayır"a basınca ne çıkıyordu ben onu merak ettim :)

MiaMi
29-12-2013, 00:15
Seni tanıdım tanıyalı böyle large takılıyorsun senin evlenme teklifin ile bu forumun ilgilendiğini hiç sanmıyorum Ertan yapma böyle şeyler uzak dur bu forumdan.

ruudvan
29-12-2013, 00:20
iyide bıkac ay once bunu bız ızlemıstık.

_Burak_
29-12-2013, 00:41
Seni tanıdım tanıyalı böyle large takılıyorsun senin evlenme teklifin ile bu forumun ilgilendiğini hiç sanmıyorum Ertan yapma böyle şeyler uzak dur bu forumdan.

+1

Rıdvan sağol az kalsın dejavuya inanacaktım.

ilker_ismail
29-12-2013, 02:29
abi valla çok orjinel düşünmüşsün çok yaratıcı olmuş

erdem325
29-12-2013, 03:04
Allah sabır versin.......

berkay_aydin
29-12-2013, 03:23
Sıradan olmamak böyle birşeyse, sıradan olmayı tercih ederim...
.................................................. ............................ Adisyon

ALPER-VNS
29-12-2013, 04:55
Allah yengeye sabır versin.. onu yap bunu yap oraya bas burayı çek içim şişti :)

derece43
29-12-2013, 06:21

yataktan düstüm ssbahın köründe :D:D:D:D

serkanaygün
29-12-2013, 06:45
Tamam yaratıcı iyi hoş güzel ama, herşeyi senin direktiflerinle yapmış yenge abi :D Seni çok sevdiği belli, bi süre sonra sıkılır insan emir almaktan :D

HondatugraL
29-12-2013, 07:34
Ağzım açık izledim resmen. Hiçbişe anlamadım. Ama bunla bukadar uğraşacağınıza bitane ev alıp anahtarını verseydiniz daha ikna edici olurdu.

Ertan Ömür
29-12-2013, 08:37

Bu videoyu burada daha önce yayınlamadım. Domates, biber ve patlıcanla yaptığım Barış Manço silueti ile ilgili konuda birisi bunun linkini vermişti sanırım.
Burada bana laf sokanlar yüzünden o canım konu da silindi :mad:.

Allah yengeye sabır versin.. onu yap bunu yap oraya bas burayı çek içim şişti :)

Eşimin şaşkınlıktan nutku tutuldu orada. Ne yapacağını şaşırdı. O yüzden ne yapacağını sürekli dikte etmek zorunda kaldım. Aslında çok uyanık ve tez biridir :icon_tup:.

Tamam yaratıcı iyi hoş güzel ama, herşeyi senin direktiflerinle yapmış yenge abi :D Seni çok sevdiği belli, bi süre sonra sıkılır insan emir almaktan :D

Vallahi o sürekli o tekliften büyük bir övgüyle ve heyecanla bahseder :icon_tup:.

Ağzım açık izledim resmen. Hiçbişe anlamadım. Ama bunla bukadar uğraşacağınıza bitane ev alıp anahtarını verseydiniz daha ikna edici olurdu.

O söylediğin sıradan kişilerin işi. Ben marjinal biriyim. Malla mülkle işim olmaz. İnsanlar öldüklerinde malları ve mülkleriyle anılmaz, bıraktıkları eserlerle anılır.
Özetle kimileri öldükten sobra anılarıyla, kimileri ise analarıyla anılır :rolleyes:.

Frid
29-12-2013, 09:09
zahmetli bir teklif olmuş, emeğinize sağlık. söz konusu minyatür ev şuan nerede ne halde :)

Ertan Ömür
29-12-2013, 09:31
zahmetli bir teklif olmuş, emeğinize sağlık. söz konusu minyatür ev şuan nerede ne halde :)
Şimdiki aklım ve şu anda sahip olduğum şartlar olsa bambaşka bir proje ve sunum olurdu. Şu anda proje ve sanat anlamında bambaşka boyutta işlerle uğraşıyorum. Kim bilir belki bunun yeni bir versiyonunu yaparım yakında. Bu çalışma buna oranla çok daha romantik, sade ve işlevsel olur.
Bu arada evin kaba inşaatı geçen zaman içerisinde yer ve dış cephe olarak sorun oldu. Ben ev eşyalarını ve bazı aksamları hala saklıyorum :rolleyes:.

hondafit
29-12-2013, 09:47
Allah yengeye sabır versin der çeker giderim....

orc
29-12-2013, 09:54
40 yılın başı foruma girip yeni mesajlara bakayım dedim.. ilk çıkan konu bu oldu..
abi burayı rahat bırak bari..

ERY98
29-12-2013, 10:41
Abi onu yap bunu böyle yap şunu şöyle yap yukarı bak falan filan bukadar direktifi TV'de yönetmen oyuncusuna vermez, Allah ayırmasın da abi, ne diyelim.. dediğin gibi sene biraz eski ama düzenek kurmuşsun o düzeneğide kullanmak için yengeyi iki saat meşgul etmişin. Tek bi tuş a basıp bütün işler tamamlanaydı ben 3 evet ile seni uğurlardım abi :D

Ertan Ömür
29-12-2013, 11:05
Abi onu yap bunu böyle yap şunu şöyle yap yukarı bak falan filan bukadar direktifi TV'de yönetmen oyuncusuna vermez, Allah ayırmasın da abi, ne diyelim.. dediğin gibi sene biraz eski ama düzenek kurmuşsun o düzeneğide kullanmak için yengeyi iki saat meşgul etmişin. Tek bi tuş a basıp bütün işler tamamlanaydı ben 3 evet ile seni uğurlardım abi :D

Bu videoda eşime sürekli direktif vermem en çok eleştirilen konu. Ben de pek hoş olmadığının farkındayım.
Ancak ofisin ortasında bu süprizi görünce eli ayağı kesildi garibimin. Ne yapacağını bilemedi.
Buradan izlemekle orada olmak çok farklı şeyler. Ben bunu yaptığımda sen 5 yaşında falanmışsın :D.
Şimdi bakınca orada yapılan bazı şeyler çok ilkel, hantal ve gereksiz geliyor doğal olarak.
Ben o projeyi çok kısa sürede, vakit yokluğunda, ailemden ve şimdiki eşimden gizli olarak inanılmaz ilkel şartlarda inşa ettim.
Kullanılacak alet edavat ve teknik bilgim çok kıttı. Bunları da göz önüne getirmek lazım eleştiri yaparken :D.

Ertan Ömür
29-12-2013, 11:10
İzlemeye üşenenler için videonun kısa bir özeti :D.

http://u1312.hizliresim.com/1j/x/vzt5v.jpg
http://u1312.hizliresim.com/1j/x/vzt64.jpg
http://u1312.hizliresim.com/1j/x/vzt6g.jpg
http://u1312.hizliresim.com/1j/x/vzt6q.jpg
http://u1312.hizliresim.com/1j/x/vzt6v.jpg
http://u1312.hizliresim.com/1j/x/vzt77.jpg
http://u1312.hizliresim.com/1j/x/vzt7h.jpg
http://u1312.hizliresim.com/1j/x/vzt7w.jpg

KORAY
29-12-2013, 11:14
Allah ayırmasın..

senna
29-12-2013, 11:21
vakit çok çabuk geçiyor seni banlayalı bir ay olmuş

erdem325
29-12-2013, 13:44

Asdasdaddadfddsssa :)) cok iyiydi yaa :))

Ertan Ömür
29-12-2013, 18:39
Allah ayırmasın..
Amin :icon_tup:.

ERY98
29-12-2013, 23:01
Doğrudur Ertan abi bende zaten o detaya değindim post umda, Allah sağlık ve mutlu birliktelik versin abi ne diyelim :D

KOSEREN
30-12-2013, 10:38

:D :D
Onyüzbinkarakter

Ertan Ömür
30-12-2013, 12:53

Bana 1 ay hak mahrumiyeti verdin sen ne kazandın, ben ne kaybettim? Adalet kimilerine göre sadece bir bayan ismidir :(.

Doğrudur Ertan abi bende zaten o detaya değindim post umda, Allah sağlık ve mutlu birliktelik versin abi ne diyelim :D

Ben herşeyin farkındayım merak etme. Yorumun için teşekkürler :icon_tup:.

Evrenoz
30-12-2013, 15:56
Ömrümün 10 dakikası boşa gitti.. O 1 ay ne de güzelmiş sennacım, insan bugünü görünce özlüyor geçmişi..

free-hifi
30-12-2013, 16:15
adaletini ....... dünya

131mirafiori
30-12-2013, 16:18
adaletini ....... dünya

Bayan ismi olarak mı yoksa diğer anlamda mı abi ? :D

free-hifi
30-12-2013, 16:27

Ertan abiye soralım o daha tecrübeli :D

Mr.K
30-12-2013, 16:28
adaletini ....... dünya

:hehe::hehe::hehe:

M_PROJECT
30-12-2013, 16:38
Örümün 10 dakikası boşa gitti.. O 1 ay ne de güzelmiş sennacım, insan bugünü görünce özlüyor geçmişi..

orumun ne la ? bide kose yazari olacan

Evrenoz
30-12-2013, 16:39
orumun ne la ? bide kose yazari olacan

1 harfe eksik bastık diye yaptığın gürültüye bak

M_PROJECT
30-12-2013, 16:42
1 harfe eksik bastık diye yaptığın gürültüye bak

taam gankha benim sana puanim dohuz o vakit

Evrenoz
30-12-2013, 16:46
taam gankha benim sana puanim dohuz o vakit

sen kaşındın
aaaallll amk aaalll
öllll öööllll öööööllll

uI56cMQqa4A
http://www.youtube.com/watch?v=uI56cMQqa4A

Chn53
30-12-2013, 16:50
abi ev kendinizinmi kira mı

elpadre
30-12-2013, 16:56

zengınız oglum bız :D

Ertan Ömür
30-12-2013, 18:19

Evim yok. Şu anda kiradayım :rolleyes:.

erdem325
30-12-2013, 18:33
hayır konu sahibinin profiline giriyorum bakıyorum, mesajlarına açtığı konulara vs..
arabayla alakalı hiçbişey yok..
bi ara bi konusu vardı hatırlıyorum efsane mi kestane mi neydi öyle bişeydi..
hepsi bu yani..
burası techturkey..
otomobil,tuning,modifiye vs vs ile alakalı bi forum.. özellikle TEKNİK konu ağırlıklı bi forum..
bunlarla alakalı ne paylaşımınız var ne fikir alışverişiniz ne de o tarz bi girişiminiz..
geçmişte yaptığınız tasarımlar, teklifler vs vs paylaşıp durulacak bi forum değilki burası..
ki zaten kendiniz de söylüyorsunuz bıraktım bu işleri diye..
bıraktıysanız neden burdasınız ben anlayamıyorum doğrusu..
tarzınız yazışmalarınız vs dolayısıyla da çok istenen birisi gibi de gözükmüyorsunuz..
bu neyin ısrarı??
kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz eminimki birsürü forum vardır..
neden burda zorluyorsunuz?
otomobille alakalı teknik bir forumda sizin 16 yıl önce yaptığınız evlilik teklifinin ne işi var??
ya da domates biber patlıcanla yaptığınız gölge oyununun ya da bilmem ne yarışmasına katılmanızın vs??
insanlar elbette ki sosyal olaylarla yada otomobil dışında konular açıyorlar, ama bu insanlar teknik şeyler de konuşup fikir alıp veriyorlar aynı zamanda.. sizde yok böyle br durum..
enteresan ama itici birisiniz..
yanlış yer yanlış zaman yakalama uzmanı gibisiniz..
ben şahsen şu yaşımda sizin burada gördüğünüz muamelenin 10 da 1 ini görsem bir dakika durmam çeker giderim..
hele ki sizin yaşınız da olsam burada bu konuları açmaya teşebbüs bile etmem..
saygı çerçevesinde yazmak için epey de zorladım aslında bunları yazarken, umarım anlatabilmişimdir..........

İbrahim33
30-12-2013, 18:54
http://inciswf.com/aliecebaslik.swf

Ertan Ömür
30-12-2013, 19:01
hayır konu sahibinin profiline giriyorum bakıyorum, mesajlarına açtığı konulara vs..
arabayla alakalı hiçbişey yok..
bi ara bi konusu vardı hatırlıyorum efsane mi kestane mi neydi öyle bişeydi..
hepsi bu yani..
burası techturkey..
otomobil,tuning,modifiye vs vs ile alakalı bi forum.. özellikle TEKNİK konu ağırlıklı bi forum..
bunlarla alakalı ne paylaşımınız var ne fikir alışverişiniz ne de o tarz bi girişiminiz..
geçmişte yaptığınız tasarımlar, teklifler vs vs paylaşıp durulacak bi forum değilki burası..
ki zaten kendiniz de söylüyorsunuz bıraktım bu işleri diye..
bıraktıysanız neden burdasınız ben anlayamıyorum doğrusu..
tarzınız yazışmalarınız vs dolayısıyla da çok istenen birisi gibi de gözükmüyorsunuz..
bu neyin ısrarı??
kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz eminimki birsürü forum vardır..
neden burda zorluyorsunuz?
otomobille alakalı teknik bir forumda sizin 16 yıl önce yaptığınız evlilik teklifinin ne işi var??
ya da domates biber patlıcanla yaptığınız gölge oyununun ya da bilmem ne yarışmasına katılmanızın vs??
insanlar elbette ki sosyal olaylarla yada otomobil dışında konular açıyorlar, ama bu insanlar teknik şeyler de konuşup fikir alıp veriyorlar aynı zamanda.. sizde yok böyle br durum..
enteresan ama itici birisiniz..
yanlış yer yanlış zaman yakalama uzmanı gibisiniz..
ben şahsen şu yaşımda sizin burada gördüğünüz muamelenin 10 da 1 ini görsem bir dakika durmam çeker giderim..
hele ki sizin yaşınız da olsam burada bu konuları açmaya teşebbüs bile etmem..
saygı çerçevesinde yazmak için epey de zorladım aslında bunları yazarken, umarım anlatabilmişimdir..........
Bu uzun mesaja genel anlamda cevap vermeye kalksam konu zıvanadan çıkar. Daha önce burada açtığım konular bu tür polemikler yüzünden silindi.
Ben bu foruma benimle ve eski aracımla ilgili açılan bir konu yüzünden üye oldum. Orada arkamdan atıp tutanlara gereken cevabı vermek için.
Sonrasında olanlar bana gıcık olanların eseridir. Burada nereye ne yazacağımı sana sormayacağım. Burada üyelere yönelik açılan bölümlere orayla ilgili konu açarım. Kurallara uyduğum sürece sorun yok. En azından ben öyle düşünüyorum :rolleyes:.

Hondafatih
30-12-2013, 19:17
valla abi kim nederse desin gayet başarılı olmuş ben zevkle izledim tabiki biraz meşakatli bir iş olmuş ama olsun sonunda belliki mutlu güzel huzurlu bir yuva kurmuşsun allah daim etsin.

erdem325
30-12-2013, 19:22
Bu uzun mesaja genel anlamda cevap vermeye kalksam konu zıvanadan çıkar. Daha önce burada açtığım konular bu tür polemikler yüzünden silindi.
Ben bu foruma benimle ve eski aracımla ilgili açılan bir konu yüzünden üye oldum. Orada arkamdan atıp tutanlara gereken cevabı vermek için.
Sonrasında olanlar bana gıcık olanların eseridir. Burada nereye ne yazacağımı sana sormayacağım. Burada üyelere yönelik açılan bölümlere orayla ilgili konu açarım. Kurallara uyduğum sürece sorun yok. En azından ben öyle düşünüyorum :rolleyes:.

o uzun mesajı yazmaya harcadığım zaman için şuan çok pişmanım..
kendinizle çelişiyorsunuz, sizinle ve eski aracınızla açılan bir konuya cevap vermek için üye olduğunuz forumda hala alakasız konular açmak neden? 16 yıl önce yaptığınız evlenme teklifiniz de sizin ve aracınızla alakalı açılmış konuya bir cevap mı?
neyse ben kibarca söylemek istediklerimi söyledim zaten ama anlamamakta ısrarcısınız..
selametle..
tech gerekeni yapar elbet merak etmeyin ;)

Ertan Ömür
30-12-2013, 19:34
valla abi kim nederse desin gayet başarılı olmuş ben zevkle izledim tabiki biraz meşakatli bir iş olmuş ama olsun sonunda belliki mutlu güzel huzurlu bir yuva kurmuşsun allah daim etsin.

Yorum ve beğeni için teşekkürler :icon_tup:.

o uzun mesajı yazmaya harcadığım zaman için şuan çok pişmanım..
kendinizle çelişiyorsunuz, sizinle ve eski aracınızla açılan bir konuya cevap vermek için üye olduğunuz forumda hala alakasız konular açmak neden? 16 yıl önce yaptığınız evlenme teklifiniz de sizin ve aracınızla alakalı açılmış konuya bir cevap mı?
neyse ben kibarca söylemek istediklerimi söyledim zaten ama anlamamakta ısrarcısınız..
selametle..
tech gerekeni yapar elbet merak etmeyin ;)

Erdem kardeşim lütfen benimle burada bulunmam ile ilgili gereksiz bir polemiğe girme. Bu arada neymiş o yapılması gereken?
Benim ihraç edilmem mi? Neden? Hangi kural ya da etik gereği? Sırf sen ve senin gibiler mutlu olsun diye mi? Hey yüce Allahım bana sabır ver :o.

erdem325
30-12-2013, 19:40
Erdem kardeşim lütfen benimle burada bulunmam ile ilgili gereksiz bir polemiğe girme. Bu arada neymiş o yapılması gereken?
Benim ihraç edilmem mi? Neden? Hangi kural ya da etik gereği? Sırf sen ve senin gibiler mutlu olsun diye mi? Hey yüce Allahım bana sabır ver :o.

yok polemiğe girmeyi sizinle kesinlikle istemem emin olun..
bu konuya son mesajım bu..
sizin burda olmanız ya da olmamanız bana bir artı yada eksi sağlamaz, ben haketmenize rağmen size karşı yapılan bu tutumdan sizin adınıza rahatsız olmuştum, artık olmuyorum..
alıntı yapmazsanız sevinirim..

imprezaWRC
31-12-2013, 15:15
Ne diyeyim Allah mutluluğunuzu daim etsin.

Bence 13.05.2014'te şu an oturduğunuz evinizi bu hale getirin, evete basınca apartmanın çatısı açılsın, sonrası ***** işte, evin her yeri fıldır fıldır dönsün.
İşte o zaman youtube'da rahat 20 milyon tıklama alır o video. :D:D:D:D

P.S : Hayır tuşuna basmış olsaydı da kesin bu olaylar gerçekleşecekti, dur bir dur, gitme bak izle çok değişik şeyler olacak, bak bir bak, ev dönüyor :D:D:D

Mr.K
31-12-2013, 15:30
Yorum ve beğeni için teşekkürler :icon_tup:.

burda mahkeme vs yok,demokraside yok bunu unutma Ertan Ömür.Keyfi olarak banlanılabilir.;)

@erdem :bravo:

Ertan Ömür
31-12-2013, 16:04
Ne diyeyim Allah mutluluğunuzu daim etsin.

Bence 13.05.2014'te şu an oturduğunuz evinizi bu hale getirin, evete basınca apartmanın çatısı açılsın, sonrası ***** işte, evin her yeri fıldır fıldır dönsün.
İşte o zaman youtube'da rahat 20 milyon tıklama alır o video. :D:D:D:D

P.S : Hayır tuşuna basmış olsaydı da kesin bu olaylar gerçekleşecekti, dur bir dur, gitme bak izle çok değişik şeyler olacak, bak bir bak, ev dönüyor :D:D:D

Materyalist biri değilim. Bu kafayla ev sahibi ve servet sahibi olmam zor.Yat ya da kat türü şeylerde aramadım mutluluğu.
Ben hayal gücümü reel hayata geçirdiğimde benim ismimi çok başka platformlarda duyacaksınız inşallah.
Yakında Tüm Türkiye'ye büyük bir süprizim olacak. Çalışmalarım tam gaz devam ediyor.
Özellikle 2014 senesinde Acun Ilıcalı ile ufak bir hesabım olacak :D.

burda mahkeme vs yok,demokraside yok bunu unutma Ertan Ömür.Keyfi olarak banlanılabilir.;)

@erdem :bravo:

Ben burada misafirim, umduğumla değil bulduğumla idare edeceğim artık :icon_wack.

Bu arada beni seven sevmeyen, isteyen, istemeyen, anlayan ya da anlamayan her kim varsa hepsinin yeni yılını canı gönülden kutluyorum :icon_tup:.

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1525464_403203006478271_1022989117_n.jpg

senna
31-12-2013, 21:17
Bana 1 ay hak mahrumiyeti verdin sen ne kazandın, ben ne kaybettim? Adalet kimilerine göre sadece bir bayan ismidir :(.

Ben herşeyin farkındayım merak etme. Yorumun için teşekkürler :icon_tup:.

yaşına saygım var sesimi çıkarmıyorum

kaşınma laf sokma sen ne yaptığını iyi biliyorsun komple banlatma kendini

burada adalet yok bunu senin çok iyi bilmen lazım, benim bir şey kazanmama gerek yok forumun ahengini bozma akıllı uslu davran başka bir şey istemiyor kimse senden

Evrenoz
01-01-2014, 12:46
Materyalist biri değilim. Bu kafayla ev sahibi ve servet sahibi olmam zor.Yat ya da kat türü şeylerde aramadım mutluluğu.
Ben hayal gücümü reel hayata geçirdiğimde benim ismimi çok başka platformlarda duyacaksınız inşallah.
Yakında Tüm Türkiye'ye büyük bir süprizim olacak. Çalışmalarım tam gaz devam ediyor.

Mümkünse bizden uzakta yap ne yapacaksan

oxygen
01-01-2014, 13:30
değerli forum yoneticileri,

lütfen foruma ilgi artsın ve fazla tık alalım diye shkodra, ertan ömür vs gibi botlar atıp durmayın.

imprezaWRC
01-01-2014, 14:31

Çok şükür Acun'u izlemiyorum :D

Ertan Ömür
01-01-2014, 16:59
yaşına saygım var sesimi çıkarmıyorum

kaşınma laf sokma sen ne yaptığını iyi biliyorsun komple banlatma kendini

burada adalet yok bunu senin çok iyi bilmen lazım, benim bir şey kazanmama gerek yok forumun ahengini bozma akıllı uslu davran başka bir şey istemiyor kimse senden

Mesaj alınmıştır :icon_wack.

Mümkünse bizden uzakta yap ne yapacaksan

Bunun için söz veremem :rolleyes:.

değerli forum yoneticileri,

lütfen foruma ilgi artsın ve fazla tık alalım diye shkodra, ertan ömür vs gibi botlar atıp durmayın.

Burada yöneticilere ne yapacağını söylemek sana ve bana kalmadı kardeş. Burada sistem farklı işliyormuş. Ben de bunu çok yakın bir zamanda öğrendim :o

Çok şükür Acun'u izlemiyorum :D

Eğer bu mesajı laf olsun diye atmadıysan en azından popüler kültürün bir parçası olmaman güzel. Ben de Acun Ilıcalı'ya bayılmıyorum zaten.
Ancak Acun Ilıcalı'nın ekibi benim Kıbrıs çekimlerimden sonra tüm ekipmanlarımı kaybetti ve üzerine yattılar :ofk:.
Ekipmanların toplam değeri 1.000 TL civarı. Bunun hesabını farklı bir biçimde ödeteceğim inşallah ona :icon_tup:.

Maxi
01-01-2014, 17:03
@Ertan Ömür
pardon ben birşey merak ettim
sizin otomobil ile ilgi-alakanız nedir?

Ertan Ömür
01-01-2014, 17:14
@Ertan Ömür
pardon ben birşey merak ettim
sizin otomobil ile ilgi-alakanız nedir?

http://www.techturkey.com/forum/fotograflariniz/17666-trde-ilk-rover-200-si-34-esr-66-a.html

Burada verdiğim linkte görülen ve aynı zamanda TR TUNING ve OTO HABER dergilerinde çıkan aracın sahibiydim.
Yakın bir zamana kadar da tuningturkey.com (http://www.tuningturkey.com) sitesinin 10 yıl süreyle kurucusu ve yöneticisiydim.
Geçen sene modifiye sektörüne fiziki anlamda veda ettim. Şu anda donanımhaber, frmtr ve burada mesaj atıyorum.

MiaMi
01-01-2014, 23:15
http://www.techturkey.com/forum/fotograflariniz/17666-trde-ilk-rover-200-si-34-esr-66-a.html

Burada verdiğim linkte görülen ve aynı zamanda TR TUNING ve OTO HABER dergilerinde çıkan aracın sahibiydim.
Yakın bir zamana kadar da tuningturkey.com (http://www.tuningturkey.com) sitesinin 10 yıl süreyle kurucusu ve yöneticisiydim.
Geçen sene modifiye sektörüne fiziki anlamda veda ettim. Şu anda donanımhaber, frmtr ve burada mesaj atıyorum.

Forum kurup yönetememek diyecektin sanırım foruma ilgi olsun diye xxx bölümü açtın sonunda o zamanlar reyting mühimdi online rekorumuz üye sayımız gibi bilgiler forum yöneticileri tarafından çok değiştirilirdi.Nasıl yönetildiğini bize sorduğun yılları çok net hatırlıyorum tophanede nargile buluşmalarında.Eskisi gibi değil ortam noel dayı ertan bana göre forumda olmaması gereken bi kişisin site yöneticilerini tebrik ederim helal olsun adamlar sabırlı.

Senin konuna cevap bile yazmam ama hak ediyorsun kendi çiftliğinde ettiğin lafları unutmadık.

ruudvan
01-01-2014, 23:31
bu xxx konusuda gecen ki konuda geçmişti.

pek sevilen biri olmadığı kesin acıkcası sızın yonetıcılık yapyıgınızı bılsem zamanında dergiyi bile almazdım.

Dragger
01-01-2014, 23:33
ölü taklidi yapın gider, ilgi gösterdikçe bi havalara giriyor hergün konu açıyor pornocu...

ruudvan
01-01-2014, 23:38
o deilde kendinle çelişen bi adam bence.
geçen seferki ilk geldiği zamanda konu açarım yazarım cevap verırler cevapları cogu zaman okumam demişti. ama şimdi sorulan sorulara cevap veriyor. bu nasıl oluyo.

senna
02-01-2014, 00:07
Burada yöneticilere ne yapacağını söylemek sana ve bana kalmadı kardeş. Burada sistem farklı işliyormuş. Ben de bunu çok yakın bir zamanda öğrendim :o

forumun biçimine uyan belki tam tabiri değil ama adam olana kimse ses etmez bununda en güzel örneklerinden biri diğer üyelerimiz gibi olan oxygen

açtığı konuları yazdığı mesajları oku anlarsın

İbrahim Erdem
02-01-2014, 08:00
Genişlik

ingilizcesi : width

almancası : breite

fransızcası : largeur

japoncası : 幅

rusçası :ширина

arapçası : عرض

ispanyolcası : ancho

ibranicesi : רוחב

italyancası: larghezza

hintçesi: चौडाई

türkçesi ise sizsiniz Ertan bey :)

Ertan Ömür
02-01-2014, 10:23
Forum kurup yönetememek diyecektin sanırım foruma ilgi olsun diye xxx bölümü açtın sonunda o zamanlar reyting mühimdi online rekorumuz üye sayımız gibi bilgiler forum yöneticileri tarafından çok değiştirilirdi.Nasıl yönetildiğini bize sorduğun yılları çok net hatırlıyorum tophanede nargile buluşmalarında.Eskisi gibi değil ortam noel dayı ertan bana göre forumda olmaması gereken bi kişisin site yöneticilerini tebrik ederim helal olsun adamlar sabırlı.

Senin konuna cevap bile yazmam ama hak ediyorsun kendi çiftliğinde ettiğin lafları unutmadık.

bu xxx konusuda gecen ki konuda geçmişti.

pek sevilen biri olmadığı kesin acıkcası sızın yonetıcılık yapyıgınızı bılsem zamanında dergiyi bile almazdım.

ölü taklidi yapın gider, ilgi gösterdikçe bi havalara giriyor hergün konu açıyor pornocu...

O forumun kuruluş amacı çok farklıydı. İlk üyelerin tamamı çok yakın arkadaşlarımdı.
Sonradan üye olanların yaptığı paylaşımlar ve genel tavır yapıyı değiştirdi ve şişirdi.
Gelişmiş ülkelerde satılan modifiye dergilerinde çarşaf çarşaf fotoğrafların olduğu erotizm bölümleri vardı.
Buna en iyi örnek İngiltere'de yayınlanan MAX TUNING dergisidir. Dergi modifiye dünyasında inanılmaz satış rakamlarına sahiptir.
Ben genel anlamda çok modern ve ileri görüşlü biriyim. Bizim ülke hala bazı konularda ya muhafazakar, ya da bağnaz.
Müslüman bir ülke olmamızda bunun büyük payı var. Bunu bu konuda dönen kısır muhabbete bakınca da görebiliyoruz.
Bu ülkede ben arap olduğumu söylüyorum, siz zenci muamelesi yapıyorsunuz :(.
İşte bu yüzden daha önce forumunda üyelerin genel isteği ve oylaması sonucu erotik bölümü açan adama pornocu diyorsunuz :icon13:.

o deilde kendinle çelişen bi adam bence.
geçen seferki ilk geldiği zamanda konu açarım yazarım cevap verırler cevapları cogu zaman okumam demişti. ama şimdi sorulan sorulara cevap veriyor. bu nasıl oluyo.

Öyle bir durum yok. Ben her daim açtığım konulara sahip çıkarım ve cevap veririm.
Ancak polemik yaratacak mesajlara zaman zaman bilinçli bir şekilde cevap yazmam.
O mesajlara cevap verince konu moderatörler tarafında ya siliniyor, ya da kilitleniyor.
O kişilerin bilinçli olarak bana o tür mesaj atma nedenleri bu zaten :(.

forumun biçimine uyan belki tam tabiri değil ama adam olana kimse ses etmez bununda en güzel örneklerinden biri diğer üyelerimiz gibi olan oxygen

açtığı konuları yazdığı mesajları oku anlarsın

Ben sizi anlıyorum, ama sizin beni anlayabildiğinizi sanmıyorum.
Benim sizinle ya da forumla ilgili bir sorunum yok. Buraya sorun yaratmak yada gidişatı değiştirmek için gelmedim.
İnanıp inanmamakta hürsünüz. Kimseye saygısızlık etmedim, etmem de.
Burada yazan STP de eskiden sürekli forumlardan atılırdı. İstenmeyen adamdı.
Ancak modifiye konusunda çok aktif ve üretken olduğu için insanlar onu fiziki anlamda dışlayamadılar.
Bence Selçuk agrasiftir, zaman zaman küfürbaz,dır ama özünde ok özel biridir :icon_tup:.

Genişlik

ingilizcesi : width

almancası : breite

fransızcası : largeur

japoncası : 幅

rusçası :ширина

arapçası : عرض

ispanyolcası : ancho

ibranicesi : רוחב

italyancası: larghezza

hintçesi: चौडाई

türkçesi ise sizsiniz Ertan bey :)

Yaratıcı ve komik bir mesaj yalan yok :D. Evet geniş biriyim.
Ama bu gönül, ufuk ve hayal gücü anlamında bir genişlik :icon_tup:. Şimdi sen MEGALOMAN kelimesi üzerine yazı döşersin kesin :D.

imprezaWRC
02-01-2014, 12:00
Eğer bu mesajı laf olsun diye atmadıysan en azından popüler kültürün bir parçası olmaman güzel. Ben de Acun Ilıcalı'ya bayılmıyorum zaten.
Ancak Acun Ilıcalı'nın ekibi benim Kıbrıs çekimlerimden sonra tüm ekipmanlarımı kaybetti ve üzerine yattılar :ofk:.
Ekipmanların toplam değeri 1.000 TL civarı. Bunun hesabını farklı bir biçimde ödeteceğim inşallah ona :icon_tup:.

İzlemiyorum, izlenecek, izlenmeye değer birşey yok o programda, zaten haberler dışında tv'ye de bakmıyorum.
Oraya yeniden çıkarsanız bende üzgünüm ama yeniden sizi izlememiş olacağım, sanırım izlemediğim program yüzünden de birşey kaçırmış olmayacağım.

Gerçekten birinde bir yetenek var ise zaten o gereksiz programa çıkmadan herşey kendiliğinden gerçekleşir, yeteneği olan adamın üzerine kelebek ağı atarlar.

Kusura bakmayında meyve sebzenin gölgesinden silüet yapmak, desi uzaktan kumandası ile maket çatı açmak, talaşları konfeti hesabı havaya üfletmek, dönen kabinler yapmak yetenek olmadığı gibi farklı bir çalışmada değil, üstelik o şekilde de evlilik teklifi yapıp karşılığında evet cevabı almak piyangonun çıkması ile eş değer.

Aşağıdaki linkte gerçekten değişik evlenme teklifleri var;
wedding proposal - YouTube (http://www.youtube.com/results?search_query=wedding+proposal&search_sort=video_view_count)

Keşke videonuzu youtube'a best wedding proposal fail olarak upload etseydiniz, muhtemelen sizinkide tıklanma rekorları alırdı.

Acun'a çıktığınızda, elinizdeki uzaktan kumanda ile Acun'u istediğiniz gibi konuşturmanız dileklerimle, sağlıcakla kalın.
Örnek olsun diye linki veriyorum.
cmlq40G9xK8
Bruce Almighty - Evan Baxter News Report (HD) Funny Scene - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=cmlq40G9xK8)

Evrenoz
02-01-2014, 12:03
Şunun 1000 TL'sini forumca toplayabilir miyiz acaba?

Verelim de susar, rahat bırakır bizi belki..

imprezaWRC
02-01-2014, 12:06
Aha buldum, Acun'a çıkın, ve çorbayı ikiye ayırın :D :D :D
A23bzMN3vSg
Bruce Almighty - Bruce Separates Soup (HD) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=A23bzMN3vSg)

Ertan Ömür
02-01-2014, 12:37
İzlemiyorum, izlenecek, izlenmeye değer birşey yok o programda, zaten haberler dışında tv'ye de bakmıyorum.
Oraya yeniden çıkarsanız bende üzgünüm ama yeniden sizi izlememiş olacağım, sanırım izlemediğim program yüzünden de birşey kaçırmış olmayacağım.

Gerçekten birinde bir yetenek var ise zaten o gereksiz programa çıkmadan herşey kendiliğinden gerçekleşir, yeteneği olan adamın üzerine kelebek ağı atarlar.

Kusura bakmayında meyve sebzenin gölgesinden silüet yapmak, desi uzaktan kumandası ile maket çatı açmak, talaşları konfeti hesabı havaya üfletmek, dönen kabinler yapmak yetenek olmadığı gibi farklı bir çalışmada değil, üstelik o şekilde de evlilik teklifi yapıp karşılığında evet cevabı almak piyangonun çıkması ile eş değer.

Aşağıdaki linkte gerçekten değişik evlenme teklifleri var;
wedding proposal - YouTube (http://www.youtube.com/results?search_query=wedding+proposal&search_sort=video_view_count)

Keşke videonuzu youtube'a best wedding proposal fail olarak upload etseydiniz, muhtemelen sizinkide tıklanma rekorları alırdı.

Acun'a çıktığınızda, elinizdeki uzaktan kumanda ile Acun'u istediğiniz gibi konuşturmanız dileklerimle, sağlıcakla kalın.
Örnek olsun diye linki veriyorum.
cmlq40G9xK8
Bruce Almighty - Evan Baxter News Report (HD) Funny Scene - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=cmlq40G9xK8)

Aha buldum, Acun'a çıkın, ve çorbayı ikiye ayırın :D :D :D
A23bzMN3vSg
Bruce Almighty - Bruce Separates Soup (HD) - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=A23bzMN3vSg)

Sizin hakkınızda hiç bir bilgiye sahip değilim. Ancak bana yaşınızın çok üstünde bir olgunluğa sahipsiniz gibi geliyor.
Yazının bir bölümüne katılmamakla birlikte tamamını büyük keyifle okudum. Videolara daha önce izlemiş olmama rağmen gerçekten çok güldüm :D.
Eğer bu forumdan uzaklaştırılırsam, bunu gerçekleştiren siz olun bari. Gözüm arkada kalmasın :D. Bu yazıları tüm samimiyetimle yazdım :icon_tup:.

Şunun 1000 TL'sini forumca toplayabilir miyiz acaba?

Verelim de susar, rahat bırakır bizi belki..

Mesele para değil. İş artık onur meselesi oldu. Aradan 13 ay geçti ve ben hala bir sonuç alamadım.
Her yolu denedim ama ısrarla beni sallıyorlar. Ama bu hikaye burada bitmez.
Ekranda millete mavi boncuk dağıtan Acun Medya bunun hesabını yakında bir şekilde verecek.
İnsanlar sivri sineği küçümserler, ancak onunla aynı odada yatmak zorunda kalınca anlarlar onun gerçek gücünü :D.

TünayK
02-01-2014, 13:02
Mösyö Ertan,

Acun ile olan husumetinizi lütfen forumumuzdan uzak tutunuz.

berkay_aydin
02-01-2014, 13:15
http://www.youtube.com/watch?v=p3PyQL4tFqY

:D

Onrcn
02-01-2014, 13:45
x18rery demande en mariage dans un jeu video pixel proposal news - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=p3PyQL4tFqY)

:D

Bak bu iyiymis :D

STP
02-01-2014, 14:48
Ak nezaman adım geccek dıye beklıyodum gecmıs bugun. Uzak ol yaa uzak ol amk vallahı bak sana gore degıl burası

s2k
02-01-2014, 14:51
Ak nezaman adım geccek dıye beklıyodum gecmıs bugun. Uzak ol yaa uzak ol amk vallahı bak sana gore degıl burası

Amk TB turboyken nerdeydi olum bu herif :D:D:D

Onrcn
02-01-2014, 15:19
HAHHAHAHAh

STP
02-01-2014, 15:20

Ne bılım amk

hakotech
02-01-2014, 15:25
şimdi gördüm videoyu,evet alışılmışın dışında ok..ama oraya hayatım boyunca sıradan bırı olmadım ibaresi koymuşsunuz..valla kusura bakmayın ama imkan olmasa *** marjinal biri olurdunuz..para çokomel ilişkisi işte..burda millete imkan verin sizi 8765432 kere söker takarlar yaratıcılık bakımından :)

stlegal
02-01-2014, 15:25

hahahahahah çok iyi adam myth oldu :D

Evrenoz
02-01-2014, 15:46
bence s2k daha marjinal... herif kendine s iki k diye nick yapmış ötesi mi var

Orhan
02-01-2014, 15:57
yenge baya sabırlıymış eğer halen evli iseniz kendisinde şimdiden melek kanatlarının çıkmış olması lazım.

s2k
02-01-2014, 16:00
bence s2k daha marjinal... herif kendine s iki k diye nick yapmış ötesi mi var

İnce görürüm :D:D:D

İbrahim Erdem
02-01-2014, 17:37
Yaratıcı ve komik bir mesaj yalan yok :D. Evet geniş biriyim.
Ama bu gönül, ufuk ve hayal gücü anlamında bir genişlik :icon_tup:. Şimdi sen MEGALOMAN kelimesi üzerine yazı döşersin kesin :D.

öyle bozuntuya vermemek yok hocam. Burada yaşınızın yarısı yaşında insanların maskarası olmuşsunuz hala bu kadar rahat olabiliyorsanız genişlik budur. Hem de araya tır girer o derece.

Megolaman kısmına gelince; Hakkını veremeyen insan megolaman olmasın. Bakın C.Ronaldo ya adam megaloman ama dünyanın en iyisi , parası var karizması var. Size gelelim kestane var , patlıcan var pet şişe var falan filan ama ötesi yok. Dahası forum ortamına düpedüz kendinizi pazarlamak için gelmişsiniz o da belli. Size mutlu mesut evlilikler ve hayatta başarılar diliyorum . Son olarak ise

http://www.capsomat.com/media/created/4m3vm7.jpg

senna
02-01-2014, 20:21
Ben sizi anlıyorum, ama sizin beni anlayabildiğinizi sanmıyorum.
Benim sizinle ya da forumla ilgili bir sorunum yok. Buraya sorun yaratmak yada gidişatı değiştirmek için gelmedim.
İnanıp inanmamakta hürsünüz. Kimseye saygısızlık etmedim, etmem de.
Burada yazan STP de eskiden sürekli forumlardan atılırdı. İstenmeyen adamdı.
Ancak modifiye konusunda çok aktif ve üretken olduğu için insanlar onu fiziki anlamda dışlayamadılar.
Bence Selçuk agrasiftir, zaman zaman küfürbaz,dır ama özünde ok özel biridir :icon_tup:.

.

STP nin ne alakası var şimdi neden karıştırıyorsun?STP ile ikimiz belki geçinemeyiz ama şu forumda otomobil üzerine konuşan belli başlı adamlardan sayılır saygı duymak lazım

daldan dala atlıyorsun kendine saygın yoksa yaşına saygın olsun biraz

buraya sorun yaratmaya geliyorsun üstüne basa basa saçma sapan şeyler yapmayın diyoruz, patlıcan bir şeyler ekliyorsun insanlar tepki gösterince bilerek yaptılar diyorsun garip garip şeyler öne sürüyorsun

sen bizi çok iyi anlıyorsun da işine gelmiyor biz seni anladık hayırlısıyla yeni tatil kazanacaksın gibi

Evrenoz
02-01-2014, 20:51
STP nin ne alakası var şimdi neden karıştırıyorsun?STP ile ikimiz belki geçinemeyiz ama şu forumda otomobil üzerine konuşan belli başlı adamlardan sayılır saygı duymak lazım

buraya sorun yaratmaya geliyorsun üstüne basa basa saçma sapan şeyler yapmayın diyoruz, patlıcan bir şeyler ekliyorsun insanlar tepki gösterince bilerek yaptılar diyorsun garip garip şeyler öne sürüyorsun

sen bizi çok iyi anlıyorsun da işine gelmiyor biz seni anladık hayırlısıyla yeni tatil kazanacaksın gibi

Gizli bir bölüm açalım foruma, bu pornocuyu koyalım başına. Takılsın kendi kendine..:soru:

Göki,ZD
02-01-2014, 20:52
Ben forumlarda dolanan biri degildim, bu ertan ömür pornocu olanmı? Muştu ara sıra bahsederdi...

Edit: oymuş..

He diyin geçin

senna
02-01-2014, 21:41
Gizli bir bölüm açalım foruma, bu pornocuyu koyalım başına. Takılsın kendi kendine..:soru:

geçen bir ay açtım ben ona bölüm zaten tatil bölümü:D

http://scs03.resimyukle.com/files/view/ryu.pho.img/947/01/kum-havuzu_3.jpg

Day Walker
02-01-2014, 21:57
Ahahahhaha :D

Evrenoz
03-01-2014, 09:15
geçen bir ay açtım ben ona bölüm zaten tatil bölümü:D

http://scs03.resimyukle.com/files/view/ryu.pho.img/947/01/kum-havuzu_3.jpg

Şukunu verdim

gurcell
03-01-2014, 09:24
Ya bir ara porno basligi olan bir forum vardi, araba forumu ama ilk sirada travestiler vs. yazardi. Reklama girmesin de biri o forumun adini bana o.m atabilir mi?

Ertan Ömür
03-01-2014, 12:04
Mösyö Ertan,

Acun ile olan husumetinizi lütfen forumumuzdan uzak tutunuz.

Burada Acun ile ilgili atılan bir mesaja cevap olarak yazdım o mesajı. Normalde Acun Ilıcalı ile ilgili olan husumetiı buraya taşımam için bir sebep yok.

Geçenlerde seni Merter Mc Donals'da gördüm. Honda S2000 ile bir havalardaydın.
Aracını beğendim ama tavrını hiç beğenmedim Selçuk. Görmeyeli bayağı bir havalanmışsın :D.

şimdi gördüm videoyu,evet alışılmışın dışında ok..ama oraya hayatım boyunca sıradan bırı olmadım ibaresi koymuşsunuz..valla kusura bakmayın ama imkan olmasa *** marjinal biri olurdunuz..para çokomel ilişkisi işte..burda millete imkan verin sizi 8765432 kere söker takarlar yaratıcılık bakımından :)

Ben hayatım boyunca zengin olmadım. Mühendis ya da mimar da değilim. Neyi kastettiğinizi tam olarak algılayamadım.
Kimisi gazeteyi okur başına taç yapar, kimi ise külah yapıp başına takar. Özetle ben çocukluğumdan beri ilginç şeyler yapan biriyim.
Çocukluğumda cebimde harçlık yokken çöpten topladığım şeylerle sanatsal şeyler yapardım.

yenge baya sabırlıymış eğer halen evli iseniz kendisinde şimdiden melek kanatlarının çıkmış olması lazım.

Sabırlıdır. Ancak video olayları tam olarak baştan sona yansıtamıyor. Videonun devamı olmadığı için olay oldukca farklı algılanıyor.
Eşim hala o anlardan övgüyle ve heyecanla bahseder.

öyle bozuntuya vermemek yok hocam. Burada yaşınızın yarısı yaşında insanların maskarası olmuşsunuz hala bu kadar rahat olabiliyorsanız genişlik budur. Hem de araya tır girer o derece.

Megolaman kısmına gelince; Hakkını veremeyen insan megolaman olmasın. Bakın C.Ronaldo ya adam megaloman ama dünyanın en iyisi , parası var karizması var. Size gelelim kestane var , patlıcan var pet şişe var falan filan ama ötesi yok. Dahası forum ortamına düpedüz kendinizi pazarlamak için gelmişsiniz o da belli. Size mutlu mesut evlilikler ve hayatta başarılar diliyorum . Son olarak ise

http://www.capsomat.com/media/created/4m3vm7.jpg

Benim çok sevdiğim bir laf vardır ; " Şeytan da taşlanır, meyva veren ağaç da. Taşlayana değil, taşlanana bakmak lazım ".
Benim genişliğim ya da darlığıma karar vermek isteyen gelsin beni reel hayatta görsün.
Burada bana laf sokanların çoğu geçmişte site toplantılarında benimle abi kardeş ilişkisi içerisindeydi.
Bana pornocu diyenlerin neredeyse tamamı erotik bölümünün müdavimleriydi. O bölüm açılsın diye oy kullanmışlardı.

Sen bir mesajında bana oxygen rumuzlu bir üyeyi örnek göstermiştin.
Ben de ona istinaden STP'yi örnek gösterdim. Forumlarda istenmeyen adamlar genelde marjinal takılanlardan çıkar.
Eğer bu konu silinmezse ileride burada yazılan bazı şeyleri altını ya da üstünü çizerek hatırlatacağım sizlere.

AdemAr
03-01-2014, 16:16
Gördüğüm en saçma evlenme teklifi.

brs_odbs
03-01-2014, 16:20
neden böle şeyler yapıyosun anlamış değilim :D valla buralar sana göre değil sende görüyosun hala sıkılmadan usanmadan konu açıyosun çok merak ediyorum nedenini

brs_odbs
03-01-2014, 16:21

:icon_tup:

TünayK
03-01-2014, 16:26
Burada Acun ile ilgili atılan bir mesaja cevap olarak yazdım o mesajı. Normalde Acun Ilıcalı ile ilgili olan husumetiı buraya taşımam için bir sebep yok.

Geçenlerde seni Merter Mc Donals'da gördüm. Honda S2000 ile bir havalardaydın.
Aracını beğendim ama tavrını hiç beğenmedim Selçuk. Görmeyeli bayağı bir havalanmışsın :D.

Ben hayatım boyunca zengin olmadım. Mühendis ya da mimar da değilim. Neyi kastettiğinizi tam olarak algılayamadım.
Kimisi gazeteyi okur başına taç yapar, kimi ise külah yapıp başına takar. Özetle ben çocukluğumdan beri ilginç şeyler yapan biriyim.
Çocukluğumda cebimde harçlık yokken çöpten topladığım şeylerle sanatsal şeyler yapardım.

Sabırlıdır. Ancak video olayları tam olarak baştan sona yansıtamıyor. Videonun devamı olmadığı için olay oldukca farklı algılanıyor.
Eşim hala o anlardan övgüyle ve heyecanla bahseder.

Benim çok sevdiğim bir laf vardır ; " Şeytan da taşlanır, meyva veren ağaç da. Taşlayana değil, taşlanana bakmak lazım ".
Benim genişliğim ya da darlığıma karar vermek isteyen gelsin beni reel hayatta görsün.
Burada bana laf sokanların çoğu geçmişte site toplantılarında benimle abi kardeş ilişkisi içerisindeydi.
Bana pornocu diyenlerin neredeyse tamamı erotik bölümünün müdavimleriydi. O bölüm açılsın diye oy kullanmışlardı.

Ben de ona istinaden STP'yi örnek gösterdim. Forumlarda istenmeyen adamlar genelde marjinal takılanlardan çıkar.
Eğer bu konu silinmezse ileride burada yazılan bazı şeyleri altını ya da üstünü çizerek hatırlatacağım sizlere.

gel şu arşivi paylaş her şeye bir sünger çekelim..

BaDCaT
03-01-2014, 16:35
Bu video ile izlanda ya goc etmek icin bir sebep daha buldum.

KOSEREN
03-01-2014, 17:35
Seni çılgın hadi oradaan.
M.Kekilli

Ertan Ömür
03-01-2014, 19:01

Daha iyisini yapmak sana nasip olur inşallah. O yıllarda benim elimden ancak bu kadarı geldi :D.

neden böle şeyler yapıyosun anlamış değilim :D valla buralar sana göre değil sende görüyosun hala sıkılmadan usanmadan konu açıyosun çok merak ediyorum nedenini

İçkim, sigaram, kumarım ve uyuşturucum yok. Ben de bu tür aktivitelerle kafa yapıyorum :icon_tup:.
Burada çok konu açmadım. Toplamda 4 konu açtım 2 tanesi muhabbet bel altına inince, diğeri kural gereği silindi :(.

gel şu arşivi paylaş her şeye bir sünger çekelim..
O arşiv konusu tamamen buradaki bazı şahsiyetlerin ortaya attığı bir şehir efsanesi :D.

senna
03-01-2014, 19:42

ben üstünü çizecem senin hayırlısıyla devam et böyle

Ertan Ömür
04-01-2014, 14:08
ben üstünü çizecem senin hayırlısıyla devam et böyle
O ne öyle ağını örüp avını bekleyen örümcek tavrı? Moderatör dediğin biraz yapıcı olur, kindar, takıntılı ya da ön yargılı olmaz.
Unutma " Kontrolsüz güç, güç değildir ". Neyse öyle polemik yaratacak bir durum yok ortada :icon_wack.

STP
04-01-2014, 14:59
Bende seni gordum merak etme got kadar scooterin arkasina yanci binmissin kafanda kask yok kelaynak kusu gibi kalmissin, seni siklemememi havalanmis olaral goruyosan aynen havaliyim :D

senna
04-01-2014, 15:34
O ne öyle ağını örüp avını bekleyen örümcek tavrı? Moderatör dediğin biraz yapıcı olur, kindar, takıntılı ya da ön yargılı olmaz.
Unutma " Kontrolsüz güç, güç değildir ". Neyse öyle polemik yaratacak bir durum yok ortada :icon_wack.

hala yaşına saygım var diyorum ancak

sana niye kin besliyim takıntı yapayım sen kimsin?

senin gibi yapıcı olmak lazım aslında forumuna üye arkadaşlardan birazdan örnekleri alırız erotik admin:D

raad ol:D

Ertan Ömür
04-01-2014, 15:54
Bende seni gordum merak etme got kadar scooterin arkasina yanci binmissin kafanda kask yok kelaynak kusu gibi kalmissin, seni siklemememi havalanmis olaral goruyosan aynen havaliyim :D

Beni gördüğün hiç aklıma gelmedi o an. Trafikte akan araçlar arasında beni görme sebebin scooter pembe idi ondan sanırım.
O akşam benim acilen Zeytinburnu TEKZEN'e gitmem gerekiyordu. Arkadaşım trafik var ben seni bırakayım dedi.
Kendisi takıcı olduğu için yedek kaskın yerine takıları koyup kaskı evde bırakmış.
Hayatım boyunca hiç o tür araçlara binmemiştim. Binmez olaydım. Gerçekten arkada seyahat etmek tam bir Çin işkencesiydi.
Şimdi anladım neden aracın yanında kasıntı hareketler yaptığını. Beni birden karşında görünce kasıldın normal olarak.
Eeeeeeee kolay değil Ertan abinin karşısına ummadık anda çıkmak :D. Bu arada yaşın cenabet rakam olan 31 olmuş. Seni tanıdığımda 21 idin. Yıllar akıp gitmiş :(.

hala yaşına saygım var diyorum ancak

sana niye kin besliyim takıntı yapayım sen kimsin?

senin gibi yapıcı olmak lazım aslında forumuna üye arkadaşlardan birazdan örnekleri alırız erotik admin:D

raad ol:D

Seni gün geçtikçe antipatik bulmamaya başladım. Peki seni sempatik buluyor muyum? Pek tabi ki hayır :D.
Benim üzerime çizik atmazsan sevinirim sevgili senna. Lafı bile beni rahatsız ediyor.
İlla üstümü çizmek istersen fosforlu kalem çek. Biliyorsun önemli şeylerin üstüne fosforlu kalem çekilir :icon_tup:.

levent
04-01-2014, 15:58
çizginin rengi pembe olsun mu? oylama yapalım ne renk seçicek üyelerimiz acaba

_muhaRRem
04-01-2014, 15:58
Mesaj kas . Kaskinin adedi artsin :D

stlegal
04-01-2014, 16:24
allam yareppim ne olur 40 olmıyayım

senna
04-01-2014, 16:24
Seni gün geçtikçe antipatik bulmamaya başladım. Peki seni sempatik buluyor muyum? Pek tabi ki hayır :D.
Benim üzerime çizik atmazsan sevinirim sevgili senna. Lafı bile beni rahatsız ediyor.
İlla üstümü çizmek istersen fosforlu kalem çek. Biliyorsun önemli şeylerin üstüne fosforlu kalem çekilir :icon_tup:.

lütfen beni sempatik bul bu durumla başa çıkamam yaşayamam:D

önemli değilsinki üstüne fosforlu kalem çekeyim benim için bir anlam ifade etmiyorsun forumun düzenini bozma yeter

erdem325
04-01-2014, 16:34
ne konu oldu ya hahahhaha :D
bu arada ertan abi sağolsun bana hayatta birşeyi öğrenme şansı verdi, burdan kendisine minnettarlığımı bildirmek istiyorum..
''sivrilmek'' zeka gerektrir diye düşünüyordum bugüne kadar hep, ama sayesinde durumun böyle olmadığını anlamış bulunmaktayım :D

STP
04-01-2014, 17:04
Akli fikri zkinde modeli :D

Ertan Ömür
04-01-2014, 19:27
çizginin rengi pembe olsun mu? oylama yapalım ne renk seçicek üyelerimiz acaba

Mesaj kas . Kaskinin adedi artsin :D

allam yareppim ne olur 40 olmıyayım

:rolleyes:

lütfen beni sempatik bul bu durumla başa çıkamam yaşayamam:D

önemli değilsinki üstüne fosforlu kalem çekeyim benim için bir anlam ifade etmiyorsun forumun düzenini bozma yeter

Şu forumun düzeni ne bir anlayabilsem. Bana sana sanal değil anal takılırım diyen var. Pornocu diyen var. Erotic man diyen var.
Var oğlu var anlayacağın. Allahtan çabuk gaza gelen ve sinirlenen biri değilim.
Ama benim mesajlarımla ilgili sorun olmaz. Bana yazılanlarda olur ancak. Bunun için sana söz verebilirim.
Bundan sonra pek konu açacağımı da sanmıyorum bu arada. Bu konuda kimsenin bir korkusu olmasın :icon_tup:.

ne konu oldu ya hahahhaha :D
bu arada ertan abi sağolsun bana hayatta birşeyi öğrenme şansı verdi, burdan kendisine minnettarlığımı bildirmek istiyorum..
''sivrilmek'' zeka gerektrir diye düşünüyordum bugüne kadar hep, ama sayesinde durumun böyle olmadığını anlamış bulunmaktayım :D

Bu arada söylemesi ayıp benim zeka seviyem çok yüksektir. Bununla ilgili test yapıldı bana.
Buna inanıp inanmamakta serbestsin. Bu arada sığ ve ön yargının bol olduğu platformlarda sivrilmek hoş bir yol değil.
Benden sana söylemesi. Bu son cümleyi burayı kastederek söylemedim bu arada :p.

Akli fikri zkinde modeli :D

Sen her ne kadar " Benden uzak dur amk " desen de, ben seninle yazışmayı özlemişim be Selçuk.
Bir sonraki görmemde neyin üstünde olursam olayım koşup hemen üstüne atlayacağım :D.

Mr.K
04-01-2014, 19:37
Bu arada söylemesi ayıp benim zeka seviyem çok yüksektir. Bununla ilgili test yapıldı bana.
Buna inanıp inanmamakta serbestsin.

http://imgim.com/29zoh9s.jpg

DAĞILIN !!!

KOSEREN
04-01-2014, 19:41
Aboooovv caps e gel :D:D

erdem325
04-01-2014, 19:59
:rolleyes:

Şu forumun düzeni ne bir anlayabilsem. Bana sana sanal değil anal takılırım diyen var. Pornocu diyen var. Erotic man diyen var.
Var oğlu var anlayacağın. Allahtan çabuk gaza gelen ve sinirlenen biri değilim.
Ama benim mesajlarımla ilgili sorun olmaz. Bana yazılanlarda olur ancak. Bunun için sana söz verebilirim.
Bundan sonra pek konu açacağımı da sanmıyorum bu arada. Bu konuda kimsenin bir korkusu olmasın :icon_tup:.

Buna inanıp inanmamakta serbestsin. Bu arada sığ ve ön yargının bol olduğu platformlarda sivrilmek hoş bir yol değil.
Benden sana söylemesi. Bu son cümleyi burayı kastederek söylemedim bu arada :p.

Sen her ne kadar " Benden uzak dur amk " desen de, ben seninle yazışmayı özlemişim be Selçuk.
Bir sonraki görmemde neyin üstünde olursam olayım koşup hemen üstüne atlayacağım :D.

teşekkür ederiz :D

Firat.M3
04-01-2014, 20:12
lizt3Pslmx0

Ertan Ömür
05-01-2014, 09:55
teşekkür ederiz :D
Bu yaşta küçük şeylerle mutlu olmayı öğrenmiş olman güzel :icon_tup:.

TünayK
06-01-2014, 08:18
aga belli bir yaştan sonra vites boşa çıkıyor ya, ondan mı böyle oluyor??

Anıl E.
06-01-2014, 08:25
Fazla yaşamak da iyi değil demekki.

Evrenoz
06-01-2014, 08:38
Beni gördüğün hiç aklıma gelmedi o an. Trafikte akan araçlar arasında beni görme sebebin scooter pembe idi ondan sanırım.
O akşam benim acilen Zeytinburnu TEKZEN'e gitmem gerekiyordu. Arkadaşım trafik var ben seni bırakayım dedi.
Kendisi takıcı olduğu için yedek kaskın yerine takıları koyup kaskı evde bırakmış.
Hayatım boyunca hiç o tür araçlara binmemiştim. Binmez olaydım. Gerçekten arkada seyahat etmek tam bir Çin işkencesiydi.
Şimdi anladım neden aracın yanında kasıntı hareketler yaptığını. Beni birden karşında görünce kasıldın normal olarak.
Eeeeeeee kolay değil Ertan abinin karşısına ummadık anda çıkmak :D. Bu arada yaşın cenabet rakam olan 31 olmuş. Seni tanıdığımda 21 idin. Yıllar akıp gitmiş :(.

Sonra pornocu denince bıdı bıdı ediyorsun.. aklın fikrin çükünde, 31'de.. Dün de aynıydın bugün de, değişen birşey yok..

Ertan Ömür
06-01-2014, 10:49
aga belli bir yaştan sonra vites boşa çıkıyor ya, ondan mı böyle oluyor??

Fazla yaşamak da iyi değil demekki.
Burada bana laf sokma bağlamında yazılanlara, tamamen bana ait olan bir sözle cevap vermek istiyorum müsadenizle ;
" Zaman eskinin aleyhine, antikanın ise lehine işler "
Özetlemek gerekirse, geçen zaman sizden alıp götürüyorsa eskir ve sürekli değer kaybedersiniz.
Yok tam aksi olarak geçen zaman size bir şeyler katarsa, antika gibi her geçen gün değerinize değer katarsınız :icon_tup:.

Sonra pornocu denince bıdı bıdı ediyorsun.. aklın fikrin çükünde, 31'de.. Dün de aynıydın bugün de, değişen birşey yok..
Ben hayatımda pornografi ile anılacak herhangi bir şey yapmadım, yapmam da.
Forumunda geçmişte uyarılı "+ 16 EROTİK " bir alt bölüm açtım hepsi bu. Sizin pornografi anlayışınız ne bilemem.
Ben bu tür halka açık ortamlarda kolay kolay bel altı espri yapmam. Yapana da sıcak bakmam.
Ancak muhabbet esnasında bana bel altı oynayanlar olursa, bazen o da kıvamında olmak kaydıyla ufak çapta göndermeler ya da ters köşe yaparım.
Mesela Türkiye'de acaba kaç kişi bu 31 adı nereden geliyor diye merak edip araştırmıştır? Ben merak edip araştırdım mesela.
STP 41 yaşına girince de burada ona " 41 kere maşallah " diyeceğim. O zaman da bana aklımın nerede olduğu hakkında yorum yapın lütfen :D.

Berkan
06-01-2014, 10:55
Pınar Aylin
Adam Olaydın

Artık gelme
Sabrım çizgi üstünde
Yol verdim sevdaya
Sonu yok bilsemde

Adam olaydın da
Beni alaydın ya
Dedim o yare
De hadi git işine
Adam olaydın da
Beni alaydın ya
Dedim o yare
Aşkın hikaye
Sonu nerde aaah..

De hadi ya de
Herşeye bir bahane
Dedim o yare
De hadi git işine

De hadi ya de
Aşkım iade
Dedim o yare
De hadi git

HondatugraL
06-01-2014, 11:00
O söylediğin sıradan kişilerin işi. Ben marjinal biriyim. Malla mülkle işim olmaz. İnsanlar öldüklerinde malları ve mülkleriyle anılmaz, bıraktıkları eserlerle anılır.
Özetle kimileri öldükten sobra anılarıyla, kimileri ise analarıyla anılır :rolleyes:.

Bu sitenin anılarınla anacağını sanmıyorum ama neyse.

Anlamadığım nokta nasıl bir kafa yapısı bu ethanol methanol kolonya tiner eter karışımı bişeymi kokluyorsun :D

TünayK
06-01-2014, 11:03
Burada bana laf sokma bağlamında yazılanlara, tamamen bana ait olan bir sözle cevap vermek istiyorum müsadenizle ;
" Zaman eskinin aleyhine, antikanın ise lehine işler "
Özetlemek gerekirse, geçen zaman sizden alıp götürüyorsa eskir ve sürekli değer kaybedersiniz.
Yok tam aksi olarak geçen zaman size bir şeyler katarsa, antika gibi her geçen gün değerinize değer katarsınız :icon_tup:.

bende size bir özlü söz ile cevap vermek isterim.

"ne kadar civata varsa o kadar da somun vardır..."

Ankaralı Namık...

böyle bir cümle yazdıktan sonra ben ne diyeyim? Ertan 48 yaşında, kendisi kendine Einstein diyor...:D

Ertan Ömür
06-01-2014, 11:07
Bu sitenin anılarınla anacağını sanmıyorum ama neyse.

Anlamadığım nokta nasıl bir kafa yapısı bu ethanol methanol kolonya tiner eter karışımı bişeymi kokluyorsun :D
" İyiler anılarıyla, kötüler ise analarıyla anılır " diye biraz sivri bir laf vardır. Ben o yüzden hayatım boyunca hep iyi biri olma çabasında oldum.
Ben mümkün olduğu kadar iyi olayım ki, canım anam sıcak yatağında rahat ve huzurlu uyusun :icon_tup:.

_FrKn_
06-01-2014, 11:08
what the fuck is going on here.
ertan bey teklif hakkaten çok çılgınmış izlerken dalmışım sondaki fanı üfleme sesinize uyandım tebrikler.

He birde benden size cem yılmaz tavsiyesi sudokuya yönelin.

elpadre
06-01-2014, 11:13
ertan amca merak ettım neden bu kadar stp ye takıldın ? yoksa adama gozmu dıktın ? yoksa gızlı bır hayranlıgınmı var :D neder bukadar cok ılgı duyuyorsun bu adama :D sureklı adını yazıyorsun :D

Ertan Ömür
06-01-2014, 11:18
bende size bir özlü söz ile cevap vermek isterim.

"ne kadar civata varsa o kadar da somun vardır..."

Ankaralı Namık...

böyle bir cümle yazdıktan sonra ben ne diyeyim? Ertan 48 yaşında, kendisi kendine Einstein diyor...:D
Şu civata ile ilgili olan söz tamamen popüler kültüre yönelik bir söz. Sabun köpüğü anlayacağın :D.
Ben de öyleyse kalkıp " Ne kadar çivi varsa o sayıda kerpeten yoktur " diyeyim.
Hadi buna ne diyeceksin şimdi :D? Benimle burada laf cambazlığına girme kaybedersin.
Albert Einstein'ın tırnağı olsam şeref duyarım. Ben geri zekalı değilim. Üstün zekalı da. Benim kriterime göre orta direk bir zekaya sahibim o kadar :icon_wack.

BOGA
06-01-2014, 11:22
Şu civata ile ilgili olan söz tamamen popüler kültüre yönelik bir söz. Sabun köpüğü anlayacağın :D.
Hadi buna ne diyeceksin şimdi :D? Benimle burada laf cambazlığına girme kaybedersin.
Albert Einstein'ın tırnağı olsam şeref duyarım. Ben geri zekalı değilim. Üstün zekalı da. Benim kriterime göre orta direk bir zekaya sahibim o kadar :icon_wack.

http://4.bp.blogspot.com/-HPKQSUgXKw8/TZweiFDKXVI/AAAAAAAAC2s/42zDLrsVA2A/s1600/erol.jpg

TünayK
06-01-2014, 11:22

Mösyö Ertan sizin tarzınız ve beyin yapınız olaylara bakış biçimizin skhodra amcayla birebir aynı. kendisini face'den twit'ten hatta kapanmış olan msn'den eklemenizi tavsiye ederim.

neden şimdi orta direk zekaya dönüş yaptınız bir kaç post önce belgeli zekiyim diyordunuz?

bu arada laf cambazlığı konusunda sizinle aynı frekansa gelebilirsem 5 yaşına geri döndürürüm adamı uyandırayım:)

Ertan Ömür
06-01-2014, 11:32
what the fuck is going on here.
ertan bey teklif hakkaten çok çılgınmış izlerken dalmışım sondaki fanı üfleme sesinize uyandım tebrikler.

He birde benden size cem yılmaz tavsiyesi sudokuya yönelin.

Beğeni için teşekkürler. Teklif özgün ve o yıllar için çılgın ama günümüz şartlarına göre fazla sıkıcı ve ilkel bence. Bunu kabul ediyorum.
Bu arada ben şu sıralar bir karakter oluşturuyorum. KIZIL MASKE, ÖRÜMCEK ADAM, BATMAN türünde bir karakter yaratıyorum.
Proje, kostüm ve logo hazır. O karakterle Youtube üzerinden yayınlara başlayacağım. Belki yakında burada kostümlü logoyu paylaşırım :icon_tup:.

ertan amca merak ettım neden bu kadar stp ye takıldın ? yoksa adama gozmu dıktın ? yoksa gızlı bır hayranlıgınmı var :D neder bukadar cok ılgı duyuyorsun bu adama :D sureklı adını yazıyorsun :D
STP adı bir moderatör uyarısıyla yakında geçti sadece. STP ile geçmişte belli bir süre tanışmışlığımız vardı.
Sanal alemde ona acayip gıcık olurdum. Ama reel alemde bambaşka bir adamdı. Bence o modifiye sektöründe bir fenomen.
Ben ona hayran değilim, sadece o oluşturulan karaktere hayranım. Umarım durum anlaşılmıştır.
Yani dışındaki erkekle değil, içindeki devle benim işim :D.

STP
06-01-2014, 11:42
İcimdeki hulk sevsin seni ertan.... Laftan anlamiyomusun ? Yazma cizme adimi...

Ertan Ömür
06-01-2014, 11:43
http://4.bp.blogspot.com/-HPKQSUgXKw8/TZweiFDKXVI/AAAAAAAAC2s/42zDLrsVA2A/s1600/erol.jpg

O yayında adamı gerçekten çıldırtmışlardı. Adam haklıydı beyler :D.

Mösyö Ertan sizin tarzınız ve beyin yapınız olaylara bakış biçimizin skhodra amcayla birebir aynı. kendisini face'den twit'ten hatta kapanmış olan msn'den eklemenizi tavsiye ederim.

neden şimdi orta direk zekaya dönüş yaptınız bir kaç post önce belgeli zekiyim diyordunuz?

bu arada laf cambazlığı konusunda sizinle aynı frekansa gelebilirsem 5 yaşına geri döndürürüm adamı uyandırayım:)
Skhodra diye birini tanımıyorum. Anladığım kadarıyla sıradan biri değil.
Zeka konusunda burada bana geri diyen birine, benim zekamla ilgili mecburen cevap yazmak zorunda kaldım o mesajı.
Ben kendi kriterime göre orta zekalıyım dedim dikkatini çekerim. Teste göre öyleyim demedim.
Ayrıca varlıklarla hava atılmasını da sevmem. Ben mümkünse yaptıklarımla anılan biri olmak isterim :icon_tup:.

elpadre
06-01-2014, 11:46
Beğeni için teşekkürler. Teklif özgün ve o yıllar için çılgın ama günümüz şartlarına göre fazla sıkıcı ve ilkel bence. Bunu kabul ediyorum.
Bu arada ben şu sıralar bir karakter oluşturuyorum. KIZIL MASKE, ÖRÜMCEK ADAM, BATMAN türünde bir karakter yaratıyorum.
Proje, kostüm ve logo hazır. O karakterle Youtube üzerinden yayınlara başlayacağım. Belki yakında burada kostümlü logoyu paylaşırım :icon_tup:.

STP adı bir moderatör uyarısıyla yakında geçti sadece. STP ile geçmişte belli bir süre tanışmışlığımız vardı.
Sanal alemde ona acayip gıcık olurdum. Ama reel alemde bambaşka bir adamdı. Bence o modifiye sektöründe bir fenomen.
Ben ona hayran değilim, sadece o oluşturulan karaktere hayranım. Umarım durum anlaşılmıştır.
Yani dışındaki erkekle değil, içindeki devle benim işim :D.

amanıınnn sıkındıı buyuk abı sende dıcem ama :D:D:D

oglum adam sana aşık aşkını haykırıyor hala anlamadınmı ehahahhaha :D

ertan amca yenge bu yazdıklarını gorurse eve almaz senı :D

Ertan Ömür
06-01-2014, 11:47
Selçuk, bana seninle ilgili bel altı soru sormuş üye ne yapayım? Seni konuya malzeme yapmak gibi bir niyetim yok :cool:.

vedat86
06-01-2014, 11:48
ne yazılır bılmıyom kı :) emegınıze saglık

STP
06-01-2014, 11:52
amanıınnn sıkındıı buyuk abı sende dıcem ama :D:D:D

oglum adam sana aşık aşkını haykırıyor hala anlamadınmı ehahahhaha :D

ertan amca yenge bu yazdıklarını gorurse eve almaz senı :D

Yaw melii birak suna prim yaptirmayi Allah askina, inan muhatap oluncak adam degil.ne guzel yoktu ortada nerden cikti geldi .... Siteye bela oldu ak

elpadre
06-01-2014, 11:56
zikerletingen koy topa patlasın :D

Evrenoz
06-01-2014, 12:01
Ben hayatımda pornografi ile anılacak herhangi bir şey yapmadım, yapmam da.
Forumunda geçmişte uyarılı "+ 16 EROTİK " bir alt bölüm açtım hepsi bu. Sizin pornografi anlayışınız ne bilemem.
Ben bu tür halka açık ortamlarda kolay kolay bel altı espri yapmam. Yapana da sıcak bakmam.
Ancak muhabbet esnasında bana bel altı oynayanlar olursa, bazen o da kıvamında olmak kaydıyla ufak çapta göndermeler ya da ters köşe yaparım.
Mesela Türkiye'de acaba kaç kişi bu 31 adı nereden geliyor diye merak edip araştırmıştır? Ben merak edip araştırdım mesela.
STP 41 yaşına girince de burada ona " 41 kere maşallah " diyeceğim. O zaman da bana aklımın nerede olduğu hakkında yorum yapın lütfen :D.

31 çekmeyi araştırdın yani...
Ve hala pornocu değilim diyorsun..
:)))

elpadre
06-01-2014, 12:01
erşan kunerii :D

Vtec_2
06-01-2014, 12:06
erşan kunerii :D

Esnaffffffffff :D yokmu esnafffffffff

Ertan Ömür
06-01-2014, 12:07
31 çekmeyi araştırdın yani...
Ve hala pornocu değilim diyorsun..
:)))
Hayır neden orada bir rakam yazılı? Ve neden bu rakam 32 ya da 30 değil? İlginç bir olay gibi geldi bana.
Ben araştırmacı bir yapıya sahibim. BİLGİ'nin %80'i İLGİ :D.

elpadre
06-01-2014, 12:07
Esnaffffffffff :D yokmu esnafffffffff

saglam ıkı tane esnaf olayı ıslerımız rast gıderdı tabı bu arada çocuk okuldan geldı :D

Görkem.Y
06-01-2014, 12:26
Hala kapanmadımı bu konu ya

HondatugraL
06-01-2014, 13:50
Ertan abinin fotoyu gördükçe bile kendi kendime gülüyorum adamın fotosundan bile bela kokusu alınıyor her konusu olay ya :D

Ertan Ömür
06-01-2014, 15:42
Ertan abinin fotoyu gördükçe bile kendi kendime gülüyorum adamın fotosundan bile bela kokusu alınıyor her konusu olay ya :D
Yakında kılık değiştirerek youtube'a farklı videolar yükleyeceğim. O karakterde yüzüm görünmeyecek üzülme :D.

Berkel
10-01-2014, 14:52
artık gerçekten inanıyorum forumda ortam sıkıcı olmaya başlayınca üyelerimiz eğlensin diye biri fake hesap açıyo. iyi güldüm ya

Ertan Ömür
10-01-2014, 17:58
artık gerçekten inanıyorum forumda ortam sıkıcı olmaya başlayınca üyelerimiz eğlensin diye biri fake hesap açıyo. iyi güldüm ya
Sen benim gerçek bir karakter olmadığımı düşünüyorsan aklından şüphe ederim.
Yazılanların küçük bir bölümünü dahi okusan benim sapına kadar gerçek bir karakter olduğumu anlarsın.
Google'a adımı soyadımı yaz bakalım neler çıkacak?
Burada bana daha ne tür yakıştırmalarda bulunacaksınız çok merak ediyorum :confused:.

Onrcn
10-01-2014, 18:06
Sen benim gerçek bir karakter olmadığımı düşünüyorsan aklından şüphe ederim.
Yazılanların küçük bir bölümünü dahi okusan benim sapına kadar gerçek bir karakter olduğumu anlarsın.
Google'a adımı soyadımı yaz bakalım neler çıkacak?
Burada bana daha ne tür yakıştırmalarda bulunacaksınız çok merak ediyorum :confused:.

Bu yasina gelmissin, istenmedigin belli olan bir ortama inatla girmeye calisip laf yiyip duruyorsun. Ben 30 yasindayim, babam boyle sacma sapan seyler yapmaya calissa internetini keserim ne bileyim bir sekilde engellerim bunu yapmasini ki kendisini daha cok rezil etmesin. Gerci Allahima sukurler olsun babamin boyle sikintilari yok.

Evrenoz
10-01-2014, 18:33
Ertan Ömür Tişört Tasarımı - Yetenek Sizsiniz Türkiye - Acunmedya | Vidivodo.com (http://www.vidivodo.com/video/ertan-omur-tisort-tasarimi-yetenek-sizsiniz-turkiye-acunmedya/989578)

Ertan Ömür Kelime Şov - Yetenek Sizsiniz Türkiye - Acunmedya | Vidivodo.com (http://www.vidivodo.com/video/ertan-omur-kelime-sov-yetenek-sizsiniz-turkiye-acunmedya/1005131)

Bunları upload eden çocuk kör olmuş... Ben izledim, siz izlemeyin.

toolqa
10-01-2014, 18:36
abi gözlükle izlesek etki yapmaz heralde ..ne dersin?...

Ertan Ömür
10-01-2014, 21:15
Bu yasina gelmissin, istenmedigin belli olan bir ortama inatla girmeye calisip laf yiyip duruyorsun. Ben 30 yasindayim, babam boyle sacma sapan seyler yapmaya calissa internetini keserim ne bileyim bir sekilde engellerim bunu yapmasini ki kendisini daha cok rezil etmesin. Gerci Allahima sukurler olsun babamin boyle sikintilari yok.

http://i.hizliresim.com/xGpbX7.jpg

aknard
10-01-2014, 21:36
jüriyle nasıl t*şak geçilir sıkı bi ders verilmiş :)

arsenikli
10-01-2014, 21:46
Ben beyfendiyi tanımam kendisine ve kişiliğine bişey diyemem sadece videoyu izledim ve şahsen beğendim tebrik ederim bundan 16 yıl önce düşünmüş hayata geçirmiş ve o yıllara bakarsak gayet çılgınca bi teklif olmuş helal olsun diyorum ben

Berkel
11-01-2014, 19:05
Ertan Ömür Tişört Tasarımı - Yetenek Sizsiniz Türkiye - Acunmedya | Vidivodo.com (http://www.vidivodo.com/video/ertan-omur-tisort-tasarimi-yetenek-sizsiniz-turkiye-acunmedya/989578)

Ertan Ömür Kelime Şov - Yetenek Sizsiniz Türkiye - Acunmedya | Vidivodo.com (http://www.vidivodo.com/video/ertan-omur-kelime-sov-yetenek-sizsiniz-turkiye-acunmedya/1005131)

bende izledim, yandım. +1111

hondafit
11-01-2014, 19:27
Adam ünlü beyler dağılın

Ertan Ömür
11-01-2014, 20:38
jüriyle nasıl t*şak geçilir sıkı bi ders verilmiş :)

Öyle bir niyetim olmadı, olmaz da. Milyonların izlediği bir yarışma da hele hiç olmaz. Jüriye bayılmıyordum ama onlarla kafa bulacak kadar da densiz değilim ;).

Ben beyfendiyi tanımam kendisine ve kişiliğine bişey diyemem sadece videoyu izledim ve şahsen beğendim tebrik ederim bundan 16 yıl önce düşünmüş hayata geçirmiş ve o yıllara bakarsak gayet çılgınca bi teklif olmuş helal olsun diyorum ben

Teşekkürler :icon_tup:.

bende izledim, yandım. +1111

Adresini ver bana sana yanık kremi göndereyim :D.

Adam ünlü beyler dağılın

Ünlü olmanın kıyısında bile değilim :cool:. Şan ve şöhretten nefret ederim.
Bu yarışmaya katılma amacım yaptığım bazı tasarımları uluslararası bir kanalda yayınlayarak tescillemekti.
Bunlar I LOVE YOU, DEVE ve İKİ KEDİ BİR KÖPEK çalışmalarıydı :icon_tup:.

senna
11-01-2014, 20:42
az daha kasarsan inşallah benden tatil bileti kazanacaksın :D

Ertan Ömür
12-01-2014, 08:58
az daha kasarsan inşallah benden tatil bileti kazanacaksın :D
Kastığım falan yok. Elimden geldiğince adam gibi yazışmaya çalışıyorum şurada.
Bu arada bu mesajı tehdit ya da gözdağı olarak mı algılamalıyım anlayamadım.
Umarım bu yazdığın cümleler ufak çapta bir şakadır.
Bir moderatör tehdit de edemez, gözdağı da veremez :eek:.
En azından benim bildiğim sitelerde durum böyle :rolleyes:.

Evrenoz
12-01-2014, 08:59

Burası TechTurkey, burada herşey farklı ;)

Ertan Ömür
12-01-2014, 09:04
Burası TechTurkey, burada herşey farklı ;)
Ama gözden kaçırdığınız bir detay var. Ben de bildiğiniz üyelere pek benzemem. Ben de çok farklıyım :rolleyes:.

KOSEREN
12-01-2014, 10:00
Ne gibi farklarınız var diğer üyelerden,bahseder misiniz??

Ertan Ömür
12-01-2014, 11:00
Arif'e tarif gerekmez :Deli:.

CRX
12-01-2014, 11:05
Ama gözden kaçırdığınız bir detay var. Ben de bildiğiniz üyelere pek benzemem. Ben de çok farklıyım :rolleyes:.

orası kesin

erdem325
12-01-2014, 11:05
Zekasal fark :)

stlegal
12-01-2014, 11:27

Sex makinasi

_driver_
12-01-2014, 11:33

siz hiç böyle bir araştırma yapma ihtiyacı duydunuz mu :D

Hayır neden orada bir rakam yazılı? Ve neden bu rakam 32 ya da 30 değil? İlginç bir olay gibi geldi bana.
Ben araştırmacı bir yapıya sahibim. BİLGİ'nin %80'i İLGİ :D.

CRX
12-01-2014, 11:34
gergedandan memnunmusunuz ?

_Burak_
12-01-2014, 11:40
VntWB2isnGw

Efendim? Anlamadım? - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=VntWB2isnGw)

Göç etmek için doğdular ya göç edecekler ya da ölecekler.. korkunç tehlikelere rağmen ilerliyorlar.. yaşlılar bunu defalarca yaşadı, gençler sürüden ayrılmama gereğini biliyorlar. büyük tehlikelere rağmen ilerliyolar yollarına devam etmeliler. dünya onlara fısıldadı; harekete geç, harekete geç ve yaşa...

dirk
12-01-2014, 11:57
Abi yanlış anlamada gerçekten sen seçilmiş kişi değilsin biri seni kandırmış ;( yeteneğin var die sıradan basit birisin.... Yani sende herkes gibisin ;(

Ertan Ömür
12-01-2014, 12:09
siz hiç böyle bir araştırma yapma ihtiyacı duydunuz mu :D

Ben 41 kere maşallah lafı nereden geliyor onu da merak ettim zamanında. Neden 41?
Neden olayların kökenine inmiyoruz? Neden bize dayatılanları hemen kabulleniyoruz :rolleyes:?
Mesela 31 rakamı aslında çok ilginç bir rakamdır. Bakın aşağıda bana hayli ilginç gelen türde bir çalışma yapılmış :D.

http://i.hizliresim.com/xJ7yDQ.jpg

Abi yanlış anlamada gerçekten sen seçilmiş kişi değilsin biri seni kandırmış ;( yeteneğin var die sıradan basit birisin.... Yani sende herkes gibisin ;(

Sağolasın sayende hayatın gerçekleriyle yüzleştim :D.

Day Walker
12-01-2014, 12:11
Sex makinasi

http://i1255.photobucket.com/albums/hh633/oguzdereli/e859c2d3259275764aa6e41337cb24e5.jpg

aknard
12-01-2014, 12:15
Eğilim ve merak alanınız ilginç, asıl meslek nedir Ertan hocam ?

Ertan Ömür
12-01-2014, 12:24
Eğilim ve merak alanınız ilginç, asıl meslek nedir Ertan hocam ?
3 sene öncesine kadar uzun bir süre döviz işi ile uğraştım ve seyahat acentam vardı.
3 yıl önce aynı mekanı butik tarzı hediyelik eşya mağazasına çevirdim. İşimden gayet memnunum.
Artık kas gücüyle değil, düşünceyle para kazanmayı öğrendim. 10 yaşından beri ilginç şeylere kafa yoran biriyim.
Ama ticari hayatımda asla marjinal, uçuk kaçık şeyler yapmadım. İkizler burcuyum ve beni çözmek biraz zor.
Beni uzaktan antipatik bulan çok. Ancak reel ilişkiler kurunca düşünceler genel anlamda değişir :icon_tup:.

erdem325
12-01-2014, 12:27
31 ile ilgili bakis aciniz hala sapikca :) ebced hesabi alti ustu o sayinin kaynagi.. o kadat arastirdim ettim diyonuz hala 3 sayisi ile 1 sayisindan ya.ak elde etme pesindesiniz.. belli cok arastirmacisiniz :))

Eyüp
12-01-2014, 12:48
Yeteneksizsiniz videolarını izledim , nasıl bir özgüven o...

Tişörtün üstüne 1,2,3,dürt yazmış , şov diye çıkmış.. :)

Ertan Ömür
12-01-2014, 12:48
31 ile ilgili bakis aciniz hala sapikca :) ebced hesabi alti ustu o sayinin kaynagi.. o kadat arastirdim ettim diyonuz hala 3 sayisi ile 1 sayisindan ya.ak elde etme pesindesiniz.. belli cok arastirmacisiniz :))
Ya konu döndü dolaştı yine nerelere geldi :(.
O rakamsal olay işin mizahı. Zaten olayın genel anlamda bilinen hikayesi ( ebced karşılığı ) Google'da çarşaf çarşaf var.
Ancak Google'da hiç bulunmayan hikayeyi yazayım ben;
Aylıkla çalışan düşük gelirli erkekler için 31 çeken aylar kabus olurmuş. Şubat ayı onlar için bayram ayıymış.
30 çeken aylarda da pek sorun olmazmış.
Ancak 31 çeken aylarda o son 1 gün para sıkıntısı çeken için gelmek bilmezmiş. O 31'inci gün gelsin diye heyecan yaparlarmış.
Heyecanla gelmesi beklenen 31 tarihi daha sonra bel altı esprilere konu olmuş.
Sonra o rakam espri mahiyetinde bu olayla da anılmaya başlamış.
Kimine göre şehir efsanesi, kimine göreyse gerçek :D.

TünayK
12-01-2014, 13:51
3 sene öncesine kadar uzun bir süre döviz işi ile uğraştım ve seyahat acentam vardı.
3 yıl önce aynı mekanı butik tarzı hediyelik eşya mağazasına çevirdim. İşimden gayet memnunum.
Artık kas gücüyle değil, düşünceyle para kazanmayı öğrendim. 10 yaşından beri ilginç şeylere kafa yoran biriyim.
Ama ticari hayatımda asla marjinal, uçuk kaçık şeyler yapmadım. İkizler burcuyum ve beni çözmek biraz zor.
Beni uzaktan antipatik bulan çok. Ancak reel ilişkiler kurunca düşünceler genel anlamda değişir :icon_tup:.

şahan adım samuel - YouTube (http://youtu.be/n11Us190dic)

İbrahim33
12-01-2014, 17:47

ben böyle boş işlerle uğraşsam arkadaşlar bi 5-10 sene dalga geçer herhalde benle :)

Evrenoz
12-01-2014, 18:31

Moderasyon anlamında tamamen aynısın.. 2 Tık'lık işin var, sonrasında ebediyen susarsın.
Onun dışında; 31'den yarrak yapan, pornocu birisin işte.. fazlası yok..

senna
12-01-2014, 18:33
üç gündür moderatör sayfasına girip işlem yapmadan çıkıyorum cidden kandil akşamı can sıkıyorsun

bu kadar insan sana tepki gösteriyor sen doğrusun herkes yanlış dön bi bak kendine ne yapıyorum ben diye ondan sonra gel buradaki insanlara laf söyle garip garip atasözleri falan yazma cidden anlamsız oluyor bak yaşına saygım var diyorum halen diyorum ama ayıp ya

mert1612
12-01-2014, 19:49
yaw arkadaşlar ve adminler neden bu kadar kafa yoruyosunuz boş muhabbetlere boş adamlara ?

gönderin banlayın bişey yapn yol verin şuna gitsin

erdemsddk
12-01-2014, 20:56

Yazmicam dedim duramadım. Möderatör tehdit edip gözdağı vermez öyle mi ? Senin zamanında kendi sitende yaptığın gibi direk mesajları siler ve kişiyi banlar. Keşke senide banlasalar.

Uzun zaman olmuştur, düşün senin sitende o zaman porno bölümü yoktu,dışardan normal otomobil forumu gibi duruyordu. Arkadaşımla kendi çabalarımızla beyaz bi uno yaptık. O zamanların modası işte fena değildi. Buradaki herkesin yaptığı gibi,hevesle, çünkü emek harcamıştık fotoğrafları paylaştık forumunda. Senin gibi birinin varlığından habersizdik tabi. Tuttun arabaya iyi olmuş, kötü olmuş surası burası diyeceğin yerde teneke dedin. Bizim paramız o zaman o teneke dediğin arabaya yetiyordu. Ben cevap verincede peşine hoşuna gitmedi,mesajıda benide sildin hemen.

İşte burası senin gibi düşünen insanlar olmadığı için farklı bi ortam. Sende bu yüzden istenmiyosun. Benim verdiğim basit bi örnek işte. Burda birisi arabasının fotoğrafını paylaştığı zaman,Maşşallah deniyor. Teneke vs başka sıfatlar kullanılmıyor. Neyse tenekenin kim olduğu belli.

Acun'a çıkarkende 5 6 yaşındaki çocukların şovlarını izle. Örnek al biraz. Şov nasıl yapılır öğren. Kocaman adamsın güldürme kendine.

Chn53
12-01-2014, 21:30
1000 tl lik malzemelerimi kaybettiler dediginiz malzemeler bunlarmi :D

Ertan Ömür
12-01-2014, 21:55
Moderasyon anlamında tamamen aynısın.. 2 Tık'lık işin var, sonrasında ebediyen susarsın.
Onun dışında; 31'den yarrak yapan, pornocu birisin işte.. fazlası yok..

üç gündür moderatör sayfasına girip işlem yapmadan çıkıyorum cidden kandil akşamı can sıkıyorsun

bu kadar insan sana tepki gösteriyor sen doğrusun herkes yanlış dön bi bak kendine ne yapıyorum ben diye ondan sonra gel buradaki insanlara laf söyle garip garip atasözleri falan yazma cidden anlamsız oluyor bak yaşına saygım var diyorum halen diyorum ama ayıp ya

Vallahi ne yazacağımı bilemedim :(. Bu arada bugün kandil olduğunu unutup bu tür bel altı bir muhabbete girmekten ötürü herkesten özür dilerim :(.
Bu tür yazışmalar açıkcası kimseye yakışmıyor :icon13:.

Yazmicam dedim duramadım. Möderatör tehdit edip gözdağı vermez öyle mi ? Senin zamanında kendi sitende yaptığın gibi direk mesajları siler ve kişiyi banlar. Keşke senide banlasalar.

Uzun zaman olmuştur, düşün senin sitende o zaman porno bölümü yoktu,dışardan normal otomobil forumu gibi duruyordu. Arkadaşımla kendi çabalarımızla beyaz bi uno yaptık. O zamanların modası işte fena değildi. Buradaki herkesin yaptığı gibi,hevesle, çünkü emek harcamıştık fotoğrafları paylaştık forumunda. Senin gibi birinin varlığından habersizdik tabi. Tuttun arabaya iyi olmuş, kötü olmuş surası burası diyeceğin yerde teneke dedin. Bizim paramız o zaman o teneke dediğin arabaya yetiyordu. Ben cevap verincede peşine hoşuna gitmedi,mesajıda benide sildin hemen.

İşte burası senin gibi düşünen insanlar olmadığı için farklı bi ortam. Sende bu yüzden istenmiyosun. Benim verdiğim basit bi örnek işte. Burda birisi arabasının fotoğrafını paylaştığı zaman,Maşşallah deniyor. Teneke vs başka sıfatlar kullanılmıyor. Neyse tenekenin kim olduğu belli.

Acun'a çıkarkende 5 6 yaşındaki çocukların şovlarını izle. Örnek al biraz. Şov nasıl yapılır öğren. Kocaman adamsın güldürme kendine.

Ben öyle bir olay hatırlamıyorum. Söylediğin şeyler bana tamamen ters.
Kimseyi ortada fol yok, yumurta yokken atmazdım. O konuda bilakis çok sabırlıydım.
Ben beğenmediğim araçları eleştirirdim ama rezil bir araç olmadığı sürece teneke falan demezdim.
Rezil derken kastettiğim araçlar gerçekten ucube araçlardır. Tıpkı aşağıda görülen araç gibi ;

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSkdWPfnO2ag8SxskCtpEhp0zCNierkV PHagVEnNuUFfBxcRIpN8g

1000 tl lik malzemelerimi kaybettiler dediginiz malzemeler bunlarmi :D

Şu DÜRT, DEVE, ANKARA KEDİSİ muhabbetinin döndüğü ikinci gösteride görülen tüm ekipmanlar kayboldu :mad:. Piyasa değeri minimum 1000 TL.

evolution_9
12-01-2014, 21:59
ne kazma adamım:)

Berkel
12-01-2014, 22:47
öncelikle hayırlı kandiller. sevgili admin abilerim pes etmeden konuya yorum attığınız için önünüzde saygıyla eğiliyorum

Maxi
14-01-2014, 08:39
arkadaşlar hem rahatsız oluyorsunuz, gıcık oluyorsunuz hemde 17 günde bu konuya 24 bin kere bakıyorsunuz.
yani yazdıklarınız ile yaptıklarınız birbirini tutmuyor :)

işin doğrusu, konuyu kilitlemek veya kapatmamız için elle tutulur bir neden yok ortada.

sizden ricam:
eğer hoşunuza gitmiyorsa
bu başlığa bakmayın ve yazmayın
hani bazen komiklik yaparız ya "ölü taklidi yapın gider" deriz, o hesap :D

Ertan Ömür
14-01-2014, 10:16
arkadaşlar hem rahatsız oluyorsunuz, gıcık oluyorsunuz hemde 17 günde bu konuya 24 bin kere bakıyorsunuz.
yani yazdıklarınız ile yaptıklarınız birbirini tutmuyor :)

işin doğrusu, konuyu kilitlemek veya kapatmamız için elle tutulur bir neden yok ortada.

sizden ricam:
eğer hoşunuza gitmiyorsa
bu başlığa bakmayın ve yazmayın
hani bazen komiklik yaparız ya "ölü taklidi yapın gider" deriz, o hesap :D
Doğru söze ne hacet :icon_tup:. İstemezuk lakırdısı yıllardır hiç gündemden düşmedi bu ülkede.
Geçmişte ben arebesk gibi yoz bir müzik dinlemem, Tele Vole gibi popüler kültüre hizmet eden bir proğramı izlemem diyenlerin ülkesi bu ülke.
Günümüzde ve geçmişte o kişilerin neler yaptığını bugün hepimiz gayet iyi biliyoruz.
Kopyala yapıştır konu açmak yerine, iyi ya da kötü kendi özgün çalışmamı paylaşmışım burada.
Beğenen beğenir, beğenmeyen iğrenir vs. Beğenenden de, beğenmeyenden de Allah razı olsun.
Eleştiriye açık biriyim sorun yok. Bana hakaret edenleri ise kendi vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum :icon_wack.

Onamdar
14-01-2014, 10:40
http://i32.tinypic.com/etccpu.gif

http://a.imageshack.us/img175/9180/350jc7d.jpg

Allah Allah Niye Olmadı Ki !!1!Bir!

http://img.donanimhaber.com/upfiles/798497/737B9BC018A246A3809E0C6B389CAB9F.jpg

Bidaha deniyim !!1bir

http://img.donanimhaber.com/upfiles/853188/92052A243318450A90F08FAF6DD49F49.gif

Ertan Ömür
15-01-2014, 10:48
http://i32.tinypic.com/etccpu.gif

http://a.imageshack.us/img175/9180/350jc7d.jpg

Allah Allah Niye Olmadı Ki !!1!Bir!

http://img.donanimhaber.com/upfiles/798497/737B9BC018A246A3809E0C6B389CAB9F.jpg

Bidaha deniyim !!1bir

http://img.donanimhaber.com/upfiles/853188/92052A243318450A90F08FAF6DD49F49.gif

http://galeri7.uludagsozluk.com/286/ibret-al%C4%B1nan-b%C3%BClent-ar%C4%B1n%C3%A7-a%C3%A7%C4%B1klamalar%C4%B1_359561.gif

http://galeri3.uludagsozluk.com/169/ibret-aliniyor_209530.gif

http://resim.donanimhaber.com/upfiles/840400/86426D863E7C4C4EB6F75D373F0F277F.gif

Bak ben yaptım oldu. Becerikli adamın hali bir başka oluyor :rolleyes:.