PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arabaya hırsız girdi :( Şaka gibi :(

CorsaGSI
28-07-2008, 08:52
Arkadaşlar cuma günü aracımı evimin önüne bıraktım.(işlek bi yerdir) Sabah polisin kapı çalmasına uyandım sol arka camı kırmışlar dvd playeri çalmış ve kabinleri çalmaya çalışıp çalamamış. Polislerden sonra gittim camımı taktırdım bugun sabah kalktıgımda sağ camım kırılmış vede kabinleri yine çalmaya çalışmış ancak çalamamış. Bu olay sabahın 7 sinde oluyor herkezin işe gitmek için çıktıgı saatte vede şahıs görenlere göre 14-15 yaşlarında.

Aracımı nereye bırakacağımı bilmiyorum. Alarmım yoktu taktıracağım bgn ne tavsiye ediyorsunuz bu seferde ................... gelip arabayı götürmeye kalkmasın.

levent
28-07-2008, 08:55
geçmiş olsun cidden, dadanmış hırsız sana illaki götürmeye kalkıyo, nöbet beklerim ben olsam.

cenmax ın falan alarmları iyi diye biliyorum ben ama daha bilgili arkadaşlar yazıcaklardır.

Berk
28-07-2008, 08:56
Kesinlikle aco alarm taktir ic korumali olan modellerinden basin agrimaz rahat edersin ...

AyB_Tv
28-07-2008, 08:57
valla 1 gece 2 gece neyse artık uyumıcaksın bekliceksin..Belliki çömez bidaha geldiyse birdaha gelir.. Darb kullanmda al polise götür dicem ama walla bnmde başıma geldi demir sopayla saldırdım..Darb etmemen zor o anlık sinirle.. Ama nöbet bekle alarm malarmda dinlemiolar bazen..

CorsaGSI
28-07-2008, 09:15
arkadaşlar sağolun. Tarife göre eleman sürekli bizim oralarda geziniyor ve araçları kesiyormuş. Nöbet beklemek çağre değil beni görürse kaçacaktır. Rastgele girmez aracın içine dvdler gözükmüyordu koltuklar öne yatık duruyordu. Bunca zaman hiç bir şey olmamıştı böyle.

Hırsızın tecrübeli oldugu belli çünkü filmli camları kırıyor hep normal camları kırmamış. Alarm taktırsam camı yine kırıcak öle ötücek :D kaççak ama yine olan cama olcak diyorum. alarm + branda + karakolun karşısına park edicem sanırım artık

Eray Yümsel
28-07-2008, 09:22
cama yazı yaz. bol dualı olsun :)

geçmiş olsun

CorsaGSI
28-07-2008, 09:44
zaten cama yazıcam çalınacak birşey kalmadı die kapılar açık gir bak die açık bırakıcam :D bari cam gitmesin :D

TAM35GNY
28-07-2008, 09:49
Bundan 4-5 sene once Cam sesine balkona ciktim yeni aldigim 600 ytl degerindeki montumu cevirip bakiyordu bu ne gibisinden 6 kisi ses cikarmadan asagi indim ve polisi arayip takibe basladim. Adamlar yaz gunu herkesin balkonda oldugu zamanda bu sekilde 6 kisi patlata patlata gidiyorlar arabalari:)

Takibe devam ederken yoldan cevirdigim trafik polisine durumu anlattim cevabi cok komikti ; " Ben Trafigim kardesim aradiysan gelirler ... " dedi sagolsun dusunceli koruyucu memur :) Sonra yanindaki insafa geldi be elemanlarin yanina gidip siz ne yapiyorsunuz diye sordu arabadan inmeden :D Tabi dogal olarak hepsi ayri yone kacti :) Sonra ekipler geldiler arabanin basina adamlar soruyor teyp falan mi calindi diye yok dedim montum calindi olsun onemli degil dedi adamlar.. Kafayi yiyecektim o zamanlar kimse yanlis anlamasin ama memur maasi o monttan azdi... Utanmadan adamlar birde kucumsediler sanki gorevleri hirsizlari korumakmis gibi..

Tum bunlari yazmamin sebebi karakolun karsisina koysan bile degismez bu isler:D

Aps
28-07-2008, 09:54
geçmiş olsun
aracın camları filmliyse ben senin yerinde olsam aracın içinde beklerdim:S
alarm taktırmakda isabet olur

CorsaGSI
28-07-2008, 09:56
Bundan 4-5 sene once Cam sesine balkona ciktim yeni aldigim 600 ytl degerindeki montumu cevirip bakiyordu bu ne gibisinden 6 kisi ses cikarmadan asagi indim ve polisi arayip takibe basladim. Adamlar yaz gunu herkesin balkonda oldugu zamanda bu sekilde 6 kisi patlata patlata gidiyorlar arabalari:)

Takibe devam ederken yoldan cevirdigim trafik polisine durumu anlattim cevabi cok komikti ; " Ben Trafigim kardesim aradiysan gelirler ... " dedi sagolsun dusunceli koruyucu memur :) Sonra yanindaki insafa geldi be elemanlarin yanina gidip siz ne yapiyorsunuz diye sordu arabadan inmeden :D Tabi dogal olarak hepsi ayri yone kacti :) Sonra ekipler geldiler arabanin basina adamlar soruyor teyp falan mi calindi diye yok dedim montum calindi olsun onemli degil dedi adamlar.. Kafayi yiyecektim o zamanlar kimse yanlis anlamasin ama memur maasi o monttan azdi... Utanmadan adamlar birde kucumsediler sanki gorevleri hirsizlari korumakmis gibi..

Tum bunlari yazmamin sebebi karakolun karsisina koysan bile degismez bu isler:D

yok ya polisler böle adamlar olay yerine yarım saat sonra gelio parmak izi almaya 2,5 saat sonra gelde delirme üstüne ifade alırken şikayetçimisin diye soruyorlar bide :) İnsanlar artık eskisi gibi değil eskiden millet höt diğe bağırır koşardı peşinden şimdi görenler polisi arıo içeri girio. Polisin yanında amcanın biri geldi dediği şuydu bu araba son 1 haftadır geçe 3-4 lerde gelio (roolingden gleioz :) ) ve son günlerde arabanın içini inceleyen çok insan oluodu dedi. E amca maden gördün bakan war ve madem ben arabyı bırakırken görüon lutfedip söylesene böle böle die. ama yok insanlık artık.

CorsaGSI
28-07-2008, 09:57
geçmiş olsun
aracın camları filmliyse ben senin yerinde olsam aracın içinde beklerdim:S
alarm taktırmakda isabet olur

filmliydi :D artık film fln kalmadı :D ayrıa arkadaşlar aklınızda olsun film olan cam zor kırılır ama kırılırken patlama sesi olmazmış.oyuzden filmli camları kırarlarmış.Bugün kü olaylada anladık diğer cam daha yeni takılmış fitillerden sökebilir ama gitmiş diğer filmli camı kırmış.

SOMEONESPECIAL
28-07-2008, 10:01
Haftasonu sanayideydim... Artık hırsızlar BENZİN çalıyorlarmış.
2 arabanın benzinlerini çalmışlar alarm taktırmak için gelmişler sanayiye...
Hay Allah'ım Yarabbim ne günlere kaldık yahu :confused:

ulasstoprak
28-07-2008, 10:26
kasetçalar ve pis araba hırsız sorununu çözer istedigin yerde rahatça bırak rahat rahat uyu...

BAK
28-07-2008, 10:26
gecmıs olsun..ankarada cankayada bana da oldu..arabayı yokusa parketmıstık yapan serefsız butun arabaların yokusu cıkarak sag arka kucuk ayna varya camın yanında orayı kırmıslar şişelerle ama butun arabaların bı yokus boyu..nese tekrar gecmıs olsun

3rk4n
28-07-2008, 10:52
Geçmiş olsun kardeş. İbretlik lazim bunlara.

sulhi
28-07-2008, 10:55
bastan alarmın oLsaydı bu kadar ileri gitmezdi inan...

Onuralp
28-07-2008, 11:01
Çok geçmiş olsun... Kötü olmuş...

Fbc
28-07-2008, 11:03
Güvenlik filmlerinden de çektirebilirsin şeffaf falan.

McS_R53
28-07-2008, 11:04
geçmiş olsun yakınlarda otopark fln yokmu oraya bıraksan ?

TURBO CİVİC
28-07-2008, 11:06
gecmis olsun.........

F.A.T.İ.H
28-07-2008, 11:10
Geçmiş olsun ...Alarm şart yalnıs hatırlamıyosam araba bp nin oralarda duruyodu...

MKaya
28-07-2008, 11:16
geçmiş olsun alarm her zaman panik yaptırır alarm taktırsan iyi olur....velette amma inatmış kapı acık gir bak yazısını iyi düşünmüşsün :)

punto_multijet
28-07-2008, 11:25
Gecmiş olsun kardeşim.

CorsaGSI
28-07-2008, 11:26
Geçmiş olsun ...Alarm şart yalnıs hatırlamıyosam araba bp nin oralarda duruyodu...

bp nin orada anlık duruyor bi ara orada bırakıyordum şimdi evimizin önü rahattır diye bırakıoz ama :) alarmıda taktırcam bgn karakolun önüne parkedicem ordanda kırarsa artık :(

Low-Rider
28-07-2008, 11:26
geçmiş olsun

CorsaGSI
28-07-2008, 11:27
Gecmiş olsun kardeşim.

saolasın abi :( geççek inş. :) ben şaka yapıodum bidaha diğer camı kırarmı çift alsakmı camı die adam harbiden kırdı :)

F.A.T.İ.H
28-07-2008, 11:39
bp nin orada anlık duruyor bi ara orada bırakıyordum şimdi evimizin önü rahattır diye bırakıoz ama :) alarmıda taktırcam bgn karakolun önüne parkedicem ordanda kırarsa artık :(

Olay nerde oldu tam olarak? Biz Çevik Kuvvetin karsısına koyuyoruz ama yinede her alarm sesinde balkondayız...

CorsaGSI
28-07-2008, 11:47
Olay nerde oldu tam olarak? Biz Çevik Kuvvetin karsısına koyuyoruz ama yinede her alarm sesinde balkondayız...

hatay karakolunu biliosun ordan aşa inince camı var orda.hatay karakolu ile küçükyalı karakolunun ortasında tam :) ve bu polis abiler arabanın içinde hırsız var dedikleri halde yarım saatte geliolar uzak yer tabi :D

dragon07
28-07-2008, 11:56
valla bugunde aynı yere koy yakalarsın belki:D

Safak
28-07-2008, 12:00
Orj kaset çalarlı teyip... spotla aydınlatsam, camı kapıyı açık bıraksam kimse girip tenezzül bile etmiyor :)

F.A.T.İ.H
28-07-2008, 12:06
hatay karakolunu biliosun ordan aşa inince camı var orda.hatay karakolu ile küçükyalı karakolunun ortasında tam :) ve bu polis abiler arabanın içinde hırsız var dedikleri halde yarım saatte geliolar uzak yer tabi :D
Karakolun karsına koymada fayda var ama önce alarm...Tekrar gecmıs olsun...

CorsaGSI
28-07-2008, 12:16
Karakolun karsına koymada fayda var ama önce alarm...Tekrar gecmıs olsun...

3 ten sonra izinliyim önce camcı ali :D sonra alarm :)

Baran^
28-07-2008, 12:22
Geçmiş olsun talihsiz bir olay yaşamışsın zehir zıkkım olsun çaldıkları ne varsa.Ben kapalı garaja koyuyorum 24 saat güvenlik var dışarı cıktığımdada gözümün önunden ayırmamaya calışıyorum biraz kafam rahat ama cam filmi olayı ilginc geldi biraz araştıracağım.

CorsaGSI
28-07-2008, 12:25
güvenlik cam filmi olursa zor kırılıo ama kırılıo yinede kırılmıo diye birşey yok bende siyah film wardı tekme sessizce kırmış polis dediki eğer diğer camı kırsa mahalle ayagı kalkardı ama film oldugu için cam patlamadıgından dolayı ses çıkmamıştır dedi. film çözüm değil elmasla kesiolar çok prof ise cam fitillerinden söküolarmış :D

DaRkNeSs-
28-07-2008, 12:56
geçmiş olsun kardeş
benim de eskiden bi ara teybi çalmışlardı..
kamasonic teybin arka kısmını çalıp napıcaksa :D

Ferhat_V
28-07-2008, 13:44
geçmiş olsun araban orjinal olacak başın ağrımayacak en iyisi :)

CorsaGSI
29-07-2008, 08:07
arkadaşlar ögrendiğime göre tek bnm araba değil 3-5 arabaya aynı anda girmişler :D su anda rahatım otoparkta duruo :))) 1 aya kadarda garaj yapıcaz kısmetse :)

Diyadin
29-07-2008, 08:13
evinin yakınlarında benzinlik varsa oraya bırak bence...

aslında aküyü söküp (-) kutup başından 220v bağla dicem ama boşver :D

Eray Yümsel
29-07-2008, 08:35
geçmiş olsun

Orj kaset çalarlı teyip... spotla aydınlatsam, camı kapıyı açık bıraksam kimse girip tenezzül bile etmiyor :)

M.Ö 1500 lü yıllarda imal edilmiş o teyp i kim ne yapsın allahına gurban adam çalıpta başına belamı edicek :)

Hamster
29-07-2008, 10:53
çok geçmiş olsun...umrm kısa zmnda arabaya kapalı garaj yaparsın...

KVC S3
29-07-2008, 11:29
Kardeşim geçmiş olsun, dvd varmış arabanda bi alarm taktırsaydın ya bari..

CorsaGSI
29-07-2008, 12:43

serkan abi 6 aydır var yaklaşık herhangi bişi olmamıştı alarm ne zamandan beri aklımdaydı tanıyor die bizi millet o kadar rahatsızlık duymuyordum açıkçası ama olan oldu :) allah kmsenin basına vermesin dvd fln gittiğine değilde cam kırıldıgı zaman git bi ton ugras zaman kaybı sinir de cabası o koyuyo adama...

tolgaR
29-07-2008, 12:52
tam dövülüçek adfammış o ne adi insanlar ya sen bence bir hafta bekle zor olucak ama yakalarsanda bi daha bu işi yapamıyacak hale getir lütfen...

CorsaGSI
29-07-2008, 13:17
tam dövülüçek adfammış o ne adi insanlar ya sen bence bir hafta bekle zor olucak ama yakalarsanda bi daha bu işi yapamıyacak hale getir lütfen...

kardeş uzaktan herkez böle diyorda bu iş o kadar kolay değil. ben bu adamı tanınmıcak hale getiririm karakolada götürürüm 2 gün tutarlar bırakır ozmn gider arabayı havaya uçurur :) bnm hayattan bi beklentim war ama onun yok. Hı denk getirirsem yine tanınmıcak hale sokarım o ayrı :)

maxpower
29-07-2008, 13:57

bencede

+

polisin sallamaz tavırları insanı katil eder, polis katili:mad: bişey olmaz, şikayetçi olsan ne olacak, hiçbir işe yaramaz vs vs

CorsaGSI
29-07-2008, 14:22
bencede

+

polisin sallamaz tavırları insanı katil eder, polis katili:mad: bişey olmaz, şikayetçi olsan ne olacak, hiçbir işe yaramaz vs vs

walla ilkinde polis çağırmıştı birileri ikincide hiç gerek duymadım zaman kaybı

-ER-
05-08-2008, 20:43
Geçmiş olsun.
1. Teybim İn-dash dı o evimin önünde çapraf parkederim 2 kişilik yere tam ışığın altına kim bakarsa baksın sokağa benim arabanın her açıdan görebilir.
Almışlar gitmişler teybi sabah elim de yeni aldığım Mid-itz leri taktırmak için çıkmıştım dumur bi vaziyette kaldım.
Jandarmada çözemedi nasıl girdikleirni oda komik bi şekilde sordu şikayetçimisin die :D

2- teybim okulumun otoparkında çalındı

çok sinir bozucu birşey tekrar geçmiş olsun

Tayfun-E30
05-08-2008, 20:59
floryadaki evimin garajından alpine teybimi çalmışlardı gt auto alarmlı aracımdan
4.ve son çalınan teybimdi...

Sercan Keklik
05-08-2008, 21:03
geçmiş olsun ama dvd takıcagınıza bence önce alarım taksaydınız bence bu problemle karşılaşma olasılıgınız %50 olurdu..

tolga er
05-08-2008, 21:41
bizim mahalede bır abının aracına gırmıştı tabı bız tum gençler olarak ıkıncı gece bekledık adama akılsız ya ıkıncı gece yıne geldı bır ıstıkla her kez bır yerden çıktı adamı çember içine aldık ve guzel bır şekılde adamla konuştuk:)en son topallıyordu.sonra ıkı uç mahalle aşagıda bır çöpluge attık adamı ve polısı aradık.dogrumu degıl mı orası tartışılır ama bunlara bu gerek başka turlu akıllanmazlar bunlar...

bad cat
05-08-2008, 22:02
abi geçmiş olsun valla bizim mahallede bi iki cam patlattılar bende bunları yapabilecek elemanlara dedim benim arabanın üstüne kuş etse sizden bilirim hepinizi dinamit kor patlatırım dedim ne cam kırma kaldı ne bişey :)