PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ST Type-R - EVM Cupra

nakayama
02-01-2014, 00:13
Sorunsuz sıkıntısız deneme yaptık en sonunda polis gelmesi ile son buldu typerın 4. vites gidiciydi hepten yok oldu :D elimdeki videolar denemelerin hepsi mevcut hafta sonuna kadar şanzumanı duzeltebilirsek DBS vs diger arabalarlada denicez bu akşam nasib olmadı.

Konunun altına saçma sapan post atmayın dostça deneme oldu bitti.

EVM cupra stg 2 + yakıt başka ne var bilmiyorum.

Mr92MSiVvic

ST TYPE-R VS EVM CUPRA 1 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Mr92MSiVvic)

kzsDLnIlmSU

ST TYPE-R VS EVM CUPRA 2 - YouTube (http://youtu.be/kzsDLnIlmSU)

nRVzgrF-eN0

ST TYPE-R VS EVM CUPRA 3 - YouTube (http://youtu.be/nRVzgrF-eN0)

nKfc4aM68DQ

ST Type-R - EVM Cupra 4 - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=nKfc4aM68DQ)

Mutlu Değerli
02-01-2014, 00:18
Maşaallah araçlara, Maşaallah ST Type-R'a. Saran Type-RR :D

gokcell13
02-01-2014, 00:23
Maşşallah Araçlara.ST Typer a ayrıca maşşallah.Sesi solugu yıkıyor ortalıgı.Bu sefer gece çekimleri guzel olmus :D

nakayama
02-01-2014, 00:25
Maşşallah Araçlara.ST Typer a ayrıca maşşallah.Sesi solugu yıkıyor ortalıgı.Bu sefer gece çekimleri guzel olmus :D

çekimler mustafa abi sagolsun ayrıca Efeninde eline sağlık sanzuman yapalım bundan sonra efededir araba o kosturacak.

Bulut Y.
02-01-2014, 00:29
Sonuç ne tam olarak görünmüyor son videoda st önde geliyor galiba

tunch
02-01-2014, 01:02
ST önde cupra tünelde bulut , maşallah kulağımın pasını sildi st nin sesi ;)

Orkun59
02-01-2014, 01:04
Maaşallah araçlara ama videolardan hiç bişey anlamadım

e'to
02-01-2014, 01:15
st nin specleri neler arkadaslar..

baya cekişmeli gözüküyor denemeler..

iki aracada tebrikler cupraya +1

MeRtCaN
02-01-2014, 01:20
EVM Cupra Tunel King ;)

Maşallah ST typeR a :)

guwen_ar
02-01-2014, 01:31
Zewkli denemeler olmusta type r in speclerini bilemedigim icin dusuncelerimi yazamiorm :D

Burak Demirci
02-01-2014, 01:34
Antalya rooling gecelerinin vazgeçilmez ana sponsoru tünel baya arşa çıkmış yıne galip olan zaten belli maşallah st typera

sweap07
02-01-2014, 07:35
masallah araclara

SDR_07
02-01-2014, 07:40
3 kez deneme oldu birincisi itfaiye gectikten sonra oldu kafa kafa giderken araç bizim kesme yaptı durdum zaten .....sıkıntı vardı saymadık ... 2 deneme st typer gecti bizde arabamızdaki sorunu anladık mudahale ettik 3 deneme evm cupra 230 gibi camurluk boyu öndeydi tekrar deneme olacaktı keşke haberleşilse ona göre dağılsaydı...herkes arabasına emek para harcıyor 4 tane video konulmuş ona bakılırsa kaç kez vites kacırıldı biz durduk ....berabere bir durum vardı akşam tekrar deneyip kimin gececeği ortaya cıkması lazım diye düşünüyorum...

agungoren
02-01-2014, 07:44
Masallah araclara,Masallah evm'ye..polis gelmeyeydi iyiydi..

i-vtec07
02-01-2014, 07:45
maşallah araçlara :)

firat_07
02-01-2014, 07:49
3, deneme son video zaten nasıl çamurluk boyu öndeydin serdar typerın önüne geçtigini hiç görmedik kaldıki en az fark yedigin video buydu

krscan
02-01-2014, 07:50
Araçlara masallah denemeler sona dogru güzel olmaya baslamastı polis basması kötü oldu nese bana göre son deneme daha gerçekçi birkaçında efe vites kacırdı durdular + cupra'da sensor arızası verdi falan filan pek saglıklı denemeler yapılamadı. Son denemede 230'lara kadar cıkıldı onda da gördügümüz evm camurluk boyu ondeydi ama bence gecede kazanan yok 1-1 diyebiliriz.

Not: cupra'nın tunel yapmasının sebebi tunel serbest diye konusuldu yazan arkadaslar için söylüyorum.

Tekrardan gelen tüm araclara masallah.

chare
02-01-2014, 08:05
yıl olmuş 2014

videolar hala tost makinası ile çekilmiş gibi :D :D

gençler akşam hızlıydı :D maşallah..

SDR_07
02-01-2014, 08:05
3, deneme son video zaten nasıl çamurluk boyu öndeydin serdar typerın önüne geçtigini hiç görmedik kaldıki en az fark yedigin video buydu

Gerginliğe gerek yok gecildiysek geçildik yazdım zaten yalan söyleyecek bir durum yok ismailde video var atarız bakarız hepberaber evm de daha eksikleri olna bir araba filitre kiti lazım mesela arabanız güzel birşey demiyorum ama bizim cupramızda güzel

maahmut
02-01-2014, 08:07
Turgay abim (efe veya fırat sizde yazabilirsiniz)sen bi type r speclerini yazda millet ona gore yazsin çizsin. Fhe arabaniz yok bunu bi belirt once.

2 tane duzgun deneme oldu birinci de type r ondeydi son 4. videonuz onda da araba oksijen sensoru arizasi verdi.

diger denemenin de videosu bizde var şimdi ekliyorum ona gore konusuruz.

Hersey seffaf olsun dostca deneme oldu evet.

firat_07
02-01-2014, 08:10
Gerginliğe gerek yok gecildiysek geçildik yazdım zaten yalan söyleyecek bir durum yok ismailde video var atarız bakarız hepberaber evm de daha eksikleri olna bir araba filitre kiti lazım mesela arabanız güzel birşey demiyorum ama bizim cupramızda güzel

gerginlik yok serdar mahmut abim onur kardeşim sayılır ben gördüklerimi yazdım ee tabiki typer mı cupramı dersen cuprayı alırım eksiklerine göre çok çok iyi gidiyor typerda boş degil sonuçta

dragon07
02-01-2014, 08:16
herkese günaydın

evm bnm hiç önüme çıkmadı kavşaga geliyorduk bn durdum o duramadı hatta bn el freni çekerek kavsagı döndüm DBS apo şahittir .

EVMyi serdardan başka kim sürerse sürsün tutunamazdı bile bn özellikle rüzgar olsun herşey serbest dedim yapabilen adam yapsın oda bi ustalık :) erken basmalar oldu akıtmalar oldu bnde yapmısımdır akıtma zaten başka türkü evm cupra st ile yürüyemez ama güzel gidiyor araba

yanlıs anlamasın kimse ayarda degil bu söyledigim Serdarın sürdügü tsiyı kendi sınıfından kimse geçemez geçebilmeniz için 50hp fazla beygiriniz olması lazım

ST bozuktu bilmemneydi demek istemiyorum ama vites aralarında boşluk var izleyenler görmüştür 4.vitese zaten girmiyordu viteslere girse rüzgarıma girmesine izin vermezdim :)

dostane denemeler oldu bana göre kemalcanın cuprasıyla deniyecez birde o nasıl gidiyor görmüş olucaz :)

maahmut
02-01-2014, 08:22
Efe st type r efsunlumu abim de evm cupra onunla yuruyemez bunu bi açıklasana sen

Bir de hala inatla yazmiyorsunuz aracın specleri yazsana?

ysf20
02-01-2014, 08:27
maşallah araçlara antalya geceleri şenlenmiş

Semii
02-01-2014, 08:28
Benim anlamadigim leon cupralarin hatta punisherin adi geciyordu :) ibiza cupraylami kaldi is :)

dragon07
02-01-2014, 08:31
Efe st type r efsunlumu abim de evm cupra onunla yuruyemez bunu bi açıklasana sen

Bir de hala inatla yazmiyorsunuz aracın specleri yazsana?

st typerda piston egzantrik enjektör emme kelebek var dolu yani :D

ama sizde şunu biliyorsunuzki evmyi başka bir vatandaş sürse tutunamazdı bile
bn6 boy geçtigim arabayla rüzgar yapıldıgı zaman başabaş gidiyoz.bn cupra iyi gidiyor diyorum zaten sizde typerın speclerini biliyorsunuz.

SDR_07
02-01-2014, 08:31
GD7ueiecBCg

SDR_07
02-01-2014, 08:36

bn6 boy geçtigim arabayla rüzgar yapıldıgı zaman başabaş gidiyoz.bn cupra iyi gidiyor diyorum zaten sizde typerın speclerini biliyorsunuz.

efe her iki araçta araç sahipleri yoktu st sen olmasan çok gecerdik

maahmut

Ne diyim Efe King sin o zman sen abim.

dragon07
gazdan ayagımı çekip frene basıyorum kavşagı dönmek için kafa burun diyorsunuz geçti diyorsunuz inandırmayın kendinizi böyle şeylere devamını koysaydınız el freniyle kavşaga nasıl girilir diye :) hepimiz biliyoruz typer cupradan güçlü vede hızlı bnm önüme EVM geçti ama bn durmak için azdan ayagımı çektim zaten koydunuz videoda bile öndeyim gazdan ayagımı çekip frene bastım durmak için önüme geçtigi için frene basmadım yani :)

miniks
02-01-2014, 08:38
Xenonlar 10.000 kelvin mi aydınlatması biraz kötü birşey göremedik farkarı yukarı kaldırsaydı keşke

maahmut
02-01-2014, 08:40
Efe biz bişeye inanmiyoz bizim arabamiz belli sizinki belli. Sen bizi bi boy bile gecemiyorsun bu neyin kafasi erkek.

Araban :st typerda k pro piston egzantrik enjektör emme kelebek stack birak da bu speclerle evm cuprayi gec yani anliyacan çok buyuk bir başariya imza attin :)

ondertopcu
02-01-2014, 08:41
Maşallah araçlara. Keşke daha düzgün bir kamera olsaymış

miniks
02-01-2014, 08:41
GD7ueiecBCg

Link alabilirmiyiz

dragon07
02-01-2014, 08:45
en son denemede evet yarımboy geçtim ondan önceki denemede 5-6boydu galiba ufukta kayboldum rüzgardan iyi kurtardım arabayı :D bn sizin arabanızı kötülemiyorumki iyi gidiyor evm dedim

siz desenize abim normal olması gereken bu geçmesi lazım o speclerde bi typerın diye ayıp degilki bu.bn vallahi geçseydiniz tbrik edicektim.

siz iyi rüzgar yapmayı akıtmayı erken basmayı başarı olarak görüyorsunuz .

leon cupra gelsin aynı şeyleri bnde leoncupraya yapıyım geçerim :)

EmrahERKAN
evm cupra st typer - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=GD7ueiecBCg)

SDR_07
gazdan ayagımı çekip frene basıyorum kavşagı dönmek için kafa burun diyorsunuz geçti diyorsunuz inandırmayın kendinizi böyle şeylere devamını koysaydınız el freniyle kavşaga nasıl girilir diye :) hepimiz biliyoruz typer cupradan güçlü vede hızlı bnm önüme EVM geçti ama bn durmak için azdan ayagımı çektim zaten koydunuz videoda bile öndeyim gazdan ayagımı çekip frene bastım durmak için önüme geçtigi için frene basmadım yani :)

bu şekilde konuşursanız yarışacak araba bulamazsınız birdaha altı üstü araba denedik çok idda yoktu ortada araçları bile sökmedik ama bu şekilde konuşma efe son denemede biz öndeydik

dragon07
02-01-2014, 08:48
serdar yanlıs anlamayın bni EVMbnm önüme hiç geçmedi kydunuz videoyu izleyin görürsünüz zaten :)

maahmut
02-01-2014, 08:53
Efe bu saat den sonra işimiz olmaz bizim senle. Sen inanmişsin kendine hadi sana bol gazlamalar dikkat et ama elin .... fazla gerdege girme zararli çıkan sen olursun :D

krscan
02-01-2014, 08:54
en son denemede evet yarımboy geçtim ondan önceki denemede 5-6boydu galiba ufukta kayboldum rüzgardan iyi kurtardım arabayı :D bn sizin arabanızı kötülemiyorumki iyi gidiyor evm dedim

siz desenize abim normal olması gereken bu geçmesi lazım o speclerde bi typerın diye ayıp degilki bu.bn vallahi geçseydiniz tbrik edicektim.

siz iyi rüzgar yapmayı akıtmayı erken basmayı başarı olarak görüyorsunuz .

leon cupra gelsin aynı şeyleri bnde leoncupraya yapıyım geçerim :)

Efe diger denemelerde kac kez vites kacırdın anında serdar durdu basıp gidebilirdi de. Senin gectim dedigim denemelerde arac oksijen sensor arızası verdi haa gectin mi gectin o denemelerde yine bişiy demiyoruz ama bize göre gecenin galibi yok durum 1-1 illaki sonuc belli olsun dersenizde sıkıntı yok bizim için aracınınızı sökün yakıt koyun buyrun gelin yine deneriz DBS'de EVM'de burda.

bu arada 5-6 boy demişsinde senin boylar double sanırım.

dragon07
02-01-2014, 08:54
sizin yapmanız gereken bizim yapmamız gereken tebrik etmek bu kadar zormu ? typerı sökersen cuprayı söktügünden daha cok fark ediyor :) sökelim isterseniz birde öyle deneyelim

eğer siz geçildiginizi kabul etmezseniz videolara ragmen siz yarıscak kimse bulamazsınız.yarısmayı zaten siz teklif ettiniz biz degil

mahmut abi sen yasına yakısanı yaptın bnmde bu saatten sonra seninle işim olmaz :)

sende bundan sonra başkasına verme el elin amcını yırtılıncaya kadar sikermiş

Cansın
02-01-2014, 08:58
Maşallah güzel denemeler olmuş. İki aracada tebrikler...
Şimdi st type-r 200 bglik ibiza ile denedi ve type-rın geçemediğini gördüm.
Aklıma bir soru takıldı.
Bu gidiş ile Leon cuprayı nasıl geçecek??? Biri anlatırsa sevinirim :)
Tekrardan 2 araca maşallah. Senenin ilk denemesini yapmış oldunuz :)

SDR_07
02-01-2014, 09:01
serdar yanlıs anlamayın bni EVMbnm önüme hiç geçmedi kydunuz videoyu izleyin görürsünüz zaten :)

efe ben burda sana ne yarsam yazayım konunun uzamasından başka bir işe yaramaz o speclerde typer ile yürümek bizim için gayet başarılı idi herkesin işi gücü rasgelsin buğün çok işim var daha yazamıcam

miniks
02-01-2014, 09:02
evm cupra st typer - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=GD7ueiecBCg)

4 leri yanan typer değilmi ?

Benmi yanlış görüyorum

Cupra hep arkada

KMR2-GT
02-01-2014, 09:07
araç içine kamera sabitleseniz keşke o zaman tartışacak bişi olmazdı.maşallah ıkısınede keyıflı olmus.ama typerın daha gideri var bence :)

dragon07
02-01-2014, 09:08
Allah herkesin işini gücünü rast getirsin ...taş atsın kolu açılsın :)

Tuncay
02-01-2014, 09:08
Masallah deneyen araclara cupraya ayrica masallah
Type-r in speclerini konunun basina yazarsanaiz daha iyi olur

'K20A2'
02-01-2014, 09:12
Siz neyin kafasini yasiyonuz ...
bir kerede kabul edin tebrik butun denemelerde st ondeydi bos muhabbet yapmayin herkez gordu. Sonuc belli olcak bsey yok ortada...

Tuncay
02-01-2014, 09:14
bir kerede kabul edin tebrik butun denemelerde st ondeydi bos muhabbet yapmayin herkez gordu. Sonuc belli olcak bsey yok ortada...

Heyecan yapma tamam araban gecmis belli zaten gecmesi lazim o speclerde bi type-r in :)

guwen_ar
02-01-2014, 09:17
Ruzgar serbest diye ilk defa bi denmeye sahit oldum :D
Ama şuda bi gercek ruzgar en az 4 boy fark eder yinede type r in daha iyi gitmesini beklerdim specler oldukca dolgun ;)

Deneyen araclara nazar degmesin ..

'K20A2'
02-01-2014, 09:18
Heyecan yapma tamam arabinn gecmis belli zaten gecmesi lazim o speclerde bi type-r in :)

Heycan yapan yok.kabul etmesini bilmek onemli her konuda ayni nane oluyor...

krscan
02-01-2014, 09:22

Onur sakin ol biraz istersen neyin kafası filan hayırdır ??

Boş muhabbet yapıyorsak denemeye gerek yok o zaman. Bumudur yani. Siz video koymussunuz bizde acıklama yapıyoruz yazarken baskalarıyla karıstırma istersen bizi.

Kalpler kırılmasın bi metal parçasına.

'K20A2'
02-01-2014, 09:26
Onur sakin ol biraz istersen neyin kafası filan hayırdır ??

Boş muhabbet yapıyorsak denemeye gerek yok o zaman. Bumudur yani. Siz video koymussunuz bizde acıklama yapıyoruz yazarken baskalarıyla karıstırma istersen bizi.

Kalpler kırılmasın bi metal parçasına.

Kardesim haklisin kalpler kirilmasin dogru ama herkez neyin ne oldugunu gordu orda evm st nin onune cikamadi hic polemige gerek yok..

maahmut
02-01-2014, 09:33
Kardesim haklisin kalpler kirilmasin dogru ama herkez neyin ne oldugunu gordu orda evm st nin onune cikamadi hic polemige gerek yok..

Onur um bizim senin arabanla da senle de ilgili sıkıntımız yok. Senin araban gecmistir bizi bizde iddaa etmiyoruz zaten gecildik die ama yazış tarzinizi bozarsaniz bende bozarim. Boşuna kalbimizi kırmayalm.

Aracinin maşallahi var daha iyilerine sahip olursun inşallah. Konuyu uzatmaya da gerek yok.

SBR42
02-01-2014, 09:33
Slm beyler videolar çok kötü çekilmiş ne b.. Olduğu belli değil ama Cumartesi akşam rövanş düzenleyelim ak g.. Kara g... Belli olur burda tartışmanın sonu yokkk herkes ellerini konuşturmasın arabalarını konuştursun evm Cupra bir tayp. A kafa tutuyorsa tayp da sorun var demektir CUMARTESI AKSAM OLUR SA sbr 42 yi getirecem onlada yarışırız herkese kolay gelsin hayırlı günler ...

alikosar
02-01-2014, 09:40
Slm beyler videolar çok kötü çekilmiş ne b.. Olduğu belli değil ama Cumartesi akşam rövanş düzenleyelim ak g.. Kara g... Belli olur burda tartışmanın sonu yokkk herkes ellerini konuşturmasın arabalarını konuştursun evm Cupra bir tayp. A kafa tutuyorsa tayp da sorun var demektir CUMARTESI AKSAM OLUR SA sbr 42 yi getirecem onlada yarışırız herkese kolay gelsin hayırlı günler ...

Iki araca maşallah evm de St typer da güzel gidiyor Sabrinin dediği gibi Cumartesi son noktayı koyalım ben de ordayım

'K20A2'
02-01-2014, 09:41
Onur um bizim senin arabanla da senle de ilgili sıkıntımız yok. Senin araban gecmistir bizi bizde iddaa etmiyoruz zaten gecildik die ama yazış tarzinizi bozarsaniz bende bozarim. Boşuna kalbimizi kırmayalm.

Aracinin maşallahi var daha iyilerine sahip olursun inşallah. Konuyu uzatmaya da gerek yok.

Kalpler kirilmasin abii senin arabaninda masalahi var uzatmaya gerek yok daha fazla denendi guzelce.guzelce sonlansin .

nakayama
02-01-2014, 10:01
Gunaydin herkese yorumlari okudumda sadece sunu belirteyim mahmut abi cok sevdigom bi abim kimse kimseylebosuna kavga etmesin . Fakat sizin attiginiz videoda bizde ilerden cekim var 1. Sayfada son video 5. Vitesle geciyorsunuz yanimizdan st tam bir bboy onde bozukuyor. Diger bir onceki denemede sanirim ruzgar olmadigindan 4 5 boy olmistu video video video ceken mustafa abilerde 2. Videoda bunu belirtiyor.Problem degil sanzumani yaptiralim tekrar tekrar denenir bosuna kavga yapmaya gerek yok bi sikinti olursa burda degil yüz yüze konusmak daha mantikli..

KCANN_220
02-01-2014, 10:06
Son denemede evm ondeydide teldede soledim birini st biri evm gecmis durumda 2 kere efeye 1 turgaya tel actim denklesemedik bi daha polis yuzunden yoksa biz bekliorduk denemek icin evm dbs kc hazirdi..ben efeyle bi bastim cok gectim asagida kaldim oram oynadi burum oynadi dedi sikinti yok kardeslerimizin gonlunu hos etcez die bi 50 daha yakariz deneriz..dersinize iyi calisin daha evmyle kafa burun gidiosunuz sirada dbs war..:)

erdikeser
02-01-2014, 10:09
Maşallah çupra iyi gitmiş
istanbulda bu specdeki typer a çupra tek vites tutunamıyor ama neyse...

Sh4rk
02-01-2014, 10:18
Evm cupra stage ? Kac, suan tahmini kac hp ?

DarkSky
02-01-2014, 10:19
Cupra ne yapmis oyle ya massallah masallah...

CocoRe
02-01-2014, 10:20
olum tayparı efe mi kulandı? başka adammı bulamadınız kullandıracak :D:D:D arasaydınız beni gelir kullanırdım

HKS99
02-01-2014, 10:21
St Typer specleri gercekten çok dolu olan bir araç bence Cupra çok başarılı gitmiş maşşalah cupraya nazar değmesin

nakayama
02-01-2014, 10:22
Son denemede evm ondeydide teldede soledim birini st biri evm gecmis durumda 2 kere efeye 1 turgaya tel actim denklesemedik bi daha polis yuzunden yoksa biz bekliorduk denemek icin evm dbs kc hazirdi..ben efeyle bi bastim cok gectim asagida kaldim oram oynadi burum oynadi dedi sikinti yok kardeslerimizin gonlunu hos etcez die bi 50 daha yakariz deneriz..dersinize iyi calisin daha evmyle kafa burun gidiosunuz sirada dbs war..:)

O videonun 5. Vites yanimuzdan gecisi var ilk sayfada tekrar bi izle 4 leri yanan typer :D neyse zaten sanzuman cortladi cumartesi ye kadar senkromenc bulursak bidaha denenir abi burda igneleyici laflar yazmaya gerek yok sonra bos yere tartisma cikiyor.

KCANN_220
olum tayparı efe mi kulandı? başka adammı bulamadınız kullandıracak :D:D:D arasaydınız beni gelir kullanırdım

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::heyoo: adamin kralisinn..:D ole deme dayi adam bu iste kompedan tayyar mi yuruttun hayatinda dior bnaa..:Dd

CocoRe
olm kc ye verseydiniz oda iyi sürer typer makinasını :D hahahah

@Lp2
02-01-2014, 10:28
cupra şaşırtıcı gıtmıs maşallah sökükmüydü cupra mrk ettım dıger aracada maşallah ceza olayı ıcınde gecmıs olsun arac sahıplerıne

CocoRe
neyse zaten sanzuman cortladi cumartesi ye kadar senkromenc bulursak
Turgay Usta Selamınaleykum
elimde 4.vitesiniz için tüm gerekli malzeme var
kolay gelsin

dragon07
beyler size şunu söyleyim

eger ben kemalcanı 3 kere aramadıysam gel yarısalım diye dünyanın en büyük O...ççç siyim...

bana söyledigi laf bnm arabam gerçek stage2 plus degil deneyemem suanda zart zurt dedi telefonun hoparlörü açıktı fırat turgay onur hepsi duydu söylediklerini

ve dedimki olm bn suanda döşemealtı belediyesinin ordayım deniceksek hemen döşemealtı kavşagından dönücem sonra zart zurt konuşma dedim...demedim dediyse desin erkekse yalan söyleyeninde amk gelmedide denemedide korkusundan.

yukarda denk geldi evm ile denerken 4.viteste vtec altı bastım 2 boy önümden bastı zaten korkusundan geçicem diye arkalı önlü gitti 2boy sabit kaldı .2viteste 70de basalım dedim kaç kere 3.vtes 100de basarım diyor bana utanmadan böyle bi insan işte.

rayfi kemalcan dedigin adama araba sürmeyi bn ögrettim amk siteye punisher typer videosu koyuyor sanki kendisi sürmüş gibi bütün hepsinden faruk sürüyor arabayı :D kendi sürmüş gibi şekil yapıyor millete.soruncada faruk benden hafif diyor ulen sen bana kendin bnden iyi sürüyor faruk demedinmi ?? kemalcan ne evşek bi adamsın haysiyetini kaybetme erkek ol erkek.

'K20A2'
02-01-2014, 10:29
Arac sahipleri kabul ediyor kc sana ne oluyor zoruna mi gidiyor.denicez dedik deneriz dert etme orayada geldin yok benim araba stgae 2 plus gibi yurumuyor sole bole heryerin ayri oynuyodu...

SDR_07
02-01-2014, 10:32
GD7ueiecBCg

arkdaşlar kırıcı olmaya gercekten gerek yok biz rüzgar yaptıysak typerda yaptı videoyu net izlerseniz ben 8 saniyede sola doğru ayrılıyorum madem 1,5 boy arkadayım neden bana doğru geliniyor ...? hepimiz bu işi çok iyi bilenleriz durum 1-1 tekrar denenir iyi olan kaznır

dragon07
02-01-2014, 10:36
Maşallah çupra iyi gitmiş
istanbulda bu specdeki typer a çupra tek vites tutunamıyor ama neyse...

istanbulun en hızlısı typerla cansın polosuyla denemişler cansını 2boy geçebilmiş istanbulun en hızlı typerı :)))) birde hiç rüzgar yapmamıs cansının polosu, bana hikaye anlatmayın rüzgarın ne kadar fark ettigini rollcüler iyi bilir masturbasyona gerek yok

zaten birdaha deneme olursa araya tek şerit koycaz rüzgarsız fırtınasız denicez bn mahmut abiden ark niyet beklemedigim için herşey serbest dedim serdar 2.kornada bassak olurmu kankim dedi onada ok dedim .evm cupra ile denemem bidaha işimiz olmaz dedi mahmut abi zaten başka tsilarla deneriz ama rüzgarız deneriz bu sefer :)

TORETTO
02-01-2014, 10:37
Evet Typer rüzgar yapıyor 8 başlıyor resmen şerit değiştirmiş bence okadar güçlü giden bir Typer olsaydı buna ihtiyac duymazdı...maşşallah cupraya 1.4 ama fena gidiyor

_muhaRRem
02-01-2014, 10:37
istanbulun en hızlısı typerla cansın polosuyla denemişler cansını 2boy geçebilmiş istanbulun en hızlı typerı :)))) birde hiç rüzgar yapmamıs cansının polosu, bana hikaye anlatmayın rüzgarın ne kadar fark ettigini rollcüler iyi bilir masturbasyona gerek yok

hacı abi istanbulun en hızlı typeR ' ı hangisiymiş

maahmut
02-01-2014, 10:41

Efe yazmayayım diyorum ama illa yazdiriyorsun. Evm cupra ile ilgili sıkıntın varsa Cumartesi bitirin arabanizi ne sökecekseniz sökün gelin. Ruzgari laf edecektin neden deneme başlamadan ruzgar herşey serbest dedin kabul etmeyecektin o zmn. Herkes yorum yapiyor yorumlara da eyvallah der gecersin masturbasyon çekmeyi seviyor belki millet :D

dragon07
02-01-2014, 10:46
bn rüzgarın lafını etmedim zaten yarısta rüzgar olucagını biliyordum sizin ve bizim diyeceginiz tek şey vardı abim arabanız yüklü iyi gidiyor bizim arabamız bukadar yüklü bukadar gidiyor tebrik ederiz biz saolasın abi diyip gidicektik

erdikeser
02-01-2014, 10:46

zaten birdaha deneme olursa araya tek şerit koycaz rüzgarsız fırtınasız denicez bn mahmut abiden ark niyet beklemedigim için herşey serbest dedim serdar 2.kornada bassak olurmu kankim dedi onada ok dedim .evm cupra ile denemem bidaha işimiz olmaz dedi mahmut abi zaten başka tsilarla deneriz ama rüzgarız deneriz bu sefer :)

cansın ın hasbelkader yakın gittigi typer ı bizim fn2 gelipgeçiyor o nasıl olacak nerede kaldı en hızlısı?????
istiyosan ortada buluşalim sana hızlı typer gettirttireyim he elalemin skiyle gerdege germe dersen mazotlu arabamla gelirirm sıkıntı yok efe başkan

CocoRe
02-01-2014, 10:49
hacı abi istanbulun en hızlı typer ' ı hangisiymiş
benim bildigim BS Type-R

Serhat Y.
02-01-2014, 10:52
istanbulun en hızlısını bende merak ettim.

dragon07
02-01-2014, 10:52
mazotlu arabam diye acındırmayın 2.5bar basıyor hiç basınç basmadım diyen pd makinası.

_muhaRRem
02-01-2014, 10:53
kardeşim ben size dostane birşey söylicem beni SAKIN yalnış anlamayın..

typeR ' ın cuprayı 1 boy geçmesi bana göre typeR geçildi demektir..

typeR da yolunda gitmeyen birşeyler var , bi el atın derim.

KCANN_220
beyler size şunu söyleyim

eger ben kemalcanı 3 kere aramadıysam gel yarısalım diye dünyanın en büyük O...ççç siyim...

bana söyledigi laf bnm arabam gerçek stage2 plus degil deneyemem suanda zart zurt dedi telefonun hoparlörü açıktı fırat turgay onur hepsi duydu söylediklerini

ve dedimki olm bn suanda döşemealtı belediyesinin ordayım deniceksek hemen döşemealtı kavşagından dönücem sonra zart zurt konuşma dedim...demedim dediyse desin erkekse yalan söyleyeninde amk gelmedide denemedide korkusundan.

yukarda denk geldi evm ile denerken 4.viteste vtec altı bastım 2 boy önümden bastı zaten korkusundan geçicem diye arkalı önlü gitti 2boy sabit kaldı .2viteste 70de basalım dedim kaç kere 3.vtes 100de basarım diyor bana utanmadan böyle bi insan işte.

rayfi kemalcan dedigin adama araba sürmeyi bn ögrettim amk siteye punisher typer videosu koyuyor sanki kendisi sürmüş gibi bütün hepsinden faruk sürüyor arabayı :D kendi sürmüş gibi şekil yapıyor millete.soruncada faruk benden hafif diyor ulen sen bana kendin bnden iyi sürüyor faruk demedinmi ?? kemalcan ne evşek bi adamsın haysiyetini kaybetme erkek ol erkek.

Hahahahahahajaa gitgide daha komikk bir cocuk oluosun..bnm senin gibi milletin arabasini surup prim yapmaya ihtiyacim yok efe akhisarda sure yaptigimda herkez gordu neyin ne oldugunu ve kc tayyar yurudugunde ben surdum kimse surmedi..faruk punisheri rollingte bnden iyi suruor dedim halda solerim bundan gocuncak bisiyim yok araba bnm para bnm oda kardesim bnmm seni nie gerdi bu kadar anlamadim bni tr biliyor efe sen hala dekorla kendini tanitmaya calisiorsun..:) curpaya 2 boy 3 boy hayal alemlerinden cik bi koydum 6-7 araba wardi zaten fatk etmez fenk geldimi 2 de 3 de 5 te kacta istiosan basariz hatta sen bas brn arkandan basam..:D

Ayrica asagida bekliom dediginde burda polia wardi insanlik namina cagirmadim gitmelerini bekledim sonra seni aradim telin kapaliydi sonra turgayi aradim ewe eldik abi dedisaglik olsun dedim.laflati cewirip durmayin gari ne olduysa onu soyluom ben.

maahmut
bn rüzgarın lafını etmedim zaten yarısta rüzgar olucagını biliyordum sizin ve bizim diyeceginiz tek şey vardı abim arabanız yüklü iyi gidiyor bizim arabamız bukadar yüklü bukadar gidiyor tebrik ederiz biz saolasın abi diyip gidicektik

Dön oku bak benim yazdiklarima senden de öğrenecek değilim ne diyecegimi hala atarsin hala king olma yolundasın neyin kafaisindasin onu cozmus deilim. Gectiysen nie bu kadar kendini kanıtlamak zorunda hissediyorsun. Onur ve Turgay ne yazmış oku ondan sonra konuşmaya sen devam et.

'K20A2'
02-01-2014, 10:56
kardeşim ben size dostane birşey söylicem beni SAKIN yalnış anlamayın..

typeR ' ın cuprayı 1 boy geçmesi bana göre typeR geçildi demektir..

typeR da yolunda gitmeyen birşeyler var , bi el atın derim.

Muharrem 2 inci videoyuyu izle kac boy oldugu gozukuyor..

Patisever
02-01-2014, 10:56
masallah poloya baska araç hakkında yazmayı pek sevmem ama canlı izlemiştim baska bir videoda bu tarz araçları bilmediğimiz bişey warsa öğreneyim istedim sizin araç sokuk diğeri takılıydı değilmi ep3 devrinde basılınca ne oluyordu ayrıca deneyen arkadaslara masallah

Cem.B
02-01-2014, 11:01
masallah fn2'ye baska araç hakkında yazmayı pek sevmem ama canlı izlemiştim bilmediğimiz bişey warsa öğreneyim istedim sizin araç sokuk diğeri takılıydı değilmi ep3 devrinde basılınca ne oluyordu güzel kardeşim onuda yazarmısın ayrıca deneyen arkadaslara masallah

typerların devri 2 de 65 değilmidir 2 typer arasında devir olayınıda ilk defa duydum şuan

'K20A2'
02-01-2014, 11:01
Arac sahipleri kabul ediyor hala konu uzadikca uzuyor.polemikciler ortaligi karistirmaya devam ediyor hrkez lafta geciyor konu uzamasin yeter...

_muhaRRem
02-01-2014, 11:03

http://www.youtube.com/watch?v=bQqbIHf56nU

bak sende bunu izle , ben istanbulda aynı stage2 ibiza cupra ile deniyorum..

o zamanda 240 hp lik typeR larla kafa kafaya gidiyordum .

Daha birşey demicem ben. Benim amacım polemik vs değil , uyarı niteliğinde

Ben isterimki HONDA ' lar hep geçsin yani anlayın beni :D

SDR_07
02-01-2014, 11:05
masallah fn2'ye baska araç hakkında yazmayı pek sevmem ama canlı izlemiştim bilmediğimiz bişey warsa öğreneyim istedim sizin araç sokuk diğeri takılıydı değilmi ep3 devrinde basılınca ne oluyordu güzel kardeşim onuda yazarmısın göremedik biz sonlarını denemenin ayrıca deneyen arkadaslara masallah

abi her iki araçta takılı ep3 devrinde vtec acık basıldı ilk başta ilk 2 deneme çok net değil araçta sorunu 3 denemede öncesi cözdük ama sonuçta deneme yani en son bizim koyduğumuz videoyuda arabanın tam anlamı ile gidişi tabi daha gidermi gider eksikleri var ibizanın tamamlayıp araç sahipleri isterlerse denenir görülür

erdikeser
02-01-2014, 11:06
mazotlu arabam diye acındırmayın 2.5bar basıyor hiç basınç basmadım diyen pd makinası.
2.5bar diyonda bizim 6saniye koşan pd bile 2.5 basmıyor.. he inanmıyorum dersen ortada buluşalım yanıma adam alayım 2 barda deniyelim ST typer ile??

maahmut
02-01-2014, 11:11

Son eklediğimiz bizim video ya yorum yapiyor adam diger video da da herkes biliyor sensor arzasi verdi araba ve onun uzerine Efe 3-4 vites kaçirdi bizde o videolarimi koyalım 4-5 boy biz onde olalim abim yapmayın. siz Evm cuprayı 4-5 boy gecemediniz. Altdan aliyoruz die de öldürmeyin Onur.

e'to
02-01-2014, 11:12
bende specleri bu yuzden sormuştum dün gece

polemik çıkarmak değil olay... şurada çoğu insan birbirini tanıyor

biz burada çok deneme yapıyoruz tsi--typer arasında

bu speclerle typer ın daha ıyı gıtmesi lagzımdı BENCE..

tenekedir bozulur yapılır tekrar yurunur

kaza bela olmasın yeterki ..

ama boyle kalpler kırılırsa yarın kiminle deneyeceksiniz...

hazırlanın tekrar deneyin bitti gitti..

Bulut Y.
02-01-2014, 11:13
Maşallah EVM Çupra serdar kardeşim süper yurutmuşsun tebrikler. St bin speclerini hala adam gibi yazan yok okadar malzemeye bu kadar gidiyor yazık günah bir araba yürüdümu ezelden yürüyecek yoksa naparsan yap olmuyor bir kere daha gördük.

Blue print Stg2 billet egz
Ppr head
Velocity stack
11.7 piston
Kidd header
70mm egzoz
Kpro
Rrc emme kelebek pp'li

dragon07
02-01-2014, 11:22
2.5bar diyonda bizim 6saniye koşan pd bile 2.5 basmıyor.. he inanmıyorum dersen ortada buluşalım yanıma adam alayım 2 barda deniyelim ST typer ile??

erdi tereciye tere satma kardeş :) 2.5 bar basmayan pd 300shot nos basıyor basıncı kısıp neyse çokgüveniyosan getir mazotluyu nossuz bi şekilde rüzgar yapmak serbest olsun senlede deneriz ok diyosan gel?

CocoRe
02-01-2014, 11:28
Ppr head
Velocity stack
11.7 piston
Kidd header
70mm egzoz
Kpro
Rrc emme kelebek pp'li
bu specler bi yerden tanıdık geliyo la
https://www.facebook.com/video/video.php?v=10150277773889636

CocoRe
02-01-2014, 11:30
erdi tereciye tere satma kardeş :) 2.5 bar basmayan pd 300shot nos basıyor basıncı kısıp neyse çokgüveniyosan getir mazotluyu nossuz bi şekilde rüzgar yapmak serbest olsun senlede deneriz ok diyosan gel?
rüzgardan falan anlamam da niye ayagına geleyim gel ortada buluşalım yanıma adam da alacam istedigin kadar da sök arabanı kim kullaniosa oda farketmez hızlı bi jokey bulun geçersen gidiş dönüşünde benden hadi daha ne diyeyim :) ben oraya gelirsem sadece ST ile kalmam ne var ne yok sıraya dizerim ona göre :D haha

edit: erdi.

'K20A2'
02-01-2014, 11:31
Son eklediğimiz bizim video ya yorum yapiyor adam diger video da da herkes biliyor sensor arzasi verdi araba ve onun uzerine Efe 3-4 vites kaçirdi bizde o videolarimi koyalım 4-5 boy biz onde olalim abim yapmayın. siz Evm cuprayı 4-5 boy gecemediniz. Altdan aliyoruz die de öldürmeyin Onur.

Abi arabaninizin masalahi var bisey demiyoruz ama hala israrla ondeydi denmez.polemik yaratmaya gerek yok uzatmayin hala yoksa bole uzatip gitck lafda yurumesin.gectik bitti artik biz bunla ovunmuyorz ...

Bulut Y.
02-01-2014, 11:32
bu specler bi yerden tanıdık geliyo la
https://www.facebook.com/video/video.php?v=10150277773889636

ST nin egzantrikleri DBSninkilerden daha kalın birde yani oyle düşünün

Kokooo yapp Bi bosozokooo :D:D

Patisever
02-01-2014, 11:33
typerların devri 2 de 65 değilmidir 2 typer arasında devir olayınıda ilk defa duydum şuan

farklı konular açıkdı bende karıstırdım arkadasım ama senin yazın içinde yazayım ikisi arasında fark fn2 biraz yukarıda kalıyor sanırım kısada warsa hele fark eder 65 neyse konuyu kirletmeyelim baska yazılarla yalnısım warsada hondacı kardeşlerimden özür dilerim şimdiden düzeltilir illaki öğrenmişte olur ben ve bilmeyen arkadaslarımız

'K20A2'
02-01-2014, 11:33
Maşallah EVM Çupra serdar kardeşim süper yurutmuşsun tebrikler. St bin speclerini hala adam gibi yazan yok okadar malzemeye bu kadar gidiyor yazık günah bir araba yürüdümu ezelden yürüyecek yoksa naparsan yap olmuyor bir kere daha gördük.

Ppr head
Velocity stack
11.7 piston
Kidd header
70mm egzoz
Kpro
Rrc emme kelebek pp'li

Sen once gokseli felan gec gel burda ondan sonra konus.ne yuzsun

Gerci gececek arabada kalmadi aldin eline :D

nakayama
02-01-2014, 11:34
ST nin egzantrikleri DBSninkilerden daha kalın birde yani oyle düşünün

Kokooo yapp Bi bosozokooo :D:D

varsa yürüyen araban onlada deneriz 350z felan farketmez yani :D :D

Bulut Y.
02-01-2014, 11:37
Yarıştırıcak arabam yok üzgünüm gençler sizle oynayamıcam :)

dragon07
02-01-2014, 11:38
rüzgardan falan anlamam da niye ayagına geleyim gel ortada buluşalım yanıma adam da alacam istedigin kadar da sök arabanı kim kullaniosa oda farketmez hızlı bi jokey bulun geçersen gidiş dönüşünde benden hadi daha ne diyeyim :) ben oraya gelirsem sadece ST ile kalmam ne var ne yok sıraya dizerim ona göre :D haha

sen bnm gidiş dönüşümü verme arabana mazot koy getir deneriz.hızlı oldugunuzu iddaa eden sizsiniz gelin ,bnde rüzgar nasıl birşeymiş ögretirim istanbulda yaparsınız :D

Bulut Y.
02-01-2014, 11:40
Serdar dbsyle evm denediniz mi hiç ne kadar fark oluyor ?

KCANN_220
02-01-2014, 11:42
Yarıştırıcak arabam yok üzgünüm gençler sizle oynayamıcam :)

Kardesim garajimdaki butun arabalar senin araban parcala kir patlat senden iyisinin a.k canin saolsun..:)

Alper_
02-01-2014, 11:46
106 ile denerken çektiğim videolar bunlardan kat kat iyiydi :D araçlara maşallah :icon_tup:

Bulut Y.
02-01-2014, 11:47
Bende PunisheR var lan pis fakirler şimdi ne *** yiceniz hahahahaha

Kardesim garajimdaki butun arabalar senin araban parcala kir patlat senden iyisinin a.k canin saolsun..:)

Kc ebedi kardeşimsin seviyorum seni :)

erdikeser
02-01-2014, 11:51
sen bnm gidiş dönüşümü verme arabana mazot koy getir deneriz.hızlı oldugunuzu iddaa eden sizsiniz gelin ,bnde rüzgar nasıl birşeymiş ögretirim istanbulda yaparsınız :D
sizin dizeller sanayiden çıkınca gelecem merak etmeyin...

SDR_07
02-01-2014, 11:51
Serdar dbsyle evm denediniz mi hiç ne kadar fark oluyor ?

2 araçta bizim denemedik ama dbs specleri ibizaya göre daha fazla

Bulut Y.
02-01-2014, 11:56
2 araçta bizim denemedik ama dbs specleri ibizaya göre daha fazla

Anladım kardeşim. Allahtan dbsyle denememiş bu tayparcık :)

gokcell13
02-01-2014, 11:57
Cumartesi aksamına geliyom gençler abiler :D FEH le duayla, aminle :D

nakayama
02-01-2014, 11:58
Anladım kardeşim. Allahtan dbsyle denememiş bu tayparcık :)

onlada deneyecegiz nasib olursa bizim için problem yok geçilirsek tebrik etmesini biliriz.

engin_ant
02-01-2014, 11:59
St typer gÜzel yÜrÜmÜŞ ama baya rÜzgara maruz kalmiŞ bİgÜn bu yÜzden Çok cİddİ bİr kaza olucak allah korusun ...benİm gÖrdÜĞÜm st typer Önde 2 aracada mahŞallah..

oguz
02-01-2014, 12:04
İçerden çekebilen saglıklı goruntu verebılen bır kamera cok mu pahalı ?? hep merak edıyorum da , her seferınde dostane baslayıp kavga dowus gıdıo, arabadan once kamera modıfıyesı sart

Bulut Y.
02-01-2014, 12:05
Cumartesi aksamına geliyom gençler abiler :D FEH le duayla, aminle :D

Göksel yamacıma gel sana Bi iki spec yazayım broo :)

onlada deneyecegiz nasib olursa bizim için problem yok geçilirsek tebrik etmesini biliriz.

Tebrik ettikten sonra Bi bidon benzin alın yanınıza

nakayama
02-01-2014, 12:08
Göksel yamacıma gel sana Bi iki spec yazayım broo :)

Tebrik ettikten sonra Bi bidon benzin alın yanınıza

:D :D :heyoo:

Alper_
02-01-2014, 12:10
sizin dizeller sanayiden çıkınca gelecem merak etmeyin...

dizeli sanayide olan benim..fazla atar yara yapar.

Bulut Y.
02-01-2014, 12:14
Ouuu çokk seerrtt :D

erdikeser
02-01-2014, 12:15
yaptığı kadar.. yapmadıgı kader........

Alper_
02-01-2014, 12:19
Ouuu çokk seerrtt :D

bulut sertlik birşey yok..adam beni tanımaz ben onu tanımam..dizeli sanayide olan ben varım, buraya öyle ulu orta dizeller sanayiden çıksın yazarsan cevabı bu olur..saygısızlığın luzumu yok.

taytay
02-01-2014, 12:22
bulut sertlik birşey yok..adam beni tanımaz ben onu tanımam..dizeli sanayide olan ben varım, buraya öyle ulu orta dizeller sanayiden çıksın yazarsan cevabı bu olur..saygısızlığın luzumu yok.

Kanka sen bu konuya nasıl dahil oldun onu anlamadım o kadar ara bulucu birisi oldugun halde :confused:

engin_ant
02-01-2014, 12:24

gardaŞ arkandayim gerİ vtes yok bİzde..

nakayama
02-01-2014, 12:26

boşver alper abi muhattap olmaya değmez.

Alper_
02-01-2014, 12:28
Kanka sen bu konuya nasıl dahil oldun onu anlamadım o kadar ara bulucu birisi oldugun halde :confused:

yukarıda alıntı yaptım kanka..

Alper_
02-01-2014, 12:31
gardaŞ arkandayim gerİ vtes yok bİzde..

eyvallah kardeşim, aynen yok.

chare
02-01-2014, 12:32
heralde antalya tayfası kadar gergin atarlı tayfa yoktur.

bune yaaa neler olmuş burda :D

Bulut Y.
02-01-2014, 12:32
boşver alper abi muhattap olmaya değmez.

Turgay seni tek yakalar muhattap olurum senle akıllı ol

nakayama
02-01-2014, 12:34
Turgay seni tek yakalar muhattap olurum senle akıllı ol

gelde muhattap olsana bende seni tek yakalatır muhattap oldururmum ;) burda ona buna laf sokacagına git işine bak , ortada fol yok yumurta yok gelit ota boka millete gaz veriyorsun yok typercık yok dizelcik yok oo fena laf :heyoo:

Bulut Y.
02-01-2014, 12:37
Noldu lan gotun yemedi mi abini amcanı çağırıyosun ağzından çıkanı kulağın duycak daha 2 gün önce abi abi gotumuzde geziyodun çenende 2 tel sakalın çıktı adam mı oldun

nakayama
02-01-2014, 12:38
Noldu lan gotun yemedi mi abini amcanı çağırıyosun ağzından çıkanı kulağın duycak daha 2 gün önce abi abi gotumuzde geziyodun çenende 2 tel sakalın çıktı adam mı oldun
birdahada bana yazma benim senle bir sıkıntım yok seninde benle olmasın.

Bulut Y.
02-01-2014, 12:42
Beni kimse kimsenin elinden almadı konuyu başka yere çekme git kumda oyna bebe seni sıkıntısı yokmuş sana vericem ben sıkıntıyı görürsün ozaman

'K20A2'
02-01-2014, 12:43
Turgay Karaktersizlerle muhatap olma bosver kardesim elini kirletmeye degmez..

nakayama
02-01-2014, 12:44
Beni kimse kimsenin elinden almadı konuyu başka yere çekme git kumda oyna bebe seni sıkıntısı yokmuş sana vericem ben sıkıntıyı görürsün ozaman

neyse senin seviyene düşmücem kötü laf sahibine aittir benide bilen biliyoor nasıl kişiligim oldugunu senide kal saglıcakla .

Bulut Y.
02-01-2014, 12:46
Efe sende beni arayıp durma ben sana soyleyeceklerimi söyledim. Ahirette goruşcez senlede iki elim yakanda emin olabilirsin.

Doqan
02-01-2014, 12:50
Bence konuyu burada uzatmayın herkez birbirini kesiyo atar gider..Varsa kişisel sorunu olan arasın konuşsun herkezin yeri yurdu belli.

tunch
02-01-2014, 12:53
07 texas show ...

reklamlardan sonra devam..

özelden konussanıza abi seviyeyi süründüreceğinize.. hakaret etmelere geçti olay b.ku cıktı iyice..

YAKIŞMIYOR ..

ne egoymuş ne arabaymış amk yıllardır yüzyüze bakan ayrılmayan kadrolar karşı karşıya sayın seyirciler.

Bulut Y.
02-01-2014, 12:57
Bizide bilen biliyor aslanım sıkıntı yok şimdi istanbuls gidiyorum dönünce goruşucez senle bu iş burda bitmedi

AEAlmas
02-01-2014, 13:23
2 gün gececek zike zike yüz yüze bakacaksınız
2 aracada maşallah

devilboy
02-01-2014, 13:25
oha olaya bakk laa yalan rüzgarı gibi olmuş ortalık kcan bulut adalet dağıtamamışsınız olaylar almış başını gidiyor ....

yaşları gördüğüm için yazıyorum gerçekten ayıp gençler karektersizler cart curt arabaya laf söyle ama şahsa hakaret olmaz yakışmaz kimseye

her iki araca da allah kaza bela vermesin araba için gerçekten dostluk arkadaşlık bozmaya kalp kırmaya değmez

Gry
02-01-2014, 14:28
Antalya atarda peak yaptı gidiyor Bursa ise hala kulak memesi kıvamında :D

bu speclerde bir tayyarın daha gaddar yürümesi veya sonuç çıkarması gerekir..

alikosar
02-01-2014, 14:30
Antalya atarda peak yaptı gidiyor Bursa ise hala kulak memesi kıvamında :D

bu speclerde bir tayyarın daha gaddar yürümesi veya sonuç çıkarması gerekir..

Evm Cupra da hafife alınacak bi araba değil St kötü yürüyen bi typar değil

M3CSL
02-01-2014, 14:38
Antalya roll konularına saygım var atar 1500:D

objektıf gorusum ıyı typer full,ıyı tsı cekısmesınde 180 190 a kadar tsı tutunur(typerın dev rınde) sonra typer devam eder..

Gry
02-01-2014, 14:38
Evm Cupra da hafife alınacak bi araba değil St kötü yürüyen bi typar değil

EVM nin spec nedir?

krscan
02-01-2014, 14:58
EVM nin spec nedir?

SS komple eksoz
Ecufast yazılım
Forge Dumpvalve

Fatih YİGİT
02-01-2014, 15:08
deneyen araçlara maşallah Allah kaza bela vermesin

Gry
02-01-2014, 16:12
SS komple eksoz
Ecufast yazılım
Forge Dumpvalve

+iman power :)

Tugral
02-01-2014, 17:50
Lan bu arabalar benim subaruyu geçebiliyormu biri aydınlatsın beni :)

sezaiaral
02-01-2014, 20:18

..........

ozgur-07
02-01-2014, 20:33
Tebrikler st typer cok iyii cekimlerin cogunda onde

RÜZGAR
02-01-2014, 22:14
öncelik yarışan her iki aracı ve sürücülerini tebrik ederim
bende diğer arkadaşlarla hep fikirim videoları daha net ve güzel çeklirse polemikler biraz daha azalır diye düşünüyorum

typer üzerindeki parçalara göre hakkı ile yürümemiş diye düşünüyorum daha iyi olmalıydı
ama ıbıza cupra ise üzerindeki eksoz yazılım ve dumpvalve ile gerçekten iyi yürümüş maşallah

arkadaşlar yada kardeşlerim
kimse geçilmek için gelmez ortada bir yarış söz konusu yani demek istediğim yarışta rüzgarda olur akıtmada olur paraşütte olur yani bunlar yarışta mübahtır eğer yok ben bunları yapmam yada yaptırmam diyorsan yarışmayacaksın

ama iki sürücü konuşmuş anlaşmış birbirleriyle
vites kaçırmış diğeri durmuş
erken basılmış durup tekrar basmışlar
rüzgar yapmış diğeri de ona yapmış
sensör arıza vermiş biri diğerini beklemiş
polis basmış kimisi ceza yemiş kimisi kaçmış

ya aslından yarış için ne kadar hırs yapılsada gayet güzel eylenilmiş ve yarışılmız
allah azınızın tadını bozmasın MÜKEMMELSİNİZ.

ümitech
03-01-2014, 02:04
ne gerek var bu kadar kalp kırmaya be arkadaşlar.

küçücük şehirde her an yüzyüze olabilirsiniz.

iyi bir video çekimi herşeyi özetler o geçti bu çekişmesi yaşanmaz.

tekerinize taş değmesin.MAŞALLAH hepinize.

engin_ant
03-01-2014, 11:02
Arkadaşlar kimse boşuna çenesini yormasın serdar ın olduğu bütün yarışlarda böyle polimikler olmuştur ......

JenGoO
03-01-2014, 11:07
Hiç yakışmıyor bu muhabbetler. Birgün R geçer birgün Cupra geçer ne farkedecek ki.. Kaç yaşında adamlarsınız..

thefex
03-01-2014, 14:22
maşallah st typer daha çigeri çok halen anlamadigim şey bu type_R a nie tsi cilar bu kafadar kafayı takiyor atmosferik arabayla yuruyorsunuz geçemeyincede halen çamur atiyorsunuz onu anlamiyorum kiyaslama yapin biraz biri atmosferik motor digeri yeni nesil turbolu araç maşallah demeyi ögrenemedi bu TSİ cilar

krscan
03-01-2014, 15:07
maşallah st typer daha çigeri çok halen anlamadigim şey bu type_R a nie tsi cilar bu kafadar kafayı takiyor atmosferik arabayla yuruyorsunuz geçemeyincede halen çamur atiyorsunuz onu anlamiyorum kiyaslama yapin biraz biri atmosferik motor digeri yeni nesil turbolu araç maşallah demeyi ögrenemedi bu TSİ cilar

Konu kapandı araç sahipleri bişiy yazmıyor uzatma istersen. Konuyuda tsi-honda muhabbetine cekmeyelim.

Şahan
03-01-2014, 15:19
Konu kapandı araç sahipleri bişiy yazmıyor uzatma istersen. Konuyuda tsi-honda muhabbetine cekmeyelim.

ismailcim, sende sat roccoyu dön benim gibi dizele karışma bu işlere :)

thefex
03-01-2014, 15:26

konu kapanmiş belli st koymuş olay bitmiş :)

krscan
03-01-2014, 15:29
ismailcim, sende sat roccoyu dön benim gibi dizele karışma bu işlere :)

En güzeli şahan abide durulmuyor. Yavaşlayalım diye evo'yu satıp rocco aldık şimdide çok yavaş kaldık :D

krscan
03-01-2014, 15:31

Terbiyeli konuş adam gibi yaz. Varsa sıkıntın özelden yaz. Senin gibiler yüzünden bu tarz konular uzuyor. İşine bak hadi.

Şahan
03-01-2014, 15:36
En güzeli şahan abide durulmuyor. Yavaşlayalım diye evo'yu satıp rocco aldık şimdide çok yavaş kaldık :D

doğru diyosun :) ama dikkatli ol sen yinede..

maahmut
03-01-2014, 15:37

sen tlf numarani yaz da kim kime koymuş daha net anlatayim ben sana

TORETTO
03-01-2014, 15:42

Lan olum sen giy önce roccoyu geç öyle gelde bu konulara yaz arkadan Polo senin arabanın içine girecek önce arabanı yürüt veya yürüyen araban varsa kim kime nekadar koyuyor görelim... Anca laf amk konu karıştırmak başka birşeye yaramazsın Cem Özer le denesene hadi yiyorsa

http://www.youtube.com/watch?v=Y_rOSAfvR9Y

Kendi videonu izle öyle yorum yap kabak...

nakayama
03-01-2014, 15:45

suraya aptalca yorumlar yazıp durmayın.

Merthan
03-01-2014, 15:54
Çok düşündün mü başkan bu yazıyı?

oguz
03-01-2014, 17:08
Bence kalitelı cekımler olmadıktan sonra buraya yuklenmesın , agzı olan yorum yapıo , kamera modıfıyesı sart , yada bagımsız adammı jurı mı uyemı nedırse ne onlar ceksın , her bakıyorum dostca deneme sonra herkez tenhada bırbırını kowalıo , tsi yada atmosferık , amac zewk deılmı ?hyr sidik yarısına donucekse paylasmayın , adminlerde bence bu cekım kapısma ıslerıne el atsın , sewıye apacı sewıyesıne dondu !

CocoRe
03-01-2014, 17:26
ne kibar sövüyon la gökhan :) anüsmanüs :D

GökhanK
03-01-2014, 19:16
ne kibar sövüyon la gökhan :) anüsmanüs :D

Kanka biliyon biz medeniyetin beşiğindeyiz :)

shero
03-01-2014, 21:18
lan kayseri pastırması o pastırmaya koydukları sarımsakları anüsüne sokarım akıllı ol karşındaki çocuk deil saygılı ol :ofk:

sucuğa koyulan sarımsakları desen daha mantıklı :D:D:D:D

GökhanK
03-01-2014, 22:04
sucuğa koyulan sarımsakları desen daha mantıklı :D:D:D:D

Mantık :D:D:D:D

Suleyman
03-01-2014, 22:05
Beyler nimet üzerinden küfürler ediyorsunuz dikkat edin.

gokcell13
03-01-2014, 22:13
Gokhan allahını seversen sen yorum yapma :D

Can08
03-01-2014, 22:50
deneyen araçlara maşallah ama cupra tunel yapmasına rağmen geçememiş st typer önde

SBR42
04-01-2014, 14:12
beyler aksam a arabamı hazırlayayım mı ne yapılacak yoksa yarın öğlen de yaparız....

nakayama
04-01-2014, 14:17
beyler aksam a arabamı hazırlayayım mı ne yapılacak yoksa yarın öğlen de yaparız....

şanzuman sokuk typerın pazartesi en gec salıya hallolcak sonrasında zaten haberiniz olur.

SBR42
04-01-2014, 14:20
Arabamla yarışacak olan arkadaslarım arabasını sökmeden gelirlerse öyle yarışırım arabasına güvenmeyen adamlarla yarışmam BİLGİ NOTU ...

SBR42
04-01-2014, 14:21
Serdar duydun zilin sesini .....

GGvtec
05-01-2014, 23:19
iki aracada maaşallah. typer ve vag yarışları hep böyle kavgalı olur niyeyse :)

TAHİR SARIBAŞ
06-01-2014, 01:10

Bu biraz çok iddialı olmuş :beuj:

fzs106
06-01-2014, 21:50
maşallah araclara

ocean0636
07-01-2014, 15:25
Typerdan sonra yani yaklasik 3 senedir bu roll muhabbetlerinden hic haberim yoktu foruma da dogru durust hic giremiyordum. Bugun tesaduf eseri su postlari okudum şuan cok sasirdim. Onceden de tartisma, tatli hirslar olurdu artik roll muhabbetleri daha sakindir diye düşünüyordum ama yanilmisim. Arkadaslar yapmayın yuz yuze bakiyorsunuz, bu konuya yazan hemen hemen herkesle aram iyidir, yuz yuze 10 numara muhabbetiniz varken forumda herkes bölünmüş birbinine cephe almış. Güzel Antalya'miza yakışmıyor bu muhabbetler ozellikle bu üsluplar ..