PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu Yakası Spor Salonu ?acil..

RC_MAN
06-01-2014, 21:36
anadolu yasında gidilebilecek kaliteli elit spor salonu arıyorum.
üyeligi olan veya bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum.ücret olarak çok aşırı kaçmamak şartıyla fiyat ikinci planda kalıyor.
:soru:

ef186
06-01-2014, 21:38
https://www.facebook.com/evofitnesscenter
Tavsiye ederim.

Oznsrl
06-01-2014, 21:41
küçükyalıda clup aydınoğlu var senelik 1200 mü 1500 mü ne öyle bişey gibi aklımda kalmış

EserBodrum
06-01-2014, 21:47
Kazgan MMA Team'in salonuna bakabilirsiniz fitness bölümüde var :)

Evrenoz
06-01-2014, 21:57
Shoreclub, Suadiye otelinin karşısında..
Salon gayet büyük, hocaları ilgili. Sınıf dersleri memnun edici
Yıllık üyelik yaptığın takdirde yazları dalyan kulübün havuzunu da ücretsiz olarak kullanabiliyorsun

ice
06-01-2014, 22:26
Shoreclub, Suadiye otelinin karşısında..
Salon gayet büyük, hocaları ilgili. Sınıf dersleri memnun edici
Yıllık üyelik yaptığın takdirde yazları dalyan kulübün havuzunu da ücretsiz olarak kullanabiliyorsun

Evime yakinligindan dolayı shore clube gidiyorum 1 senedir. Temiz düzgün bir yerdir tavsiye ederim ...

Evrenoz shore clubta mısın ?

hondaa
06-01-2014, 22:29
hangı semttesın acaba ?

tricky
06-01-2014, 22:33
Ataşehir Pleon temiz , düzgün ve kaliteli. Ben şu ana kadar enderdir bir cihazın başında sıra beklediğim. Fiyat bildiğim 13 ay 1500 tl gibi olması lazım.

bahadırtelli
06-01-2014, 23:08
https://www.facebook.com/evofitnesscenter
buraya giden ben dahil birçok üye var. Tanıdığım herkes gayet memnun.

RC_MAN
07-01-2014, 01:25
hangı semttesın acaba ?
pendikte oturuyorum.

RC_MAN
07-01-2014, 01:26
teşekkürler arkadaşlar hepsine baktım bi kaç tane kafama var.
MACFit ataşehirdem bilgisi olan varmı.

ygtrn
07-01-2014, 02:47
pleonu kesinlikle tavsiye ederim, ayrıca spordan sonra benim için olmazsa olmaz şahane bi hamamı var, 5 yıldızlı otellerde bile yok öylesi diyebilirim :)

buhar banyosu saunası vs vs hepsi mevcut :)

ayku82
07-01-2014, 07:46
Neresi olursa olsun evine yakın olsun..

RC_MAN
07-01-2014, 07:46
ataşehir my clup ve bostancı sporıum bu mekanlardan haberi olan varmı ?

Dodoo
07-01-2014, 08:07
Madem pendiktesiniz, atalardaki dap konutlarının altında bulunan 'dragos fitness city' tavsiye edebilirim.

Çok iyi değil ama idare eder. :)

Ben trafik derdi olmadan araç ile spora gidip gelebilmek için burayı tercih etmiştim. :)

Evrenoz
07-01-2014, 08:34
Evime yakinligindan dolayı shore clube gidiyorum 1 senedir. Temiz düzgün bir yerdir tavsiye ederim ...

Evrenoz shore clubta mısın ?

Evet oradayım, son 2 haftadır pek gidemiyordum ama tekrardan gitmeye başlayacam yakın zamanda

Patisever
07-01-2014, 08:51
cok elit dersen hill side fıtness clup orta seker dersen caroline atalar

Ferhat_V
07-01-2014, 09:02
spor salonu yakın olmalı bence..pendikte oturupda ataşehirde spor gitmek pek mantıklı değil..sonuçta fitness her semtte bulunan bir şey kick box filan olsa neyse..hergün git gel 50 km yapmak garip..

kartal Maltepe sahil tarafı life express olması lazım..yada kartal e5 de swedish club var..soğanlıkta ironman fitness var..pendiktete illaki vardır en yakın neresiyle oraya git derim belli bir zaman sonra üşengeçlik başlar işten yorgun gelirsin gitmezsin sporda istikrar önemlidir.

h22ek
08-01-2014, 08:18
hillside iyidir.. eğer çalışıyorsan zaman yöneticisi programı var (20.30 du sanırım giriş bide sabahları) indirimli oluyor... 1800 tl gibi bi rakama (referanslı) geçen sene nisanda kayıt oldum havuz üyeliği dahil.. güzel geniş ferah yer fakat akşam saatlerinde otopark bazen sıkıntı olabiliyor. referans vererek indirim yapıyor çoğu yer gibi..

ağaoğlunda da fitness ant. arkadaşım var orasıda çok iyi.. ama fiyatlar briaz yukarıda kalıyormuş.

club sporium a gelince, gidip görmedim ama verdikleri fiyat hillside la hemen hemen aynıydı ve havuz yoktu üyelik içerisinde.. küçükyalıda otururken her gün önünden geçerdim. otopark tam bir işkence gibi geliyor bana, ki giden arkadaşlarımda aynı şeyden şikayetçi..

drago
08-01-2014, 08:23
sporium için otopark işkence, ama fitnessla kalmayıp tenis oynuyorsanız sporiumu tavsiye ederim.

HONDAHAN
08-01-2014, 09:12
Ben de Pendik 'liyim ve Aydos Life Clup 'a gidiyorum. Tavsiye ederim. Yıllık üyelik şuan sanırım 1.100-1.200 gibi bir rakam. Fitness, Açık-Kapalı Tenis, Açık-Kapalı Basketbol, Havuz, Sauna, Hamam, Buhar banyosu vs...
Arkadaşlara katılıyorum, uzak seçme. Parayı peşin ödeyeceksin, maksimim bir ay gidip yoldan bıkacaksın, paran yanacak. Topselvi 'deki Swedish 'te methediliyor.

ice
08-01-2014, 09:15
Evet oradayım, son 2 haftadır pek gidemiyordum ama tekrardan gitmeye başlayacam yakın zamanda

Denk gelirsek tanisiriz bir gün ...

eanday
08-01-2014, 13:18
Tuzla Cengizhan Iğdır Body Center

Ome_RS
08-01-2014, 13:31
Pendikteysen neden fit body e gitmiyorsun fena sayılmaz ama bazen cok kalabalık olabiliyor.
yada viaport değerlendirebilirisin bi arkadasım gitmeye basladı fena değil diyor.

tricky
31-03-2015, 20:25
Ufak bir hort yapayım konuya. Geçen sene Pleon Sportivo'ya gidiyordum. Üyeliğim bitince 1 sene ara verdim iş yoğunluğundan dolayı. Şimdi yeniden başlamak istiyorum ama fiyatları biraz abartmışlar. Ataşehir tarafında gene temiz , düzgün bir yer bakıyorum. Hillside biraz tuzlu kaçar gibi geliyor gerçi sormadım rakam ama. Marriot oteli eledim. Let's cluba bakıcam birde. Önerebilceğiniz , fikir verebilceğiniz bir yer var mıdır ?

gokayy
31-03-2015, 20:52
Ufak bir hort yapayım konuya. Geçen sene Pleon Sportivo'ya gidiyordum. Üyeliğim bitince 1 sene ara verdim iş yoğunluğundan dolayı. Şimdi yeniden başlamak istiyorum ama fiyatları biraz abartmışlar. Ataşehir tarafında gene temiz , düzgün bir yer bakıyorum. Hillside biraz tuzlu kaçar gibi geliyor gerçi sormadım rakam ama. Marriot oteli eledim. Let's cluba bakıcam birde. Önerebilceğiniz , fikir verebilceğiniz bir yer var mıdır ?

Let's cluba dayım gidiyordu bende misafır olarak gitmiştim birçok sefer gerçekten çok güzel ve kaliteliydi dayımda epey memnundu zaten.Fiyatlarıda cok ucuk değil kapsamlı bir salon onun haricinde bende yakında Göztepe'de caddeye MACfit açılmış senelik üyeliklere 50TL diye reklamları var heryerde orayla görüşmeyi düşünüyorum orayada bir bakın isterseniz

tricky
31-03-2015, 21:12
Let's cluba dayım gidiyordu bende misafır olarak gitmiştim birçok sefer gerçekten çok güzel ve kaliteliydi dayımda epey memnundu zaten.Fiyatlarıda cok ucuk değil kapsamlı bir salon onun haricinde bende yakında Göztepe'de caddeye MACfit açılmış senelik üyeliklere 50TL diye reklamları var heryerde orayla görüşmeyi düşünüyorum orayada bir bakın isterseniz

Cadde macfit çok ufak olacak sanırım içine girip bakmadım ama o fiyatlar ve alanın ufaklığı nedeni ile sıkıntı yaşayabilirsiniz orada. Artı olarak otopark sorunuda cabası .

Kadyr
21-07-2015, 20:47
benımde mesajım bulunsun...yakın zamanda spora baslamayı dusunuyorum swedısh ıle aydos yakın ve duzgun duruyor havuzlu yer ıstıyorum yada body yanında kıck box olsa guzel olur.pendık carsıda fıt body var omer le gıtmıstık ama yenı acılan yerı nasıl bılmıyorum bıde sadece body fıtnes var sanırım orada sıradan yanı.

EREN34
21-07-2015, 21:06
Pendik sahilde Emex Otel fitness salonu.

Sırf koşu bantları ve bisikletleri deniz manzaralı ve üstü açılıyor diye bile üye olunur :)

Ben akşam 20:00 gibi gidiyorum ara ara. 23:0a kadar hizmet veriyorlar. Alet başında bekleme yaşamadım. Hele biraz daha geç gidersen parmakla sayarsın içerdekileri :9

Kadyr
21-07-2015, 21:14
Bana ozellikle dus kismi temiz olan yer lazim dusumu alip basip gidicem evime.umraniyedeyken akilonya var carsiya yakin oraya giderdim tertemiz mis gibi yerdi hey gidi hey:)
Ortaminda iyi olmasi lazim millet kari kiz kovalamak icin gelmicek gelsede apaci olmicak.yoksa kovalasin beni baglamaz

Kadyr
22-07-2015, 17:25
swedıshı aradımda guzel yere benzıyor ama yıllık uyelık alınması sıkıntı yav. belkı hosuma gıtmıcek ne olcak sogudugum zaaman param bosa gıdecek. adamda dıyor bızde uyelıkle yıllık oldugu ıcın apacı tarzı ınsanlar olmaz oda haklı tabı

yasarım
22-07-2015, 17:26
https://www.facebook.com/evofitnesscenter?fref=ts

tesis bana ait detaylı bilgi almak isteyen arkadaslar pm atabilir.

Kadyr
22-07-2015, 18:08
uzak olmayayadı bılgı alırdıkta pendıkteyım bende. bu ısın ıcınde olan bırı ıcın tavsıye edecegınız yerler varmıdır buralarda

yasarım
22-07-2015, 19:42
uzak olmayayadı bılgı alırdıkta pendıkteyım bende. bu ısın ıcınde olan bırı ıcın tavsıye edecegınız yerler varmıdır buralarda

Malesef o taraflarda bildiğim bi tesis yok.
Tesisden cok bence hoca önemli , arastırmalarınızda onada yer verirseniz cok iyi olur

Kadyr
22-07-2015, 20:34
abı valla hocayı nasıl arastırayım ben tesıse bakıyorum yuzme havuzu olsun duslar vs temız olsun. daha oncede bıraz spor gecmısım var agır spor yapmayacagım zaten bana programı versın ben yapayım gobek cevresı erısın yter bana:D okadardanda anlıyorlardır sanırım :)

AyrtonSenna
23-07-2015, 10:06
Abilerim kadıköy,bostancı ve maltepe civarı düzgün temiz spor salonu varmı bildiğiniz yer yaşıma göre kilom baya var yakından görenler biliyor beni boyum göre kilonu belli etmiyorsun diyorlar ama birde bana sorsalar onun zorluğunu gündelik hayatta ben çekiyorum:D Amacım sağlıklı bir şekilde zayıflayıp ideal kiloya geldikten sonra belki vücut geliştirme durumum olabilir
Boy:1.86
Kilo:105

aradığım özellikler
1-Hergün belli periyot verip onları uygulayacığım yer
2-Perhiz listesi hazırlıyacak
3-Havuz ve saunası
4-Standart bildiğimiz koşu bandları olan yer

Akizilkaya
23-07-2015, 22:04
Maltepe Adatepe de yalçın Kızılay spor kompleksi var çevredekilere göre fiyat iyi mekan da güzel +kizlar da çabası :))

Emrecan-R
23-07-2015, 22:16
Club Aydinoglu bence salonu gayet iyi cok guzel fitness icin havuz ve saunasi var ben havuzda yuzuyorum ama fitness uyeligim var saat 4 6 arasi bombos oluyor

tandogan
26-07-2015, 17:44
çiftehavuzlar macfit'e giden var mı ?