PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AYF TT vs TM Astra Turbo

HLK
09-01-2014, 22:34
Audı 2.0 TT quattro K04 turbo
TM Astra gsı Turbo

Deneyen araclara masallah TT imiz cok hızlı

https://www.youtube.com/watch?v=MiP4IHD8mAE&feature=youtube_gdata_player

Arenimo
09-01-2014, 22:35
Hey masallah be Birkan TT cok iyi oldu eksiklerimizi tamamliyalim daha da hizli olucaz

Gürkan
09-01-2014, 22:36
Emeklerimizin karsiligini verdi arabamiz herkese tskler simdiden yorumlar icin mal ceviz :)

MTZ
09-01-2014, 22:37
Maşallah Birkan :D Adamlar hızlı biraderler olum naparsınız

Emeklerimizin karsiligini verdi arabamiz herkese tskler simdiden yorumlar mal ceviz :)

Mal ceviz ağacı

----EDIT-----

Olum nerdesiniz lan siz berabermisiniz

Sercan AKCAN
09-01-2014, 22:38
tt de karamürsel sepeti değil :))) maşallah araçlara

Alper_
09-01-2014, 22:39
maşallah ikisine de..

ferroo
09-01-2014, 22:42
masallah ıkısınede sole hızlı arabalar benımde olurmukı bıgun :)

Arenimo
Maşallah Birkan :D Adamlar hızlı biraderler olum naparsınız

Mal ceviz ağacı

----EDIT-----

Olum nerdesiniz lan siz berabermisiniz

Pilavlidayiz kanka gel v12 aston var dener miyiz ? :D

http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/04758332-FCDC-4713-99A0-4E90CEE430F7_zpsowvcycej.jpg (http://s720.photobucket.com/user/Arenno/media/04758332-FCDC-4713-99A0-4E90CEE430F7_zpsowvcycej.jpg.html)

Turbo1
güzel gazlamışsınız. TT kaç hp

Selcuk_RoL
09-01-2014, 22:44
Deneme yenimi ya habersiz habersiz hangi ara? Vaaayyy bee ben en iyisi bi rolling grubu aciyim whatsaptan boyle olmiycak:)

Gürkan
09-01-2014, 22:45
Deneme yenimi ya habersiz habersiz hangi ara? Vaaayyy bee ben en iyisi bi rolling grubu aciyim whatsaptan boyle olmiycak:)

Gec bile kaldin kanka ac grubu ordayiz hemen :)

MTZ
09-01-2014, 22:53
Pilavlidayiz kanka gel v12 aston var dener miyiz ? :D

http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/04758332-FCDC-4713-99A0-4E90CEE430F7_zpsowvcycej.jpg (http://s720.photobucket.com/user/Arenno/media/04758332-FCDC-4713-99A0-4E90CEE430F7_zpsowvcycej.jpg.html)

Kanka beni mutevazi kimligimden etme :D benim v8 im senin v12 ne fazla gelir diger ikisinden birini sec :D sigarada yaktim sana icersin :D

http://i1216.photobucket.com/albums/dd378/TheMetzio/photo-2.jpg

Arenimo
09-01-2014, 22:55
Kanka beni mutevazi kimligimden etme :D benim v8 im senin v12 ne fazla gelir diger ikisinden birini sec :D sigarada yaktim sana icersin :D

http://i1216.photobucket.com/albums/dd378/TheMetzio/photo-2.jpg

Mazdan benimkinden hizli ama kizini almaya gelicem evladim :D

HLK
09-01-2014, 22:56
http://i720.photobucket.com/albums/ww207/Arenno/A06C9D9C-80BE-4E95-851B-0D816F23772B_zpsi63vjoia.jpg (http://s720.photobucket.com/user/Arenno/media/A06C9D9C-80BE-4E95-851B-0D816F23772B_zpsi63vjoia.jpg.html)

Eveett hazır mıyızzz ? :D yorumları bekliyoruz :D

yiğit
09-01-2014, 23:15
Adamım koşturmuşsun yine maşallah iyi hızlandın bizede saplarsın artık :)

Patisever
09-01-2014, 23:19
masallah deneme ne zaman oldu beyler

aLperTunga
09-01-2014, 23:23
maşallah ikinizede, birkan tt gerçekten hızlı allah nazarlardan korusun.

aLperTunga
09-01-2014, 23:26
masallah deneme ne zaman oldu beyler

kanka deneme 2-3 hafta önce oldu benim siyah 106 ile çıktığım gece red 106 felan vardıya o gece.sinanın uzun şanzımanı 5. vitesibib olmadığı gece 2 de başlar 4 de biter diye latife yaptığımız deneme hatırladın mı? :)

34tb9544
09-01-2014, 23:28
Massllah adanali gecmisten beri iyi yuruyo olmus bu olmus :) birkan

birkan01
09-01-2014, 23:30
kanka deneme 2-3 hafta önce oldu benim siyah 106 ile çıktığım gece red 106 felan vardıya o gece.sinanın uzun şanzımanı 5. vitesibib olmadığı gece 2 de başlar 4 de biter diye latife yaptığımız deneme hatırladın mı? :)

Kanka 5 de olsa o aksamda dedigim gibi bise farketmicekti 6 sonunda 300 u goruyorum ben :p

Patisever
09-01-2014, 23:30

hea tamam bro benım megane ile dip gaz gidip arkamdakı elemanın abi gaza neden basmıyon dediği gece :)

aLperTunga
09-01-2014, 23:34
Kanka 5 de olsa o aksamda dedigim gibi bise farketmicekti 6 sonunda 300 u goruyorum ben :p

yok yavrum o anlamda yazmadım zaten.. senin araba hızlı bariz, ama şöyle bir durum var sinan kısa şanzıman taktı şanzımandan bişey alıp almadığını görmek açısından denk gelirseniz denemeniz iyi olur tamamen benim fikrim bu acaba kısa şanzıman kaç boy verdi yada verdimi. :s

aLperTunga
09-01-2014, 23:36
hea tamam bro benım megane ile dip gaz gidip arkamdakı elemanın abi gaza neden basmıyon dediği gece :)

evet kanka normalde senin megane hızlı ama nedense o gece yürümedi sanki :D

FuKu
10-01-2014, 00:43
AYF TheBlackMurselBasket tebrikler... adanadan selamlar.... auauhuahua

Gürkan
10-01-2014, 01:28
AYF TheBlackMurselBasket tebrikler... adanadan selamlar.... auauhuahua

Gel artik sensiz olmuyo kanka :)

Kekuti*
10-01-2014, 07:32
Maşallah..

orcunnn
10-01-2014, 07:59
maşallah araçlara tt güzel yürümüş
sinan bence artık sanzuman fantazisinden çık artık başka seylere yönel hızlanmak için :)

SDR_07
10-01-2014, 08:08
maşşallah tt hem çok karizma hemde giderli kazasız belasız

sinansimbil
10-01-2014, 08:25
maşallah güzel deneme olmuş :) 3 hafta oldu deneyeli bozuk şanzımanla denedim dedim 5. vites yok dedim ama kimseye video koymayın demedim niye bu kadar bekleyip koydunuz videoyu ona anlam veremedim birkan maşallah tt hızlı ve güzel araba güle güle kullan...

sinansimbil
10-01-2014, 08:34
Hey masallah be Birkan TT cok iyi oldu eksiklerimizi tamamliyalim daha da hizli olucaz

aren hasta yatagında öpülür diye bi tabir vardır bilirmisin ben o akşam oraya denemeye gelmedim bunu sende herkesde çok iyi biliyo başkaları denicekti olmadı bizde birkanla hadi bari biz çıkalım basalım dedik aracın arızalı olduğunuda cümle alem biliyodu...

şimdi gelelim asıl konuya ben duymicammı sandın whatsapp grubunda ''sinan yalvardı video koymayın diye ama koyucam amk'' dediğini ben kime yalvardım lan hanginize video koymayın dedim.. delikanlı ol biraz bu forumun mikseri olmuşsun ortalık karıştırmaktan başka bişeye yaradığın yok yüzümüze gülüp arkamızdan konuşuyosun o akşam ayrılırken elimi sıkıp abi hürmetler saygılar diyosun sonra arkanı dönüp nasıl pompaladık diyosun videoda.. aren sen pompa görmemişsin bir daha benim hakkımda konuşursan bozuşuruz haberin olsun ne beni tanı nede selam ver senin gibi azı boş insanlarla işim olmaz bunuda böyle bilesin. varsa başka derdin ara konuşalım 0532 415 22 12
burda cvp yazıpta gereksiz yere adamın beni geçtiği videoyu p.ç etme bırak adam keyfini sürsün. millette hakkıyla maşallah desin.

maşallah birkan tekrar diyorum araban çok güzel gidiyo benide hakkıyla geçtin.

Yigit-Y
10-01-2014, 08:40
Adana bro's :)

Maşallah canlar.

vlkn07
10-01-2014, 08:46
Maşallah iki aracada güzel deneme olmuş

orcunnn
10-01-2014, 08:56
aren hasta yatagında öpülür diye bi tabir vardır bilirmisin ben o akşam oraya denemeye gelmedim bunu sende herkesde çok iyi biliyo başkaları denicekti olmadı bizde birkanla hadi bari biz çıkalım basalım dedik aracın arızalı olduğunuda cümle alem biliyodu...

şimdi gelelim asıl konuya ben duymicammı sandın whatsapp grubunda ''sinan yalvardı video koymayın diye ama koyucam amk'' dediğini ben kime yalvardım lan hanginize video koymayın dedim.. delikanlı ol biraz bu forumun mikseri olmuşsun ortalık karıştırmaktan başka bişeye yaradığın yok yüzümüze gülüp arkamızdan konuşuyosun o akşam ayrılırken elimi sıkıp abi hürmetler saygılar diyosun sonra arkanı dönüp nasıl pompaladık diyosun videoda.. aren sen pompa görmemişsin bir daha benim hakkımda konuşursan bozuşuruz haberin olsun ne beni tanı nede selam ver senin gibi azı boş insanlarla işim olmaz bunuda böyle bilesin. varsa başka derdin ara konuşalım 0532 415 22 12
burda cvp yazıpta gereksiz yere adamın beni geçtiği videoyu p.ç etme bırak adam keyfini sürsün. millette hakkıyla maşallah desin. :D

maşallah birkan tekrar diyorum araban çok güzel gidiyo benide hakkıyla geçtin.

neye sinir yapıyon kanka boşver adamlıktan behsediyor o vtecle denediğim akşamda kardeşim ben aren memnun oldum diyo araban çok hızlımış diyor
forma geliyor efendi gibi takılıp veriyor ayarı inceden bizim tabirimizle ağır k.....
kusura bakma aren ama yanlış cizgidesin inan ayıp ve yanlış yapıyorsun
denemenin videosunu nerde arkadan çekilen yok flanşlardan arkayı göremiyordum hepsi gözümü alıyordu :D

bu deneme konusunda sinanın sanzumanı sorunluydu bahane degil üstelerde tt yine geçecekti artık sinanında hızlanma vakti geldi diye düşünüyorum

Gürkan
10-01-2014, 09:18
Sinan sen denediğimiz gecenin sabahı birkanı arayıp video koymıcak kanka kimse sizde koymayın demedin mi 1 aradığın gün benim videomu konuya koydular bu 2 haftalar gecti niye koydunuz diyosun keyfim istedi koydum varmı bi sıkıntın buda 3

sinansimbil
10-01-2014, 10:06
Sinan sen denediğimiz gecenin sabahı birkanı arayıp video koymıcak kanka kimse sizde koymayın demedin mi 1 aradığın gün benim videomu konuya koydular bu 2 haftalar gecti niye koydunuz diyosun keyfim istedi koydum varmı bi sıkıntın buda 3

gürkan ben kendi denemem için birkanla konuşmadım bile sizin 106 ile denemeleriniz koymicaklar sizde koymayın dedim... gürkan daha tanıyamamışsın demekki benim geçilmek gibi bi korkum olsa zaten bozuk arabayla gaz basmam ben o gece birkan ile denemek için gelmedim oraya bunu hepiniz biliyosunuz tamamen spontane gelişti hadi denicek araba kalmadı o zaman biz basalım bari dedik çıktık yola video için bişey demiyorum tabiki koyabilirsin en doğal hakkın benim takıldığım tek şey ben yalvarmışım yaa koymayın diye onu anlayamadım kime ne demişim koymayın diye birkan konuya bi açıklık getirirsen sevinirim.

Can's
10-01-2014, 10:14
maşallah araclara da burda astranın kotu gıttıgını falan dusunmeyın ıkı aracda cok ıyı gıdıyor yanlız tt ıle ılgılı pek vıdeo olmadıgı ıcın herkez astranın sahıbı de dahıl yanyana gıdıcegını dusundu tartısmada bu yuzden cıkıyor cıkmasın gerek yok

işin aslı k4 lu tt 9 en fazla 10 yuruyordur 1.5 barda 100-200(orneklerı mevcut) bu sekilde dusunun astra ve tt ye tekrar maşallah
aynı speclerdeki ttyı bizde zamanında e55 amg ile deniyorduk ornek olsun ona gore pay bıcın k04 ttler nasıl gıder dıyerekden koyuyorum
gry tt E55 AMG by skate61 - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/gry-tt-e55-amg_2290638.htm)

Gürkan
10-01-2014, 10:20
maşallah araclara da burda astranın kotu gıttıgını falan dusunmeyın ıkı aracda cok ıyı gıdıyor yanlız tt ıle ılgılı pek vıdeo olmadıgı ıcın herkez astranın sahıbı de dahıl yanyana gıdıcegını dusundu tartısmada bu yuzden cıkıyor cıkmasın gerek yok

işin aslı k4 lu tt 9 en fazla 10 yuruyordur 1.5 barda 100-200(orneklerı mevcut) bu sekilde dusunun astra ve tt ye tekrar maşallah
aynı speclerdeki ttyı bizde zamanında e55 amg ile deniyorduk ornek olsun ona gore pay bıcın k04 ttler nasıl gıder dıyerekden koyuyorum
gry tt E55 AMG by skate61 - Car Videos on StreetFire (http://www.streetfire.net/video/gry-tt-e55-amg_2290638.htm)

:icon_tup::icon_tup::icon_tup: buda bi ornek :)

34tb9544
10-01-2014, 10:54

Gry ile birkanin araba bir mi ? Bilmedigimden soruyorum ilk bizde denemistik civic zamaninda can hatirlarsan o zaman biribirlerinden farkliliar demistiniz ?? Nedir fark merak ettim

Can's
10-01-2014, 10:56
Gry ile birkanin araba bir mi ? Bilmedigimden soruyorum ilk bizde denemistik civic zamaninda can hatirlarsan o zaman biribirlerinden farkliliar demistiniz ?? Nedir fark merak ettim
gurayda k04 kit vardı
o zaman bırkanda sadece yazılım egsoz vardı suan k04 de var specler aynı hemen hemen
suan aynı cıvıc denese cok cok alakasız olur yanı

34tb9544
10-01-2014, 11:01
Biri quatro biri degil diyodunuz o zaman ayni civic bizde degil siteden birinde isterseniz onlara yaz onlarda motor ici yaptilar basinc actilar 1.1 1.2 basiyolar o zamanin iki kati denerseler izlemek isterim

Can's
10-01-2014, 11:06
Biri quatro biri degil diyodunuz o zaman ayni civic bizde degil siteden birinde isterseniz onlara yaz onlarda motor ici yaptilar basinc actilar 1.1 1.2 basiyolar o zamanin iki kati denerseler izlemek isterim

o, o zamanın tıcaretıydı artık quattro dıye bırsey kalmadı :icon_tup: gurayla kımse denemıyordu bızde bırkanın arabasını one suruyorduk quattro yavas vs dıyerek oyle denetıyorduk :)
bu arada amg ıle denerken bızım basınc 1.6 dan 0.9 15 arası sacmalıyordu akla 2 barlar gelmesın suan bırkanın arabanın basınc sabıt olması lazım hayal olur cıvıc aynı speclerdeyse denemelerı

olivera7
10-01-2014, 11:13

Biri quattro olunca digeri olmayinca arada sanki 100 beygir oynuyo gibi anlasilmasin o zaman benim aracim zaten daha hizliydi civic e gore ki o zaman diger tt de k04 kit yoktu yazilim egzos mevcuttu o yuzden denemistir simdi o tt de de k04 kit var sanirim eski halinden cok daha hizlidir

34tb9544
10-01-2014, 11:17
Biri quattro olunca digeri olmayinca arada sanki 100 beygir oynuyo gibi anlasilmasin o zaman benim aracim zaten daha hizliydi civic e gore ki o zaman diger tt de k04 kit yoktu yazilim egzos mevcuttu o yuzden denemistir simdi o tt de de k04 kit var sanirim eski halinden cok daha hizlidir

Araba cok hizli bi sey demiyorum massllah ama biri quatro 4*4 biri onden ceker o zaman konusulan bu sadece onu merak ettim sayenizde kafamda hep oyle kaldi turkiyede sayili bi ralliciden aldik falan filan arabalara lafim yok kimse yanlis anlamadin severim adanali kardesleri arabalarida cok hizli massllah tekrardan

birkan01
10-01-2014, 11:19
gürkan ben kendi denemem için birkanla konuşmadım bile sizin 106 ile denemeleriniz koymicaklar sizde koymayın dedim... gürkan daha tanıyamamışsın demekki benim geçilmek gibi bi korkum olsa zaten bozuk arabayla gaz basmam ben o gece birkan ile denemek için gelmedim oraya bunu hepiniz biliyosunuz tamamen spontane gelişti hadi denicek araba kalmadı o zaman biz basalım bari dedik çıktık yola video için bişey demiyorum tabiki koyabilirsin en doğal hakkın benim takıldığım tek şey ben yalvarmışım yaa koymayın diye onu anlayamadım kime ne demişim koymayın diye birkan konuya bi açıklık getirirsen sevinirim.

BU yalvarma mevzusu bana ait değil çok iyi biliyosun sinan ben böyle bir cümle hiçbir yerde etmedim ki önceki postlarında benim etmediğim anlaşılıyor ayrıca bu konuya bukadar takılacak ne var anlamıyorum gürkanda o gece denedi arayıp video koydurtmuyorum dedin fakat sabahına video konuldu biz hangi birinize inanacağımızı şaşırdık açıkçası ki o günkü konuda da çoğu kişi yok roll yapıosan video çekicen yok vido çekiyosan koyacan gibi tabirlerde bulunuldu bunu herkes okudu etti yani bunda büyütecek bi mevzu yok şahsi fikrim bu sonra şanzımanında sıkıntı olduğunu dile getirdin o gece ayrıca bunuda yalanlamıyorum fakat bide gerçekler var okadar muhabbet sohbetimiz olmuş sence sıkıntısız bir şanzıman olsaydı adil olalım sonuç değişir miydi?

Gürkan
10-01-2014, 11:24
Bu deneme zaten ilk ve son deneme olarak kalıcak

olivera7
10-01-2014, 11:26
Araba cok hizli bi sey demiyorum massllah ama biri quatro 4*4 biri onden ceker o zaman konusulan bu sadece onu merak ettim sayenizde kafamda hep oyle kaldi turkiyede sayili bi ralliciden aldik falan filan arabalara lafim yok kimse yanlis anlamadin severim adanali kardesleri arabalarida cok hizli massllah tekrardan

Ever haklisiniz oleydi benm aracim onden cekerdi ve rollingte biraz daha avantajliydi ben ona bisey demedim ben arabaniza da bir sey demedm yanlis anlamayin bana gore o zaman basariliydi simdi basinc acmissiniz sanirsam dahada iyi gidiyordur ben tt yi sattim satmasam denerdik :)

birkan01
10-01-2014, 11:26
o, o zamanın tıcaretıydı artık quattro dıye bırsey kalmadı :icon_tup: gurayla kımse denemıyordu bızde bırkanın arabasını one suruyorduk quattro yavas vs dıyerek oyle denetıyorduk :)
bu arada amg ıle denerken bızım basınc 1.6 dan 0.9 15 arası sacmalıyordu akla 2 barlar gelmesın suan bırkanın arabanın basınc sabıt olması lazım hayal olur cıvıc aynı speclerdeyse denemelerı

Bir yerde düzeltme yapmak isterim kardeşim 2.0 bar bilmem ama 1.7-1.8 bar açmayı düşünüyorum bu arabada çükü direk bayçu abinin lafından yola çıkarak 2008 ile 2011 TTler arasında motor içi olarakta bazı mekanik devreler konusunda da fark var tabiki gürayın aracına göre ne olur ne olmaz bilmem orasını sonuçta onun aracı 4 çeker değildi ama ben bu arabayı eksikleri tamamlandıktan sonra 1.7 1.8 (peak) gibi basınçlarla yurutmeye çalışcam ayrıca şanzıman yazılımı da mevcut arabamda eğer bu basınç değerlerinde tork arızası gibi bir durumla karşılacak olursamki, bunu bekliyorum onu da melihin yöntemi ile çözcem yeni şanzıman beyin siparişi vercem

sinansimbil
10-01-2014, 11:28
BU yalvarma mevzusu bana ait değil çok iyi biliyosun sinan ben böyle bir cümle hiçbir yerde etmedim ki önceki postlarında benim etmediğim anlaşılıyor ayrıca bu konuya bukadar takılacak ne var anlamıyorum gürkanda o gece denedi arayıp video koydurtmuyorum dedin fakat sabahına video konuldu biz hangi birinize inanacağımızı şaşırdık açıkçası ki o günkü konuda da çoğu kişi yok roll yapıosan video çekicen yok vido çekiyosan koyacan gibi tabirlerde bulunuldu bunu herkes okudu etti yani bunda büyütecek bi mevzu yok şahsi fikrim bu sonra şanzımanında sıkıntı olduğunu dile getirdin o gece ayrıca bunuda yalanlamıyorum fakat bide gerçekler var okadar muhabbet sohbetimiz olmuş sence sıkıntısız bir şanzıman olsaydı adil olalım sonuç değişir miydi?

birkan benim derdim gecilmek degil bunuda sen iyi biliyosun sanziman sorun olmasada gecersin buda kabul ben buna takilmadim gecersin birkan senin arabana hizli kabul ediyorum bahane yapmiyprum sadece ben video koymayin demedim whatsapp grubunda aren yalvardi diyo arene soruyorum bana birkan soyledi diyo o zaman sizin aranizda bi problem var siz ilk once onu cozun tekrar soyluyorum masallah araban hizli

Can's
10-01-2014, 11:31
Bir yerde düzeltme yapmak isterim kardeşim 2.0 bar bilmem ama 1.7-1.8 bar açmayı düşünüyorum bu arabada çükü direk bayçu abinin lafından yola çıkarak 2008 ile 2011 TTler arasında motor içi olarakta bazı mekanik devreler konusunda da fark var tabiki gürayın aracına göre ne olur ne olmaz bilmem orasını sonuçta onun aracı 4 çeker değildi ama ben bu arabayı eksikleri tamamlandıktan sonra 1.7 1.8 (peak) gibi basınçlarla yurutmeye çalışcam ayrıca şanzıman yazılımı da mevcut arabamda eğer bu basınç değerlerinde tork arızası gibi bir durumla karşılacak olursamki, bunu bekliyorum onu da melihin yöntemi ile çözcem yeni şanzıman beyin siparişi vercem

valla bırkan suan bır 100-200 olcup kac sanıye gıttıgıne bakmanı onerırım ıstersen bızde var dbn ıstedıgın zaman verıym olc ama k04 ıle sanzıman tork arızası vs verırse hıc ugrasma o arabayla gerek yok emek harcamaya 30r koy az basınc bas hem daha ıyı gıtsın hemde spec atla burak ustanın tts ı 7.0 larda yurudu en son en ıyı halı ıle hatırladıgım kadarıyla kı onun motor ıcı daha guclu tts oldugu ıcın bunu goz onunde bulundurarak bır takım emek harca cok emek harcayıpda 2-3 sanıye yanı en fazla 7 lere dusmek ıcınde arabanın parası kadar para ve emek harcama :icon_tup: gerenk yok

birkan01
10-01-2014, 11:34
birkan benim derdim gecilmek degil bunuda sen iyi biliyosun sanziman sorun olmasada gecersin buda kabul ben buna takilmadim gecersin birkan senin arabana hizli kabul ediyorum bahane yapmiyprum sadece ben video koymayin demedim whatsapp grubunda aren yalvardi diyo arene soruyorum bana birkan soyledi diyo o zaman sizin aranizda bi problem var siz ilk once onu cozun tekrar soyluyorum masallah araban hizli

Bak ben yalvardı fln diye bi cümle kullanmadım sadce aradığını böyle böyle gürkanın deneme video sunu koymamasını söyledim çocuğa dediğini söyledim ama sabahna video kondu olay bundan ibaret yoksa bana yalvardı etti gibi fln bir şey söylemedim

sinansimbil
10-01-2014, 11:36
Bak ben yalvardı fln diye bi cümle kullanmadım sadce aradığını böyle böyle gürkanın deneme video sunu koymamasını söyledim çocuğa dediğini söyledim ama sabahna video kondu olay bundan ibaret yoksa bana yalvardı etti gibi fln bir şey söylemedim

bend efarkli bisey soylemiyprum telfonuna cvp verde konuya bi aciklik getirelim

birkan01
10-01-2014, 11:43
valla bırkan suan bır 100-200 olcup kac sanıye gıttıgıne bakmanı onerırım ıstersen bızde var dbn ıstedıgın zaman verıym olc ama k04 ıle sanzıman tork arızası vs verırse hıc ugrasma o arabayla gerek yok emek harcamaya 30r koy az basınc bas hem daha ıyı gıtsın hemde spec atla burak ustanın tts ı 7.0 larda yurudu en son en ıyı halı ıle hatırladıgım kadarıyla kı onun motor ıcı daha guclu tts oldugu ıcın bunu goz onunde bulundurarak bır takım emek harca cok emek harcayıpda 2-3 sanıye yanı en fazla 7 lere dusmek ıcınde arabanın parası kadar para ve emek harcama :icon_tup: gerenk yok
30 R gbi bi dusuncem var tabikide fakat K04 ile neler yapilabilir ilk once arabamda onu gormek istiyorum ondan sonra dedigin gbi az basinc 30 rda yurumeyi dusunuyorm ama buaralar Skyline bi durtuyo beni kader kismet diyelim:)

Gürkan
10-01-2014, 11:49
Sinan yeter uzatma kimse öle bişey demedi soylemiş olsak söleriz ne yani snden mi cekinicem hayırdır böle kim dedi bi konusalım bilmem ne herkes babasının oğlu sinan şanzımanın kötüde iyide olsa sonuçta bi farklılık olmıcak zaten birkanada burdan söylüyorum tak 30r ı sonra gölgene sık kimseyle denemene gerek yok bu nedir arkadas ya

birkan01
10-01-2014, 11:52
bend efarkli bisey soylemiyprum telfonuna cvp verde konuya bi aciklik getirelim

sinan isyerinde oldugumu calistigimi biliyosun ama sabahtan beri telefonumda tam 25 cagrin var bn hic bir arkadasimla bole her denemem sonrasi kritik yapip konuya aciklik getirmiyorum gercekten isyerinde telefonn bole dakikada bi calmasi hos olmuyor ayrica yoksa bole bi olay yok der cikarsin sni taniyan tanir bilen bilir dimi neden surekli ispat pesindesinz

Can's
10-01-2014, 11:56
sakın beyler :)
http://i.hizliresim.com/xB9j1V.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

sinansimbil
10-01-2014, 11:59
pardon rahatsiz etmisim kusura bakmayin arkadaslar ben yalvarmadigimi iyi biliyorum zaten ispat etme pesinde de degilim arkadas sanip ariyoruz ve bu muhabette nerde cikti iye ogrenmek istiyorum demekki yanlis tanimisim eyvallah dostca kalin

34tb9544
10-01-2014, 12:00
Ever haklisiniz oleydi benm aracim onden cekerdi ve rollingte biraz daha avantajliydi ben ona bisey demedim ben arabaniza da bir sey demedm yanlis anlamayin bana gore o zaman basariliydi simdi basinc acmissiniz sanirsam dahada iyi gidiyordur ben tt yi sattim satmasam denerdik :)

Kanka araci satali cok oldu :) ewll

B.Battal
10-01-2014, 12:55
Kanka Maşallah tt'leri temsil ediyorsun AYF'den başka iddiali tt yok sanırım artık yükleyen yürüyen.
aren&kekut bro's siz roll sunuculuğu yapsanıza :D -harbi pompa oldu -nası oldu lan o? :D

guwen_ar
10-01-2014, 13:40
Masallah araclar cok hizli nazar degmesin .

Bu tt ng 106 ile deneyen arac mi acaba ?

Kekuti*
10-01-2014, 13:42
Masallah araclar cok hizli nazar degmesin .

Bu tt ng 106 ile deneyen arac mi acaba ?

Aynen odur..

birkan01
10-01-2014, 13:45
Kanka Maşallah tt'leri temsil ediyorsun AYF'den başka iddiali tt yok sanırım artık yükleyen yürüyen.
aren&kekut bro's siz roll sunuculuğu yapsanıza :D -harbi pompa oldu -nası oldu lan o? :D

Eyw kardeşim teşekkür ederim bu arada olumlu olumsuz tüm yorumlar için herkese teşekkür ediyorum

MK8800
10-01-2014, 13:47
2 araca da maşallah ama Çukurova'nin araci her zaman 1 tik öndedir unutmamak lazim :D

Arenimo
10-01-2014, 17:06
Saglik sorunlarindan dolayi gun icinde gorip yazamadim sinanlada telefonda konustuk

Pompa olayina gelince soyleyen benim sahislara yonelik degil araclara yoneliktir sinan ile sahsi veya araci ile bir sorunum yoktur

Video koyma durumu sinanin defalarca koyma dedigini biliyorum bu yuzden yuklenmedi ama belki kurdugum cumle sinana yanils gelmis olabilir yalvardi sozu gereksiz oldu

Orcun o gece de dedim 400 + konundada yazdim aracin hizli

Anlamadgin sey aracin Muharremden hizlisin demedim araban bekledgimden hizli sadece olayin ozu budur umarim aracindada fazla birsey yoktur

Birde bu tarz cizgin yanlis arkadaslar hakaret yok yalan ya da olmayan birseyde yazmiyorum ama forum ortami sanirim buradan birbirimizi anlamak zor oluyo