PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda Civic Fb7 Varex egzoz projesi yardım lütfen :)

Cynosure
11-01-2014, 16:29
Merhaba arkadaslar. 2013 model bir honda civic kullanıyorum. Aşırı iştah sebebiyle aracıma varex egzoz uygulaması yapmak istiyorum. ama tam bir bilgi sahibi olmadıgım icin sizlere sormak istedim. acaba kaclık borular kullanmalıyım. orta susturucu olarak ne kullanmayalım ? son zaten varex geciyor aklımdan. fiyatta bir sıkıntım yok sadece tatmin edici yüksek bir ses amacım. cevaplarınız icin simdiden teşekkür ederim :) :heyoo:

01ayk01
11-01-2014, 16:34
oncelikle manifold olmadan pek bi ses alamazsin. markasi aklima gelmedi simdi. o manifoldu alip 51 duz boru sona 63luk varex koyarsan ses gayet tatminkar olur. hatta sitede yapan ve video yukleyen var arayip bulabilirsin.

emredağla
11-01-2014, 18:04
Otto nun headers var ondan alacaksın bi kere ara boruları da 51 ideal bencede son zaten varex demişsin :) ama ben olsam adanaya yolunuz düşerse egzozcu birol var headersı da araboruyu da son susturucu el yapımı varexide yapar sana . Hem uygun hemde garantili işi var bir arkadaş yaptirmistı bi sor istersen . Kargoyla gönderebilir istersen headersı .

Jön Türk
11-01-2014, 18:37
BIZ 44 plakalı bülent abimiz var manuel fb7 sahibi.. bilgi alabilirsin varexinden mükemmel ses geliyor.
edit: DqumweCz6ZE
FB7 Civic - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=DqumweCz6ZE)

Cynosure
12-01-2014, 14:34
@Jön Türk bi iletişim halindeyiz ustam bülent abiyle konustum ilk zaten fikirleri o verdi :) ama sesini hic dinlemek nasp olmamıstı sagolasın video icin

i-vtec07
28-12-2014, 22:29
konuya bi güncel çekelim :)

2014 cıvıc otomatik sahibiyim eksoz konusunda nasıl bi yol izlemeliyim tecrübe edenler oldu mu hiç ? ortalığı inletmesini falan istemiyorum hafif tok bi ses amacım . sadece son susturucu yu değiştirsem yada tsı larda ki orta iptali gibi ufak bi dokunuş. ne yapabiliriz ? :)