PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : scirocco hakkında

yaniss
15-01-2014, 12:51
arkadaşlar scirocco ile ilgili topic bulamadım diğer sayfalara konu acıncada cevap gelmiyor en çok bilgi burda cevaplanıyor dıye konuyu buraya açtım. scirocco 1.4 160 hp lik araç aldım ve orta susturucu iptali var bir kaç kişiden duyduğum yüksek devırlerde zararı var hızını dusurur dıyorlar kımısı dusuk devırlerde oyle olur dıyor ben hıc anlamam böyle seylerden sızın fıkrlernız nelerdir ?

krscan
15-01-2014, 13:00
orta susturucu iptalinin negatif etkisi oldugunu duymadım. Ama son iptal edersen alt devirler bariz öldügünü okumustum. Bu arada daha detaylı bilgi edinmek istiyorsan scirocco formuna gir güzel bilgiler var.

Sezgin
15-01-2014, 13:06
Orta da son da alt devir ve guc kaybi yapiyor
Her ikisinide deneyen biri olara soyluyorum bu bir gercek. Yuksek meblalar odenen performans egzoslari disinda hicbirseyon katkisi yok ne yazikki

krscan
15-01-2014, 13:14
Her ikisinide deneyen biri olara soyluyorum bu bir gercek. Yuksek meblalar odenen performans egzoslari disinda hicbirseyon katkisi yok ne yazikki

Orta iptali yaptırsam mı diye dusunuodum alt devirlere etkisi varsa gerek yok o zaman. Bekleyip marka eksoz almak en mantıklısı anlasılan.

yaniss
15-01-2014, 13:23
orta susturucu iptalinin negatif etkisi oldugunu duymadım. Ama son iptal edersen alt devirler bariz öldügünü okumustum. Bu arada daha detaylı bilgi edinmek istiyorsan scirocco formuna gir güzel bilgiler var.

üyelik yaptm onaylanmadı herhalde ama zaten techturkey işi çözüyor anında :)

yaniss
15-01-2014, 13:24

peki üst devirlerde durum ne oluyor ?

Batuhan Gül
15-01-2014, 14:57
Bende ayni sekilde arastirarak polo gti aracimin orta susturucusunu iptal ettim . Dusecegini bildigim halde az gurultu olsun diye iptal ettim. Araba yaklasik 1 boy kadar dustu . Ama sesinden hala cok memnunum :)

Sezgin
15-01-2014, 15:19
sese diyecek birşeyim yok, sevenler için kesinlikle tatmin edici bi ses :) bizimki işte bi hevesti yaptık eskiden sımdı stock egzostlayım.

Alt - Üst devir muhabetini şöyle özetliym ; o 3. vites bitmek bilmiyordu son iptali varken bende :D

yaniss
15-01-2014, 15:21
sese diyecek birşeyim yok, sevenler için kesinlikle tatmin edici bi ses :) bizimki işte bi hevesti yaptık eskiden sımdı stock egzostlayım.

Alt - Üst devir muhabetini şöyle özetliym ; o 3. vites bitmek bilmiyordu son iptali varken bende :D

ahahha vallahı ben çorsa 1.4 otomatık ten sonra buna bınınce ne devır goruyorum ne bırseey sankı ucakk :)