PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMW E46 Compact hava yastığı ikazı

DoguErdogan
16-01-2014, 10:31
E46ımda bu problem var kadranda ikaz devamlı yanıyor.
Yolcu koltuğunun altına baktım modülden 2 kaplo kopmuş boşta duruyor, bunu bilerekmi yapmışlar ?
Birde bu ebay de satılan ışığı söndürmek için modüller var bunlar iş görür mü ?

ghibli06
16-01-2014, 12:00
sensörün fişi kopmuş anlattığın kadarıyla... normalde fişi tamir edersin, ışığı modicle söndürürsün olay biter, ama araç ne kadardır sende bilmiyorum, genelde çakal galericiler airbag olmadığı için ikaz veren aracın koltuğun altındaki soketin kablolarını kopartırlar ki gelen müşteriye sorun sadece ordadır imajı verirler...

asot
16-01-2014, 12:26
koltugun üzerine dizinizle yüklenince oluyor, benim de başıma geldi , söndürttüm yine yandı, sanırım sensörler hasar görüyor.

DoguErdogan
16-01-2014, 12:27
sensörün fişi kopmuş anlattığın kadarıyla... normalde fişi tamir edersin, ışığı modicle söndürürsün olay biter, ama araç ne kadardır sende bilmiyorum, genelde çakal galericiler airbag olmadığı için ikaz veren aracın koltuğun altındaki soketin kablolarını kopartırlar ki gelen müşteriye sorun sadece ordadır imajı verirler...

Aracın kazası yok ama dediğiniz gibide olabilir. Bilgisayara bağlandığında aribag olmadığı için hata vermesi gerekmez mi ?
Benimkinde sadece aktif gergili emniyet kemeri hatası veriyor.

gokhan035
16-01-2014, 12:31
Aracın kazası yok ama dediğiniz gibide olabilir. Bilgisayara bağlandığında aribag olmadığı için hata vermesi gerekmez mi ?
Benimkinde sadece aktif gergili emniyet kemeri hatası veriyor.

Aynısı benim başıma geldi, o kadar uğraştık olmadı yine yine yandı vs. En son iyi bir elektrikçi modul taktı 5 dakka da halloldu.

Bmw-mercedes vs yapan iyi bir elektrikçiye gidersen hemen halleder, ben 80 tl yaptırmıştım.

DoguErdogan
16-01-2014, 16:06
Aynısı benim başıma geldi, o kadar uğraştık olmadı yine yine yandı vs. En son iyi bir elektrikçi modul taktı 5 dakka da halloldu.

Bmw-mercedes vs yapan iyi bir elektrikçiye gidersen hemen halleder, ben 80 tl yaptırmıştım.

Tamircide öyle dedi şu ebay ürünlerini kullanan varmıdır acaba ?