PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TeknoSA - KlikSA ?

Maxi
16-01-2014, 15:09
arkadaşlar bu teknosa ile kliksa arasında ne farklar var biliyormusunuz ?

aynı telefon kliksada 100 tl falan daha ucuz
varmıdır bir bit yeniği?

rebelh
16-01-2014, 15:12
kliksa nın maliyeti daha düşüktür o yüzden o fiyatlara satabiliyordur diye düşünüyorum
belki sabancının orta vadede kliksayı yaygınlaştırıp teknosaları kapatma ihtimali de olabilir ama güvenilir bir sitedir sonuçta sabancı referansı var

Emre Ekrem
16-01-2014, 15:12
Kliksa sadece web diye biliyorum fark olarak.

Dodoo
16-01-2014, 15:18
Kliksada bit yeniği falan yok abi, sağlam site. :)

TigeR
16-01-2014, 15:36
kliksa sadece net ise abi nette ürünler daha ucuz oluyor nedense çübkü goldun sitesinde de bazen indirimler oluyor ama sadece internet üzerinden alışverişlerde ibaresi konuluyor

ERDO
16-01-2014, 15:38
ikisi de ürünleri aynı depodan çekiyor diye biliyorum. garantileri falan hep aynı yani

imprezaWRC
16-01-2014, 15:39
Kliksa'dan birkaç alışverişim oldu, sıkıntı yok, yamuk yok :)

makif84
16-01-2014, 15:39
sadece net üzerinden satış yapmasından kaynaklı maliyet düşüklüğü ortaya çıkıyo.defalarca alışveriş yaptık bi sıkıntıyla karşılaşmadık

Mutu
16-01-2014, 15:45
Birşey soracağım, yeni konu açmayayım ürünün tamamının bedelini kredi kartından ödemek istemiyorum. Bi bölümü havale bir bölümü kredi kartı bunu yapabileceğim bi site var mı? Dükkanları gezdim istedxikleri farklar çok fazla. Ve de az olanalrda ürünün üstüne koyuyorlar.

TolgaEsentepe
16-01-2014, 16:16
Direk sabancı olduğundan hiç bir sıkıntı yok. Garantiler Teknosa ne ise oda aynı..

darkmoon
16-01-2014, 16:19
teknosada şubelerin gideri şubelerde çalışan insanların maaş servis git gel diğer giderleri artı yan giderler..

kliksada bunların hiç biri yok web üstünden direk satış yapıyorlar..

5500
16-01-2014, 16:24
Birşey soracağım, yeni konu açmayayım ürünün tamamının bedelini kredi kartından ödemek istemiyorum. Bi bölümü havale bir bölümü kredi kartı bunu yapabileceğim bi site var mı? Dükkanları gezdim istedxikleri farklar çok fazla. Ve de az olanalrda ürünün üstüne koyuyorlar.

hepsiburada'da var. isterseniz aynı ürünü 2 farklı karttan çekerekte sipariş edebilirsiniz. Can Simidi'mi ne diyorlar adına.

onursumer
16-01-2014, 18:23
ikiside aynı alternatif siteler ile pazardan daha fazla yüzde alıyorlar birnevi kendi kendine rakip :D

turbo16
16-01-2014, 19:11
yeni site yapıyorlar ondan sıkıntı yok bende lastik aldım world puan hemen eklendi ve 2013 lastik geldi

se®k@n
16-01-2014, 23:55
Ben kış lastiklerimi Kliksa'dan aldım. Havale ile aldığım için paranın sisteme vs geçmesi süreyi 1 gün uzattı. Ama onun dışında hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Aynı markanın ana bayisi olan yakın arkadaşıma "Bu paraya veriyosan senden alayım, para dışarı gitmesin" dedim. "Git hemen sipariş ver, bana geliş fiyatı ondan fazla" dedi.

Lastiklerin 3 tanesi 3-4 hafta önce üretilmişti. Bir tanesi 2012 sonları üretim tarihli. Kargo ücretsiz, montaj ücretsiz.

Montaj yerinde de şans eseri bi arkadaşım çalışıyomuş. Fiyatı ona sorduğumda "çooook iyi fiyata almışsın" dedi.

Merakımdan sonra hep takip ettim aynı lastiğin fiyatını. Ben aldıktan sonra 10-20 arası yükseldi tane fiyatı. Bi daha o paralara düşmedi.

Özetle; Tavsiye ederim. :D

Mutu
17-01-2014, 00:06
hepsiburada'da var. isterseniz aynı ürünü 2 farklı karttan çekerekte sipariş edebilirsiniz. Can Simidi'mi ne diyorlar adına.

Teşekkür ettim abi inceliyorum.

Hb fiyatı da aradığım fiaytın üstünde. SAnırım gmd 2'yi bekleyeceğim. Bi nebze de olsa düşer sanırım fiyatları. Arkadaşım 580e aldı. Maks 600 veririm. O zaman alalım demişti yok demiştim. Şimdi geyik konusu olmayalım :D

ERDO
17-01-2014, 00:12

incehesap.com da varmış o sistem
parçalı ödeme. 5 tane karta(oha:D) ya da havale vs bölüp halledebiliyoruz yazmışlar siteye

Mutu
17-01-2014, 00:28
incehesap.com da varmış o sistem
parçalı ödeme. 5 tane karta(oha:D) ya da havale vs bölüp halledebiliyoruz yazmışlar siteye

Orada tam istediğim fiyat. ÜYe olayım bakalım bi detaylara bakayım. :icon_tup:

Dodoo
17-01-2014, 00:34
4gb gmd yi 430 liraya almıştım çok verme 16ya da. :D

Schumi
17-01-2014, 00:44
KlikSA masrafı düşük site. Yani telefonla ulaşamazsın. Online chat yapıcaksın müşteri temsilcisi ile. Siparişte bir sıkıntı olunca deli olma sonra. Ben Adalara vapur ile giderken cep telefonu ile bağlanıp TV satın aldım. Kredi kartını tek çekim seçmişim küçük ekrandan. Onu iptal ettirene kadar canım çıktı. Sonra yenisini eklersen sistem son anda şehiri İstanbul dışında biryeri seçti. Sonra onu düzelttir felan. Neyse ertesi gün UPS getirdi TV'yi ama.

Dodoo
17-01-2014, 00:47
Bu arada kliksada üye oturumda ürünü sepete atıp beklediğinizde müşteri temsilcisi sizi arayıp %5 indirim teklif edebiliyor, aklınızda olsun. :D

Mutu
17-01-2014, 00:49
4gb gmd yi 430 liraya almıştım çok verme 16ya da. :D

Nereden aldın la? Ben o fiyata 2.elini buldum almadım. Bir tane de 1 ayını bile doldurmamış 460a buldum yine almadım. Bu arada kısa süre note 2 kullandım falan. Değişik değişik şeyler deniyorum bro. :D Senin s3 duruyo mu? SS plaka buldum ona :D